Hamarosan a mozikban!

(vissza a topikok listájához)

2019-07-19 14:15:45 bambula #6418

Azt hiszem a Shrekben lőtte el azt Speier Dávid,hogy:

Hát ez BorzalMacska!

2019-07-19 14:05:11 Dangar #6417

Na, ez egy instant no thanks...

2019-07-19 13:22:17 Kempesbaba #6416

Háát...

2019-07-19 12:33:47 Rorschach #6415
2019-07-11 16:52:10 saatonda #6414

(munkássága egészére. de igazából nem ez a lényeges, hanem az hogy a kilencvenes években még nem éreztem, hogy többnek tartanánk mint egy "szimplán" kiemelkedő, jelentős rendezőt, most meg óriási kultusza lett, legalábbis fiatalabb, gyakran amerikai kritikusok esetében állandóan "kubrick, kubrick", meg egyeseknek műfajfilmekről beszélve is állandóan az jut eszébe hogy "legjobb horror: ragyogás", legjobb sci-fi: űrodüsszeia, és így tovább,valami szinte minden rendezőt felülműló zseniális mesterként állítják be sokan, szinte mindenkiben keresik hogy mennyiben kubricki (nem csak fincher vagy nolan [aki amúgy szinte egyáltalán nem, hanem sok más személy esetében is ]hogy milyen embereket képes vonzani az kiderül a 237-es szoba című "paródiából". nyilván egy színvonalas, megkerülhetetlen rendező, de azért akkora kultuszt csapni körülötte nem kellene, szvsz. ráadásul utánozni nem igazán lehet, aki erősen kubrickos próbál lenni, jobbára kudarcot vall.

előzmény: BalaKovesi (#6412)

2019-07-11 15:40:40 oscarmániás #6413

Majd egyszer a tévében:
Die Getriebenen
A velünk élő történelem...

2019-07-10 22:55:13 BalaKovesi #6412

Érdekes, nekem a Ragyogás az egyik kedvenc filmem, még pólóm is van. :D Nagyon szeretem a hangulatát, ahogyan a bőröm alá mászik, a beteges szimmetrikáját, a nyugtalanító zenéit, ahogyan jumpscarek nélkül éri el, hogy még a film után is féljek, pedig én bírom alapvetően a horrorokat. Baromi rideg, kimért, lassan építkező, nekem mégis szórakoztató és emlékezetes, ikonikus. De el tudom fogadni a te véleményedet is, és örülök neki hogy azért nem egy erényét felsoroltad. A könyvről ezúttal sem tudok nyilatkozni, mivel az is már évek óta az "elolvasandó könyvek" listám tagja.

"...most meg kubrickot olyan mértékben istenítik, amit szvsz nem igazán érdemel meg (mondjuk én sejtem miért, de az most lényegtelen)"

Ezt Kubrick egész munkásságára értetted, vagy csak a Ragyogásra, mint általa elkészített munkára?

előzmény: saatonda (#6411)

2019-07-10 17:40:59 saatonda #6411

igazából nincs nagy jelentősége
kubrick filmje sem volt jó, az most mindegy, hogy egyes kritikusok mit áradoznak róla
díszlet kiváló, fényképezés kiváló, pár nagyon erős képi világú jelenet---lehetett volna a műegész is remek, nem lett.
az alapvetően teljesen életszerűtlen alaphelyzetet és kissé banális történetet king azzal tette elviselhetővé, hogy egyrészt egy nem túl művészi szinten a jobbára alsó-felső középosztálybeli olvasók számára egyaránt ismeretes és átélhető diszfunkcionális család, alkoholizmus, stb témákról mesélt, hogy pár rész tényleg elég jól van megírva feszültségkeltés szempontjából ill. a vége felé elég egyértelművé teszi, hogy ez egy "szórakoztató" horror-fantasy, nem valami mély dráma vagy művészi szépirodalom.
kubrick ezeket jobbára kihagyta, amit változtatott az mind rossz volt, az egész egy feszült horrorfilm és egy nagyon fura némileg önreflektív horrorkomédia keveréke , így egyben lényegében értelmetlen, mai szemmel már eléggé avítt, teátrális, erőltetetett, akkoriban málnára is jelölték, most meg kubrickot olyan mértékben istenítik, amit szvsz nem igazán érdemel meg (mondjuk én sejtem miért, de az most lényegtelen)
és nem tudom, miért ahhoz kell viszonyítani, mondom, kameramunka kiváló, pár kompozíció kiváló, díszlet remek, ennyi, a többi nem sokat ér, művészetnek kevés, komédiának kevés, értelmes horrornak kevés, szórakoztatónak csak mérsékelten szórakoztató.
úgyhogy nem azt kellene folytatni

