Legfrissebb idézetek

Legyunk ismet baratok, rendben?

PG

Egy ajtonak vagy nyitva, vagy zarva kell lennie!

PG

Az elso fotos eveim nagyon nehezek voltak. Mindent magamnak kellett csinalnom.

PG

Mi kesobb ugyan azt tettuk. Mindketten ide jottunk.

- Gepeljek?
- Megcsinalom magam. Ha rossz lesz, majd gepelje ujra.

PG

Nem tudsz semmit, nem ertesz semmit, a multban elsz.

PG

Ha engem te hoztal letre, akkor teged ki hozott letre?

PG

Dr. Stern: Mindig van lejjebb.

Harry Callahan: Semmi baj sincs egy kis lövöldözéssel, amíg a megfelelő embereket lövik le.

James Bond: Te vagy a világ legszebb nője.
Tatiana Romanova: Azért bőven vannak hibáim. Például túl nagy a szám.
James Bond: Hmm. Pont a méretem.

A valóság a képzelet szüleménye, ezt soha ne feledd! (A felügyelőnek mondják a film derekán...)

SPOILER!!!

Walt végrendelete:

Az 1972-es Gran Torino legyen a barátomé Thao Vang Lor-é, azzal a kikötéssel, hogy : Nem vághatod le a tetejét, mint a latin barmok, nem festhetsz rá ocsmány lángokat, mint a hülye vidéki bunkók, és nem rakathatsz rá buzi spoilereket, mint a többi rizszabáló, mert az rohadt ronda!

Simon 'Beteg Srác' Williamson: Nosztalgia, ezért vagy itt. Egy turista vagy a múltadban.

Daniel 'Spud' Murphy: Visszamentem az utcára, heti hét napra.

Mark Renton: "Válaszd a dizájner fehérneműt, hátha sikerül életet lehelned a döglött kapcsolatodba.
Válaszd a retikült, válaszd a magassarkút, a kasmírt, a selymet, hogy érezhesd, amit úgy hívnak, hogy boldogság.
Válaszd az iPhone-t, amit Kínában rakott össze egy nő, aki kiugrott az ablakon és dugd a dzsekid zsebébe, amit egy dél-ázsai pincében varrtak.
Válaszd a Facebook-ot, a Twitter-t, a Snapchat-et, az Instagram-ot, és 1000 másik oldalt, ahol büntetlenül fikázhatsz ismeretleneket.
Válaszd a profilod frissítését, hogy tudja meg a világ, mit reggeliztél és reméld, hogy valahol valakit érdekel.
Keress rá a volt csajaidra, remélve, hogy Te nem nézel ki olyan szarul, mint Ők.
Válaszd az élő blogolást, az első recskától a halálodig. Az emberi kommunikáció mára egyszerű adatcsere lett.
Válassz 10 dolgot, amit nem tudtál a plasztikázott celebekről.
Válaszd az abortuszharcot, az erőszak vicceket, az áldozat hibáztatást, a bosszúpornót és a nőgyűlölet végtelen depresszió hullámát.
Válaszd, hogy 9/11 meg sem történt, de, ha mégis, a zsidók műve.
Köss nulla órás munkaszerződést, utazz 2 órát a melóba és válaszd ugyanezt a kölykeidnek, vagy még rosszabbat. Ha nincsenek, akkor meg próbálj meg örülni neki, hogy nincsenek.
Aztán dőlj hátra és nyomd el a fájdalmat valami ismeretlen cuccal, amit valaki egy kibaszott konyhában kotyvasztott, bazdmeg.
Válaszd a megszegett ígéreteket, amiket mai fejjel már betartanál.
Válaszd, hogy sohasem tanulsz a hibáidból.
Válaszd az önmagát megismétlő történelmet.
Válaszd, hogy lassan belenyugszol abba, hogy Neked csak ennyi jutott, ahelyett, amiben mindig reménykedtél. Érd be kevesebbel és vágj hozzá jó pofát.
Válaszd a csalódást.
Válaszd, hogy elveszíted a szeretteidet és ahogy távolodsz Tőlük, benned is meghal valami. Amíg meg nem látod, hogy egy nap a jövőben szépen lassan mindannyian eltűnnek. És semmi nem marad belőled, se élő, se holt.
Válaszd a jövőt.
Válaszd az életet."

