Hamarosan a mozikban!

(vissza a topikok listájához)

2006-05-03 08:15:09 Dió #245

MV alatt remélem nem a miami vice-ra gondolsz... gázos lesz az a film.

előzmény: Ivan/ (#243)

2006-05-03 08:13:13 Dió #244

Állati ütős bemutató, talán bennem is felkelt picit a remény, de sajnos nem bírom elfelejteni amit az utolsó 2-3 Bond filmmel csináltak. A Goldenye egy 85%os film, utána pedig szépen elkezdett csökkenni a színvonal, az utóbbiak már kritikán aluliak. Olcsó töküres robbantgatós csöcsparádé az egész egy 007essel, semmi más. Talán majd az új Bond visz vmi színt bele, bár azt meg nehéz lesz megszokni hogy nem Brosnan huzigálja a ravaszt. Addig is megnézem párszor ezt az ütős kis bemutatót, hátha jön még egy kis bizalom :)

2006-05-02 21:29:37 Ivan/ #243

Na megvan az első előzetese az új JB filmnek!:)
Szerintem egész jó lett, így a MV mellett ezt is baromira várom most már!

2006-04-19 07:52:55 Daemiaen #242

Persze, itt most verem a nyálam, aztán én leszek az egyetlen, akinek tetszeni fog. :) De szerintem gagyi az előzetese.

2006-04-18 18:11:58 Dió #241

Miért itéled el ennyire? Ki is hangsúlyoztam h még bukta is lehet belőle, de azért az én szemem előtt még ott lebeg a másik véglet is... vagy ha ez így nem is igaz, hiszek benne h legalább szórakoztatni fog

2006-04-18 08:08:48 Daemiaen #240

Ez valami nagyon gagyi lesz.

2006-04-15 20:34:20 Dió #239

POSEIDON
Most hogy megnéztem a második, kibaltázottul ütős és eszementen összerakott trélerét, felkerült a legjobban-várom-filmek lista elejére, de még mindig nem hiszek abban hogy ez a film, vagy az elkövetkezendő 10 évben bármi, vissza fogja tudni hozni a "régi" katasztrófafilmek színvonalát és hangulatát.

2006-03-10 20:57:59 Leslie #238

Én két filmet várok 2006-ban nagyon:

Grind (Tarantino-Rodriguez)

Zodiac (Fincher)

2006-03-10 19:53:49 Olórin #237

Nekem most felsorakozott a legjobban vártak listájára az X-Men 3, bár RAttnertől még mindíg iszonyúan félek, az új trailer elég ígéretesnek tűnik. Dialógok kicsit gyengék ("már nem vagyok gyerek" stb) de elég apokaliptikus a hangulata.

2006-03-10 15:54:38 Daemiaen #236

Sajna valszeg a The New World elkerüli a hazai mozikat. Bár ne lenne igazam!

2006-03-10 15:35:10 Ágó #235

Amelyeket a leginkább várok 2006-ban:
Ice Age 2.
Superman Returns
Youth Without Youth
The New World (ezt a legjobban)
Breaking and Entering
War Magician
Cars

2006-03-10 08:47:46 Dió #234

SILENT HILL
Nem várok sokat tőle, mert horrortól 2005ben nem szabad, de a bemutatóban van néhány olyan apokaliptikus és brutálisan súlyos elem, ami mellett nem lehet elmenni!! Lehet hogy mégis lesz belőle vmi? Nem biztos, de az igen hogy a nagyvásznon fogom kideríteni.

2006-02-20 08:16:45 Dió #233

Az hagyján, nemtom láttátok e a comingsoonon kb egy hétig vendégeskedő "unofficial trélert", ahol minden második jelenet vmi pikáns szexszcéna volt és más kb nem is történt benne. Vicc volt az egész, már az elején úgy próbálták eladni a filmet hogy lehetőleg minden kanos stone-rajongó beüljön rá és mást ne is várjon. (mert azalapján nehéz lenne). A második tréler már határozottan tűrhetőbb, kezdetben jót kell hogy tegyen majd neki a botrányhangulatból fakadó felfokozott várakozás, és sztem Stone is jól néz még ki ehhez a szerephez, de egyébként egyetértek, még ez a három dolog IS kevés lesz a bukta elkerüléséhez. Kizárt hogy kaszálni fog.