de ez a könyv meg hülyeség volt, mondjuk hátha a film jobb lesz.-monjuk én kétlem, de legyünk optimisták--elvégre a főbb szereplők rendben vannak:)

előzmény: BalaKovesi (#6410)

2019-07-10 16:19:10 BalaKovesi #6410

Én úgy hallottam hogy Kubrick filmjének a folytatása lesz, ami elvileg sokat változtat az alapanyagon, talán ez is ejt majd egy-két változtatást a könyvön. A Haunting of Hill Houset látva én szorítok Flanagannek, csak hát akkor sem egy Kubrick... Meglátjuk mi lesz.

előzmény: saatonda (#6409)

2019-07-09 17:09:29 saatonda #6409

A könyvet nem olvastam,"

én azóta kikölcsönöztem a könyvtárból és elolvastam, azért, hogy neked már ne kelljen.
szórakoztató tinihorronak elmegy, bár van benne egy-két undorító baromság, és nincs benne túl sok fantázia.

előzmény: BalaKovesi (#6405)

2019-07-06 21:42:18 Mikkey #6408

The Nightingale
Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy hamarosan érkező aussie kókeménységet,
melyet a feltörekvő tehetség, Aisling Franciosi (Trónok harca/Lyanna Stark) fog csúcsra járatni.

2019-06-25 00:00:49 tomside #6407
2019-06-15 21:37:59 saatonda #6406

sokan fogják kritizálni azért, mert nem művészi, mint a korábbi kubrick-adaptáció

előzmény: BalaKovesi (#6405)

2019-06-13 21:44:45 BalaKovesi #6405

Doctor Sleep

A könyvet nem olvastam, nekem eléggé úgy tűnik hogy elődje hátán próbál felkapaszkodni a csúcsra, de ez most eléggé felcsigázott. A Ragyogás az egyik kedvenc filmem, és bár egyáltalán nem kiált folytatásért, azzal a pár bevágott jelenettel engem egyelőre megvettek... :D REDRUM

2019-05-06 21:37:15 tomside #6404

Hellraiser remake

Jó lenne, ha ezzel a filmmel fején találnák a szöget. Irtózatos szóvicc - elnézést kérek, de nem bírtam megállni. :D

2019-05-06 15:45:08 BalaKovesi #6403

Új, nem kicsit spoileres Far from Home előzetes

Annak ellenére, hogy tőlem még mindig messze áll ez a high-tech ruhás pókember, azért elég várós, főleg azért, mert kíváncsi vagyok, hogyan tovább az Endgame után, valamint a főszereplői is korosztályombeliek.

2019-04-14 20:42:24 von Schatu #6402

Star Wars ide, Endgame oda, nekem EZ az év legfontosabb trailere, még akkor is ha ezen a kontinensen jó eséllyel csak jövöre lesz látható.

2019-04-14 14:42:11 saatonda #6401

:DDDD
akkor általánosságban ez van

és miközben azt mondják hogy a skywalker-saga lezárul a következő epizóddal, olvasom hogy lesz zsivány egyes-előzménysorozat, azaz ugyanebben az idősávban játszódik a történet.
egy óriási univerzumban, ahol ha jól tudom, az egész star wars egyetlen galaxist érintett és az egész csak néhány évtized anakin születésétől a rise of skywalker végéig.
de mindegy, ők tudják mit csinálnak

2019-04-14 14:40:19 Olórin #6400

Én komolyan azt hittem, lentebb csak vicceltél, amikor azt írtad, reménykedtél Palpatine visszahozásában, és bátor döntésnek tartod...

