OFF (Ide offolj, mert ez a helye!) 👁

(vissza a topikok listájához)

2022-05-17 10:17:22 Havierez #26459

Ezt a filmet szeretném kérni, előre is köszönöm!!!

Áthelyezve a(z) Észrevételek, kérések és kérdések a lappal kapcsolatban topikból.

2022-05-16 13:29:41 csabaga #26458

Igen, Bud Spencer említi az önéletrajzában, az első Piedone film volt az, ahol már saját magát szinkronizálta olaszra...A nápolyi akcentusa nem tetszett addig, de ahhoz a szerephez már illett.
Kétségtelen, Bujtor István rendes megdobta a figurát, bár Bud mély dörmögése sem rossz.

Mikor a kettőst nézni kezdtem a moziban, sok esetben feliratos volt a film.
Pl. Különben dühbe jövünk, ...És megint dühbe jövünk vagy a Piedone Afrikában is.

2022-05-15 17:08:05 critixx #26457

A Bud Spencer - Terence Hill filmek tényleg abba a ritka kategóriába tartoznak, ahol jobb a szinkronos verzió, de ennek két jelentős oka van:

1) Igazából kevésbé a szinkron, mint inkább a fordítás emel nagyon sokat az anyagon. Az eredeti, egyszerű és sótlan dialógusokat a magyar fordítók alaposan felturbózták, sokkal színesebbé, humorosabbá, frappánsabbá változtatták.

2) Az olasz és az angol változatot is gyenge, harmadrangú (szinkron)színészekkel szinkronizálták (ahogy valaki említette, Bud Spencer például a legtöbb filmjében még olaszul sem ő maga szólalt meg), akik artikulálni sem nagyon tudnak, ezzel szemben a magyar változatban Bujtor, Újréti, Székhelyi és a többiek remekelnek és láthatóan nagyon élvezik a dolgot. (Szóval itt nem arról van szó, hogy egy Al Pacino vagy Jack Nicholson kaliberű színészt kell leszinkronizálni...)

Youtube-on fent van a legtöbb Spencer-Hill film angol verziója, érdemes belenézni és összehasonlítani a magyarral. Mintha teljesen más filmet néznél.

2022-05-15 07:15:16 bambula #26456

Áthelyezve a(z) For Your Eyes Only topikból.

2022-05-13 21:13:38 The Cortez #26455

Te láttad?

előzmény: TheDriver (#26454)

2022-05-13 20:19:56 TheDriver #26454

nézd meg akkor mielőtt leszarozod... ;)

Áthelyezve a(z) The Unbearable Weight of Massive Talent topikból.

előzmény: The Cortez (#26453)

2022-05-12 23:53:42 The Cortez #26453

Attól még lehet vállalhatatlan szar.

előzmény: TheDriver (#5)

2022-05-09 19:30:38 BonnyJohnny #26452

2022-05-08 21:58:59 csabaga #26451

Az éneklést ritkán szinkronizálják.:)

előzmény: dorothygale (#26449)

2022-05-08 19:16:13 BonnyJohnny #26450

2022-05-07 20:36:39 dorothygale #26449

Az màs, és tudok róla. De ott azért nem oly òriàsi színészi jàtékokta, volument kell egy egy karakterbe belevinni, mint ebben a filmben.pl. S azt is szeretem : hogy mikor énekelt Bud. Azt nem szinkronizàljàk. Az eredeti hangjàt meghagyjàk.

2022-05-07 20:33:56 dorothygale #26448

Én is ezzel értek egyet.

2022-05-07 20:33:23 dorothygale #26447

Ok

2022-05-07 20:19:57 csabaga #26446

Ő az első Piedone filmig olaszra is szinkronizálva volt.:)

előzmény: budaik (#26443)

2022-05-07 20:18:08 csabaga #26445

Igen, én a szinkronklasszikusnak gondolt Casablancával jártam így...

Bogartot sem lehet szinkronizálni.

2022-05-07 18:34:19 BonnyJohnny #26444

Én sem érzem úgy, hogy elnézést kéne kérnem, hogy van, amit szinkronnal minősibbnek látok, mint eredeti nyelven. Ezek természetesen főleg gyenge alkotások, amiken könnyebb javítani.
Viszont perverzióm, amit most bevallok, az pl. a Ben Hur, ami szerintem jobb szinkronnal. Főleg mellékszeteplő fronton.

előzmény: budaik (#26443)

2022-05-07 18:07:11 budaik #26443

Azért szerintem pl a Bud Spencer filmeken sokat javított a szinkron, s persze nem a film művészeti remekel. De mégis nagyon szórakoztatóak.