2006-02-19 21:33:34 Hannibal Lecter #232

Szerintem is. Ha már mindenképp le kell nyomni a nézők torkán, talán jobb lenne csak DVD-n kijönni vele, úgy talán nem koppan akkorát.

2006-02-19 20:53:49 Ivan/ #231

Zenéhez nem tudok hozászolni, mert nem volt még hozá szerencsém, de amugy osztom a véleményedett! Szerintem is iszonyatos nagy lebőgés lesz.

2006-02-19 20:16:43 Olórin #230

Érdekes az a zene, én általában nagyon nem csípem az ilyen megerőszakolt főtémákat, de ez nem rossz. Csak persze pont az eredeti sejtelmessége és kegyetlen jó visszafogottsága hiányzik belőle. Félek a filmmel is ez lesz a baj. Talán a '90-es évek egyik legjobb thrillere az eredeti, nem hiszem, hogy meg tudják ismételni. Főleg nem egy Michael Caton-Jones féle teljesen jellegtelen és stílustalan rendező. Meg Stone is láthatóan öregszik már, és az egyszerre rejtélyes, erotikus és fenyegető pillantásai már a trailerben is bajosak... Ha tippelnem kéne, brutális nagy bukást tippelnék.

2006-02-19 00:02:26 Dió #229

A Basic instinct 2 rendes bemutatója alatt figyeltétek a zenét? A trailer végén. feltechnósítottak Goldsmith elsőrészbeli főtémáját (ami az egész albummal együtt elsőosztályú). Én pedig meghallottam ezt a "remixet" és menten behaltam. Meg lehet ezt vajon szerezni vhogy? Letölteni vhonnan??

2006-02-03 12:34:00 Dió #228

Az előzetes nekem is sok volt (a végét kellett volna levágniuk), de ettől függetlenül nagyon repesztett, Bettanytól viszont félek. Ez a vérben forgó szemű gonosz szerepe nagyon nem neki való... bár még lehet hogy meg fog győzni, én inkább tartok tőle.

2006-02-03 11:02:53 Daemiaen #227

Bettany is jónak tűnik benne, de én sokat nem várok tőle. Másrészt az előzetes túl sokat mutat.

2006-02-03 10:26:38 Dió #226

FIREWALL
Harrison Ford játszik benne. Tökös a film bemutatója. Marha nagy páros lesz ez a Madsen-Ford kollaboráció.
Ez már három ok arra hogy várjam, de asszem én csak az elsővel is megelégszek, mert Ford a visszatéréséül kizártnak tartom hogy vmi szart választana, ennél ő többre képes. Szóval jöjjön már az az április!

2006-01-30 15:31:36 Ivan/ #225

Azért került átírásra itt is, mert átrakták márciusra a bemutatót. Elvileg télnyleg februárban lett volna.

előzmény: koke (#224)

2006-01-30 15:09:14 koke #224

Az Egy gésa emlékirtai tényleg március 23-án kerül a mozikba? Korábban február 2 szerepelt itt időpontként, és a MOM Parkban is febr.2-t írnak a plakáton. Az összes filmes oldal márciust ír, a forgalmazó honlapján pedig semmi info...

2006-01-24 14:21:22 Daemiaen #223

Isten ments! Végre valaki belémszól, hát ezért kanyarintom ide őket! És végre olyan szól, aki szól is. :)

előzmény: Daemiaen (#222)

2006-01-24 14:20:29 Daemiaen #222

Én sem komolyan írtam, csak eszembe jutott a film címének gépelése közben. Tudod, erről is vitáztunk. :)

2006-01-24 13:25:21 limupei #221

Azt nem gondoltam, hogy ennyire véresen komolyan veszed, csak poén volt a díjakkal kapcsolatos beszólásom. Bocs.

Amúgy nem kötekedni akarok, mert sok filmmel kapcsolatban egyetértünk (azokhoz nem is szoktam hozzáfűzni semmit). Mivel olyan kevesen írnak véleményt ezért gondoltam néhány filmnél beszélgetést kezdeményezek (Cinderella Man, WotW), de ígérem legközelebb nem teszem.

