Ezeket a művészeket Arany Málna díjra is érdemesnek találták.Kivel voltak a leginkább igazságtalanok? 👁

csabaga kérdése, 2013. február 24.-2013. április 16.

•   38% (54) Al Pacino
  •   2% (3) Melanie Griffith
  •   2% (3) Sandra Bullock
  •   1% (2) Liza Minelli

2013-03-01 00:00:56 Victor Vance #8

Al Pacino-nak hiába voltak legendás szerepei, a mostani hülyeségeit, különösen a Jack és Jill-t egyszerűen nem tudom neki megbocsátani, remélem egyszer összeszedi magát és megajándékoz még minket zsenális alakításokkal. Másik fájó pont Kevin Costner aki a 90-es évek közepétől erős lejtmenetbe kezdett, nagyon kár érte, tekintve hogy mennyi jó filmje volt, amiben azért nem kis teljesítményt hozott. Szerintem Marlon Brando az, akivel eléggé igazságtalanok voltak, az olyan személyes kedvencek után mint A keresztapa, vagy az Apokalipszis most után valahogy nem tudok rá haragudni.

2013-02-26 12:18:53 Tenebra #7

Ha a korábbi munkásságukat nézzük, akkor igazából csak Kevin Costner és Sandra Bullock érdemelte meg, a többinek annyi jó szerepe volt, hogy eltörpül a szar. Ha viszont azt nézzük, hogy mekkora csalódás egy jó színészt szar szerepben látni, akkor Al Pacino és Marlon Brando mindenképp megérdemli. :D

2013-02-25 22:13:49 Raul #6

Akkor elég egyértelmű, hogy Brando. A vágy villamosa ezt már önmagában megindokolja. Minden idők legnagyobb alakítása szerintem.

2013-02-25 19:17:24 critixx #5

SZVSZ Costner sohasem volt jó színész. Brando pedig élete utolsó huszonöt évében bevallottan kizárólag a pénzért csinált filmeket, és bármit bevállalt, ha busásan megfizették.

2013-02-25 16:38:54 csabaga #4

Nem.
Én arra gondoltam,kik azok a művészek,akik egy gyenge film vagy alakítás ellenére sem érdemlik meg a Málnát.
Bőven letettek annyit addig az asztalra,hogy egy rossz film beleférjen.

2013-02-25 11:35:18 Raul #3

Most itt a konkrét díjazott alakítást kellene vizsgálni? Attól tartok nem sokat láttam közülük.

2013-02-24 16:03:15 csabaga #2

A kérdésemet voltaképpen az inspirálta,eszembe jutott,egyszer írnak egy könyvet a díjról és ott egy helyen említik majd Olivier,Brando és Adam Sandler nevét.

Én egy nagy művésznek nem adnék ilyen díjat,csak azért mert egyszer valami vacakhoz adta a nevét."Szerencsére" éppen elég igen gyenge színész van a filmes világban,egyelőre még díj nélkül.

2013-02-24 15:55:32 Roc-K.O. #1

Liza Minelli (Arthur II.), Al Pacino (Jack & Jill), Marlon Brando (Dr. Moreau szigete), Roberto Benigni (Pinocchio), Kevin Costner (Robin Hood, A jövő hírnöke ... etc.) minimum csak orvosi felügyelet mellett javallottak a megtekintésre. Kevin Costner játékát is csak Szakácsi Sándor szinkronja palástolja, illetve menti az olyan gondolatoktól, hogy az alanyt szivesebben tudnánk egy moziterem közepére szijjazva, mialatt alprazolam nyugtató hatása alatt, Sas Tamás életműve pörög a szeme előtt non-stop (!). De Niro felé is kijárt volna egy-két málna, a múlt évtizedben elkövetett Rocky és Bakacsin ámokfutásáért, valamint az Apádra/Vejedre/Utódomra, de leginkább a közönségre mért csapásaik anti-triumvirátusát alkotó végtermékekhez történő fő asszisztálásai végett és még csak nem is merítettem volna ki vele a blaszfémia vádját sem.