Hamarosan a mozikban! 👁

(vissza a topikok listájához)

2007-09-25 18:24:17 limupei #494

Coenék hozzám közelebb állnak, mint Clint, úgyhogy én inkább azt várom:)

2007-09-25 18:18:11 Oscee #493

Ez innen tölthető is. Engem annyira nem nyűgözött le...

Mandela filmet meg nagyon várom, Eastwood minden témával csodákat művel.

2007-09-25 17:41:51 deviant #492

majdnem agyvérzést kaptam!! egy pillanatra azt hittem, hogy matt damon lesz mandela (hatásos volt az a műorr, na). ...de így, egy freemannel és egy clinttel már jobban hangzik. :D

előzmény: Ivan/ (#491)

2007-09-25 17:21:19 Ivan/ #491

Na ezt szerintem sokan fogjuk várni:)

2007-09-24 23:32:24 deviant #490

eddig is vártam, most még jobban.

2007-09-24 22:52:02 limupei #489

A Coen testvérek új filmjének trailere NC-17 besorolást kapott.
Itt megtekinthető ez a RED BAND TRAILER

Kérni fog adatokat: nevet írjatok be valamit, meg a születési dátumot úgy, hogy 17+ legyen:-)
A ZIP-Code-hoz pedig ezt: 02115 (ez Boston irányítószáma) vagy akár 33130 (Miami)

2007-09-13 18:24:54 Olórin #488

A Magneto eleve nem csak Magnetóról szólt volna, hanem róla és Xavierről. Csak a Magneto cím ütősebb:)

2007-09-13 08:57:22 limupei #487

Hát, ha elkezdenek belepakolni még mutánsokat, az már nem Wolverine film lesz, hanem egy újabb X-Men, mint ahogyan a Magnetóból is az lett:)

2007-09-13 00:46:05 Olórin #486

Magneto: mindegy, csak Goyer repüljön a rendezői székből. Bár ő is írta volna, és ha a forgatókönyvét kiselejtezték... bizató jel:) Amúgy ez valszeg ugyanaz a sztori lesz, csak más néven, esetleg más karaktereket is behozva, mert az X-Men eredete Xavier és Magneto kapcsolatában gyökeredzik, szal nem létezik, hogy azt kihagyják.(de... így talán remélhetem, hogy benne lesz a Shadow King? az nem semmi lenne)

Wolverine: teljesen átalakítva? ezt honnan vetted, a hírben sem írnak ilyet:P Kardfogról eddig is szó volt (meg Strykerről is), csak Gambit az újdonság. (Neki mondjuk a képregényben kb semmi köze nincs Wolverine múltjához, de mindegy)

2007-09-13 00:31:22 limupei #485

Magneto törölve, a project új címe: X-Men: Origins

Wolverine film tljesen átalakítva, Farkas mellé ugyanis legalább két mutáns szegődik még (Gambit és Kardfog)

De itt a cikk

2007-09-12 22:52:38 The Hungarian #484

az Aliens vs. Predator: Requiem trailere viszont elég érdekes. jó sok szájszervvel fejbeszúrás lesz a filmben.

2007-09-12 21:05:06 Olórin #483

jujjujujujj, de marhára gagyi lett az Iron Man előzetese. mondjuk Downey-nak baromi jól fog állni az arrogáns milliomos pöcs, Tony Stark figurája, de ez még nem fogja megmenti a filmet, ha olyan vacak lesz, amilyennek ez alapján tűnik...

2007-09-10 14:03:35 Daemiaen #482

Én még régen az óbudai Auchanban vettem meg a Bomba ár! keretein belül 3990 forintért. Anno ez még olcsónak számított.

előzmény: Ivan/ (#479)

2007-09-10 13:54:06 limupei #481

A 4. Indiana Jones címe a következő lett végül:

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2007-09-09 13:51:54 Olórin #480

megjelent, de én még életemben nem találkoztam vele sehol. amúgy vicces, hogy nemrég adtak ki az amcsiknál egy "special edition"-t, ami azért "special", mert rajta van a saját és a remake trailere. pedig reménykedtem, hogy lesz belőle egy tisztességes DVD.

Mennyország kapujában: annyira nem rossz, de kurvahosszú, és feleslegesen az. azért jutott eszembe a Jesse JAmesről, mert az is elég terjedelmes lesz, és mintha ugyanúgy a saját képeibe lenne szerelmes, mint Cinimo filmje.

2007-09-09 13:47:26 Ivan/ #479

A 3:10 to Yuma eredetijét vajon kiadták nálunk dvd-n?

Kiadták, bár azt nem tudom apható-e még valahol.

2007-09-09 13:39:25 Jill #478

Ha a Pat Garrettre fog hasonlítani, az jó. Ritkák az ilyen melankolikus-lelkizős westernek, de ez határozottan ilyennek tűnik. Csak az nem tetszik nekem, ahogy ez a Robert Ford gyerek Jesse-re néz... valahogy túl... khm. Nem szeretem, ha egy western hősei félreérthetően viselkednek.

A 3:10 to Yuma eredetijét vajon kiadták nálunk dvd-n? Mert ha nem, jön a torrent. Mindjárt a Shane-nel együtt.
Cimino által jegyzett izét nem néztem meg, állítólag iszonyúan rossz és uncsi, pedig amúgy Kristoffersont és Walkent kedvelem... de Ciminónak egy remekműve volt csak életében.

2007-09-09 13:13:46 Olórin #477

Ha javasolhatok valamit, előtte mindenképp nézd meg a zseninális eredetit.

