Mi legyen a KT szlogenje? 👁

cucu kérdése, 2011. július 4.-2011. augusztus 1.

•   64% (109) A jó, a rossz és a nézhetetlen.
  •   15% (25) Szerintem. Szerinted?
  •   13% (22) A személyre szabott filmkritikus.
  •   8% (13) Melletted ülünk a moziban.

2019-10-02 17:12:42 dikalosz #83

Nem kell szlogen

2019-10-02 17:05:50 csabaga #82

"Itt nem pénzért ajnároznak..."

2019-10-02 00:01:42 ArmaGedeon #81

Na, ez jó! :)

A 4 régi variáció mind borzasztó, nem is értem, hogy jöhettek szóba egyáltalán. Amúgy a 2 kedvenc reklámszlogenem ugyan 1000 éves, de a mai napig frappánsak:

- "Így irtunk mi!" (rovarirtó)
- "Szállunk rendelkezésére" (Malév)

előzmény: Doc (#80)

2019-10-01 21:37:02 Doc #80

Dézi nyomán: "Kritikus Tömeg: kritizálni könnyű!"

2019-10-01 20:36:17 Doc #79

KT - Kritikusok és Trollok :)

2019-10-01 16:01:14 Interracial Facial Creampie #78

"A gondolkodó ember snittje." (öhhöhöhö... ja, nem is)

2019-10-01 15:48:02 tomside #77

Kritikus Tömeg. A Te szlogened.

Ez már meta! :D

előzmény: Dangar (#75)

2019-10-01 12:53:12 ArmaGedeon #76

Kritikus Tömeg - "Tömeg. Ízlés"

2019-10-01 12:10:55 Dangar #75

A "Kritikus Tömeg" mintha már önmagában is szlogen lenne. :)
Amúgy meg:

"Jöttem, láttam, írtam"
"No spoiler, no cry"
"Nézz és láss!"
"Lights, camera, reaction!"
"Nem (csak) vetítünk"
"Kritikus Tömeg - A Filmréteg"

(...)

2019-09-30 22:57:08 Doc #74

Tudjuk mi lesz a következő nagy durranás :)

2019-09-30 19:38:16 erasto #73

Nem tudom, mi lett a sorsa ennek a projektnek, de annyi biztos, hogy Puzsér erre járt :D

2011-07-31 09:35:45 spectator #72

Hat azert eleg fontos.. a szlogent egy felhasznalo tobbnyire osszekoti az oldal nevevel. Sztem egyik sem eleg jo - az oldal nevehez es minosegehez merten.

2011-07-30 13:41:14 yahooboi #71

Nekem tetszik a "Melletted ülünk a moziban",mert én találtam ki,meg is vagyok lepve,de az a "a jó,a rossz és a nézhetetlen" jobb. Ájm szó szed :D

2011-07-26 03:54:55 leplesbitang #70

A jó, a rossz és a...
... csúf/Kartel/fegyelmezés/közepes/Ferrari/vezető/játék/hab; félholt; szurkoló; badass.
És ez csak az első két oldal az idézőjelezéssel is 5.000.000. (!) google-találatból. Az "A jó, a rossz és a nemtudommi" asszem minden idők legtöbbször ellőtt filmes utalása.

Nekem nem gond, nem hinném, hogy olyan nagy jelentősége van egy ilyen szlogennek, de talán lehetne adni még egy kevés időt, hogy beérkezzen pár kicsit kreatívabb opció...

2011-07-21 16:56:11 iiglo #69

Legyen ez: A századik majom
Ha értitek, ha nem :)

2011-07-21 16:43:37 iiglo #68

Mind szar:)

2011-07-21 10:40:23 Rea #67

Azt hittem, hogy filmes oldalon vagyunk, nem pedig óvodában. A moderátorok/adminok/satöbbik szerintem elkezdhetnék kiganyézni ezt a topikot, hogy csak a lényeg maradjon benne.

2011-07-13 20:25:27 harsanyi #66

* jav. :MENNYIRE!