2022-05-07 15:35:31 Olórin #26442

Hát de a szart meg minek konfettivel díszíteni :) Avagy: amin a szinkron bármilyen szempontból (fordítás, hang) javít, az általában olyan is...

2022-05-07 15:35:13 MicaHiro #26441

Nem lehet, hogy ezt az egészet felesleges (sőt, talán nem is lehet) egyik vagy másik irányba eldönteni?

Igen, van hogy javít a szinkron egy-egy film esetén. Emellett igen, van hogy nem ad vissza sok mindent. A szinkron is olyan, mint minden más filmes "eszköz": nem jó vagy rossz, hanem kismillió körülményen múlik, hogy adott esetben épp működik-e.

2022-05-07 15:32:49 BonnyJohnny #26440

Csak mondom, neked is (Olórinnak is) van, amin javít a szinkron. :)

előzmény: dorothygale (#26439)

2022-05-07 15:29:00 dorothygale #26439

Nem bírom se a Chuck Norist , se a Segalt.
Nyomorékok. C , D , Z katrgória….. szinkronnal vagy anélkül. Sehogy. :/

2022-05-07 15:21:28 BonnyJohnny #26438

De, hogy Chuck Norisnak ugyanaz a magyar hangja, mint Al Pacinonak, sokat dobott a filmjein. Vagy Segalnak ugyanaz, mint Costnernek. A magyarok nem értik a Segal meme-eket, mert a magyar hangja annyit hozzátesz a színészetéhez.
Illetve a Ford Fairlane kalandjai is szinkronnal jobb (jó egyáltalán).

előzmény: dorothygale (#26437)

2022-05-07 15:18:11 dorothygale #26437

Hàt igen. Szàmomra elképzelhetetlen hogy jobb lehet: ùgy nézni filmeket: hogy nem a színészt halljuk. Ùgy hogy egyeseknek nagyon ikonikus , szexi, személyiséget meghatàrozò stìlusa van.
Pl : Al Pacino: Scarface vagy az : Egy asszony illata szinkronnal elképzelhetetlen. Hàt nem is Al hangjàt hallani , amivel ràmozdul a csajokra. Vagy Clint Eastwood: akiknek van az a bizonyos morgàsa a nézése mellé a Gran Torinoban ?
Vagy vegyük : Samuel L Jacksont, vagy Robert de Nirot . Tényleg szinkronnal ugyanaz lenne? Soha! Ebben a filmben , hogy visszatérjünk: szintén vannak olyan színészek akik: nem szinkronizàlhatòak szerintem. Pl. Sam Rockwell vagy Woody Harellson ikonikus figuràk Hollywood ban. Mind1 ki szinkronizàlja ôket! Azok màr nem ôk akkor. Mindennek meg van a miértje : hogy akkor miért hogyan mondta ki azokat a szavakat , iròniàval vagy gùnnyal vagy érzékien . Stb. Nekem ne mondja senki: hogy :spoiler: abban a jelenetben : mikor a becsípett nôjével beszélget a serif, és a szemébe néz annak a szexi csajnak: a szinkronszínész àtérzi: mint helyszinen Woody : hogy ez egy cool csaj: nem nehéz eljàtszani hogy : bírom. Finom az illata, szép a szeme. Finom a szàja , a bôre. A haja puha és illatos. Na ezeket: hogy adja àt Magyarorszàgròl egy szinkronhang? Sehogy. …. Sehogy …. Sehogy! És ennek semmi köze ahoz hogy sznob vagyok e vagy sem. ….

2022-05-07 15:01:44 dorothygale #26436

De akkor màr nem hallod az igazi eredeti színészt! Semmit nem érzékelsz belôle.
El tudod képzelni pl a Grand Torinot szinkronnal? Ne màr. Ha igen: nem is szereted igazàn a filmeket…

előzmény: supernadal (#26432)

2022-05-07 14:59:54 dorothygale #26435

Na ez egy értelmes hasznos vélemény és elmondja a lényeget…. Mr.Budaik …. Ha nekem nem, neki hidd el…..

2022-05-07 14:52:01 BonnyJohnny #26434

Nem értékelhetedigazán Shakespeare-t, amíg nem olvasod klingonul. ;D

előzmény: budaik (#26433)

2022-05-07 14:44:17 budaik #26433

Értem a különbséget, de pont az a lényeg. A műfordítás írói munka. Jó esetben a szinkron ugyanúgy csapatmunka, egy komplett stáb. Szerintem a képlet egyszerű, van olyan amihez hozzatesz a szinkron, van amihez nem. De gondolom műfordításnál is így van. Sejtem, hogy Shakespeare-t többen fordítottak. Vélhetően angolul a legjobb mert Shakespeare írta, de nah....