A Jesse Jamesről, ahogy néztem, két film jutott eszembe, egyrészt Peckinpah mester Pat Garrettje, másrészt Ciminotól a Mennyország kapujában. Előbbinek örültem, utóbbinak már kevésbé...

előzmény: Jill (#476)

2007-09-09 10:57:41 Jill #476

A 3:10 to Yumát nagyon várom, ajánlom, hogy jusson el ide. Végül is Bale mr Mr. Gladiátor elég nagy sztárok, talán van reményx. Imádom a westernt, és remélem, jó lesz. Persze, ha nem jut el a magyar mozikba, akkor is látni fogom, de azért jobb lenne nagy vásznon...

A The Assasination of Jesse James... -t szintén :)
Komolyan, már csak az hiányzik a boldogságomhoz, hogy az olaszok is összekapják magukat, és csináljanak megint valamit.

2007-08-30 18:15:41 Oscee #475

Mintkét általad linkeltet várom, de a legjobban az Eastern Promises-ért epekedek :) Viggo Mortensen bombasztikus lesz, úgyérzem (Naomi Watts-nál ugye ez alap :P)

De Descent-et is várom, Chad Faust miatt, kíváncsi vagyok rá szélesvásznon is...

(40 éves szüzet meg nem néztem meg, kb. azon a véleményen lennék mint te ;)

2007-08-30 14:35:52 Dió #474

Csak h témánál is maradjak, nemtom láttátok -e már Sean Penn új filmjének az előzetesét, én épp az imént petéztem le tőle, iszonyatosan erős film lehet még belőle (már annak, aki a témájában magára talál)...

2007-08-30 14:34:21 Dió #473

Shakespeare nem arconvizelésekről írt, erre azért mintha emlékeznék irodalomóráról.
Én nem emlékszem, h a 40 éves szűz 1-2 jelenettől eltekintve bármit is intelligensen tálalt volna, de ez véleménybeli különbség, hagyjuk.

2007-08-30 14:19:39 Olórin #472

Igen, sok altesti poén van a filmben, de ezeket ez a film intelligensen tálalja. ez a különbség a 40 éves szűz és az "arculhányós és ölepisálos z-filmek közt".
Amúgy valóban, Shakespeare-t nem kevesen tartották prmitív szerzőnek korában:P

2007-08-30 13:27:15 deviant #471

eh-eh, mintha shakespeare nem nevettetne olcsó eszközökkel...

2007-08-30 12:31:36 Dió #470

Nem tudom, miért lenne "sajátos" a véleményem, maximum kisebbségben vagyok vele, de azért más is utálja azt a filmet, példáért nézz csak szét a film adatlapján.

Kinek mi az ocsmány, nálam az arculhányós és önlepisálós mulatságok a z-filmeket juttatják eszembe, és inkább vágom le a nyelvem, minthogy ezeken kétrét röhögjek. És még ha ilyenből csak 4-5 is van az említett filmben, verbálisan akkor is folyamatosan visszahozza az ilyen szinten rekedt baromságokat (mert nehogy azt mondjátok, h Shakespeare verseket elemeztek azokban a dialógusokban!), és így mégis csak képtelen elszakadni az altesti műfajtól. De ezt már mondtam is, a többi 3-4 hibájával egyetemben... Ettől még lehet szeretni, ha ti megláttok benne vmi mást is, nekem nem sikerült (2-3 erősebb pillanattól eltekintve).

előzmény: deviant (#469)

2007-08-30 12:09:03 deviant #469

hm, a 40 éves szűzről nagyon sajátos véleményed van. annyi ocsmányság van, de erről a filmről pont az ocsmány jelző nem jutna eszembe.

2007-08-30 01:35:55 Dió #468

Ezt valami elképesztően várom...

Plusz a reservation road és a last winter trailere sem rossz (ha kivesszük belőle a thing és descent koppintásokat), azon viszont kiakadtam, h csinálnak egy újabb 40évesszűz-féle ocsmányságot (Superbad), a nép meg megint bekajálja (konkrétan az imdb-s értékelése érdekes), persze a filmet még nem láttam, de a bemutatón egyszer nem sikerült elmosolyodnom. Tudja vki h miért ekkora siker?

2007-08-24 15:55:32 Oscee #467

Nem rosszak ezek a képek, sőt! Csak látnám már mozgásban...

A hitman trailert láttátok? Nekem tetszik, bár sajna eléggé elrugaszkodik a játéktól :S De várom már nagyon!

2007-08-24 11:51:19 bengeeno #466

-ról

előzmény: bengeeno (#465)

2007-08-24 11:49:43 bengeeno #465

Azért szívből remélem, hogy Chris Nolan ezzel a Joker-rel, nem a 60-as évek Batman tv-sorozatára szeretne megemlékezni...

(azért a sorozat főcíme 'OTT' van :D)

2007-08-24 11:40:09 bengeeno #464

Jaj!:)

..és a többi..[link]

2007-07-30 17:00:48 Daemiaen #463

A Fórum Hungary második félévi mozibemutatói:

AUGUSZTUS 23.