2011-07-13 20:24:30 harsanyi #65

Bocsika! Annyira el lehetsz telve önmagaddal (ami nem csak a nekem címzett mostani szavaidból SÜT-, hogy nem is veszed észre: a TÉMÁHOZ szóltam hozzá. De még MENYIRE!
Legalább annyira, mint St4ntON.

És, továbbá írhatsz nyugodtan, már arra nem válaszolok.

2011-07-13 20:08:09 dézi #64

amúgy kissé vicces, hogy pont egy olyan témánál sikerült ezt a "csinálj valami hasznosat" okosságot elővenni, ahol az általam beküldött szlogen vezeti a szavazást. good job! :D

2011-07-13 19:26:15 dézi #63

talán a témához kellene hozzászólni, nem ahhoz, hogy ki hogyan és mennyit használja a fórumot, nem gondolod? ha problémád van velem, írd meg privát üzenetben... ez meg az én tanácsom neked, kedves harsanyi.

2011-07-13 17:14:37 harsanyi #62

St4ntON, már nem tudom megállni, hogy ( eddig is nyomon követve az összes hozzászólást) ne írjak le pár sort, én is.

TÉGED szólítottalak meg elsőként, mivel teljesen azonosulni tudok a gondolataiddal :)
Teszem ezt azért is, mert -továbblépés előtt- TŐLED másolok le egy sornyit:
"Ha apró és felesleges, akkor te minek írogatsz ide? Csinálj inkább hamar valami hasznosat! :D "

Ez már ugye "átvezet" a következő megszólítandóhoz. ELSŐ feléhez annyit: a tanácsod -úgy látszik- nem termékeny talajra hullott. Itt is, ott , is, amott is.., mindenütt dézi. Ez , persze nem baj,hisz mindenkinek szíve-joga ott, és oda írni, ahol (ahová) kedve, ideje stb. engedi.

A MÁSODIK feléhez csatlakozva, kedves dézi, ajánlanék neked egy HASZNOSAT.Nem kell messzire menned;mindössze görgess le a bal oldalon egészen a "kassza" feliratig, és lépj be oda.

Hát, ennyi lenne.

2011-07-12 11:22:55 dézi #61

nem az ide írogatás felesleges, hanem az ilyenekbe belekötés, szerintem. :)

2011-07-12 10:52:01 St4nt0N #60

„ennyire apró, felesleges, sőt abszurd dolgokba belekötni, ilyet is rég láttam (bár itt szinte mindennapos :D)”

Nem kell az ilyesmit olyan komolyan venni, na. Erre való a fórum, nemde? :)

Megszemélyesítés, persze, de ettől még ugyanolyan nehezen értelmezhető és erőltetett. Egy kívülálló számára nem következik belőle egyértelműen az, amit limupei írt. Egy szlogent ne kelljen magyarázgatni. Egyébként pedig a KT-nek csupán az egyik lehetséges – szerintem nem is kézenfekvő – felhasználási módja, hogy hasonlóan pontozó felhasználók filmjei közül válogassunk.

2011-07-12 10:19:56 dézi #59

és olyanról már hallottál, hogy megszemélyesítés? ráadásul a filmkritikus alapvetően egy melléknévből lett főnév, így melléknév értelemben akár egy weboldalra is használható. ennyire apró, felesleges, sőt abszurd dolgokba belekötni, ilyet is rég láttam (bár itt szinte mindennapos :D).

2011-07-12 09:46:46 St4nt0N #58

Limupei, a „személyre szabott filmkritikus” kifejezéssel az a gond, hogy a filmkritikus maga is egy személy. Egy filmes weboldalt nevezhetünk például filmkalauznak, de nem filmkritikusnak. Árucikk, szolgáltatás természetesen lehet személyre szabott, de filmkritikus semmiképp, ahogy olyat sem mondunk, hogy személyre szabott buszsofőr, kohász vagy felnőttfilm-színművész.