2022-05-07 14:01:16 supernadal #26432

Meg azért is, mert a nézők többsége nem szeretne feliratot olvasgatni filmnézés közben, kvázi kényelmesebb szinkronnal nézni. Meg a mozikban - főleg látványfilmek esetében - jobban eladható a film magyar szinkronnal.

2022-05-07 11:05:28 zéel #26431

Azért forszírozzák manapság a szinkront, mert
- jó üzlet a szinkronizálás,
- a nézők jelentős része ma már nem tud olyan gyorsan olvasni, hogy kövesse a feliratot,
- a forgalmazóknak is a szinkronos a jó üzlet (az előbbiek miatt).
Egyébként, természetesen az eredeti hang az igazi. Pláne még, ha rossz is a szinkron (ami nem ritka).

előzmény: dorothygale (#26418)

2022-05-07 10:51:10 Olórin #26430

Csakhogy a műfordítás egy dimenzióban tér el az eredetitől, a szinkron meg kettőben, hisz ott nemcsak a szöveg másik nyelvre ültetéséről van szó, hanem pluszban a színész játékának átültetéséről is.
Kultikussá meg akkor váltak magyar szinkronok, amikor még nem nagyon volt lehetőséged ismerni az eredetit. A "jobb, mint az eredeti" illúziója nekem szinte minden esetben szertefoszlott, amikor gyerekkori, szinkronnal sokszor látott kedvenceimet megnéztem később eredeti nyelven...
Ps.: mintha kicsit el lenne állítódva a kt órája, bő tíz perccel a jövőben járunk :)

előzmény: budaik (#26427)

2022-05-07 10:41:16 BonnyJohnny #26429

Úgy is OFF-ba söprik, úgyhogy én is hozzászólok:
A szinkron jó dolog, mert azzal közvetíted a többség felé a külföldi filmeket. Gyerekkorban szinkronos filmekkel találkozol, és a színvonalas színészi munkának köszönhetően nem csorbítják nagyon az eredeti élményt. Megszereted, megszokod a szinkront. Spancer-Hill filmeket pl. csak szinkronnal tudom elképzelni. De ott vannak azok a filmek, amiken kifejezetten javít a magyar szinkron (Ford Fairlane, Segal és Chuck Norris filmek...).
A probléma persze azzal van, hogy a szinkron nagyot hanyatlott a kilenvcenes években (főleg a kereskedelmi TV csatornáktól kezdve). Azóta csak a régi nagyok képesek jó szinkronra... azok ugye meg csak öregszenek, vagy még szomorúbb.
A műfordítás pedig jó hasonlat. Én olvastam Hamletet eredetiben és Arany János fordításában: két különböző mű. Mert ahogy az Aranyhoz kötött mondás tartja, a műfordítás mint az asszony...
Ugyanez a szinkronnal is. Az úgy keletkező produktum már nem ugyanaz, mint az eredeti. A Family Guy pl. teljesen más élmény angolul, mint magyarul.

2022-05-07 08:47:44 oscarmániás #26428

Áthelyezve a(z) Egri csillagok topikból.

2022-05-07 07:51:53 budaik #26427

Pontosan úgy jön ide a műfordítás, hogy hasonló a feladat. Valamit, ami idegen leforditjuk magunknak, ami számunkra a mi kulturális szovetunkbe illeszkedik.

S persze, ha valaki tud angolul, vagy bármilyen másik nyelven nézze eredeti hangon. S nyilván minden színész a saját hangján eredeti és felel meg a saját szándékának. De rengeteg film van, amit a magyar szinkron tett nekünk kultikussa.... Nyilván nem a véletlen műve.

előzmény: dorothygale (#26426)

2022-05-07 01:18:02 dorothygale #26426

Nemàr! Hogy jönnek ide a mûfordítàsok? Ez egy filmes oldal , nem az MTA-n vagyunk…. Színészi jàtékról beszélek!
Ennek semmi köze sznobsàghoz….
Vagy érzed és hallod és làtod a színész : színészi jàtékàt, jelen esetben Frances McDormadét, vagy csak egy magyar színésznô pròbàlkozàsait éled àt, azokkal a csodás magyar fordításokkal…. Nem úgy jönnek le a poenok, még a videki helyi akcentus sem…..
Sznobsàg….
Nem vagy tisztàban a fogalommal.