A rotten listájával kapcsolatban:
40 éves szűz - A forgatókönyvet és a fickót mindenki sztárolja.
Red Eye - Hát mindenképpen jobb, mint amit az elmúlt időkben produkált Craven.
WotW - Azt hiszem ez itt is szépen megosztotta a népet, hát odakint is. Ennyi.
Sin City - A hiánya engem nem zavar, jó film, de túlértékelt.

előzmény: Daemiaen (#219)

2006-01-24 10:45:58 Dió #220

A Sin City hiánya engem nem zavar
40 éves szűz tudom hogy siker volt csak nem értem MIÉRT, a 10%os undorítóan hányingerkeltő fosokat csak az imdb szokta favorizálni, de most a rotten sem volt eszénél
Red eye - kb egyetértünk, bár sztem az utolsó 20 perc kivételével (ami kicsit valóban gáz) jó volt.
In her shoest nem láttam, de ezek után mostmár tényleg ráállítom magam.
War of the worldsről meg már tényleg mindenki elmondta a véleményét...

Szóval csak azt furcsállom, hogy az imdb az ami a közönségmegosztó filmek értékelését is fel szokta nyomni, a rotten viszont nem. Ehhez képest most nekik is elég sok ilyen film került fel a besztof listájukra.

2006-01-24 10:36:00 Daemiaen #219

A 40 áves szüzet odakinn nagyon nagy öröm és méltatás fogadta. Nem tudom, miért, de elfogadom. A Red Eye nem jobb közepesnél, pláne a Sikoly paródia-jeleneteit idéző utsó 20 perc miatt. A War Of The Worlds szerintem is nagyon jó film, de mindjárt jön limupei, és kioszt, hogy minő szerencse, hogy semmi közöm a díjakhoz. A München majd kiderül, az In Her Shoes pedig egy nagyon jól eljátszott vígjátéki elemekkel tűzdelt dráma, amely Diaz, Collette és MacLaine nélkül sokat nem érne. Nem véletlen mellőzik Hansont a díjátadókon. A Sin City hiánya érthetetlen, pláne egy ilyen hosszú listán.

2006-01-23 00:02:59 Dió #218

Hát basszer volt itt egy két érdekes dolog...
1. A 40 year old virgin hetedik helye enyhe túlzás, ezt még annak is be kéne látnia aki egyébként szereti (én gyűlölöm)
2. Ez elmondható a Red eyera is, ami mondjuk Craventől egész felüdülés volt, de ennyire azért nem volt hibátlan...
3. War of the wordls... nocomment.
4. A Münchenen és az in her shoeson csak szimplán meglepődtem. Ezek azért megosztották a közönséget.

2006-01-22 23:17:09 limupei #217

azaz rajtA:)

2006-01-22 23:15:58 limupei #216

Akkor nézzétek meg a Rotten top 100-as listáját 2005-ben!!!

Rajt van a Kontroll!! És ilyen filmek nincsenek rajta, mint mondjuk az agyonsztárolt Sin City:)
Örüljünk inkább ennek!

2006-01-22 22:18:53 Hannibal Lecter #215

Akarommondani, emlékezetES :)

2006-01-22 22:18:15 Hannibal Lecter #214

Egyvalami tényleg emlékezet volt benne, Morricone zenéje:) Bár nagyobb lenne az öröm, ha mindezt egy jó filmhez készítette volna el. Nem így történt. Kár, hogy külföldön egy minden tekintetben elpuskázott magyar filmet szeretnek, nem egy olyat fogadnak kegyeikbe, ami igazán rá is szolgált!

2006-01-22 20:17:00 Dió #213

Ezt láttátok?
Rottenen van a "coming soon" filmek között. Úgy tűnik a rotten kritikusai oda meg vissza vannak a filmtől.

2006-01-18 09:33:31 Dió #212

Ha vki kétkedni akarna:

2006-01-18 09:25:22 Dió #211

Aztaqrva hát nem bemutatják a hazai mozik is a Barlang (The descent) című apró kis angol filmet? Ezt nem vártam. Hooray!

2005-12-17 20:22:27 limupei #210

Ha valaki még nem látta: Tristan and Isolde trailer:)
Ilyet jót régen röhögtem, annyira szánalmas.
Ez a kiírás van a bemutató alatt:
Before Romeo and Juliet.....There was Tristan and Isolde.

Ja, amúgy James Franco és Sophia Myles játszik benne és Kevin Reynolds rendezte.