- Mennyi ideig tart megcsinalni?
- 5 napig.

Cory: -Kérdezhetek valamit?
Troy Maxson: -Mi a fenét akarsz tőlem kérdezni? Faggasd inkább Mr. Stawickit!
Cory: -Miért nem szerettél te engem soha?
Troy Maxson: -Miért nem szerettelek? Ki mondta, hogy szeretnem kéne téged? Miféle törvény írja elő? Van képed ideállni elém egy ilyen kerge kérdéssel? Még hogy szeretni! Gyere ide, ha beszélek hozzád! Húzd ki magad, az istenit! Kérdeztem valamit. Milyen törvény szerint kell, szeresselek?
Cory: -Semmilyen.
Troy Maxson: -Helyes. Hát nem kapsz enni mindennap? Felelj, ha kérdezlek! Nem kapsz enni naponta?
Cory: -De.
Troy Maxson: - Amíg az én házamban élsz, nigger, addig úgy fejezed be a mondandót, hogy "uram".
Cory: -De, uram.
Troy Maxson: -Tehát kapsz enni? Tetőt a fejed fölé?
Cory: -Kapok, uram.
Troy Maxson: -Ruhát a hátadra?
Cory: -Azt is, uram.
Troy Maxson: -Szerinted miért?
Cory: -Mert te nekem adod.
Troy Maxson: -Neked, hát. Na de mit gondolsz, miért?
Cory: -Mert szeretsz?
Troy Maxson: -"Szeretlek." Minden reggel elindulok, hogy a belem is kidolgozzam azoknak a patkányoknak, csak mert "szeretlek". Te aztán címeres ökör vagy! Azért teszem, mert ez a munkám. Ez a kötelességem. A férfinak az a dolga, hogy gondot viseljen a családjára. Azért élsz a házamban, tömöd a kajámmal a bendődet és alszol az ágyban, amit én vettem neked, mert a fiam vagy. Nem azért, mert szeretlek. Kötelességem gondoskodni rólad. Felelősséggel tartozom érted. Tisztázzuk egyszer s mindenkorra, mielőtt továbblépnénk.
Nem kell, hogy szeresselek. Mr. Rand sem azért ad nekem fizetést, mert szeret engem. Hanem azért, mert tartozik nekem vele. Mindent megadtam neked, amit kellett. Az életed is nekem köszönheted! Anyáddal dolgoztuk ki az egyezséget, és nem volt része az alkunak, hogy szeressem a fekete segged. Ne úgy éld az életed, hogy aggodalmaskodsz, ki szeret, és ki nem! Csak azzal törődj, hogy rendesen bánjanak veled!
Troy Maxson: -Megértetted?
Cory: -lgen, uram.

A gyerekek szeretik egymast, miert ne kene ossze hazasodniuk?

PG

Javier Rodriguez: Szereted a baseballt?
Ügynök: Naná.
Javier Rodriguez: Közvilágítás kell. Hogy a srácok este is játszhassanak - de biztonságban baseballozhassanak a parkban. És akkor nem lesz belőlük mocskos gazember. A baseballt mind szeretjük. A parkokat is szeretjük. Szóval... szóval nagyon fontosnak tartom, hogy az Egyesült Államok fektessen be Tijuanába, de mielőbb. Ez a dolog nyitja, ez ám.

- Nem mehetsz vissza, cigarettakat hoztam neked.
- Most megfogtal.

PG

He, Jonny, mutatni akarok valamit!

PG

Mondja neki, hogy Vincent van itt.

Ez mind a maga hibaja!