Sznob szó jelentése
sznob (melléknév)
1. Úrit játszó; magasabb rangú, színvonalú, előkelőbb, híresebb emberek szokásait majmoló kispolgár, aki azért viselkedik így, mert olyannak akar látszani, mint azok.
2. Olyan személy, aki úgy gondolja, hogy különb másoknál.
3. Olyan személy, aki úgy gondolja jobb mint mások, mert többet tud náluk.
No komment….

előzmény: budaik (#26420)

2022-05-04 22:32:57 macready #26425

2022-05-02 22:36:32 BonnyJohnny #26424

2022-04-29 12:42:20 Gruden Gergo #26423

Wow, ezt tok jo tudni. koszonom!

előzmény: oscarmániás (#26422)

2022-04-28 20:12:30 oscarmániás #26422

"A nap filmjét az alábbi szabályok alapján választja a rendszer:

hétfő: régi film (legkésőbb a 80-as évekből, minimum 4-es átlag, minimum 50 szavazat, minimum 5 komment)
kedd: nemzetközi film (nem magyar és nem amerikai, minimum 4-es átlag, minimum 50 szavazat, minimum 5 komment)
szerda: ismeretlen gyöngyszem (kevesebb, mint 30 szavazat, de legalább 10, minimum 4-es átlag, minimum 1 komment)
csütörtök: premier film (a héten bemutatott filmek közül, amit a legtöbben akarnak megnézni, illetve a legtöbb 4-est/5-öst kapta)
péntek: top 250 (film a top 250 listáról)
szombat: új film (2000-ben vagy később készült, minimum 4-es átlag, minimum 50 szavazat, minimum 5 komment)
vasárnap: magyar film (magyar, minimum 4-es átlag, minimum 30 szavazat, minimum 3 komment)

Áthelyezve a(z) Alle hater Johan topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#26421)

2022-04-28 19:03:15 Gruden Gergo #26421

hmmmm, vajon mi alapjan lett ez a nap filmje?

2022-04-28 16:37:20 budaik #26420

Ez a szinkronos felvetés , egy árnyalatnyira sznob szerintem. Mert ennyi erővel mindenre rá lehetne húzni. Műfordításra stb... Az már másik kérdés, hogy sok szinkron rossz, de pl sokszor a film minőségét meghaladóak a szinkronok...

előzmény: dorothygale (#26418)

2022-04-28 15:12:05 dorothygale #26419

Igen . Tényleg Társadalom kritika. 100 %

előzmény: mbazsa (#71)

2022-04-28 15:11:03 dorothygale #26418

Ha lehet , sose nézz szinkronnal filmet . semmi értelme . Egy magyar , jó esetben színészt hallasz . Nem az igazi szereplőt , az igazi hanglejtéseket , mimikát . Nem jön át az érzés , a szöveg , a fordítás, mert nem tud . Azt az adott színész maga a maga kútfőjéből , persze rendezéssel, hozta össze : s a szinkronizálás csak ront mindenen.
Nem is értem miért forszírozzák a szinkront . Felirat kellene és cső.

előzmény: mandula (#73)

2022-04-25 13:42:32 Gruden Gergo #26417

*Még mielőtt félreértés lenne, az új Star Wars filmeket pusztán azért nem néztem, mert szarok :D

Áthelyezve a(z) Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#26416)