2011-07-11 19:01:28 dézi #57

"A négy közül még a legjobb, egyébként vicceskedő, olyan Est FM-es." egyébként nem az volt a célom, hogy minél viccesebbeket írjak, ez csak úgy beugrott, és jót nevettem rajta, ezért gondoltam, hogy más is esetleg így lesz vele. persze attól még tarthatja bárki vicceskedőnek vagy elcsépeltnek, ez utóbbit még értem is, tényleg sokan felhasználták már ezt a filmcímet, de ez nem azt jelenti, hogy nem működik. :) hogy szlogennek jó-e, azt nem tudom, mindenesetre én jót szórakoztam az ötleteim összeírásával. :)

2011-07-11 16:14:13 limupei #56

„A személyre szabott filmkritikus.”

Mi ebben az értelmetlen? Ez a kt lényege. Itt nem csak egy számot/átlagot kapsz, hanem a hozzád hasonló ízlésű emberek alapján tudsz tájékozódni.

„Szerintem. Szerinted?”

Ez pedig már bőven a csirkés reklámok előtt az oldalon:)

2011-07-11 15:39:06 deathcode #55

Így jó ez, dizájn híján, "karakteresben". Szerintem.

2011-07-11 14:32:41 St4nt0N #54

„A jó, a rossz és a nézhetetlen.” – A négy közül még a legjobb, egyébként vicceskedő, olyan Est FM-es.
„A személyre szabott filmkritikus.” – Értelmetlen, (kép)zavaros.
„Melletted ülünk a moziban.” – Moziban nézünk filmet a legritkábban manapság. Molesztálós, tolakodó.
„Szerintem. Szerinted?” – Ez a szerintemezés a gumicsirkés kertévé-reklám jópofáskodását idézi. Elcsépelt.

Amúgy, ha már lesz az oldalnak szlogenje, kicsit szebb design sem ártana.

2011-07-06 22:09:34 narancs77 #53

BonnyJohnny ezt ne folytassuk (itt legalábbis), mert erősen off, és a tudálékos érveléseidhez sincs kedvem.

2011-07-06 19:54:46 yuriko #52

wayage szlogenje tetszett nekem is a legjobban. a négy választási lehetőség közül pedig egyedül az elsőnek örülnék, pontosabban a többinek nem:(

2011-07-06 17:26:02 csabaga #51

A filmek mértékegysége.Nem is hangzik rosszul,de az előző(érték-mérték) is jobb,mint amiből választani lehet.

2011-07-06 12:20:52 nony_15 #50

Amúgy én már az évek során rájöttem, hogy a filmkritikusok agresszív emberek, és a fórumokon élik ki magukat. :) Ezért nem is merek hozzászólni semmihez, mert aztán csak jön a kötekedés.

2011-07-06 02:09:37 BonnyJohnny #49

1. Nem barmoltalak le.
2. Nem szokásom lebarmolni senkit.
3. Első mondatod pedig:
"Jól van igazatok van, lehet nem kellett volna felvetnem hogy időn túl érkezett."
Ennyit mondtam én is. És meg is indokoltam, hogy miért.
4. A "tipikus magyar dolog" inkább egyfajta általánosítás akart lenni HejjaX "milliós pályázat" szavai nyomán. Ezt félreérteni márcsak azért is meglepő, mert külön kommentben van, és azokkal a szavakkal kezdődik, hogy "Ja, és sokmilliós állami pályázatok esetében is jobban örülnék, ha..." ezután jön a "későn leadásos" példa, és a "tipikus magyar gondolkodásos" konklúzió.
(Nyílván a te kommented kapcsán, ezt nem is tagadom, de nem a kommented ellen, ezt állíthatom. Személy szerint meg se lettél említve, szóval ezt feleslegesen vetted magadra... :P)
Nem baj futottunk egy felesleges kört. :)
"BonnyJohnny minden esetre köszi a lebarmolást, ezt nevezhetjük inkább tipikus magyar gondolkodásnak. "
Egyébként ezt értsem úgy, hogy te lebarmoltál? Márcsak mert bár ezt én legutóbb nem annak szántam, te annak vetted, joggal feltételezhetem, hogy annak is szánod? (Pláne, hogy én általánosan beszéltem, te pedig személyesen megemlítettél.)
Egyébként nem veszem annak, csak kérdezem, annak kellene-e vennem.