PG

... es vegyel egy csomag wc papirt is. Most hasznaltam el az utolso gurigat.

PG

Igazad volt, egy egyedulallo no vagy kurva, vagy kem.

Nem tudom, mit tegyek.

PG

Dr Frank Wilson, le van tartoztatva.
Es a cicus is.

- Mi tortent vele?
- Ugy tunik, megorult.

PG

Kinta! Meg egy holttestet talaltam!

PG

- Szia apa! Mar nem drogozok.
- Mi..., hogy?
- Nem akarok semmit, csak meg akartam neked mondani, hogy mar nem drogozok.

PG

- A fenebe, probaidon vagyok.

- Szia, szerelmem.
- Szia, eletem.

Norman:
- Dean Coe kinevezése nem hagyott nyugton.
- Úgyhogy szóltam a góréknak:
- "Carl lesz előléptetve, pokolba Dean Coe-val".
- "Vagy együtt Dean Coe-val, ahogy akarják..."
- Vagy felmondok.

Carl: - Komolyan? És mit mondtak?

Norman: - Érdekelte őket a változat a felmondásommal... egy darabig.
- De aztán kiiktattam a lehetőségek közül! - Jó lépés volt.

Megbizhatok benned, hogy nem szolsz rola senkinek? Mert ez titok! En bizok benned.

PG

Nincs olyan tudomanyos munka, amit egyetlen ember meg tudna irni.

PG

- En szerelembol nosultem.
- Na es hol van a szerelmed?
- Ott van, mindig a kozelemben.

PG

- Ki fogja megmosni a nagymamat?
- Az a rendorseg dolga.

PG

Hugo es en ossze fogunk hazasodni!

PG

Chucky: (sóhaj)...csak meghalni ne lenne olyan szar...

Ha megversz, akkor jobban erzed magad?

- Merre mesz, testver?
- Nem tudtam, hogy van testverem.

- Mit csinalsz?
- Komolyzenet keresek.

PG

Newportban iszunk egyet az egeszsegedre!

PG

A tigrises a jobb tortenet.

PG

Csak egyvalamire emlekszem nagyon tisztan. Arra, hogy a teljes csaladomat elvesztettem.

PG

Van rosszabb is a kommunizmusnal. Amikor egy volt kommunista kapitalistava valik.

PG

- Miert bamulod azt a ketrecet?
- Mert mar lattam korabban.

PG

Ez nem azert van, hogy oruljon.

- Megis, mennyi?
- 95 ezer dollar.

PG

En csinalom a kibaszott haborujukat, megis ok irjak a musort!

- Hogy van Koo?
- Reszeg, ahogy szokott.

PG

Engedjek el! O nem csinalt semmit!

PG

Szeretem a munkamat... Nem kell donteseket hoznom.

PG

Hadd jatssza a fonokot ket napig!

- Felmostad a padlot?
- Persze, csak nagyon gyorsan felszaradt. Ha nem hiszed, megeskuszom ra.
- Eskudj anyad sirjara!
- Miert? Mi van akkor, ha megse mostam fel a padlot?

PG

Ez volt a legnagyobb hazugsag az eletemben.

- Megyunk az eskuvore.
- De meg csak most jottel haza!
- Nem minden nap mehetsz eskuvore, nemde?

PG

Nem adtam fel, mindig probalkozok. De Tokioban ertelmetlen probalkozni.

PG

Csak egy esti iskolai tanar lehettem. Nem vagyok elegedett, de ennel tobbet nem erhetek el.

PG

Ez ma egy katona napi dija, egy penzermeve lapult puskagolyo.

PG

Cinque: Az őseimre céloztam. Megidézem a múltat, messze az idők kezdetéig és kérem hogy segítsenek nekem az ítéletnél. Visszanyúlok és magamba gyűjtöm Őket. És el kell jönniük, mert ebben a pillanatban én vagyok az az ok, amiért Ők léteztek.

Harom ev gyorsan el fog telni.