LÁTHATATLAN (THE INVISIBLE) fantasy, thriller

Főszereplők: Justin Chatwin, Margarita Levieva, Marcia Gay Harden, Chris Marquette Rendező: David S. Goyer

Nicket (Justin Chatwin – Világok harca), a végzős gimis diákot egy nap néhány támadó halálra veri, testét pedig az erdő szélén hagyják. Nick így egy különös létsíkra kerül, az élők és a halandók közé. Teste az élő emberek számára láthatatlan, mégis a való világban mozog. Ebben az állapotban kell kiderítenie halálának körülményeit, mielőtt lelke végleg az enyészeté lesz. A kommunikáció azonban nem könnyű, ha láthatatlan vagy, és egyáltalán sehogyan nem érzékelnek… David S. Goyer eddig olyan filmek forgatókönyvét jegyzi, mint A parazita, a Dark City, a Penge-trilógia, valamint a Batman: Kezdődik! A rejtélyek és az izgalom így most is garantált.

SZEPTEMBER 13.

A KULCSFIGURA (THE LOOKOUT) krimi, dráma

Főszereplők: Joseph Gordon-Levitt, Jeff Daniels, Matthew Goode, Isla Fisher, Carla Gugino, Bruce McGill Rendező: Scott Frank

Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt – 10 dolog, amit utálok benned), a szépreményű gimis atléta élete egy pillanat alatt tönkremegy egy szörnyű autóbaleset miatt. A tragikus eset után a koncentrációzavarral küzdő Chris egy bankban kap gondnokmunkát. Lakótársa pedig a vak Lewis (Jeff Daniels – Dumb és Dumber). Egy nap a bárban egy fiatal férfi összebarátkozik Chris-szel, ám kedvessége korántsem alaptalan. Egy banda vezéreként a bankot szeretné kipakolni, ehhez pedig szüksége van Chris-re. A fiú először jó mókának tartja a dolgot, ám, mikor rájön, hogy csak kihasználták, megpróbálja meghiúsítani a rablást. Scott Frank forgatókönyvíró első rendezése A kulcsfigura, a 47 éves író eddig olyan könyveket tette le az asztalra, mint a Szóljatok a köpcösnek!, a Mint a kámfor (Oscar-jelölés), a Különvélemény és A tolmács.

SZEPTEMBER 20.

ANYA, LÁNYA, UNOKÁJA (GEORGIA RULE) vígjáték, dráma

Főszereplők: Jane Fonda, Lindsay Lohan, Felicity Huffman, Dermot Mulroney, Cary Elwes, Garrett Hedlund, Hector Elizondo Rendező: Garry Marshall

Rachel (Lindsay Lohan – Bajos csajok) egy kezelhetetlen és dühös tinédzser. Alkoholista anyja (Felicity Huffman – Született feleségek) sem tud mit kezdeni vele, így végül nagyanyjához, Georgia-hoz (Jane Fonda - Klute) küldi a nyárra. Georgia szigorú szabályok szerint él, és most őrá hárul a bulizós ifjonc féken tartása. Rachel azonban a vadóc felszín alatt egy szörnyű titkot rejteget magában, amely nemsokára napvilágra kerül, mindez pedig arra készteti a három, egymástól teljesen különböző nőt, hogy ezúttal – ahogy egy családhoz illik - összetartsanak. Garry Marshall régi motoros a szakmában, hiszen az ő neve fémjelzi direktorként a Micsoda nő!, a Krumplirózsa, az Oltári nő, valamint a Neveletlen hercegnő című nagysikerű vígjátékokat.

SZEPTEMBER 27.

MR. BROOKS (MR. BROOKS) krimi, thriller

Főszereplők: Kevin Costner, Demi Moore, Dane Cook, William Hurt, Marg Helgenberger, Matt Schulze Rendező: Bruce A. Evans

Earl Brooks (Kevin Costner – Farkasokkal táncoló) rendkívül sikeres üzletember, emellett pedig példás családapa is. Van azonban egy másik énje, aki már kevésbé barátságos, ő leginkább gyilkolni szeret. Mr. Brooks így nappal kifinomult úriember, éjjel kegyetlen gyilkos, amolyan Jekyll és Hyde módra. A kettős személyiségű férfi nemsokára temérdek figyelmet vonz magára, Brooks kénytelen lesz legyűrni többek között egy saját démonaival küszködő detektívnőt (Demi Moore - Ghost), saját gonosz alteregóját (William Hurt – Erőszakos múlt), és egy furcsa viselkedésű szomszédot (Dane Cook – Túl közeli rokon) is. Bruce A. Evans inkább íróként ismert, a Mr. Brooks csak második rendezése. Forgatókönyvírói palettáján azonban olyan filmek díszelegnek, mint a Csillagember, valamint a Stephen King kisregényéből adaptált Állj mellém!, amiért Oscarra is jelölték.

OKTÓBER 11.

HALÁLOS TEMETÉS (DEATH AT A FUNERAL) vígjáték, dráma

Főszereplők: Matthew Macfadyen, Keeley Hawes, Andy Nyman, Ewen Bremner, Alan Tudyk, Peter Dinklage, Rupert Graves Rendező: Frank Oz

Mikor Daniel (Matthew Macfadyen – Büszkeség és balítélet) és Robert (Rupert Graves – V mint vérbosszú) édesapja meghal, az egész elhidegült család összegyűlik, hogy elbúcsúztassák az elhunytat. A család tagjai mellett azonban feltűnik egy idegen férfi is, aki készpénz fejében hajlandó hallgatni egy a megboldogult apával kapcsolatos szörnyű titokról. A két testvér a botrány elkerülése érdekében hajlandó együttműködni a zsarolóval, ám miközben megpróbálják a rejtélyt továbbra is titokban tartani, a temetés lassan, de biztosan káosszá válik. Frank Oz a fekete vígjátékok egyik úttörője, széleskörű filmográfiáját olyan a keze alól kikerült művek tarkítják, mint a Rémségek kicsiny boltja, A Riviéra vadorzói, az Isten nem ver Bobbal, A szajré, a Fergeteges forgatás, valamint a Stepfordi feleségek.

