OFF (Ide offolj, mert ez a helye!) 👁

(vissza a topikok listájához)

2020-01-19 18:57:13 Gergely Gergő #24517

Nem tudtam, melyik topicban tegyem fel a kérdést,így itt lyukadtam ki. Tudnátok ajánlani olyan anime sorozatot vagy akár önálló filmet(animét) ami hasonló hangulatú mint a Van Hellsing, vagy a D, a vámpírvadász, tehát ilyen gótikus horror stílusban? Köszi ! :)

2020-01-19 17:35:24 Ugor #24516

Viszont részemről az erre utaló figyelmeztetés konkrétan kirepült ma a címzett felé. (Először figyelmeztető lövés van, azután éleslőszer.)

előzmény: Kempesbaba (#24515)

2020-01-19 17:19:55 Kempesbaba #24515

Jobb későn mint soha,de a csóka még mindig nincs innen kitakarítva...

2020-01-19 15:56:09 Ugor #24514

Úgy érzem, ezt itt most megrostáljuk egy kicsit...

2020-01-19 15:18:31 SoZi #24513

Lécci ne.
De tényleg.
Írd ide inkább. Úgy érdekel.

Miért gondolja bárki, hogy a kétszáznegyvenhatodik majdénmegmondom videó érdekel bárkit is? Ráadásul ahhoz előbb valami legit dolgot mutatni kell, hogy kíváncsi legyek az adott véleményre valamiről.
Írd le ide. Vagy legalább osztályozz pár filmet. Mert ez a hely erről szól. Akkor mutattál valamit. De így ez nettó szemetelés.
Még aktív profillal is bele kellene tenned egy 5 év aktív időszakot, hogy pl én rákattintsak, mert engem személyesen maga a műfaj is irritál, de legalább visszanézhető, mennyire vagy komolyan vehető.

Szó ami szó, nem kérjük, köszönjük.
És ne spammelj itt légyszíves!

2020-01-19 13:50:33 Kempesbaba #24512

Mást se csinálsz itt,csak a trágya youtube csatornádat reklámozod.
,,mit képzelsz már (úgy konkrétan)?"

2020-01-19 12:57:30 Interracial Facial Creampie #24511

Dehogy csekkolom, mit képzelsz már (úgy konkrétan).

2020-01-19 12:53:36 Mardel #24510

Én egy videóban fejtettem ki a véleményemet úgy konkrétan az egész jelenségről és
reakciókról az új trilógiával kapcsolatban, az új rész apropóján.
Aki gondolja csekkolja, hátha egyetértünk valamiben. :)

2020-01-11 11:06:38 dikalosz #24509

Töröm a malacot, köszi!

előzmény: mohammadabdu (#24508)

2020-01-11 00:51:35 mohammadabdu #24508

Vásároljon jogosítványt, útlevelet, IELTS
A vásárlást az IELTS, a TOEFL, az ESOL AUTODESK TON BIZONYÍTVÁNYOK regisztrálják, vizsga nélkül. Regisztrálják az útleveleket és a személyi igazolványokat, a járművezetői engedélyt. Szervezetünk szorosan kapcsolódik a különféle figyelő és tesztközpontokhoz, amely lehetővé teszi szerzőinknek, hogy a te nevében elvégezzék a vizsgát. Készítünk személyazonosító igazolványokat is ügyfeleink nevével, hogy a szerzők könnyen le tudják tenni a vizsgát. Minden tanúsítványunk eredeti és a British Council által hitelesített. Nem állítunk elő hamis tanúsítványokat! Ha az IELTS-t, a TOEFL-t, az ESOL AUTODESK-BIZONYÍTVÁNYAT vizsga nélkül szeretné átadni. Bármely kérés esetén küldje el

Wickr: Muhammedabd

Diákjainknak akkreditált és valódi diplomákat kínálunk, amelyek jelentősen javíthatják karrierjét. Nem kell aggódnia az egyetemen tartott előadások miatt. Maradjon otthon, és vásárolja meg a főiskolai végzettségét anélkül, hogy otthonát elhagyná. Különféle fokokat kínálunk, amelyeket figyelembe vehet. Csak annyit kell tennie, hogy lépjen kapcsolatba velünk és megadja az Ön adatait, és stressz nélkül online is megszerezheti a doktorátust. Felejtsd el a vizsgák elvégzését vagy a tervezési munkák írását. Szerezd meg diplomádat könnyedén, és fejlessd tovább karrierdet.