2019-04-14 13:35:00 critixx #6399

A Star Wars fandomban nem vagyok annyira otthon, de a Star Trek rajongók rövid története az elmúlt 30 évben valahogy így alakult:

1987: Ez az új sorozat valami botrány!!! Ez NEM Star Trek! Hol van Kirk és Spock? Ezt én nem vagyok hajlandó elfogadni!!! Csakis az eredeti!

1993: Ez az új sorozat valami botrány!!! Ez NEM Star Trek! Még csak nem is egy űrhajón vannak, hanem egy űrállomáson! Csakis az eredeti és a Next Generation!

2001: Ez az új sorozat valami botrány!!! Ez NEM Star Trek! Teljesen felrúgja a korábban lefektetett TÖRTÉNELMI tényeket!!! Szembemegy a KÁNONNAL! Csakis a TOS-TNG-DS9-VOY!

2009: Ez az új film valami botrány!!! Ez NEM Star Trek! Egy ócska Star Wars-utánzat, amiben Kirk egy James Dean-paródia, Spock pedig egy emós!!! Csakis a TOS-TNG-DS9-VOY-ENT-elsőtízfilm!

2017-máig: Ez az új sorozat valami botrány!!! Ez NEM Star Trek! Teljesen szembemegy a KÁNONNAL! Spocknak nincs mostohatestvére! Ha az eredeti sorozat előtti időben játszódik, miért nem úgy néz ki minden mint a HATVANAS ÉVEKBEN???

előzmény: saatonda (#6398)

2019-04-14 13:07:29 saatonda #6398

én arra céloztam, hogy már 20 évvel ezelőtt a star wars új bemutatása kapcsán olvastam arról, hogy mennyire konzervatívak a sci-fi (fantasy, mese, édesmindegy)-rajongók, mennyire nehezen fogadják el az újdonságokat és mennyire lázba hozza őket egy 20 éves film.
42 év telt el az első film óta, és még mindig ott tartunk hogy "nézd, ott van Leia hercegnő/tábornok", "most már le kell számolni palpatine szenátorral", "visszatér vajon anakin skywalker?", stb stb.

a 6. epizód utáni filmek sok újdonságot nem hoztak még a baljós árnyak-klónok támadás is érdekesebb, szebb, mozgalmasabb volt mint az ébredő erő-utolsó jedi páros, a többi film ugyanebben az idősávban játszódó előzményfilm, a zsivány egyes szinte nézhetetlen annyira unalmas és csúnya...
és most látom a teasert, sivatagbolygó, lando, talán még visszatér palpatine....----magyarán minden a régiben, semmi új, semmi sem igaz az esetleges univerzum-felforgatásból, újszerűségből, az egyetlenből ami esetleg menthetné az előző részek fantáziátlanságát.
persze lehet hogy valami nagyot dobnak az alkotók, csak hát erre az esély nagyon csekély

2019-04-13 22:32:17 ChrisAdam #6397

Az biztos. Sodoma és Gomorra.

előzmény: Fatupi (#6396)

2019-04-13 22:20:33 Fatupi #6396

Endgame + Rise of Skywalker... ennyi zsetontól már aranylövést lehet kapni, amit ezek összeszednek

2019-04-13 21:19:08 ChrisAdam #6395

1. Akkor nézd meg az IMDb-n a castot. ;)
2. Szerintem nagyon okos dolog lenne visszahozni (?) a Plagieus szálat (amit érdemes elolvasni a III. epizód könyvváltozatában is), mert elég új, kevésbé érintett területeit fogja meg az Erő-használatnak. Illetve Palpatine egy olyan karakter, aki vissza is térhet (ellenben Mace Windu vagy Obi-Wan "Hello there" Kenobi nem). Valamint ez az egyetlen múltidéző dolog, amit épkézláb módon meg lehet csinálni. Persze mindezt akkor, ha kicsit felpiszkálják azt a kíváncsiságot, amit Lucas ültetett el bennünk abban a bizonyos színházas jelenetben, és végül jól elvarrják a szálakat. Chris Terrio nevét látva azért nem vagyok nyugodt.
Szóval amennyire zseniális lehet ez a fordulat, annyira cseszhetik el valami ordenáré gagyi fan service-szel, amire jókora esély van, és félő is, hogy bármelyik is válik be, nem lesz osztatlan öröm. De amennyire egyértelműnek tűnik most az egész "No one’s ever really gone" szöveg a Császár kacajával, annyira mézesmadzag és összevágott trükk.
3. Az egész trailer egyébként elég komoly biztonsági játékot játszik: Lando, Leia, a teljes csapat, Luke a narrációban, Palpatine és még a címben is ott van a Skywalker (bár az előzőben meg a Jedi, a hetedikben pedig az "Erő", szóval nvm), szóval a Disney láthatóan nagyon szeretné a másik zsebét is csurig tölteni, miután az egyik már tele lesz a Végjáték után. De titkon remélem, hogy ez inkább egy laza kis megnyugtatás: lesz idén is SW, lesz benne mindenki, miközben tulajdonképpen lószart nem árulnak el a filmről, és meglepnek valami hasonlóan jó dologgal, mint Johnson a nyolcadik epizódban (mínusz Monte Carlo and Finn csodálatos utazása a vadludakkal). Ergó ugyanígy történt a Végjáték promóival is.