2022-04-25 13:41:10 Gruden Gergo #26416

Eddig sem nagyon érdekelt, ezután meg főképp nem fog. Max ha a távoli jövőben el találom kapni az HBO-n. A Star Wars filmeket sem néztem már a Rogue One óta, ezt is kibirom :D
Ahogy mondtad, "Szerencsére közben lehet azért non-pc filmekkel, sorozatokkal is találkozni", szóval feltalálom magam úgy, ahogy mindenki más is. Attól függetlenül idegesit a jelenség és fel is emelem a hangom ellene, mert nem értek egyet vele.
Főleg azzal a résszel, hogy ezt nem is az LMBTQ "tagok" vagy nem tudom, hogy nevezhetném őket akarták, hanem teljesen mások kitalálták, hogy ők aztán most kurvára segiteni fognak nekik, pedig senki nem kérte rá őket.
Összességében nem az zavar, hogy lassan az összes filmbe becsempészik az LMBTQ-t hanem az, hogy ez hova fog vezetni, társadalom szinten. Vegyünk egy nagyon egyszerű példát, amikor is Wellness központban az USA-ban egy nő panaszt tett egy férfi ellen aki pucéron flangált a női öltözőben a recepciós pedig annyival elintézte, hogy nézze el neki, mert ő nőnek "képzeli magát". Rendben, képzelje nőnek, apache helikopternek, marslakónak vagy aminek akarja magát, de ne mutogassa a nagy, szőrös f@szát ott, ahol tizenéves kislányok is vannak!!
Vagy menjünk tovább, hágy perverz, pedofil szexuális erőszaktevő fog visszaélni ezzel, hogy azt mondja magáról, hogy márpedig ő egy hercegnő ezért simán bemehet a női mosdóba le se irom, mit csinálni. Mert abban biztos lehetsz, ha meg mered majd vádolni valamivel, akkor ott helyben a fejedet veszik és TE leszel maga a Sátán, ő pedig kisétál és jövő héten folytatja.
Igaz történet (bár tudom, hogy véglet), vond le magad a következtetést. Nálunk a városban létesitettek egy óvodát egy gyorsforgalmi út mellé, de a legközelebbi átjáró több 100 m-re volt. Többször is kérvényeztük, hogy tegyenek egy átjárót (mindhiába), addig amig el nem ütöttek egy családot, ahol meghalt a feleség és 2 gyerek. 2 héten belül volt átjáró és jelzőlámpa is.

előzmény: MicaHiro (#26415)

2022-04-25 12:35:00 MicaHiro #26415

előzetes javaslat: lehet kellene egy topik, mondjuk "LMBTQ a filmekben", vagy hasonló címmel, ahol ezeket át lehetne beszélni? Úgy látszik, igény tényleg van rá...

"Egy barátom volt a filmen és figyelmeztetett"
Remélem, ezek után nem is mész el rá. Maximum speciális, buziságvédő szkafanderben.

"A probléma ott van, hogy ez rohadtul nem ad hozzá és nem is vesz el semmi sem a történettől sem pedig a karaktertől."
Gondolom, akkor ugyanígy felteszed azt a kérdést, hogy miért szemüveges McGalagony (vagy épp Harry), miért vörös Ron vagy miért óriás Hagrid. Ezek mit tesznek hozzá a történethez?

Btw Rowling egy csomó olyan apróságot kitalált a szereplőkről, amik nincsenek konkrétan benne a regényben. Ezek egyike, hogy Dumbledore meleg. Ezt egyébként már jó ideje lenyilatkozta valahol, még mielőtt divat lett az LMBTQ lobbit emlegetni. Mert igen, a melegek és egyéb szexuális kisebbségeket a filmekbe betenni ma divat, de ugyanúgy divat ezt szidni is. Tegnap meg más divat volt, holnap ismét más divat lesz.

A probléma szerintem lényegében nem új. Mindig volt a hollywood-i filmeseknek egy jelentős része, aki Nagy Művészi Teljesítményt akart létrehozni, vagy legalábbis Fontos Dolgot képviselni a filmjével. Ezt persze jól csinálni nehéz, kreatív szellemi munkára van hozzá szükség. Helyette persze lehet látszattevékenységeket is végezni (az álomgyár ebben nagyon jó), ilyenről beszélünk most is. Ismét mondom, jelenleg épp ez a progresszív, de 10 év múlva majd kitalálnak valami mást.

Szóval mindig lesznek filmek, amik aktuálisan felkapott ügyeket szolgálnak ki. Ezen felhúzni magunkat felesleges. Szerencsére közben lehet azért non-pc filmekkel, sorozatokkal is találkozni. Meg elvétve olyanokkal is, amik mindenféle címkézésen felülemelkedve egyszerűen csak jók ;)

Áthelyezve a(z) Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#26412)

2022-04-25 12:14:39 Mizi #26414

Te nagyon rá vagy kattanva erre a témára. Vajon miért?

Áthelyezve a(z) Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#26410)

2022-04-25 11:43:12 Simpleton Larry #26413

"Csak azért van benne, hogy benne legyen, mert most ez a kötelező."
Sokáig pedig fehér férfi volt szinte kötelezően a főszereplő minden filmben, mert "az volt a kötelező" vagyis arra volt kereslet - illetve a befektetők így érezték biztonságosabbnak. Még ebben az állítólag hiper-pc világban is hamarabb teremtődik pénz arra a filmben, aminek nem nő a főhőse, de ez nem baj, hanem az a baj, ha az, "mert most ez a kötelező." Hát jó. Illetve, ha mondjuk egy film történetének valamely kissebbség is része, akkor meghívják esetleg egy tagját is annak a csoportnak, nem pedig olyanok fogják megmondani, hogy milyen is olyan emberként élni, akik sosem tapasztalták, akkor ez is baj. Hát jó. De abban egyet értek, hogy erről márpedig - szemmel láthatóan - beszélni kell, mert egyesek számára nem világos, hogy miért is van így, milyen célt szolgál ez. De ez talán nem szorosan kötődik ehhez a filmhez, hanem inkább általánosságban a kultúrához.