2020-01-11 00:51:17 mohammadabdu #24507

Átlagos fizetés a középiskolában alapképzettség szerint 2019-ben

Áthelyezve a(z) In Memoriam... topikból.

2020-01-11 00:50:47 mohammadabdu #24506

2020-01-11 00:50:32 mohammadabdu #24505

Átlagos fizetés a középiskolában alapképzettség szerint 2019-ben

Áthelyezve a(z) Megérdemelte-e az Oscart... topikból.

2020-01-11 00:50:16 mohammadabdu #24504

2020-01-11 00:49:56 mohammadabdu #24503

Átlagos fizetés a középiskolában alapképzettség szerint 2019-ben

Áthelyezve a(z) Észrevételek, kérések és kérdések a lappal kapcsolatban topikból.

2020-01-11 00:49:08 mohammadabdu #24502

Átlagos fizetés a középiskolában alapképzettség szerint 2019-ben

Áthelyezve a(z) Magyar hangja... Szinkronok és szinkronhangok topikból.

2020-01-09 23:10:47 Ugor #24501

Na, akkor adtam egy kis gondolkodni valót. Az ember mindig ad valamit.

Áthelyezve a(z) Vége az évtizednek. Számodra melyik a 2010-es évek legtúlértékeltebb filmje? topikból.

2020-01-09 23:01:09 ryood #24500

nem a fejbőröd? azon gondolkodtam, hogy a haj, hogy tud viszketni...hm...

2020-01-09 22:54:10 Ugor #24499

Egyszer annyira megkérdezném már, hogy tulajdonképpen hány éves vagy, hogy a hajam viszket, de egyébként semmi közöm hozzá.

előzmény: Doc (#42)

2020-01-08 21:18:21 kaamir #24498

Most miért?

Szerk: azért jó volt veled

Áthelyezve a(z) 1917 topikból.

előzmény: Ragemarci (#24491)

2020-01-08 10:37:35 Ragemarci #24497

Utolsó hozzászólás. This is the End

Áthelyezve ez és az összes többi is saját kérésre

2020-01-07 21:19:20 Ragemarci #24496
2020-01-07 20:44:52 Ugor #24495

Lehetne egy olyan közkérdés is, hogy volt-e már olyan közkérdés, amit nem ért az első 10 hozzászólásban valami kritika?

2020-01-07 20:15:55 Ragemarci #24493

előzmény: Kempesbaba (#8)

2020-01-07 20:02:03 Ragemarci #24492

előzmény: Danesz99 (#7)

2020-01-07 19:18:46 Ragemarci #24491

Kellene az ignorálás gomb szvsz, de nagyon

Áthelyezve a(z) 1917 topikból.

előzmény: kaamir (#7)

2020-01-07 18:55:03 Ragemarci #24490

Apropó, mikor lesz ignoráló funkció?

Áthelyezve a(z) Underwater topikból.

2020-01-06 15:18:42 offerus #24489

Áthelyezve a(z) Paviljon VI topikból.