A múlttal leszámolós, univerzum-átírós nagy remixet a következő trilógiára ígérték, Rian Johnsonnal, ez pedig a Skywalker sztoriszál végső lezárása lesz.

Amúgy FB-kommentek közt láttam, hogy micsoda nagy lett volna, ha Palpatine helyett Grievous köhög be, vagy Obi-Wan köszön egy nagy "hello there"-t. :D

előzmény: saatonda (#6394)

2019-04-13 12:13:10 saatonda #6394

én sehol sem láttam a szenátort. csak a végén egy fura fan service-t, aminek nem is tudjuk a pontos jelentését.
pedig valami univerzum-átírásról, revízióról volt szó korábban, ha jól tudom. meg a múlttal való leszámolásról.
szóval ha visszahozzák, arra nincsenek szavak:(

2019-04-13 10:50:08 Raul #6393

Hát én besz*ptam rendesen... :)

2019-04-13 10:00:20 Kempesbaba #6392

Mint egy régi szerető,aki már sok csalódást okozott,mégis újra és újra találkozni akarsz vele.
Hát üljünk fel a hype-vonatra és irány a star wars univerzum!
Stipi-stopi én ülök elöl! :DD

2019-04-12 21:42:02 ChrisAdam #6391

Á, csak most milyen snassz, hogy odaírom, hogy Star Wars, mikor mindenki azt látja mindenhol.

Amúgy az előzetesről: mélyen sejtettem és reménykedtem, hogy előhalásszák Palpatine-t, de igazán meglepett, hogy tényleg meg merték tenni ezt a lépést. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle (mert ilyen egyszerű nem lesz ez), bár gyanítom, hogy a megoldatlan, rejtélyben maradt Plagieus-szálat folytatják valamilyen formában: mert ugye sose gondolkodtunk azon, hogy a Vadernek kitett csapda háttérsztorija miért ne lenne igaz, így Sidious tudása/hatalma is miért ne lenne valós (dehogynem)... Szóval megint messzire mentem, és bazira messze a december is. Affene.

2019-04-12 20:47:56 BonnyJohnny #6390

Nem értem, mire akar utalni a poén...
De ez legfelejebb az új Hobbit film előzetese... :P

2019-04-12 20:24:30 ChrisAdam #6389
2019-04-04 17:24:10 ChrisAdam #6388

A Joker szerencséje szerintem az, hogy nem a DCEU része, így úgymond szabadabb kezet kapott, hogy kibontakozhasson. A Shazam pedig lehet nem lenne rossz valamirevaló színészekkel, de majd tanul a DC ebből is. :)

2019-04-04 16:04:34 ryood #6387

na de a lényeg, hogy lesz-e, és ha igen, mikor, a Jarmusch féle zombifilm magyar mozikban?

2019-04-04 09:11:17 tomside #6386

Sean Ellis készített már egy zseniális horrort, úgyhogy ez most can’t wait kategória.

A Joker trailerét nézegetve pedig fingers crossed.
Valamiért már a Shazamot is jónak érzem - ne tévedjek! -, de a Joker trailer valami fenomenálisat sejtet. Az a zene! Jó úton a DC?

előzmény: Mikkey (#6383)

2019-04-04 07:29:40 ChrisAdam #6385

Joker trailer: Szájtátós azta! Ha ebből nem lesz valami nagy dolog, akkor semmiből idén.