2011-07-06 01:58:18 k3pl3r #48

A két legjobbat kihagytátok. :)
Kritikus Tömeg - ahol a film érték, a vélemény mérték (wayage)
Kritikus Tömeg - a filmek mértékegysége (depositum)
Ezek miért nem kerültek be?
A "Szerintem. Szerinted?"-el szerintem az a baj, hogy ez bármi lehet. Az elsővel meg tényleg az, hogy túl sok helyen felhasználták már ezt a címet. A harmadikat nem is értem.:) A második pedig olyan semmilyen.
Bocs azoktól akik ezeket kitalálták, én közel se tudnék ilyen jókat kitalálni, de gondoltam most kemény leszek.:-)

2011-07-05 23:25:43 narancs77 #47

Jól van igazatok van, lehet nem kellett volna felvetnem hogy időn túl érkezett. Nem akartam ezzel minősíteni, csak egyszerűen nem volt tiszta a kép. Ne értsetek félre, engem ez nem zavar, sőt valószínűleg dézi szlogenjére is fogok szavazni, csak azt sem tudnám mondani hogy ha valaki most beszólna ezért, hogy nincs igaza. Nem tudom miért, ez biztos a svéd vonal bennem, hogy ha szabályokat hozunk akkor tartsuk be. De ennyi, semmi több.
BonnyJohnny, te magad is leírtad ezt az első hozzászólásod első mondatában, hogy nehéz így objektíven ítélni, stb.
"Tipikus magyar gondolkodás, hogy belekötünk felesleges dolgokba (mondjuk későn leadott), ha már a minőségben nem tudunk." Nem erről akart szólni a dolog, sorry ha félreérthető voltam. :(

2011-07-05 19:40:23 Olórin #46

cucu: sehogy sem teljesen egyértelmű, de szerintem fontosabb, hogy írásjelek nélkül figyelemfelkeltőbb.

2011-07-05 19:12:09 dézi #45

ennyi erővel már le is írhattad volna. :) nem feltétlen azért, hogy a szavazásra befolyása legyen, csak kíváncsi lettem volna.

2011-07-05 18:59:46 nony_15 #44

dézi, mostmár szerintem mindegy, hogy melyikek voltak a személyes kedvenceim. De annyit mondhatok, hogy egy szlogennel kapcsolatban szerintem nagyon fontos, hogy vicces legyen, utaljon a filmes témára, illetve kívánatos, ha legenda teremtő erővel bír. Amiről az emberek beszélnek, hogy hallottad, ezek meg mit találtak ki?. De ezek nem olyanok. :)

2011-07-05 18:50:29 cucu #43

Olórin: lehet hogy úgy többet jelentene, de kizárólag azok számára, akik ismerik a KT-t (sőt, nony esete mutatja, hogy még akkor sem egyértelmű). Amúgy meg ez a szlogen volt jelölve, a központozás nélküli verzió nem. :-)

2011-07-05 17:54:25 dézi #42

nony_15: de azt még mindig nem tudjuk, hogy neked mik voltak a kedvenceid... :)

2011-07-05 17:46:42 csabaga #41

Akkor legyen az Egy zseni,két haver,egy balek.:)

2011-07-05 17:29:00 nony_15 #40

Ha már ilyen szép kis diskurzus alakult ki akkor hozzászólok ismét. :)

A 4-es számú szlogen ha a funkcióra utal, akkor az szerintem azért hibás, mert az egy funkció. Olyan, mintha a Malackarajnak az lenne a szlogenje, hogy receptgyűjtemény, a művelt Alkoholistának pedig "Best Buy".
Ha pedig erre a "szerinted milyen a film szerintem milyen a film" dologra gondolunk, akkor pedig nincs benne említés a filmekről. Akár azt is hihetné az idetévedő, hogy biciklimárkák rangsorolására buzdít, tehát nem kifejező. Nincs benne filmes utalás.