OKTÓBER 25.

CHARLIE BARTLETT (CHARLIE BARTLETT) vígjáték

Főszereplők: Anton Yelchin, Robert Downey Jr., Hope Davis, Kat Dennings, Tyler Hilton Rendező: Jon Poll

Charlie Bartlett (Anton Yelchin – Alpha Dog) egy tehetős tinédzser, aki képtelen beilleszkedni legújabb középiskolájába, melyet a világból kiábrándult Gardner igazgató (Robert Downey Jr. – Zodiákus) vezet. Charlie, hogy jobban megértse az iskola szociális hierarchiáját, kénytelen bevetni minden sármját és kitűnő emberismeretét, így ő lesz a suli nem hivatalos pszichiátere. Haverjával, Murphyvel (Tyler Hilton – A nyughatatlan) együtt kezelik azokat a diákokat, akiknek szükségük van rá, tanácsokat osztogatnak, sőt még akár recepteket is. Mindeközben pedig egy remek fekete komédia pereg a szemünk előtt. Jon Poll eredeti mesterségét tekintve vágó, aki olyan komédiákat rakott már össze, mint a Majomparádé, az Alibi törzs, az Austin Powers – Aranyszerszám, az Apádra ütök, valamint a Vejedre ütök. A Charlie Bartlett első rendezői munkája, nevetésből azonban most sem lesz hiány.

NOVEMBER 15.

BUTTERFLY ON A WHEEL krimi, thriller

Főszereplők: Pierce Brosnan, Gerard Butler, Maria Bello, Claudette Mink, Emma Karwandy, Samantha Ferris Rendező: Mike Barker

Abby (Maria Bello – World Trade Center) és Neil Warner (Gerard Butler – 300) tökéletes házasságban élnek. A tökéletes élet azonban tökéletes rémálommá válik, mikor egy férfi elrabolja tőlük lányukat, Sophie-t (Emma Karwandy). A titokzatos emberrablót Tom Ryannek (Pierce Brosnan – Halj meg máskor!) hívják. Ryan egy jégszívű szociopata, akinek semmi veszítenivalója nincs. A közönséges emberrablónál azért is veszélyesebb, mivel nem a pénzre fáj a foga. Ő a Warner házaspár 10 év alatt felépített példás életét akarja…szétrombolni. Különböző szörnyűséges követeléseket küld a szülők felé, egy ízben például felteszi a kérdést nekik: megölnétek egy ártatlan embert, hogy mentsétek a lányotokat? Az idő fogy, a téboly pedig egyre növekszik. Mike Barker rendező több műfajban is kipróbálta már magát (pl. Ember tervez…, Jóasszony: Akiről egy város beszél), ezúttal egy sötét és hátborzongató thriller van soron, zsaroló szerepében főszerepben Pierce Brosnannel.

DECEMBER 6.

BŰBÁJ (ENCHANTED) családi vígjáték

Főszereplők: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Susan Sarandon, Timothy Spall, Rachel Covey Rendező: Kevin Lima

A tündérmesék világában Giselle (Amy Adams – Kapj el, ha tudsz!), a szépséges hercegnő megtalálja élete szerelmét a jóképű és bátor Edward herceg (James Marsden – X-Men-trilógia) személyében. A románcot azonban nem nézi jó szemmel a herceg anyja, a gonosz királyné, Narissa (Susan Sarandon – Hölgyválasz), épp ezért egy sötét mágiával a való világba száműzi Giselle-t, a világon az egyetlen olyan helyre, ahol nem létezik igaz szerelem: a mai Manhattanbe. Giselle itt összeismerkedik egy jóképű ügyvéddel, Roberttel (Patrick Dempsey – A Grace-klinika), aki segít neki beilleszkedni. Vajon egy mesehős túléli-e a modern kori való világot? Kevin Lima korábban animációs berkekben tevékenykedett olyan rajzfilmek rendezőjeként, mint a Goofy mozifilm, vagy a Tarzan. A 102 kiskutya levezénylését követően a Bűbáj a második élőszereplős filmje (melybe azért némi animáció is belevegyült…)

DECEMBER 20.

A NEMZET ARANYA 2. – TITKOK KÖNYVE (NATIONAL TREASURE: BOOK OF SECRETS) kalandfilm

Főszereplők: Nicolas Cage, Diane Kruger, Jon Voight, Helen Mirren, Harvey Keitel, Ed Harris, Bruce Greenwood, Justin Bartha Rendező: Jon Turteltaub A nagy sikerű A nemzet aranya folytatásában Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage – Fegyvernepper) ezúttal egy újabb amerikai rejtély nyomába ered. A küldetés ezúttal az egykori elnök, Abraham Lincoln meggyilkolásának körülményeihez vezet. Lincoln gyilkosa, John Wilkes Booth ugyanis naplót vezetett, melyből gyanús körülmények között 18 oldalnak nyoma veszett. Gates megpróbálja felderíteni a hiányzó lapok rejtekhelyét, s így talán fény derül az Egyesült Államok egyik legnagyszerűbb államférfijának titokzatos halálára. A kalandban Gates-et ezúttal is elkíséri Abigail (Diane Kruger – Trója) és Riley (Justin Bartha – Anyám nyakán). Jon Turteltaub eddigi legsikeresebb filmje a 2004-es A nemzet aranya, emellett azonban még a Jég veled, az Aludj csak, én álmodom, a Csodabogár, az Ösztön és A kölyök című filmek is az ő keze munkáját dicsérik

DECEMBER 27.