Áthelyezve a(z) Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#26412)

2022-04-25 10:05:46 Gruden Gergo #26412

Igen, egyet értek és tudom, hogy szarkasztikusan irtad, de ez tényleg lényeges!
Egy barátom volt a filmen és figyelmeztetett, hogy tudjam mielőtt megnézem. Ha jól tudom, csak megemlitik, hogy valami ereklyében az ő vére van és szerelmes volt valami más férfiba bele. Ok, ezzel nem is lenne probléma.
A probléma ott van, hogy ez rohadtul nem ad hozzá és nem is vesz el semmi sem a történettől sem pedig a karaktertől. Csak azért van benne, hogy benne legyen, mert most ez a kötelező. És ez már baj! Illetve szerencsére ez egy bevett szokás lett, mert rájöttek arra, hogy igy most bárki bármi rosszat mer mondani a filmről egyből rá lehet fogni, hogy biztos utálja a buzikat és azért nem tetszik neki a film.
Érdekes (kiszivárgott) tény. Tudtad, hogy a Gyűrűk ura sorozat forgatókönyve úgy született, hogy van egy 12-13 (nem tudom már pontosan) fős csapat akik összeülnek egy kerek asztalnál, megvitatják és megirják? Köztük van x forgatókönyviró, y rendező, z producer, stb, illetve egy transznemű, akinek semmilyen érdemleges hozzáfűznivalója vagy hozzáértése nincs, csak azért van ott, hogy elmondhassák, hogy van közöttük olyan is. Szerinted ez mit mond el a filmiparról és úgy az egész világról 2022-ben???
Összegezve, bármennyire is sértőnek, tenyérbemászónak vagy kötekedésnek érzed, igenis ez egy fontos (szerintem) probléma, amiről márpedig beszélni kell.

előzmény: MicaHiro (#26411)

2022-04-24 22:10:25 MicaHiro #26411

Hála istennek látom, végre elértünk a lényegi kérdésekhez.

2022-04-24 19:47:58 Gruden Gergo #26410

Dumbledore tenyleg buzi??????

2022-04-20 18:45:20 hhgygy #26409

Helyes. Elég primitív megoldás, hogy a burkolt zsidózást spoilerbe teszi.

előzmény: cucu (#26407)

2022-04-20 12:48:43 Xuja #26408

Helyes.

előzmény: cucu (#26407)

2022-04-20 12:25:50 cucu #26407

Ennek az oldalnak az egyik legnagyobb hibája, hogy a passzív-aggresszív szarkavarókat csak nagyon soká rúgják ki. Most tettünk egy lépést előre: sKaOsz folyamatos személyeskedésért kitiltva. Meg lehet nézni, hogy a 2,5 hónap aktivitásából mennyi szól ténylegesen a filmekről, amire ez az oldal létrejött.

előzmény: sKaOsz (#26406)

2022-04-19 19:53:14 sKaOsz #26406

---

előzmény: TheDriver (#26404)

2022-04-19 19:37:12 BonnyJohnny #26405

Ha nem csak költői a kérdés: dittike

Áthelyezve a(z) Those Who Wish Me Dead topikból.

előzmény: TheDriver (#26404)

2022-04-19 19:20:11 TheDriver #26404

Volt már olyan, hogy te 4-esnel rosszabbat adtál valamire??

Áthelyezve a(z) Those Who Wish Me Dead topikból.

előzmény: dittike (#7)

2022-04-17 19:52:32 BonnyJohnny #26403

2022-04-17 13:58:51 sKaOsz #26402

---

2022-04-14 20:39:45 sKaOsz #26401

Személyesen is, persze. jól fogjátok magatokat érezni, egy baj volt csak, hogy nem volt még terasz, a többi...mesés

2022-04-14 20:17:15 ChrisAdam #26400

Pont kedden megyek, képzeld. Talán összefutunk, ha újra pihenésre vágysz. Ha így lesz, vendégem vagy egy sörre. Már persze, ha személyesen is lelibernyákozol. Büszkén viselem ugyanis. :)

előzmény: sKaOsz (#26399)

2022-04-14 19:58:00 sKaOsz #26399

Platán Bisztro Tatán. Isteni hely, ha teheted próbáld majd ki.

előzmény: Xuja (#26398)

2022-04-14 19:30:15 Xuja #26398

Látom jót tett a pihi! Megkérdezhetem, hogy merre voltál kikapcsolódni?

előzmény: sKaOsz (#26397)

2022-04-14 19:02:19 sKaOsz #26397

Libernyák, az ugye megvan, hogy politizálni se lehet az oldalon. Még egy ilyen botcsinálta moderátornak se.