2019-04-04 01:04:05 Ragemarci #6384

Jó lesz ez. Ellis nagy kedvenc a Metro Manilla meg pl. Kifejezetten baszó Zseniális

2019-04-03 21:43:00 Mikkey #6383

Érdekes lehet a téma iránt fogékonyaknak, a Sean Ellis rendező (Metro Manila), Roxane Duran színésznő (A fehér szalag) és Mickey Liddell (Fehér pokol) által jegyzett vérfarkasos horror!
Eight for Silver, kíváncsian várjuk!

2019-04-02 16:31:32 Umberto #6382

Szerintetek lesz stáblista közbeni és/vagy utáni jelenet?

2019-04-02 15:33:26 BalaKovesi #6381

Tudom-tudom, már a csapból is a Bosszúállók folyik, de itt az Endgme újabb előzetese, ami azért már kicsit többet mutat az eddigieknél. Ha jól vettem ki a környezetből az egyik jelenet a New Yorki csatában játszódik, ez azért elég beszédes...

2019-03-20 16:10:14 BalaKovesi #6380

Stranger Things 3 | Once Upon a Time in Hollywood

Közben pedig John David Washington és Robert Pattinson csatlakozott Christopher Nolan készülő filmjéhez. Micsoda nap ez!

2019-03-15 21:10:23 BalaKovesi #6379

Na, úgy tűnik, hogy a Marvel visszafogadta James Gunnt, ismét ő az általa írt Guardians of the Galaxy Vol. 3 rendezője (már csak az a kérdés hogy mi lesz így a tervezett Suicide Squad reboot/folytatás/tudjatökömmivel).

2019-02-17 00:06:06 ChrisAdam #6378
2019-02-13 18:10:32 ChrisAdam #6377

Kíváncsi vagyok, mikor lesz Trónok harca-Jégvarázs crossover.

előzmény: Ágó (#6376)

2019-02-13 15:22:35 Ágó #6376
2018-12-25 23:57:07 BalaKovesi #6375

Pont az előbb alartam belinkelni én is. Nem tudom hogy csinálja Peele, de valami elképesztő creepy arckifejezést tudnak a színészei vágni. A hideg futkos tőle a hátamon, már a Get Outnál is megfigyeltem ezt, de itt már az előzetesben sikerült fokoznia a szereplők láttán megjelenő hidegrázás mértékét. Nagyon várós film, ha legalább olyan minőséget kapunk mint a Get Outnál, már meg leszek elégedve. Csak a végét ne rontsa el úgy, mint annak...

2018-12-25 21:39:26 ChrisAdam #6374
2018-12-07 14:55:15 Locke(d) #6373

Khm... AE

2018-11-22 11:35:50 Gameface #6372

hahahh, micsoda teljesítmény, pfhejjj. (természetesen ettől függetlenül nem a napszálltát kellett volna küldeni az oscarra)

2018-11-22 09:51:44 ChrisAdam #6371

Újabb érv amellett, hogy miért nem a Napszálltát kellett volna küldeni az Oscarra. A Halálsoron és A remény rabjai reszkessen.

2018-11-10 10:09:51 zéel #6370

No, igen. De nekem, mint nézőnek mégiscsak az a fontos, hogy láthatom, hallhatom Aretha Frankilnt, méghozzá egy nem is akármilyen közegben. (Hogy én hol és mikor láttam, nem mondom meg, mert nagyon megutálnál!:)

2018-11-09 23:05:34 critixx #6369

Pontosabban azért csak most fogják bemutatni, mert Ms. Franklin nem járult hozzá a bemutatásához. Korábban még perre is ment a producerekkel miatta. Most, hogy meghalt, a producerek és az utódok, akik láthatóan roppantmód tisztelik az elhunyt akaratát (irónia), gyorsan kaptak rajta, hogy immár nem hárul akadály az útjukba.