cucu-nak pedig: az elődöntő és stb. kapcsán, nekem személy szerint nem az nem tetszik, hogy a vezetőség választ, nyilván így sokkal egyszerűbb. Inkább az, hogy 4 közül kell választani, és ráadásul pont abból a 4-ből, ami nekem nem jön be. :)

2011-07-05 17:16:27 Olórin #39

cucu: "Szerintem. Szerinted?" Azt a bizonyos funkciót pont nem fejezi ki, azt csak az írásjelek nélkül tenné. Az úgy sokkal többet jelentene, mint ebben a formájában, mert ez így tényleg csak véleményre kérdez rá. Csak egy kicsit frappánsabb, mint mondjuk az "És neked tetszik?" Mondom ezt úgy, hogy én is beszavaztam a végső négybe :)

2011-07-05 16:49:26 simijohnny #38

Szerintem is. Valahogy úgy adja magát.

2011-07-05 16:45:46 limupei #37

simijohnny: Nekem semmi, szerintem az passzolna legjobban a kt-hez:)

2011-07-05 16:38:34 simijohnny #36

Nem gondoltam volna, hogy ennyi szövegelést fog szülni, ha fogom magam és kopipasztázom a KT leggyakrabban felbukkanó egysorosát. Most nem azért, de tényleg nem értem mi a baj vele. Egyébként meg nem mindegy? Nézzetek a számlálóra...

2011-07-05 16:28:49 cucu #35

"Szerintem. Szerinted?" Azon a bizonyos funkción kívül azt fejezi ki, hogy "Szerintem ilyen a film. Na és szerinted?" Az egyes szám arra utal, hogy ezt minden egyes KT-tag elmondhatja külön-külön, vagyis nincs közös (pl szerkesztőségi) vélemény (mint mondjuk egy filmes újságban) (vö. "szerintünk"), a kérdés része pedig akcióra hív, hogy mondd el te is a véleményed. Szerintem :-) erről szól ez a szlogen.

Elődöntő: ha lett volna, annak is lett volna egy eredménye, és azon is lehetne sírni, hogy ez vagy az miért maradt ki belőle. Most meg ezen lehet sírni.

2011-07-05 14:19:54 nony_15 #34

Sejtettem, hogy arra a funkcióra akar utalni, sosem használom. Nem választanám szlogennek. Mellesleg egy idegennek, vagy újonnan idetévedőnek sem mondana semmit.

2011-07-05 12:48:34 deathcode #33

De nem pont így, limu. Mondjuk szlogenként talán jobban hangzana a 'Szerintünk. Szerinted?'...

2011-07-05 11:33:04 limupei #32

A "Szerintem. Szerinted?" a kt egyik legemblematikusabb mondata, minden film adatlapján megtalálható (amire nem szavaztál).

2011-07-05 10:29:26 nony_15 #31

Nekem sincsenek itt a kedvenceim.

A "Szerintem. Szerinted?" nekem nem világos, hogy mit akar mondani. Semmiképp nem választanám. A "Melletted ülünk a moziban."-ról mindig azok a popcorn dobáló gyökerek jutnak az eszembe, akik mellettem szoktak ülni a moziban. "A személyre szabott filmkritikus." tartalmilag találó, hiszen valójában erről van szó, de annyira szájbarágós, mintha azt írnátok, hogy "Ez egy filmes oldal ahol te tudsz szavazni filmekre.." jeee. Úgyhogy maradt az első opció, ami még akár humoros is lehetne, ha tényleg nem lenne lerágott csont. Úgyhogy az elsőre szavaztam.