2020-01-03 09:07:25 Emberke #24488

Nagy várakozásokkal ültem (feküdtem :-) ) le és néztem meg a filmet. Valóban erős izgalmi állapotban voltam, ugyanis a Velencei Fesztivál után az összes, arra érdemes netes-filmes felületen rendere azzal találkoztam, hogy mennyire nagyszerű, bátor, formabontó alkotásról szó. A éles szemű közönség, valamint a vájt szemű hivatásos ítészek egyaránt kedvelték filmet. Ehhez képest egy kissé vagy közepesen csalódottan tápászkodtam fel a kerevetről. Be kell hogy valljam, hogy mélyebbre és többre számította, mind a dramaturgia, mind pedig a képi, filmnyelvi megoldások terén. Nem, nem azt állítom, hogy a film rossz. Pusztán csak annyit, hogy meglehetősen felszínes, elnagyolt darabról van szó. Alább igyekszem kifejteni, hogy miért gondolom ezt és így. Ok, értem, én, hogy ez egy képregényes univerzumból eredeztethető történet, így ebben a kontextusban érdemes, szükséges értelmezni az elkészült alkotást. Nos, ha őszinte akarok lenni, már pedig őszinte akarok lenni, ezt a fajta megközelítést én kevésbé vagy egyáltalán nem tudtam alkalmazni. Ezzel szemben, egy - általam - objektív ítélt - oké, tudom, hogy ilyen nincs - mérce mentén próbáltam megítélni, mérlegre tenni a művet. Fentebb azt bátorkodtam írni, hogy a film felszínes. Igen, annak tartom, mert amolyan vulgár marxista elvek, tételek alapján azt állítja, üzeni a mű, hogy a gazdagok szinte kivétel nélkül gonoszak, rosszak, embertelenek, stb., ezzel szemben a tömeg, a nép, az alacsonyabb osztályokba tartozók, a kisemberek pedig épp ellenkezőleg, ha nem is teljesen, de erkölcsi irányelveiket, humanizmusukat tekintve rendben vannak. (Én, mind szociológiai, mind pedig gazdasági szempontból fontosnak tartom a marx-i tételeket, javallom is azok olvasását mások számára.) De hát felebarátaim, az élet nem ennyire dichotom, nem ennyire egyszerűen kettébontható, nem ennyire fekete-fehér. Ettől jóval több árnyalat van a világban, az életünkben, a cselekedeteinket mozgató erők mögött. További problémám, hogy film úgy tesz, mintha a főhős, egyébként valós kiszolgáltatottsága, kezdetben csak sejtetett, a későbbiekben pedig kibontott traumái miatt igazolhatóvá válnának azok a gyilkosságok, amelyeket elkövet. Úgy vélem, hogy a főhős cselekedeteit érhetővé teszik, azok mögött lesz egy vagy több beazonosítható érzelmi, indulati mag, azonban ezek sem mentik fel, teszik elfogadhatóvá mindazt, amit és ahogyan teszi. Véleményem szerint meglehetősen didaktikusra sikerült a metrós jelenet, ahol a főhőshöz képest gazdag, természetesen arrogáns öltönyösök abuzálnak egy fiatal nőt. E jelenet záróaktusa lesz a kiindulópontja annak a forrongásnak, lázadásnak, amely végig söpör majd a városon. Nos, én ezt elég gyengének, erőltetettnek érzem. Úgy vélem, hogy erkölcsileg semmilyen módon nem igazolható az ebből eredő mozgalmi hevület, városi forrongás. A főhős életének darabokra hullása teljesen érthető, azonban úgy érzem, ez sem lett kellőképpen körüljárva, holott - szerény véleményem szerint - igazából erre kellett volna helyezni a hangsúlyt és sokkal árnyaltabban, sokkal mélyebb szinten kellett volna kibontani azt a fajta neurózist, azt a fajta magányosságot, azt a fajta kiszolgáltatottságot, azt a fajta társadalmi viszonyokból való kirekesztettséget, amely főhős jellemét, motivációit, cselekedeteit meghatározzák. A film dramaturgiája is a didaktikusságra épít. Kevés dolgot sejtet, inkább minden - előbb vagy utóbb a szánkba rág. A film vizualitásával, a képi beállításaival önmagában nem lenne baj, de valahogy szikárabb képi ábrázolást talán jobban illett volna a műhöz. Szóval nem rossz film ez, de elnagyolt, népszerű, de felszínes társadalom bírálatról van szó még is csak.

Áthelyezve a(z) Joker topikból.

2020-01-02 23:23:11 elzablues #24487

Topikhiba, elnézést.

előzmény: elzablues (#24486)

2020-01-02 23:22:00 elzablues #24486

Láttam és osztályoztam is a The Lighthouse-t, de sem a filmet, sem a szereplőket nem tudom jelölni. :( Mi lehet a gond?

2020-01-01 12:56:16 elmouse #24485

Akarja a fene! Én csak leírtam, hogy szerintem hogy van. Tedd te is ezt! Mert ez eddig még nem sikerült.