SLEUTH krimi, thriller

Főszereplők: Michael Caine, Jude Law Rendező: Kenneth Branagh

Andrew Wyke-ban (Michael Caine – A tökéletes trükk) és Milo Tindle-ben (Jude Law – Alfie) van valami közös: Andrew felesége. Wyke egy terjeszkedő birtokkal rendelkező korosodó író, aki úgy dönt, megleckézteti felesége szeretőjét, a felfelé küszködő színészt, Tindle-t. Egyfajta intelligencia-párbajra hívja a fiatal férfit, természetesen annak tudtán kívül. Ráveszi, hogy rabolja ki a Wyke-birtokot, hogy megkaparinthassák a biztosítást. A probléma csak annyi, hogy mindkét fél közösen utálja a másikat, az ifjú Tindle pedig egyáltalán nem olyan buta, mint azt Wyke gondolná. Az 1971-es A mesterdetektív című Oscar-jelölt film remake-jében Michael Caine alakította a fiatal csábítót, ezúttal az öreg róka szerepében tündököl. Kenneth Branagh-t a modernkori Laurence Olivier-nek tartják, hiszen színész-rendezőként számos Shakespeare-adaptációt álmodott már vászonra (pl. V. Henrik, Sok hűhó semmiért, Hamlet, Ahogy tetszik). Ezúttal egy klasszikus detektívsztori újragondolását tálalja fel nekünk.

2007-07-21 10:21:25 Olórin #462

a Tsotsi rendezője? érdekes választás... kíváncsi leszek, mit hoz ki belőle.

2007-07-21 10:14:43 limupei #461

Ha esetleg valaki nem olvasta volna, megvan a Rozsomák film rendezője: Gavin Hood

2007-07-07 21:45:57 deviant #460

gibson nem rossz rendező, de színészként nekem is szimpatikusabb. egy richard donner-filmet pedig mindig szívesen megnézek.

előzmény: Ivan/ (#459)

2007-07-07 21:44:02 Ivan/ #459

Na ezt nagyon fogom várni:) Végre Gibson újra színészkedni fog, és ráadásul Donner rendezi:)

Sam and George

2007-07-06 19:33:08 wayage #458

Nemrég láttam az I am Legend előzetesét. Nagyon tetszik, mert nem lőtték még le a vámpírokat. Gyakorlatilag a film első 30, 45... percéből látunk csak jeleneteteket. Most ez lett a titkos kedvencem. Eredetileg szerepelt volna benne Johnny Depp is, de nem vállalta el. Most azon kezdtem el törni fejemet, hogy mi van, ha mégis szerepel benne. Csak nagyon eltitkolják. A filmet simán ellehetne adni Will Smith-el. Nagy húzás, meglepetés lenne...Na jó biztos nincs így, de azért jó lenne már egy ilyen "Hetedik"- es meglepő fordulat. (bármilyen "nagy" filmnél)

2007-07-05 13:45:10 limupei #457

:) Jaj, annyira kimódolt, senki nem beszél így.
Ami a végét illeti: Nem tudom, hogy fogadják ezt az amerikaiak, akik még a 13 éves Jóbarátokból is ki akarták kopírozni a WTC tornyait.

előzmény: azazell0 (#456)

2007-07-05 13:26:35 azazell0 #456

Biztos ez akart lenni a tarantinós párbeszéd. Ablaktisztító klisé a végén.. borzalmas.

2007-07-05 12:09:09 limupei #455

Az majd csak DVD-n lesz, vagy ha szerencsénk van, még úgy se:)

előzmény: Ivan/ (#454)

2007-07-03 21:14:17 Ivan/ #454

Szép, szép, de jobban izgat mikor mutatják be végre a hazai mozik az In the Name of the King: A Dungeon Siege Talet.

imdb-n elnézve igen biztatóak az eredmények, tekintve ez a filmje is már Bottom 100-as:)

2007-07-03 20:56:10 limupei #453

Itt az új Uwe Boll mozi első három perce, gyönyörködjetek:-)

2007-06-20 20:28:30 Olórin #452

Forster??? khm, érdekes.... Campbellt majd visszahozzák, ha a majdani rendezők megint elkúrják a sorozatot, és harmadszor is meg kell menteni:P

2007-06-20 20:21:12 Ivan/ #451

Csak tudjam kivárni:) Amugy Martin Campbell-t sajnálom. Igazán megtarthatták volna.

2007-06-20 20:05:05 limupei #450

Hát nem hamarosan, de megvan az új Bond-film bemutatója: 2008 november
A rendező: Marc Forster
Bond: Hála Istennek marad Craig:)

2007-06-10 17:32:34 Hannibal Lecter #449

Ez már határozottan konszolidáltabb kép :) Igen, Nicholson figurája sem volt egy az egyben a képregénybeli, de ötleteket lehetett volna meríteni onnan is. Mindenesetre kezd csiszolódni, ebből akár még egy remek Joker is kisülhet.
Viszont érthető, hogy Burtonéket meg sem próbálják überelni, ugyanis ez lehetetlen sztem :)

előzmény: bengeeno (#442)

2007-06-10 14:46:37 limupei #448

Nem hinném, hogy megtiltotta, a szcientológia ugyanis elvileg a józan ész logikájára épül, az meg azt sem engedné, hogy Cruise valaha is a kamerák elé álljon (na jó, kétszer jó volt a sokból:-)).

előzmény: bengeeno (#447)