2005-12-15 01:32:41 Dió #209

Fent van a poszeidón katasztrófa első trailere, két dolog derült ki belőle számomra:
-Kisebb látványorgiára számíthatunk, bár ez ma már nem meglepő.
-Megvan rá az esély, hogy egy sima sikítozós rohangálós katasztrófafilmet csinálnak belőle. Nagyon becsülném, ha ezt nem csesznék el! Az eredeti sztem máig az egyik legjobb katasztrófa film, és az "egyik" szó zárójelben értendő.

2005-12-07 08:16:11 Dió #208

jav: sokaN hallottak itt róla

2005-12-07 08:15:21 Dió #207

Pár órás hajnali szörfözés az apple.com trailerei között, ennek eredménye a következő kis "élménybeszámoló":

RUMOR HAS IT - Szokásos mozi a vigyorgó párocskáknak, de lehet hogy picit több is annál. Elég különböző kaliberű/stílusú színészek összeeresztése, kissé megbonyolított vígjátéki sztori, akár még jó is lehet.
FUN WITH DICK AND JANE - Carrey vmi félhülye, félkomoly szerepben, Tea Leonival (hát nem fura párosítás?). A trailer feléig fogalmam se volt hogy ez most miről szól, de ott viszont rendesen arcomba kaptam a választ. Az utolsó jeleneten pedig 2 percig röhögtem szüntelenül. Állatira várom!
CRY WOLF - Újabb kaszabolgatós tinihorror. Pár srác poénból elindít egy pletykát egy sorozatgyilkosról a fősulin, aztán persze tényleg el is kezdenek hullani az emberek. Kivételesen nem is ígérkezik "annyira" rossznak a trailer alapján.
SYRIANA - Nagyon feszült és kemény politikai akcióthrillernek tűnik, kivételesen ütős a bemutatója.
SCANNER DARKLY - Huh, hát ez nem piskóta. Tessék megnézni, bár már gondolom sokat hallottak róla. Philip K. Dick + Johnny Depp.
PRIME - Uma Thurman, Meryl Streep, és egy naggyon ütős vígjátéki sztori. Nem vagyok oda ezért a műfajért, de itt már a bemutatón is annyit röhögtem, hogy ezt meg kell majd néznem. Végre egy vígjáték aminek bemutató alapján minden egyes percből sugárzik a SZÍNVONAL!
ELLIE PARKER - Na ez a film ki fogja akasztani a Naomi Watts rajongókat. Szvsz az egyik legtehetségesebb színésznő hollywoodban, és az egyik legjobb hölgyemény is, csak most egy kicsit más szerepben :)
THE WORLD'S FASTES INDIAN - A mai nap csupa meglepetéssel indul. Látok egy plakátot, rajta Anthony Hopkins, "dráma" mint műfaj, aztán megnézem a bemutatót, és lefordulok a székről :) Az viszont biztos, hogy ez minden csak nem dráma :)

előzmény: Daemiaen (#206)

2005-12-07 07:57:54 Daemiaen #206

Ha már Nálad tartunk. :) Mint ahogy jósoltam (de szerény vagyok :), a Ramis-film, a The Ice Harvest csúnyán alhasalt a mozikban és a kritikák sem ölelték a keblükre. A hazai mozis forgalmazás esélyei jelentősen csökkentek.

2005-12-06 20:58:54 Dió #205

Huh, egy pillanatra nem olvastam el rendesen mire írtad a hozzászólásodat, azt hittem a fentebb említett Jim Carry filmről beszélsz, a frász jött rám :)

előzmény: Daemiaen (#204)

2005-12-06 08:40:03 Daemiaen #204

Az a durva, hogy még így is túlteljesítette a várakozásojat. A mérvadó box office site-okon 10 alatti nyitást predesztináltak.

2005-12-05 10:00:32 Umberto #203

Jim Carrey-nek most már igazán kijárna egy Oscar.De legalábbis egy jelölés!

2005-12-05 02:45:13 Dió #202

Wov, egész gyorsan került fel netre az új shyamalan film teasere. Bár túl sok nem derül ki belőle, de hangulatfokozásnak jó :)

Még egy film, aminek most láttam csak a bemutatóját: Fun with dick and jane. HúhogyebbőlmekkoraJimCarreyfilmlehet!!!