2020-01-01 12:36:25 ryood #24484

ennek ellenére mégsem így számolják mindenhol az évtizedeket, ahogy te.
de látom, te mindenáron be akarod bizonyítani, hogy a tiéd a csakis és egyetlen igazság a témában.
én a továbbiakban nem vagyok kíváncsi erre az okoskodásra, tudálékosságra, merevségre.
viszlát, kiszálltam.

előzmény: elmouse (#24483)

2020-01-01 12:30:33 elmouse #24483

Ha 2010 és 2019 határozza meg az évtizedet, akkor kellett lennie 0. évnek is. Vagyis az első évtized 0-tól 9-ig tartott.
De 0. év nincs. Az csak egy pont. Az első év vége 1 december 31. Az első tíz év vége, vagyis az első évtizedé, 10 december 31. És így tovább. 1000 december 31, 2000 december 31, 2010 december 31, 2020 december 31.

2020-01-01 12:03:16 ryood #24482

az idővel nem egészen ennyire egyszerű a helyzet, bármennyire is szeretnéd, hogy így legyen.

Áthelyezve a(z) Mindjárt vége az évtizednek. Szerinted melyik volt a 2010-es évek legjobb filmje? topikból.

2020-01-01 11:55:55 Ugor #24481

Pár perc kis türelmi idő után a méregetés tényleg átkerül az OFF-ba, egyébként meg 100 méter az első méter elejétől tart a 100. méter végéig. Mert nem nullánál kezdődik. Tehát nem a 99. méternél fejeződik be. A 101. méter már a következő 100 méter. Ez a helyzet az idővel is. Szóval, nemsokára kicsit megrostáljuk az itteni szólásainkat.

2020-01-01 11:46:26 ryood #24480

erről megoszlanak a vélemények.
sokan sokfélén (tudósok, misztikusok) értelmezik, és sok félét mondanak ezzel kapcsolatban.
ok, te azon a véleményen vagy, hogy még van egy év az évtizedből. más meg azon, hogy már nincs.
nincs itt ezzel kapcsolatban végső objektív igazság.
ha a topik létrehozója is így van vele, akkor hadd legyen ez a topik így elnevezve.

előzmény: elmouse (#24479)

2020-01-01 11:38:52 elmouse #24479

Így van. De az évtizednek nincs vége.
A kérdés két mondata ellentmond egymásnak.

Áttenné valaki ezt az off-ba? Vagy kitörölné? Nem akarom ilyen hülyeséggel teleszemetelni a topikot, már bánom, hogy belekezdtem.
Elnézést mindenkitől!

előzmény: manuva (#24478)

2020-01-01 01:41:07 manuva #24478

A 2010-es évek 2010-től 2019-ig tart. Azok az évek, amelyek 201-el kezdődnek, plusz egy számjegy.

előzmény: elmouse (#24474)

2019-12-31 17:42:57 Ugor #24477

Ismét rendkívül fontos gumicsont került elő az összesepert kerti avarkupac alól. ))

2019-12-31 16:54:58 ryood #24476

hát nem...de inkább ne menjünk bele...:)

előzmény: elmouse (#24475)

2019-12-31 16:52:07 elmouse #24475

+1 év

2019-12-31 16:35:13 elmouse #24474

Nincs vége az évtizednek. Nem írom meg kommentben.

2019-12-29 05:18:19 Doc #24473

2019-12-24 07:40:00 Ugor #24472

Egész éjszaka csak hánykolódtam, nem bírtam aludni, csupán a fogaimmal szaggattam a szőrömet kínomban… én valaha tanár voltam, tehát bűnöző. Egész idáig bűnben fogantam és bűnben éltem. Nem tudtam, hogy érkezik majd egy jellem, aki egyszer felnyitja a szememet. Hogy mertem én… hogy ártatlan gyerekeket és felnőtteket Csajkovszkijjal és Mozarttal kínoztam, miért nem volt számomra természetes, hogy Fásy Zsülike vagy Postás Józsi legalább akkor kultúra, sőt! Hogy jöttem én ehhez? Hogy Ady, József Attila meg Arany János… te jó ég! Amikor egyből adhattam volna készen a mindenegyben-blogot vagy valami fingós poénokat… na, mindegy, a mellső lábaimra hajtom a fejem, délelőtt meg kimegyek a Dunához és belököm magam.