2007-06-10 13:18:45 bengeeno #447

Engem annyira lefoglalt ez a Ledger/Joker kérdés, hogy megfeledkeztem a többiekről informálódni...
pl. Maggie Gyllenhaal, mint Rachel Dawes :) (biztos a Cruise megtiltotta az asszonykának a Batman-es "mókát", mert nem fér meg a szcientológia gyakorlásával)

előzmény: Ivan/ (#446)

2007-06-10 13:09:20 Ivan/ #446

Annyira nem nagy meglepetés, tekintve elég rég lehet már tudni:)

előzmény: bengeeno (#445)

2007-06-10 13:07:45 bengeeno #445

Ha már kampány...nagy meglepi, hogy a jövendőbeli Kétarc is feltűnik majd, Aaron Eckhart személyében. ;)

2007-06-10 12:09:25 deviant #444

mindenesetre ez az ál-kiszivárogtatós kampány telitalálat.

2007-06-10 11:30:08 Olórin #443

nagyon helyes:)

előzmény: bengeeno (#442)

2007-06-10 11:24:26 bengeeno #442

Na, akkor ezt figyeljétek ;)

Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre. Szerintem Chris Nolan vmi nagyon hardcore pszichopata féle karakterrel szeretné majd "szórakoztatni" a népet.:)

2007-06-09 23:54:23 Olórin #441

először is, Nicholson Jokere nem igazán olyan, mint amilyen a képregényben volt. másodszor, így is úgy is lépten-nyomon ahhoz fogják hasonlítani, így az egyetlen esélyük, ha meg se próbálják überelni azt a figurát és azt a játékot, vagyis inkább olyan messzire kerülnek attól a Jokertől, amennyire csak tudnak.

2007-06-09 23:43:33 Hannibal Lecter #440

A cinematrixon láttam egy közelebbi profilt is, amelyen slendrián módon szétkenődött a festék Ledger arcán... :-) Lehet, hogy csak nekem nincs érzékem az ilyesfajta formabontó újításokhoz, de túlzás lesz ez az új Joker, miért nem lehet megmaradni a képregény (és nem utolsó sorban Burton egyébként is überelhetetlen filmje) által diktált hagyományoknál??

előzmény: bengeeno (#437)

2007-06-09 21:40:20 Olórin #439

bár a Stephen King-adaptációk általában szarok, ez még akár jó is lehet:
1408

2007-05-31 18:41:48 Ivan/ #438

Nem túl bíztató hírek:(

Sin Sity 2

2007-05-13 18:16:17 bengeeno #437

jópofa;)

2007-05-13 10:54:25 Olórin #436

Jó volt az a Hulk szerintem:) (bár amikor Nolte is átváltozott, ott már kicsit fogtam a fejem) Ez viszont A szállító filmek rendezőjének felügyelete alatt valszeg tényleg csak egy mérhetetlenül buta látványosság lesz (az író személye sem ad okot bizakodásra), Norton ide, Roth oda.

2007-05-13 10:10:08 Ivan/ #435

Jó talán tényleg túlzás hozzá hasonlítani, de nekem ez a film állati nagy csalódás volt. Egyike ugyanis a leggyengébb képregényfilmeknek amit láttam.

2007-05-13 09:52:53 limupei #434

Valójában azt akartam mondani, hogy már megint sikeresen összeválogatnak egy olyan csapatot, amiből az életben nem lesz sok pénz.

Ja, és sztem az első rész nem volt szörnyű, Ang Lee-t meg ne hasonlítgassuk már Uwe Bollhoz, ha lehet:)

előzmény: Ivan/ (#433)

2007-05-13 09:39:03 Ivan/ #433

Legyen inkább Uwe Boll én azt mondom:) Végülis az első rész elég szörnyű volt, lehet azt hozni tudja még Ő is, ha picit megerőlteti magát:)

2007-05-13 09:11:08 limupei #432

Na ez egyre jobb. Ugye E. Norton lesz Hulk, erre most belerángatták Tim Roth-ot is, ő lesz az ellenfél. Várom a fejleményeket...talán Jim Jarmusch rendezi:)

2007-04-17 08:36:07 limupei #431

Hát Antall Nimród amerikai bemutatkozása nem túl fényes a kritikusoknál, de az biztos, hogy sikeres lesz, és itt az a lényeg. (Viszont Emanuel Levy nem először húz fel az írásaival. Ő volt pl. az, aki lelengyelezte Zsigmond Vilmost:(.)

Viszont az ínyenceknek ITT egy félig magyar (sok magyar szereplővel, sok magyar beszéddel) horror/szatíra, amit viszont szeretnek a kritikusok, és a horror fansite-okon is bólogatnak:)

2007-04-10 15:27:47 Olórin #430

hát nemtom, nekem az említettek mellett az is a bajom vele, hogy mintha túl sokat mutatna. az a kamion kontra vadászgép jelenet azért elég fináléízű, és ha igazam van (remélem nincs), azt kár volt itt ellőni.
De siker lesz, az nem kétséges.

előzmény: deviant (#429)

2007-04-10 15:19:51 deviant #429

azért az várható volt, hogy a die hardhoz egy meglepően "szűkszavú" előzetest vágnak, elvégre, huzzon már el mindenki megnézni! (lásd: casino royale). tuti siker lesz, a minőség meg itt is kétséges.