- Vegyel felesegul!
- Te nem tudod, mit beszelsz!

- Mi bajod van?
- Hazamegyek.

PG

- Mi van az eladosorban levo lanyoddal?
- Meg tul fiatal, es nincs szuksegem a segitsegetekre.

PG

Ez egy film vagy a valosag?

PG

Jackson őrnagy: Bátor férfi az, aki így beszél Ringoval. Vagy bátor vagy őrült. Olyan, mint a koszos jenki, aki öt emberemet ölte meg a folyónál.
Django: Ez biztos ugyanaz a férfi. Öt embert egyszerre? Ezt csak a profik tudják.
Jackson őrnagy: Egy nőt is elvitt magával. A szajhát a mexikóiaknak adták el. Elárulta a népünket.
Django: Már vége a háborúnak, a dolgok már nem így állnak.
Jackson őrnagy: Sajnálom, hogy ellentmondok, de az én háborúmnak sosincs vége, barátom. Okosan teszed, hogy magaddal vonszolsz egy koporsót. Így tisztelettel bánnak majd veled. El is leszel temetve. Általában az északi banditákat kitesszük a dögkeselyűk elé.
Django: Nem tudtam, hogy a háborúba már szegény keselyűket is bevonták. Azt hittem, csak a déli disznók vannak benne.

Randal Graves: Emma? Te csak azért vagy ilyen, mert hatalmas a csiklód?
Emma: Csak elmondtad neki?
Dante Hicks: Véletlenül kiszaladt a számon.
Randal Graves: Azt mondta, olyan nagy, hogy szinte már lobog. Ezért nem is nagyon merek belegondolni, hogy miket művelhet vele a skac.
Dante Hicks: Te nem jönnél össze egy olyan csajjal, akinek nagyobb?
Randal Graves: Nem! Mert ilyen alapon egy kisfarkú tag is lehetne!

Randal Graves: Figyu, már! Szerintem a csajod keményen ráállt arra, hogy ketten csináljuk meg, nem?

- Mit bamultok?
- Maradj csendben! Most ebreszti fel a Napot!

PG

Ejfel van! Nyissatok ki az ajtokat es fujjatok a trombitakat!

PG

- Bocsanat, de nem tudom kinyitni a furdoszoba ajtajat.
- Megmutatom, az trukkos. Miutan lenyomja a kilincset, befele kell nyomni, majd megemelni es akkor kinyitni.

PG

Orulok, hogy visszakaptad az allasod.

PG

Eloszor egy kolyok, majd egy gyilkos. Micsoda perverzio.

PG

Nezz ram! Az anyad lehetnek!

PG

Soha tobbe nem fogok leselkedni maga utan.

PG

Tuck Pendleton: Kevesebb mint 24 órán belül elfogy idebent az oxigén. Ami azt jelenti, hogy hacsak nem csinálunk valamit, életed végéig egy icipici jármű fog keringeni a szervezetedben benne az én icipici csontvázammal. Ugye hogy nem hangzik túl jól?

Amikor olyan kicsi voltam, mint te, en is ilyet hordtam.

PG

- Az az ember ketezer kilometert utazott csak azert, hogy talalkozzon Onnel.
- Dehat nem is ismer engem!
- Orulten szerelmes abba a nobe, aki a levelet irta neki.

Cooper: Where is Spoon?
(meglátja a maradványait)
Wells: There is no Spoon.

Endre: Azt gondolja, hogy olyan könnyű nekem itt hülyét csinálnom magamból?

Henry Turner: Láttam a bokáját.
Jack Sparrow: Többet is láttál volna, ha befogod a kereplődet.

Rea

Jack bácsi: Ha belezés vár rád, akkor Victort kérd, neki van a legfinomabb keze.
Jack Sparrow: Köszönöm!
Jack bácsi: És említsd meg a nevem, akkor nem vágják le a lábad.

Mullroy: Hamarosan meghalunk.
Murtogg: És valószínűleg munkánk se lesz.