2005-12-04 21:09:44 Dió #201

Heyy de szépet bukott az Aenon flux. Azt gondoltam, hogy hatalmas sikerfilm nem lesz belőle, de ekkora buktát...

2005-12-01 10:43:23 Umberto #200

Gondoltam,szólok,ha még nem tudnátok:David Fincher legújabb filmje,A Zodiákus hamarosan a mozikban.A történet kissé emlékeztet a Hetedikre,de ez igaz történetet dolgoz fel.

2005-11-27 21:11:54 Ivan/ #199

Az, hogy mikor jut el hozzánk nem tudom, de tutti jönni fog! (elégé meglepne amugy ha egy Chris Columbus filmet nem mutatnának be idehaza:)

előzmény: Giselle (#198)

2005-11-27 20:28:43 Giselle #198

Elnézést, remélem nem zavarom a fórumot a kérdésemmel, de szeretnék érdeklődni egy film iránt.

A “Rent” című musical most jelent meg mint film Amerikában. Egy pár évvl ezelőtt láttam Broadway-en és nagyon szeretném a filmet is megnézni. Nem tudja-e valaki, hogy Magyarországon is fogják-e vetíteni valamikor a közel jövőben?

2005-11-23 07:42:59 Daemiaen #197

Nem az a rossz, hanem a Még egy kis pánik. Legközelebb lassan írom. :D

2005-11-22 19:13:29 Dió #196

Harold Ramis, in my opinion:

Analyze this 85% (hogy lehet ez rossz...)
Analyze that 80%
Groundhog day 100%
Ghostbusters 80-85%
Közös többszörös 70%körül, rég láttam
Bedazzled nem láttam

2005-11-22 16:08:47 Daemiaen #195

Szerintem rossz a Még egy kis pánik is, A bájkeverő is, a Közös többszörös is.

Abból gondolom, hogy bukni fog, hogy egyrészt csak 1400 moziban indul, ami sosem jó ómen, elvégre sem igazán nem sok, sem igazán nem kevés kópia ahhoz, hogy figyelemre méltó legyen. Másrészt pedig Billy Bob és Cusack bukott az utóbbi filmjeivel. Harmadrészt kegyetlen erős hetek vannak/jönnek.

Viszont mellette szól az alacsony gyártási költség (16 millió dollár) és a pozitív kritikák.

2005-11-22 13:36:31 Dió #194

Miből gondolod, hogy bukni fog?
Ramis eddig rossz filmet nem csinált, plusz a bemutató is jó.

előzmény: Daemiaen (#193)

2005-11-22 13:34:19 Daemiaen #193

Mivel Focus-film, így elvben bármelyik forgalmazó bevállalhatja, viszont a behozatal erősen függ a sikertől, ami nem valószínű, hogy be fog következni.

2005-11-22 13:30:25 Dió #192

Nem tudjátok mikor jön az Ice Harvest Ramistől??

2005-10-26 12:22:13 nons #191

Sziasztok!
Akit érdekel a Crash című film, nézzen be a www.crash.gportal.hu-ra. (Ütközések)

Most néztem a Memoirs of a Geisha -című film trailerét. Egész jól néz ki. Rendező:Rob Marshall (Chicago)

2005-10-21 20:43:42 Daemiaen #190

December 22. a premier időpontja.

2005-10-21 20:16:17 azazell0 #189

Howl: Titanicon utolsó pillanatban derült ki, hogy nem lesz. Itt viszont azt írják, hogy decemberben jön Mo.-ra is. Aligvárás...

2005-10-21 09:11:36 limupei #188

Hát az mindegy:)
Én örülnék a legjobban, ha itthon minden második ember megnézne egy magyar filmet, szóval szerintem ez siker. (+ ez a rajzfilm kapta a Hollywood Film Festival legjobb rajzfilm díját, szóval a szakma is elismerte, legalábbis az amerikai)

2005-10-21 08:44:37 Daemiaen #187

Jó, csak majdnem. ;)

2005-10-21 08:44:29 Daemiaen #186

De ebből Japáné 230 millió. :)

2005-10-20 11:40:40 limupei #185

"A vándorló palota: újabb japán anime a Chihiro alkotójától. Most amúgy is újranéztem néhány darabot a műfajból, kíváncsian várom a próbálkozást, bár világmegváltó sikert azért nem borítékolnék."