Amúgy én is megszavaztattam volna az elődőntőt (összes beérkezett ötlet) is egy multiple choice-szal, és a döntőt (10-20 lejobb szavazatot kapott ötlet) meg egy single choice-szal. Időben nem húzódott volna el. 2 hét mindkettőre és kész. :)

2011-07-05 00:36:16 dézi #30

húha, mi van itt :) de most tényleg... azt is írjátok le, hogy ezek helyett mit választottatok volna, legalábbis szerintem annak több értelme van, mint csak elégedetlenkedni. :)

2011-07-05 00:22:06 BonnyJohnny #29

Ja, és sokmilliós állami pályázatok esetében is jobban örülnék, ha egy későn érkező, vagy pontatlan pályázatot beadó nyerne, ha a munkája jobb, mint a többinek. Tipikus magyar gondolkodás, hogy belekötünk felesleges dolgokba (mondjuk későn leadott), ha már a minőségben nem tudunk.

Eddig egyedül csabaga volt "az elégedetlenkedők" (dézi után szabadon :)), aki fintorgás helyett épkézláb véleményt fejtett ki az egyik lehetőség ellen.
Történetesen nem is ostobaság, amit ír, de én személy szerint továbbra is a sablonos, sokszor kifacsart mellett voksolok, lentebb kifejtettem miért.

2011-07-05 00:14:13 BonnyJohnny #28

Én sem értem mi ez a "nem túl korrekt a többiekkel szemben" dolog.
Itt most nem a többiek számítanak, de még csak nem is dézi. A fontos, hogy a KT-nak legyen egy jó szlogenje.

HejjaX:
"A jó, a rossz és a nézhetetlen kicsit olyan, mintha a kt valami trash rajongó site lenne, de sebaj."
:D

2011-07-04 23:04:15 HejjaX #27

ugyan már, mit számít, hogy határidőn túl érkezett? ez nem egy sokmilliós állami pályázat szigorú szabályokkal. a lényeg, hogy a kritikus tömegnek legyen egy jó szlogenje, mindegy, hogy ki, mikor, milyen formában és hány sör után küldte be.
nekem mondjuk egyik se tetszett, de a fentiek közül kétségkívül "A jó, a rossz és a nézhetetlen" a legjobb, bár kicsit olyan, mintha a kt valami trash rajongó site lenne, de sebaj.

2011-07-04 22:37:43 narancs77 #26

-ez

2011-07-04 22:37:14 narancs77 #25

Lehet hogy én is a dézi által említett elégedetlenkedők közé fogok tartozni, de szerintem is sikerült elég sablonosakat kiválasztani. (Bocs, de ez ugye egy véleménykifejező site :) )
De ha ezt akarja a szerkesztőség, akkor szíve joga...
És dézi pályázata tényleg időn túl érkezett. Ez viszont nem túl korrekt ez a többiekkel szemben.

2011-07-04 18:46:35 Hannibal Lecter #24

Aki szerint voltak ennél találóbbak is, az ne fogja vissza magát, nyugodtan írja le, mire gondol. Én például kíváncsi is vagyok rá, kinél mi nyert volna. Ezek közül viszont szerintem mindegyik jó a maga módján. Bármelyik is nyer majd, megérdemelt lesz a győzelme.

2011-07-04 17:51:39 csabaga #23

Az első semmi esetre sem!

Ezt a Leone hármast hányszor felhasználták már.A pap,a kurtizán..,A pirinyó,a behemót és.. stb,stb.

2011-07-04 16:30:19 deviant #22

szerintem a harmadikat kivéve mindegyik jó.

2011-07-04 12:51:19 BonnyJohnny #21

Hasonló a dolog, mint a filmes toplisták esetében. Mindig lesznek olyanok, akik egy részével, vagy egészével nem elégedettek, és legalább ugyanannyi szerintük odavalót tudnak ajánlani.

2011-07-04 12:15:23 cucu #20

Hát, alapvetően nekik (is) válaszoltam. :-)

2011-07-04 12:11:40 dézi #19

oké, én értem, csak az elégedetlenkedőkről jutott eszembe. (bár azok valószínűleg mindig lesznek.)