2022-04-10 02:00:37 SoZi #26396

Admin törölheti ezt. Véletlen elküldtem még egyszer az előzőt.

Áthelyezve a(z) The Batman topikból.

2022-04-06 18:29:07 ChrisAdam #26395

Akkor most 3 napos szabira mentél.

előzmény: sKaOsz (#26393)

2022-04-06 18:05:27 sKaOsz #26394

kekmedve32

Áthelyezve a(z) Kojot topikból.

előzmény: ifj. Ó. Posszum (#48)

2022-04-06 17:58:07 sKaOsz #26393

miért az pozitívum vagy negatívum lenne a kisfarkad számára?

előzmény: timidwolf25 (#26392)

2022-04-06 17:51:41 timidwolf25 #26392

Van benne leszbiszex?

előzmény: dittike (#4)

2022-04-05 20:38:24 oscarmániás #26391

Szerintem ez a filmplakátról is kiderül, nemcsak az előzetesből. :) Beseprem a hasznos és jó szándékú figyelmeztetéseiteket offba, okés? :)

2022-04-05 20:00:44 Ubul #26390

2022-04-05 19:35:56 Ubul #26388

ő már nem tudja

előzmény: ogreg83 (#26387)

2022-04-05 19:31:49 ogreg83 #26387

Hatalmas SPOILER!!! Valahogy tüntesd el belőle!

előzmény: dittike (#19)

2022-04-05 18:21:15 Ubul #26386

spoiler alert :D :D

előzmény: dittike (#19)

2022-03-30 20:31:15 sKaOsz #26385

kekmedve32
Jó lenne, ha a KT moderátorai betartanák a saját szabályzatukat, főleg, ha az a főoldalon kiemelten szerepel.
kekmedve32
Jó lenne, ha a KT moderátorai betartanák a saját szabályzatukat és a 8 pontot figyelembe véve kitiltanák az illetőt!

Áthelyezve a(z) The Hateful Eight topikból.

előzmény: timidwolf25 (#114)

2022-03-30 18:50:23 sKaOsz #26384

toy dolls

előzmény: timidwolf25 (#26374)

2022-03-29 20:38:58 ryood #26383

mit lehet erre mondani...csalódás.

előzmény: sKaOsz (#26382)

2022-03-29 20:37:35 sKaOsz #26382

Ezer százalék, hogy ők nem képesek rá, hiszen akkor Timi se lenne már velünk. hozzáteszem a vak is látja a 8 másik nick és a mostani között az összefüggést. amúgy meg ryood, milyen érzés a KT moderátorai álltal ennyire megbecsült törzstagnak lenni?

előzmény: hhgygy (#26381)

2022-03-29 20:12:02 hhgygy #26381

Az itteni modi nem tudja lekérdezni az IP-címet?
Case closed.

2022-03-29 19:42:46 ryood #26380

bocs, de mikor egyfolytában azzal a hazugsággal árasztják el ezt a topikot, hogy én álnicken irogatok ide meg hasonlók, és én erre merek reagálni, és ezért én kapok figyelmeztetést, az egy vicc.
az meg hogy timid még itt lehet, az a másik.

2022-03-29 19:05:54 ChrisAdam #26379

A moderátor úr azt mondta alant, hogy foglalkoznak a dologgal, addig pedig nem érdemes itt tobzódni.

Mindenesetre most 3 figyelmeztetést kiszórtam, mert nem hagyjátok abba.

előzmény: sKaOsz (#26376)

2022-03-29 18:30:29 ryood #26378

"Remélem, bocsánatot nyerek, és igyekszem nem zavarni a légkört."

ehhez képest tovább folytatod a rágalmazást, személyeskedést, aminek 0 valóságalapja van.