2018-11-09 20:04:42 zéel #6368

Aretha Franklin 1972 januárjában szédületes koncertet adott Los Angeles egyik baptista templomában, melyet az Oscar-díjas filmrendező, Sydney Pollack vett fel.
A dokumentumfilmet viszont még csak most fogják bemutatni. Még nem nálunk.
De remélem, hamarosan hozzánk is eljut.
Látatlanban borítékolom a csillagos ötöst!

2018-10-11 19:12:09 Xaos #6367

Erről a filmről tud valaki valamit? Alig találta róla infót.

2018-10-11 18:36:20 BalaKovesi #6366

GLASS 2. előzetes

Az első fantasztikus előzetes után itt van a második. Jól néz ki, a zene ismerős, szinte végig hidegrázós. Reméljük a film hoz majd egy olyan magas színvonalat, mint az előzetesei, valamint Shyamalannak végre sikerül ismét egy olyan erős alkotást letennie az asztalra, mint amilyen a Hatodik érzék vagy a Sebezhetetlen volt. (Valamint Bruce Willisnek is kijárna már egy jó film).

2018-10-11 15:55:57 Prüstü #6365

Nem tudok örülni ennek a remake-nek, de ha már elkészül, akkor kösse fel a gatyáját, mert a kedvenc horrorfilmemet akarja lemosni a pályáról.
A különböző fórumokon található információk alapján nincs kizárva, hogy lélektanilag illetve összességében fel tud nőni az utóbbi időszak jelentősebb horrorjai szintjére for example Hereditary, Babadok, The Witch vagy épp a rendező páros által korábban rendezett Starry Eyes szintjére, viszont akkor sem látom a trailer alapján, hogy utolérje azt az atmoszférát ami az 1989-es filmet számomra piedesztálra emelte. Természetesen meg fogom nézni, ha már ennyire foglalkoztat, nem fogom kicsinyesen homokba dugni a fejem és azért se megnézni szimpla előzetes unszimpátiából.
Ugyebár az új AZ is igen jó bevételt produkált, nyilván a létjogosultsága ebből a szempontból 100%-osan adott, valamint ha eljut a fent említett filmek szintjére Stephen King nevével akkor az apoteózis is csomagolva van, de engem mindez egyáltalán nem vigasztal, mert az eredeti film tényleg egy érzékeny pont a filmes világomban.

2018-10-06 17:10:28 caulfield #6364

Zseniális, Sam Rockwell újra egy félkegyelműt játszik.
VICE

2018-09-20 14:57:07 BalaKovesi #6363

A Bond 25 új rendezője pediiig... *dobpergés* ...Cary Fukunaga! Na ettől a hírtől most úgy elkezdtem várni a filmet, hogy 2020 egyik (ha nem a) legvártabb filmjévé lépett elő nálam. Izgalmasabb választásnak tartom, mint Danny Boylet (bár annak is örültem, amikor Ő kapta meg a direktori feladatokat).

2018-09-05 16:45:37 Ágó #6362

Van Gogh igencsak felkeltette az érdeklődésemet.

2018-08-25 09:13:02 KicsiPeti #6361

Danny Boyle féle James Bondra én is vevő lettem volna,bár nekem az utolsó Bond akciómóka,már nem igazán nyerte el a tetszésemet.
Az új rendezöre kiváncsi lennék én is,de majd az új Bondra is.

Az ősz nagyon erös filmtermésnek bizonyul,hála a jó égnek,minden müfaj megmutatja magát,és ez nagyon ,de nagyon tetszik,ez a gyenge nyá után,nagyon pezsditő tud lenni,ugyhogy ,jöhet már a szeptember a részemről:)))) talán csak a december kicsit gyenge egy kicsit,számomra..de ott is lehet találni jónak igérkezö filmeket.
Ugyhogy remélem mindenki beleharap a filmes gyümölcsbe,jó mélyen ,és remélem,nem lesz savanyú az izhatás:))
Miket vártok a legjobban Top 5??