előzmény: Doc (#24471)

2019-12-24 01:21:40 Doc #24471

Voltaképpen miért is?
Ki dönti el, hogy mi az az ideál, aminek meg kell felelnie egy tv-műsornak, vagy zenének, vagy bárminek?
Milyen alapon szólod le valaki más ízlését?
Neki az tetszik - téged senki nem korlátoz abban, hogy mást hallgass, vagy mást nézz.
Te miért akarod őt korlátozni ugyanebben?
Iszonyatos mennyiségű tartalom készül, és mindenkinek van lehetősége válogatni belőle, tetszése szerint.

De igazad van, ez már teljesen off, úgyhogy én a magam részéről befejezem.

2019-12-24 01:11:15 Doc #24470

és nincs a szarkazmussal meg a szatírával semmi baj. Kell.
Egyetértek. Ha jó.

2019-12-24 01:09:47 Doc #24469

Nézd, szerintem annak a művésznek, amelyik nem tudja a közönségét megszólítani, nincs mire büszkének lennie. Lehet jó a "technikája", lehet fontos és érdekes a mondanivalója - ha nem tudja eljuttatni a közönséghez, akkor valamit rosszul csinál.
Nem igaz az, hogy csak tartalom nélküli szar jut el a közönséghez.
A Perfetti sconosciuti eljutott a közönségéhez és megszólította őket, pedig volt mondanivalója. És még jópár másik film szintén - gondolom a te fejedben is elindult a lista.
Persze ez nehéz - de nem lehet a közönséget okolni azért, mert a művész csak az út feléig jutott el.
És tökmindegy, hogy az út fele a közönség megszólítása mondanivaló nélkül, vagy a mondanivaló közönség nélkül.

Dobó Kata meg tudta szólítani a közönségét. Nem akart semmi többet, amit vállalt, azt teljesítette.
Ha megint limonádéval próbálkozik, azt is biztosan megnézem.
De lehet, hogy van mondanivalója is - tőlem arra is kap egy esélyt, hogy azt elmondja.

előzmény: HejjaX (#24466)

2019-12-24 01:03:46 Ugor #24468

Most ez itt majdnem off lesz, sőt, az is... valamikor azt hittük, hogy a mozi meg a TV a népnevelés egyik eszköze lesz, de a szó nemesebbik értelmében. És mindenhová eljut és emel majd az ország szellemi színvonalán, befogadóképességén, a világ megértésén, mint ahogy a könyvektől is ezt reméltük. És ez lett belőle. Nem mondom, hogy csak a felsőrendű sznob az ember, a mulatós zene meg nem, de. hogy a mulatós zene színvonal győzött inkább a TV-ben is, meg a moziban is, azért mégis inkább valahol kudarc. Magyar PISA-teszt...
U.I.: és nincs a szarkazmussal meg a szatírával semmi baj. Kell.

előzmény: Doc (#24467)

2019-12-24 00:50:57 Doc #24467

Ha megnézed arra két filmre az értékeléseimet, fogod látni, hogy nem nézőszám alapján ítélek. Viszont a Kölcsönlakás egy egész nézhető kis limonádé volt, amit szerintem főként a rendező személye miatt ekéztek sokan. Illetve vannak itt olyanok, akik csak a maró gúnyt találják viccesnek - nekik érthetően nem fekszik ez a film.
Amúgy meg igen, a nézőszám akkor is fontos szempont, ha az általad említett két film nekem sem jött be.

2019-12-24 00:48:01 HejjaX #24466

Véletlenszerűen: Az Úr hangja - 6800 néző. Virágvölgy - 2956 néző. Genezis - 1806 néző. Tegnap - 936 néző.
Lehet választani, melyik a jobb.

2019-12-24 00:37:04 Ugor #24465

A Valami Amerika 3 viszont 372000 nézőt vonzott, a Pappa Pia 220000-et. Ha valaki ebből azt a következtetést vonná le, hogy a nézőszámból ítélve ez a jó, akkor én kérek elnézést.