2011-07-04 12:07:31 cucu #18

Kommentben le lehet írni most is, de nem kéne a végtelenségig húzni ezt a dolgot. Volt rá másfél hónapja bárkinek, hogy ötleteket gyártson, ez szerintem bőven elegendő. Aztán jött az előválogatás szerkesztőségi berkekben, amit persze lehet vitatni, de talán érthető, hogy miért a szerkesztőség végezte (lásd még impresszum, Vapiti-logó és egyéb "arculati" elemek). Most már a kiválasztás résznél tartunk, ahol ezekről kell eldönteni, hogy melyik a többség számára a legelfogadhatóbb.

2011-07-04 11:34:12 dézi #17

lehet, hogy kellett volna egy olyan opció is, hogy "egyéb", és kommentben le lehetne írni (sőt kötelező lenne leírni), hogy melyik másik? vagy ennek semmi értelme?

2011-07-04 11:21:15 Loretta #16

Egyetértek banana-val.

2011-07-04 11:13:35 banana #15

Ezeknél voltak szerintem jobbak is.

2011-07-04 09:42:09 simijohnny #14

Jé, itt van az enyém is. :D De az első mindent visz, ez szerintem egyértelmű.

2011-07-04 09:41:44 deathcode #13

Azt hiszem az első pillanattól fogva csodálkoztam mi szükség van szlogenre, de a legfelső végülis teljesen rendben van :) Rajta lehetne a következő széria szervertámogató pólón...
Amúgy csak a főoldalon lesz majd olvasható?

2011-07-04 09:09:24 critixx #12

limupei: Én pont arra szavaztam.

2011-07-04 07:38:02 ChrisAdam #11

Elég érdekes címek. :/

2011-07-04 00:56:17 dézi #10

szóval egy ötödiket csak nem sikerült találni. :D kár, szerintem azért még voltak jók, dehát ti vagytok a szerkesztők. :)

2011-07-04 00:37:16 cucu #9

Úgy rémlik, mondtam. :-) De végülis mindegy, ha ez nyerne, az se sorscsapás, és legalább van választási lehetősége annak is, aki nem szereti az "extravagáns" szlogeneket.

2011-07-04 00:25:58 VVega #8

"A jó, a rossz és a nézhetetlen." hatalmas! sírok :D

2011-07-04 00:20:48 limupei #7

Hogy a személyre szabott ennyire nem tetszik.

2011-07-04 00:20:39 csimbuszkulcs #6

nagyon király az első, feldobta a tanulós estémet!

2011-07-04 00:19:30 cucu #5

Már hogy mit mondok előbb?

2011-07-04 00:16:36 limupei #4

Végülis az eredeti három favoritomból bent maradt kettő:)
cucu: ha ezt előbb mondod, akkor még elbíbelődhettünk volna vele egy-két napig:)

2011-07-04 00:13:27 HoldenCaulfield #3

Hm, ez lett a legjobb négy? Hm.. Hát tartózkodom, és bármi is lesz az oldalt továbbra is szeretni fogom!

2011-07-04 00:12:26 BonnyJohnny #2

Nehéz objektíven megítélni, mert dézi javaslata az utolsók közt érkezett, már időn túl, és ráadásul nagy figyelmet is kapott akkor. De, mivel én mindenképp egy olyat támogatnék, ami valahogy kötődik egy filmhez, és ráadásul marhán passzol is a Kritikus Tömeg (általam többször is kritizált, de kétségkívül működő) osztályozási rendszeréhez, engem megvett kilóra. :)

"A jó, a rossz és a nézhetetlen"

Amúgy, hogy Leone remeke lett megidézve (bár sok film lett volna, amire ezt írnám), szerintem méltó is.

2011-07-04 00:09:47 cucu #1

Szavazni július 31-e éjfélig lehet, úgyhogy ne késlekedjetek!

Mivel nem csak szavazni, hanem kommentelni is lehet, egy személyes (vagyis _nem_ szerkesztőségi) megjegyzés: "A személyre szabott filmkritikus" bár találó, de szerintem modoros, unalmas, sablonos, vagyis nem igazán jó szlogen alapanyag. Mondom ezt annak ellenére, hogy annó én találtam ki. :-)