231,7 millió a bevétele világszerte, azért ezzel a 11. legsikeresebb film idén.

2005-10-20 11:30:11 nons #184

Sziasztok
A horror kedvelőinek új film: Hatchet

"A filmben látható többek között : Joshua Leonard (The Blair Witch Project), és a horror szakmában jól ismert Robert Englung (Freddy Krueger) is.

"A legjobb horror film, amihez valaha is közöm volt!" -Kane Hodder (Jason -Péntek 13-ból) "

Ha már horror: hallottátok, hogy Reneé Zellweger egy horror film főszerepében lesz látható? Tom Cruise a producere a filmnek, és a Kör rendezője fogja rendezni. Érdekes háromszög.

2005-10-10 21:17:37 Hannibal Lecter #183

Two for the Money: őszintén szólva nem tudom, mit gondoljak erről a filmről. Pacino mellé megint beraknak egy fiatal színészt (ugyanúgy, ahogy az elmúlt években Farrellt, Depp-et, vagy Keanu Reevest), és kerekítenek hozzá egy impozáns háttértörténetet természetfeletti képességekről, aljas sporttanácsadó cégről, egyszóval csupa sablon az egész. Kár, hogy Al mostanában szinte csak ebben a szerepkörben mutatja meg magát. Bár úgy hallom, Napóleont is eljátssza majd! (egyszer állítólag Nicholson is majdnem eljátszotta!)

The World's Fastest Indian: úgy hallom, Hopkins rendesen bekeményített Donaldson legújabb filmjében. A páros annyira összeszokott, hogy állítólag Donaldson következő filmjében, a "Papa"-ban is Hopkins lesz a főszereplő. (Hemingway-t alakíthatja majd.)

King Kong: Erre befizetek. Meglátjuk, Jackson képes lesz-e a klasszikus eredetihez méltó újrafeldolgozást készíteni kedvenc alapanyagából. Egyesek szerint jobb lesz, mint A gyűrűk ura. Úgy legyen! (előrebocsátom, én soha nem is tartoztam a LotR-rajongók népes táborába.)

2005-10-10 11:48:54 Olórin #182

Veteménylény: Szerintem ezen nincs mit meglepődni, tök várható volt.

2005-10-07 20:51:32 limupei #181

Ja, a veteménylény:) Erre számítottam. Már nyertek két Oscart vele. Amerikában nagyon népszerű.

2005-10-07 20:49:42 limupei #180

De ezt már három rendező passzolta, minek erőltetik. A végén tényleg Emmerich rendezi...legalább hangos lesz:)

2005-10-07 20:47:06 Dió #179

Oké, Serenityvel kapcsolatos meghökkenésemből még mindig nem tértem magamhoz, erre itt egy újabb:
Hadd ne kommentáljam.

2005-10-07 20:45:09 Dió #178

:D Én is remélem. Nála már csak az az Emmerich srác lenne rosszabb.

2005-10-07 20:40:53 limupei #177

Hát remélem nem Spielberg fogja rendezni:)

2005-10-07 20:38:18 Dió #176

Én úgy látszik más szempontok szerint tekintek erre :)

Ha összeadom azt, hogy
1.Deep Impact témája újragondolva, profibb és érettebb köntösben
2.Rob Zemeckis
1+2=bombasztikus, sikervárományos mozi, ami komplett tömegeket vonz a moziba.

Ezzel szemben a Beowulf egy animációs kalandfilm, én azokért nem vagyok oda, bocs, ez egy amolyan előítélet... Bár nem hallottam még róla túl sokat, szóval még megtetszhet, de a WWC székéből biztosan hiányozni fog Zemeckis.

2005-10-07 20:33:54 limupei #175

Dehogynem, rajzfilm lesz, de szerintem komolyabb. Nem hiszem, hogy Hopkins nekiáll majomkodni.

2005-10-07 20:32:49 limupei #174

Ez nem mese, ez egy ősi kelta legenda, szerintem jobb, mint egy újrafilm vagy nem?

2005-10-07 20:32:12 Dió #173

"és ebben is egy rakás jó színész szerepel: A. Hopkins, Malkovich, Brendan Gleeson, Robin Wright Penn és sztárok: A. Jolie"

Ezek csak a karakterek hangjai lesznek, nem? Animációsnak van kiírva imdb-n.