2007-04-10 15:12:18 Olórin #428

Igen, ez az egyik legjobb példa, Kong úgy nézett ki az első előzetesekben, mint Kongóban a főszereplők házi gorillája 10 évvel korábban:P

A Live Free or Die Hardnak is kijött egy hosszabb előzetese pár napja, hát nemtom... nem sok igazán diehardos momentumot látok benne, viszont van kopasz McClane, mindenfelé röpködő autók, meg halálugrások vadászrepülők szárnyáról (!). Jajjaj...
legalább a "Yippee-ki-yay, motherfucker!" elhangzik, az is valami:)

előzmény: deviant (#427)

2007-04-10 15:00:56 deviant #427

én is, pl. a king kongon a premirre sokat plasztikáztak, a pók ember viszont eddig mindig megmaradt az a habkönnyű, vattacukos g.i. joe figura. :)

2007-04-10 14:51:04 Olórin #426

az még a legkevesebb, lehet, hogy azon még javítanak, mielőtt mozikba kerül a film, sok trailert láttam már, ahol az effektek még nem voltak véglegesek.

előzmény: deviant (#425)

2007-04-10 14:16:43 deviant #425

ráadásul ebben is botrányosan gyatra minőségűek a vizuális effektek. abba kellene már hagyni ezt a sorozatot.

2007-04-10 12:37:31 Olórin #424

hinnye, de vacak lett a Pókember 3 végső trailere. számomra az derült ki belőle, hogy telezsúfolják mindennel (pl. három "fő" ellenség - én pl. azt hittem, Venom ebben még nem lesz benne), mert ki tudja, lesz-e negyedik... Ráadásul most látom az imdb-n a játékidőt: 156 perc. Remélem, csak vicc:(

2007-03-27 15:44:44 Oscee #423

Itt fennvan frankó minőségben.
Azt olvastam, hogy eredetileg Fűrész-féle filmnek készült, aztán elmozdultak pszicho-horror irányba.
Én nagyon várom :)

2007-03-27 12:42:54 Olórin #422

Ebből még bármi lehet.

A Stardustról hallottatok már? Jó kis szereplőgárda, pofás a trailere, egész bájos kis fantasy lehet. Úgy látszik a műfaj sikeres könyveinek adaptációival Hollywood nem tud betelni manapság...

2007-03-27 12:23:12 Dió #421
2007-03-27 12:22:37 Dió #420

Jó ég, Nimród ekkora sztár lett a Kontroll óta? Tudom, h sikeres volt külföldön, de hogy ekkora...
csak mert ennek gondolom nem két fillér volt a költségvetése.
Amúgy nekem vegyes szájízű a trailer, egyrészt gigasablon az egész, de mintha lenne valami benne mégis, ami arra enged következtetni, hogy több lesz. Plusz ott a kontroll, ami sztem egy gyengébb eresztés, de mégiscsak olyan innovatív volt, hogy ezek után csak kihoz valamit ebből is Nimród.

2007-03-22 11:56:34 deviant #419

a támogatók adtak még nem kevés lóvét a tökéletesítésre. szerintem nemcsak bíznak boyle-ban, hanem tetszett nekik az anyag.

2007-03-22 11:53:17 Olórin #418

sztem is erősen kétesélyes a dolog, de azért Danny Boyle nem egy átlagos rendező, úgyhogy merem remélni, hogy nem egy szokásos, buta katasztrófafilm lesz belőle.

előzmény: Oscee (#417)

2007-03-22 11:21:05 Oscee #417

Hát nemtom, nekem abból az előzetesből valami Mag-féle blődség jött le.
Remélkük, hogy neked lesz igazad :)

előzmény: wayage (#415)

2007-03-22 10:10:17 deviant #416

az ilyen kettészelős akciók után meg csodálkoznak, hogy senki nem jár már moziba.

2007-03-22 09:38:08 wayage #415

A Karib 3 előzetese tényleg biztató. Viszont ami ami igazán tetszett az a Sunshine előzetetes. Olyan rég volt már egy igazi jó Sci.-?horror? a mozikban.

2007-03-22 04:04:46 Oscee #414

DVD-t szerintem én sem bírom megvárni. Túl jó lesz ahhoz ez a két film. Nem is tudom, hogy melyiket várom jobban :)

Karib 3 trailer engem is lázba hozott, nem semmi egy befejezés lesz, az biztos.

A Resident Evil 3 teaserét láttátok? Nekem nagyon tetszik, még az is megeshet, hogy harmadik nekifutásra összehoznak egy épkézláb filmet :P
Az imént láttam Sunshine előzetesét, na az nagyon lol. Aszongya kialudt a nap, és elindulnak begyújtani. Röhögött az egész mozi :)

2007-03-22 00:20:17 Olórin #413

én is hasonlóan éreztem, amikor meghallottam a hírt, de úgyse fogom tudni kivárni... teljesen kizárt.

2007-03-22 00:14:46 deviant #412

nagyon vártam a grindhouse-t, de szerintem így inkább megvárom a dvd-t. valahogy nincs már humorom hozzá weinsteinék és tarantino megint felesleges kettészeljen valamit. a kill billnek sem tett jót. ez így már nem grindhouse! mi az benne? de tényleg...

2007-03-22 00:03:16 deviant #411

chow yun miatt megnézem, de nem várok tőle sokat.

2007-03-21 23:38:32 Olórin #410

Ejha, igencsak erős a Karib-tenger 3 trailere, eddig is vártam, de csak úgy szolídan, most viszont... nagyon sikerült elkapniuk egy olyan X3-szerű, "végső, nagy harc" hangulatot.