2022-03-29 18:27:20 timidwolf25 #26377

Hát, ha kirúgnak a trollnicked miatt, Ryood, akkor ez az oldal menthetetlen.

előzmény: sKaOsz (#26376)

2022-03-29 18:19:17 sKaOsz #26376

Nem azt mondtad Timi, hogy levegőnek nézel? most mondta alant a moderátor úr, hogy úgy is hamarosan repülsz, úgyhogy nyugi.

előzmény: timidwolf25 (#26374)

2022-03-29 17:52:55 ChrisAdam #26375

Kedves sKaOsz, láttuk, vettük, foglalkozunk vele. Ha még kétszer beírod a listát, nem lesz gyorsabb eredménye a sztorinak. Addig tessék lepihenni, filmet nézni, más topikokat böngészni. A te provokálásod is szabályzatba ütközik. Köszi!

előzmény: sKaOsz (#26373)

2022-03-29 17:50:55 timidwolf25 #26374

Ezek melyik zenekar lemezei? Milyen stílus? Prog rock?

előzmény: sKaOsz (#26373)

2022-03-28 22:39:22 sKaOsz #26373

előzmény: timidwolf25 (#26371)

2022-03-28 22:35:27 sKaOsz #26372

Jah, ott még nem tartok az off olvasásnál akkor. bocs, akkor rossz fiú voltál te is.

előzmény: Xuja (#26368)

2022-03-28 22:34:57 timidwolf25 #26371

Nézd, épp most fogadtam meg, hogy mostantól levegőnek nézlek, szóval ennyi volt a műsor.

előzmény: sKaOsz (#26370)

2022-03-28 22:33:44 sKaOsz #26370

" azt hittem az a gyerek vagy." ebbe mi nem világos? de valszeg tévedtem azok nem te vagy ellentétben ezekkel:
kekmedve32

Azt az egyet viszont ajánlanám a moderátorok figyelmébe, hogy nézzenek rá, kik is ezek

Jó éjt Tímea.

előzmény: timidwolf25 (#26369)

2022-03-28 22:29:39 timidwolf25 #26369

Én is próbálok megjavulni, de a múltam mindig visszaránt. :( Mindenesetre egy pillanatra megpróbálok őszintén elnézést kérni a korábbi faszságaimért Tőletek. Remélem, bocsánatot nyerek, és igyekszem nem zavarni a légkört.

Azt az egyet viszont ajánlanám a moderátorok figyelmébe, hogy nézzenek rá, ki is ez a "sKaOsz", aki elméletileg nemrég regelt, elkezdett a múltam felől érdeklődni, és olyan privát üzeneteket küldözget, hogy "Interracial facial creampie?" Nekem nyilván semmi közöm hozzá, de ha egy troll, akkor nincs rá itt szükség. Bár miattam maradhat is, legfeljebb levegőnek nézem.

Jó éjt mindenkinek!

2022-03-28 22:23:06 Xuja #26368

Pedig voltam tiltva is meg figyelmeztetve is.. de az régen volt, most már jó kisfiú vagyok :$

előzmény: sKaOsz (#26360)

2022-03-28 22:09:09 timidwolf25 #26367

Látom, te még nem vetted be.

2022-03-28 21:55:03 ryood #26366

Én ekkora ostoba barommal itt nem találkoztam még.

2022-03-28 21:48:28 timidwolf25 #26365

Én már bevettem az esti adagot. A többieket kérdezd! :)

2022-03-28 21:47:53 Ugor #26364

Istenem, megint nincs gyógyszer az osztályon? :o)) Mi van itt?? Te jó ég....

2022-03-28 21:47:46 timidwolf25 #26363

Nyugi, Ryood! Pihenj mára! Most nem jött össze, de hamarosan valakit biztos sikerül kifúrnod.

előzmény: sKaOsz (#26362)

2022-03-28 21:46:57 sKaOsz #26362

amúgy arra még mindig nem válaszoltál "véletlenül", hogy ezek te vagy:

Elég egy Igen v Nem

előzmény: timidwolf25 (#26361)

2022-03-28 21:45:47 timidwolf25 #26361

Szóval Ryood vagy. Sejtettem. Már akkor gyanús lett, amikor a HVG-topikban közzétett hozzászólásomat is beidézte ide, mert annyira mindig másokkal kell foglalkoznia. Pedig a saját portája előtt több lenne a söprögetnivaló...

előzmény: sKaOsz (#26360)

2022-03-28 21:43:51 sKaOsz #26360

dehát hányszor voltál már kitiltva meg fegyelmezve?mert ryood egyszer se veled ellentétben. meg xuja se.

előzmény: timidwolf25 (#26358)