2005-10-07 20:31:06 Dió #172

Beowulf

A világ egyik legtehetségesebb és legstílusosabb rendezője miért herdálja el ilyenekre a drága idejét és a tehetségét? Nem volt elég a Polar Express? Örökre leragad a porontyokat célzó animációs múviknál? Nem lesz több Forrest Gump? Nem lesz több számkivetett?
Be volt jelentve például hogy ő rendezi a WHEN WORLDS COLLIDE újráját (ami kb a 2007es év durranása is lehetett volna), erre kiemelik a rendezői székből. Bahhh...

2005-10-07 20:21:10 limupei #171

A Garfieldnak pedig miért kell második részt? Ki nézi azt meg? Viszont azt le merném fogadni, hogy már júniusban lesz itthon is (ha már a forgalmazóknál tartunk).

Szerintem az Eragon is érdekes lehet. Fantasy John Malkovich-csal és Jeremy Irons-szal + Robert Carlyle, Djimon Hounsou és Gary Lewis. Jól hangzik:)

Ja és a Beowulf. Zemeckis rendezi, Roger Avery írja (Ponyvaregény Aranyóra fejezet) és ebben is egy rakás jó színész szerepel: A. Hopkins, Malkovich, Brendan Gleeson, Robin Wright Penn és sztárok: A. Jolie
Ja, az tök jó, hogy Malkovich egy évben két kaland-fantasy-ben játszik:)

2005-10-07 18:11:55 Daemiaen #170

Will Ferrell Nascar - ez valami oltári baromság lesz, kár, hogy Ferrellt nem szeretik a hazai forgalmazók.

2005-10-07 17:47:18 limupei #169

Hát jó:)
Beszélgessünk a nem kicsit újakról:)

2005-10-07 16:50:13 Daemiaen #168

De most már csak kicsit újak. :)

2005-10-07 16:47:22 Daemiaen #167

De egy-két-három hete azok is újak voltak. :)

2005-10-07 16:31:29 limupei #166

Amúgy azért írtam csak ide, mert ezekről talán lehetne beszélgetni:)

2005-10-07 16:25:25 limupei #165

Nem szemezgettem, ez az összes új:) A többi módosított:)

2005-10-07 16:17:40 Daemiaen #164

Pardon, természetesen a név helyesen: limupei. Nem vagyok vaksi, csak elgépeltem. :D

2005-10-07 14:41:39 Daemiaen #163

Ahonnan limpuei szemezgetett: az összes, elmúlt két hétben bejelentett vagy változtatott amerikai bemutató időpont:

2005-10-07 14:36:10 limupei #162

No és itt van néhány frissen bejelentett (legalábbis bemutató szempontjából) film 2006-ból:

Garfield 2 - 2006.06.16

Imagine Me and You - 2006.02.10

Yankee Irving - 2006.08.25

Deep Sea 3-D - 2006.03.03

The Lake House - 2006.02.03

The Messengers (a.k.a. Scarecrow) - 2006.08.18.

Untitled Will Ferrel NASCAR Project - 2006.08.04

2005-10-07 12:34:29 Olórin #161

Dió: néha túl jószívű vagy:)

2005-10-07 12:00:09 limupei #160

Ja:)
Most már a büdös életben nem fogja elfelejteni:)

2005-10-07 11:20:45 Dió #159

Hát ez nem igaz...
Már a cím alapján simán rádobom a 10%ot.

2005-10-06 19:13:41 limupei #158

Tudtam, hogy soha nem lesz vége:

2005-10-04 08:27:39 limupei #157

Serenity - Szerintem nem vagy egyedül, én se számítottam jobbra. De nem baj, lehet megtanulni új neveket:)

Narnia - Még régen ment a tévében egyszer sorozat formájában és akkor nagyon tetszett. Amikor meg kiderült, hogy Tilda Swinton lesz a boszorkány, akkor akkor a mozival kapcsolatban is megnyugodtam. Jó lesz az:)

2005-10-04 00:25:47 Dió #156

Serenity: még fél órája sincs, hogy én is ledöbbentem az imdb-t látva. Már bocs, de a bemutatót látva csak én néztem ezt egy elcseszett, C-kategóriássá süllyesztett, sci-fi baromságnak?