2007-03-08 00:25:47 Olórin #409

hogy rohadnának meg, már elnézést... és vajh mi lesz így a trailerekkel??? odalökik a filmek elé, vagy után? vagy most már azon se csodálkoznék, ha azokat nem is vetítenék le itthon...

2007-03-07 10:22:06 Daemiaen #408

Sajnos még csak nem is így. Május végén lesz az egyik, ősszel a másik. Szintén Weinstein-döntés.

2007-03-06 10:50:06 slozi #407

Ezt hallottátok? A VOX szerint Weinstein-ék Európában két részben hozzák a Grindhouse-t. Áprilisban jön Planet terror, májusban pedig a Death proof. Ez az új évezred egyik legnagyobb filmes kicseszése! Ha kettévágják, az egésznek megölik a lényegét. A film címe is egy csapásra értelmét veszti. Méghogy két film egy áráért; na persze! A végén még kitalálják, hogy a kamu előzeteseket majd egy harmadik alkalommal nézhetjük meg, ha befizettünk harmadszor is. Felháborító ez a telhetetlenség, de gondolom megmagyarázzák majd azzal, hogy nálunk úgy sincs nagy hagyománya az ilyen úgynevezett grindhouse moziknak.

2007-02-18 11:47:44 bengeeno #406

Tényleg, a Ronin. Ezt elfelejtettem. Az említett vígjátékokra nem úgy gondoltam, hogy gagyik, csak mint kényszerszült alkotások. Egyébként, ha nevén nevezném a dolgokat, akkor oda a Showtime és az általad is leírt City by the Sea-t...etc. nevezném. Én a The Good Shepherd c. film, eléggé vegyes érzelmek klaviatúrábamondásának lelkes olvasója vagyok, mert én rendületlenül, töretlenül bizakodó vagyok az alkotás és azon belül is a téma + az istenkirály Joe Pesci miatt is:).

2007-02-16 22:36:19 Olórin #405

"a Jackie Brown óta képtelen egy épkézláb filmben játszani" RONIN!!! Amúgy azt leszámítva sztem épp az általad említett két vígjátéka sikerült jól, a többiről jobb nem is beszélni. Valszeg ez a New Orleans is csak egy újabb City by the Sea-féle tök érdektelen mellényúlás lesz. De sebaj, mert aztán majd játszhat a 36 remake-jében. Hurrá. Nekem amúgy a Good Shepherdben volt minden reményem vele kapcsolatban, de amilyen visszajelzéseket kapott, azok is elszálltak már...

előzmény: bengeeno (#404)

2007-02-16 17:42:49 bengeeno #404

De Niro-ból simán kinézem, neki még ez is kihívás. A másik meg, a Jackie Brown óta képtelen egy épkézláb filmben játszani (és abban is csak azért szerepelt, mert QT egyik kedvence a Taxisofőr, és mindenképpen szeretett volna vele dolgozni), igaz ezeknek részét (Apádra ütök, Csak egy kis pánik) az akkor veszteségesnek számító Tribeca miatt csinálta + már egy jó ideje az ilyen legendás alakok is kénytelenek lemenni kutyába, hogy az igénytelen népnek szerepelhessen és egy kis zsetont is akasszon. A Rolling Stones-tól sem várnak az emberek csodát, sztem már tőle sem...

2007-02-16 15:48:49 Dió #403

Ha valaki ma még nem kapott idegösszeomlást, de nagyon szeretne idegösszeomlást kapni, akkor javaslon dobjon egy kacsintást IDE.
Ha ezek tényleg egy filmben fognak játszani, akkor van időnk eldönteni, hogy DeNiro-t lőjük agyon a választásért, vagy a rendezőt.

2007-02-13 12:38:52 Dió #402

Ez meg még ha bukta is lesz, meg kell nézni, mert Jim Carrey ilyenben... wáááááá.
Number 23

2007-02-13 12:38:19 Dió #401

Ez vagy bukta lesz, vagy egy baromi látványos, innovatív sci-fi. Cillian Murphy neve azért valamelyest megnyugtató.
Sunshine

2007-02-13 12:37:15 Dió #400

Ez itt még nagyon nagyot szólhat, egyben be is lépett a "legjobban várom top 5" listára.
Rescue Dawn

2007-01-12 23:22:51 deviant #399

ez már tényleg erőltetett, "csak dvd-n!" kategória. most őszintén, hol kellett volna nevetnem? pedig a dreamworksös filmek előzetesei általában lelőlövik az összes poént. idén a springfieldi sárgák fognak büntetni. :)

előzmény: Ivan/ (#397)

2007-01-12 22:27:54 Olórin #398

Még szép hogy várom:) az első két rész alapján 2007 egyik legjobban várt filmje nálam.

2007-01-12 22:00:46 Ivan/ #397

Mondjuk szerintem ritka erőltetnek hat, de hátha valaki várja...

2007-01-03 19:17:11 limupei #396

Miért a 61 éves Stallone és a 90 éves edzője jobb:-)

2007-01-03 19:15:27 Dió #395

A DH trailer ennél színtelenebb-szagtalanabb, lélektelenebb, plusz Májkelbéjesebb nem is lehetne, ha holnap lenne a premier, lehet el se mennék rá... borzasztóan röhejes jelenetek vannak benne, emellett egy buta, lelketlen, sima akciófolytatásnak tűnik.

Egy tökéletes trilógiát (hú milyen ritka szó ez) miért kell süllyeszteni???? Pláne úgy, h milyen marha rég volt már a harmadik rész... plusz úgy, h Willis már egy ötéves gyereket se tudna gatyába rázni, nem hogy egy csoport terroristát... épp eszűek ezek?