2019-12-18 17:58:45 Cerub #24464

/Spoiler volt/
a szerk.

2019-12-13 08:13:36 hhgygy #24463

Engem meg a te állandó káromkodásod "basz fel", mindenkinek megvannak az egyéni szociális problémái...

*Update Bocsánat, nem láttam, hogy már ki van tiltva - szerintem jogosan

előzmény: necksprain (#13222)

2019-12-12 00:13:43 Mizi #24462

(szerintem is túl lett reagálva)

előzmény: kaamir (#24457)

2019-12-11 15:39:22 kaamir #24461

Én nyilván az előzményeket nem ismertem, de ez így korrekt és jogos.

2019-12-11 15:36:07 Ugor #24460

Voltak ilyen próbálkozók, igen, elég sok. Aztán vagy a stílusa alapján, de máskor az IP-címe alapján visszajött és lebukott újra meg újra. De tegyük fel, hogy nem... visszajön más néven, itt van, értékeli a filmeket, építőleg hozzászól vagy nem szól hozzá, él békében a fórumon száz évig, azzal viszont mi bajunk van? Semmi.

előzmény: Kempesbaba (#24459)

2019-12-11 15:32:15 Kempesbaba #24459

Ugor bátyó egyet értek veled és melletted állok!
Viszont ha már a téma felmerült,hogy működik ez a kitiltás? Csinál egy új felhasználó nevet egy új e-mail fiókról és újra itt van,vagy nem?

2019-12-11 15:18:24 Ugor #24458

Kedves kaamir, én meg nem. Elég sok éven keresztül eltűrtem ezt-azt, aztán egyszer csak elérkezett ez az idő is. Te sem gondolod, hogy beteges rohamaimban embereket szoktam innen kitiltani, mert ez a nagy büdös perverzióm, igaz? Azt hiszem, meg tudod számolni az ujjaidon, hogy hányszor fordult ez elő, az elmúlt sok év alatt. Simán tűrtem, a menj inkább aludni öreg, rántsál rá inkább kettőt típusú dumákat, meg a néha benyomott "majd én meghatározom, hogy hogyan szabad neked itten velem beszélni"-féle rigmusokat is. És miután megint eljött egy nap, aminek az volt az üzenete, hogy neked kuss legyen, dolgozz itt csendben, idegesítenek a megjegyzéseid, hát segítek neki, hogy többé ne idegesítsék. Nem vagyok rabszolga. De ez nem előzmény nélküli dolog volt, mondjuk az utolsó, az éppen tárgyalt esetben éppen nem, hanem halmazati. És még mindig örülnék, ha ez többet nem fordulna elő.

előzmény: kaamir (#24457)

2019-12-11 13:29:29 kaamir #24457

Nem láttam, h ki van tiltva, amikor írtam.

(amúgy a végleges tiltást nagyon erősnek érzem ezért)

előzmény: Kempesbaba (#24456)

2019-12-11 12:42:08 Kempesbaba #24456

Oke,csunya dolog amit tett de hagyjatok már abba az erkölcsi nevelését egy olyan embernek aki már fél napja ki van innen tiltva

előzmény: kaamir (#24453)

2019-12-11 11:03:58 ryood #24455

+ ezek az egymondatos semmitmondó "tanulságok" :)

előzmény: elzablues (#24454)

2019-12-11 10:53:19 elzablues #24454

Szoktál adni más értékelést is a filmekre, mint 5-öst? :) Akárhol belebotlok egy kommentedbe, minden 5-ös. Nehezen tudom elképzelni, hogy nem egy troll vagy.

előzmény: dittike (#4)

2019-12-11 09:07:49 kaamir #24453

Ne már, ez az OK, boomer annyira alja dolog. Valakit az életkorával támadni egy vitában semmivel sem különb, mintha a származásával, a szexuális hovatartozásával vagy a bőrszínével támadnád.

előzmény: necksprain (#24451)

2019-12-11 07:21:30 oscarmániás #24452

Nem értem, ha valakiben ekkora feszültség dúl, akkor: ne üljön a gép előtt, hanem sportoljon, tartson állatot, végezzen közösségi munkát. Úgy tartják, "Munka után édes a pihenés". Az agy kiszellőzne, a gondolatok frissülnének, a konfliktusokat időben el lehetne engedni.
Most mire volt jó a 24444-es hozzászólás? Az ilyen mondatok elkeserítőek...