CHRONICLES OF NARNIA - Ha a Gyűrük urából már nem csinálhatnak negyedik részt, tető alá hozzák a mágikus szekrény és a gonosz boszorkány legendáját. Bevallom, én ezt még gyerekkoromban olvastam, és már akkor is egy kivételesen elrugaszkodott mesének tűnt, most pedig a bemutatót látva már száz, hogy a kedves kis hobbitkák képzeletbeli világa ezekhez képest dokumentumfilm lehetne a Discovery-n. Ez persze nem jelent semmi rosszat, sőt... akinek nincs elég fantáziája hozzá, az úgyis otthon marad, aki meg másképp dönt, az - ki merem jelenteni - az év egyik legnagyobb sikerére vesz majd jegyet. Vagy monumentális kultusza lesz, vagy elhasal, és szvsz az esélyek 80/20 az előbbi javára. Én a Crash és a History of violence mellett ezt várom a legjobban idén.

2005-10-04 00:17:56 limupei #155

Flags of Our Fathers - Clint rulez:)

Fightplan - én is Foster miatt nézem (amúgy a színészeket nem fikázta senki)

Serenity - Láttátok az imdb eredményt? 8,6 (top250 - 136.) A Boxoffice Mojo-n pedig az TOP 1. Hoppá-hoppá!

2005-09-28 19:01:12 Dió #154

A Flightplanhez ugyanúgy viszonyulok mint az Éjszakai járathoz legutóbb: vajon mi a franccal tudják kitölteni a teljes játékidőt egy repülőn? Remélem értelmesebben, mint az előbb említett másik film esetében. (Bár ott a repülőn játszódó részek még tűrhetőek voltak).
Meglep engem is a jó nyitás, mert egyébként szanaszéjjel szedték odaát a kritikusok. Jodie Foster miatt kíváncsi vagyok rá.
A weather man trailere elég lapos sztem.

2005-09-28 11:33:55 nons #153

a Happy Endings-ben játszik Lisa Kudrow (Jesse Bradford-al), nem pedig a Yes-ben, mint tegnap írtam.

2005-09-28 11:33:00 nons #152

Most forgatnak egy filmet Clint Eastwood rendezésében, Paul Haggis írta a forgatókönyvet, II. Világháborús dráma. FLAGS OF OUR FATHERS. Trailer még nincs. Persze ez sem hamarosan kerül hozzánk... (Clint E. sokkal jobb a kamera túlvégén: rendezőként, és Paul. H.-el összetették a fejüket, nem lehet rossz! )
Jesse Bradford is játszik a filmben, ami emlékeztet: a HAPPY ENDINGS

2005-09-28 11:16:44 limupei #151

El bizony és azzal így látatlanban is egyetértek, hogy ebben az évben már sokadszor fordul elő, hogy kiváló színészek mennek bele ostoba középszerű hollywood-i mozikba. Ebben teljesen igazuk van, az összes nyári szar hemzsegett a jó színészektől, akik csak tébláboltak a középszerben. Kíváncsi vagyok Meryl Streep mikor fog robbantgatni?:)

2005-09-28 11:05:49 Olórin #150

A Flightplannel eléggé elbántak a kritkusok odaát. Nem tudom, mit gondoljak róla. Majd a moziban eldöntöm:) De az előzetese nekem tetszett.
Lord of Wartól nem is vártam kasszarobbantást. Niccol filmjei nem erről híresek.

2005-09-28 10:57:35 nons #149

A Flightplan re kíváncsi vagyok. Azt olvastam régebben róla, hogy a screening vetítéseken a film befejezése nem tetszett a közönségnek, ezért lehet újra kellett írniuk. De van egy olyan gyanúm hogy ez is hatásvadász lesz, logikátlan történettel, befejezéssel...lehet becsalogat minket a moziba, de kétséges hogy tetszeni fog-e...Szeretném, ha az ellenkezőjét bizonyítanák be, mert az alaptörténet érdekes.

2005-09-28 10:53:19 limupei #148

Jaja, negyedik tényleg:)

Lord of War - Hát azért nem ezt vártam.

2005-09-28 10:51:02 Daemiaen #147

Minden idők NEGYEDIK legjobb szeptemberi nyitása.

2005-09-28 10:49:39 Daemiaen #146

Nem nagy bukás az a Lord of Wartól.