2019-12-11 01:52:22 necksprain #24451

most kajak ok boomer-ozni kell tata?? remélem kiderül életed hajnala előtt.

2019-12-11 01:46:55 zéel #24450

Szerintem a lényeget illetően (=Damoklész kardja szindróma) aligha van itt köztünk (film-és színház-szeretők közt) vita.
Már a félszavakból is értjük egymást. Sajnos.
Jó éjt!

2019-12-11 01:46:41 Ugor #24449

Azt nem tudom, hogy miért provokálsz, de majd egyszer kiderül. Vagy nem.

előzmény: necksprain (#24448)

2019-12-11 01:38:16 necksprain #24448

ok.

#8202
az alap hozzászólásom.

Ugor, te ugyanannyira lekezelő, illetve flegma vagy, mint akik miatt kikeltem. :)

2019-12-11 01:25:02 Ugor #24447

Hozzászólhat, persze, de nem itt. Én is hozzászólok, minden nap. Nagy az internet.

előzmény: necksprain (#24446)

2019-12-11 01:23:25 necksprain #24446

én ezt elismerem (vagy 10+ éve nézem a kt-t), és egyet is értenék, ha ez pártpolitikáról szólna. itt viszont egy demoklész kardja libeg (lecsapott már, mit szépíteni) fönn a kibaszott magyar film- és színházélet felett, amihez hátha hozzászólhatna az egyszerű kt-s nyomorult.

2019-12-09 12:02:42 Ugor #24445

Bocs, srácok, de nem, nem... függetlenül az egyéni nézeteimtől, nézeteitektől, ezt most innen kiszedném.

2019-12-09 12:00:37 Ragemarci #24444

Még egyszer:

"Ne politizálj"

De csináljátok, amit akartok, amúgy.

előzmény: Xaos (#24443)

2019-12-09 11:58:08 Xaos #24443

Még egyszer:

"Általános fórum"

előzmény: Ragemarci (#24442)

2019-12-09 11:57:33 Ragemarci #24442

...ebben az esetben az. Mindennemű politika mentes az oldal. Idáig legalábbis az volt. De lehet válogatni is, csak akkor bourul minden

2019-12-09 11:53:23 zéel #24441

...a téma sohasem irreleváns.

2019-12-09 11:49:48 Ragemarci #24440

Ezt a nagy nyugatozást meg hagyjuk már szerintem. Ott sincs kolbászból a kerítés és bőven maguk alatt vágják a fát. Ha nem tetszik a mai Mo indulj el és tüntess. Nincs ezzel gond, csak ez szvsz politika, irreveláns, hogy mi a témája

előzmény: Xaos (#24438)

2019-12-09 11:32:40 Kempesbaba #24439

Bocs hogy kéretlenül beleugatok,de pont hogy Magyarországon 2019-ben az átlagemberek életét teljesen áthatja a politika. Az ország ketté van szakadva,szinte nincs olyan család,vagy baráti kör melynek légkörét ne mérgezné.
Viszont amire felhívod a figyelmet pont olyan téma,esemény ami itt a KT-n véleményem szerint bőven elfér.
Én biztos hogy ott leszek!

előzmény: Xaos (#24438)

2019-12-09 11:24:21 Xaos #24438

A politika tabu ebben az országban. Nyugaton teljesen természetes, ha az embere közéletet érintő témákat beszélnek meg, legyen az iskola, vagy bármilyen munkahely. Itthon ez sajnos lehetetlen. Ha az ember politizál munkahelyen ki is rúghatják. Ez ma Magyarország.

előzmény: kaamir (#24437)

2019-12-09 11:21:43 kaamir #24437

Sztem a kultúrát érintő politikai döntéseket lehessen már megvitatni itt is. Struccpolitika, ha nem így teszünk.

előzmény: Ragemarci (#24435)

2019-12-09 11:19:37 Xaos #24436

"Általános fórum "

előzmény: Ragemarci (#24435)

2019-12-09 10:56:52 Ragemarci #24435

"Végtelen sok hely van az interneten erre, a KT nem tartozik ezek közé"

előzmény: Xaos (#24434)

2019-12-09 09:26:07 Xaos #24434

Gyertek!

2019-12-07 09:37:27 henisz #24433

Driver éneklése a bárban azért volt fontos, mert gyakorlatilag olyan, mintha magáról énekelne. Ebben a dalban benne van minden fájdalma, csalódása amit az elvesztetett szerelem okozott.

Áthelyezve a(z) Marriage Story topikból.

2019-12-06 14:00:07 Ragemarci #24432

(Bocsi, hogy szóltam, csak tényleg van ilyen topic, meg láttam én már többször Duna tv ajánlót is film véleményeknél, csak annak pl. Nagy előnye, hogy ncs reklám) Az én összes komm mehet Offba amúgy

előzmény: mimóza (#24431)

2019-12-06 13:41:54 mimóza #24431

Köszönöm a figyelmeztetést, akkor átkerül szépen a helyére. :)

előzmény: Ragemarci (#24430)

2019-12-06 13:03:58 Ragemarci #24430

Csak mondom, hogy erre van egy Tévés ajánló topic. Leginkább viszont azért írtam, mert a film+ meg a kereskedelmi tvk úgy en bloc az 10p film 15p reklám és tönkrevágják ezzel az egész filmnézést szvsz
Sőt, időnként ki is vágnak a filmekből, ha jól tudom. Szóval csak óvatosan. :-)

előzmény: mimóza (#24429)

2019-12-06 12:56:44 mimóza #24429

Nem, nem, továbbra sem tévézek, csak véletlenül pillantottam meg az infót, hogy a Film+ műsorra tűzte Desmond Doss történetét, A fegyvertelen katonát. December 9-én, hétfőn este, 21:00 órai kezdettel nézhetitek meg, ha még nem láttátok, vagy szívesen újráznátok.

2019-12-03 22:34:01 ryood #24428

2019-12-03 21:30:43 ryood #24427

Áthelyezve a(z) Héraðið topikból.

2019-11-27 13:04:07 Ugor #24426

Megtörtént, javítottuk.

előzmény: cucu (#24425)

2019-11-27 12:13:45 cucu #24425

Esetleg tudnal irni egy jobb verziot? Mivel te mar lattad a filmet, tudod, mi spoiler, mi nem. Ha elkuldod, javitjuk.

előzmény: caulfield (#24424)

2019-11-27 10:53:53 caulfield #24424

(Apropó a filmet ismertető leírás elég érdekes, mert olyan benyomást kelt mintha részt akarna venni a nem enyhén spoileres szövegével a történet elmesélésében is, s nem csak az ismertetés lenne a szándéka. Nem tudom, lehet hogy egy krimihez ez dukál, de elolvasása szerintem csökkentheti a film élvezetét, vagy legalábbis feleslegesen befolyásolhatja.)

2019-11-23 23:29:03 Interracial Facial Creampie #24423

Jó, hagyjuk. Let it snow.
(Mehet az offba :)

2019-11-23 23:21:18 ryood #24422

ezek szerint nem olvastad el figyelmesen, amit írtam és/vagy szövegértelmezési problémáid vannak.

Áthelyezve a(z) Nyitva topikból.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#15)

2019-11-23 18:02:43 ryood #24421

nem igazán értem ezt a fajta "humort". de szerintem ne offoljuk ilyen baromságokkal ezt a felületet.

Áthelyezve a(z) Nyitva topikból.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#24420)

2019-11-23 17:56:40 Interracial Facial Creampie #24420

Ti jártok?

2019-11-20 19:42:28 Ragemarci #24419

Abban azért a tízórai srácnak több szerepe volt. Kár, hogy ő már nincs közöttünk. De te még szerencsére igen

előzmény: Interracial Facial Creampie (#24418)

2019-11-20 19:36:25 Interracial Facial Creampie #24418

Tényleg nem megalázó. Ha szerinted úgy kéne megélnem, az már a te dolgod.
Egyébként megtisztelő, hogy miattam cserélted le a punkos profilképed.

előzmény: Ragemarci (#24417)