2018-08-22 01:06:49 BalaKovesi #6360

Danny Boyle otthagyta a Bond 25-öt, kreatív nézeteltérésekre hivatkozva. :( Ha jól látom, Nolannek nincs hivatalosan bejelentett projektje a Dunkirk óta, igazán beugorhatna (ha már Villeneuve nem tud, amiért ennyire elfoglalt). :D

Egyébként: Hold The Dark
Eddig nem is tudtam, hogy jön ez a film, de a trailer beszippantott, igényes munkának tűnik, és elég feszültnek, plusz Jeffrey Wrightot nagyon bírom a Westworld óta, nagyon jó és sajnos méltatlanul alulfoglalkoztatott színész (vagy legalább is én nem sűrűn találkozom vele filmekben). :( Ja, és érdemes ránézni a film plakátjára is!

2018-08-03 15:25:21 Ágó #6359

Elég jó cucc lesz ez Barry Jenkinstől:
If Beale Street Could Talk

2018-07-23 07:10:17 tomside #6358

Arthur Curry és a kis hableány közös trailerben tartanak nagymosást, ahol a csernobili Sebastian bizony a torkán akadhat egy krokodalientirannoszaurusznak. "Ringat a víz" - kicsit másképpen.

Ez a hebleány-témát már megint egy olyan dupla vagy semmi feeling lengi körül, amilyen a DC nagy dobásait rendre körüllengte, lásd pl. a a Superman vs. Batman filmet, a Suicide Squadot, a Justice League-et vagy a WonderWomant, és amelyek közül az esetek többségében, gyakorlatilag a Csodanő filmjét leszámítva, mindig a semmi jött be, és nem a dupla. Rossz előjel...?

Ez a Shazam meg olyan fajta humort villant, amely - példátlan módon - már trailer korában megbuktathatja a filmet. Ha az előzőnél adok 50% esélyt egy vállalható filmnek, akkor itt 20%-kal is nagyvonalú vagyok. Bárcsak tévednék, hajtogatom magamban, de sajnos, a DC filmekben eddig szinte mindig csalódnia kellett a közönségnek. :(
Na mindegy, legalább elválik, hogy Superman vagy a remény vagy a halember hal meg utoljára.

2018-07-21 08:22:05 Leo_Stotch #6357

Ha nem kapkodta el a filmet és tényleg azért készült el mert el kellett készüljön.. akkor talán egy “korrekt mesterművet” kaphatunk.
Tűkön ülök.

előzmény: BalaKovesi (#6356)

2018-07-21 03:01:47 BalaKovesi #6356

GLASS

Eddig is nagyon vártam a filmet, de ezt az trailert látva most még inkább felcsigázódtam! Hű mekkora film lehet ebből, ha Shyamalan nem rontja el... Én az előzetes megtekintése után kicsit megnyugodtam, jó lesz ez, érzem. :) Csak kár hogy James Newton Howard nem tér vissza zeneszerzőként... :/ (Ugyan az a személy szerzi a zenét, mint aki a Splitét is komponálta, de abból a filmből egy témát/zenei motívumot sem tudok felidézni egy kivétellel, és ezt a kivételt is JNH szerezte... :D)

2018-07-12 20:59:00 Ágó #6355
2018-06-27 20:25:50 Dió #6354

Lehet EZ lesz életem utolsó Shane Black filmje?

2018-06-09 12:56:27 Ágó #6353
2018-06-08 11:46:04 Ágó #6352

Novemberben kerül a magyar mozikba Milorad Krstić Ezüst Medve-díjas alkotó RUBEN BRANDT, A GYŰJTŐ című egészestés, magyar, animációs akcióthrillere, mely a James Bond-filmek hangulatát megidézve vezeti be a nézőt a művészet rejtett dimenzióiba.
Előzetes itt: RUBEN BRANDT, A GYŰJTŐ

2018-06-02 18:24:53 Demóna #6351

2018-06-01 10:18:35 tomside #6350

Film Peppermint címmel.

Sosem gondoltam, hogy egy Jennifer Garner-filmet fogok a moziba várni, de ez az egyszerűség szimpatikus lett.

2018-05-16 16:48:22 Ágó #6349
2018-05-16 04:13:04 oscarmániás #6348

Szerintem igen, ha nem akkor olyan klisés lesz, hogy fel sem tűnik. Én a szirupos giccstől félek (pl betegségének részletes bemutatása), de ha lesz benne emlékezetes tíz perc minimum, már elégedett leszek.

2018-05-15 22:00:50 critixx #6347

Szkeptikus vagyok. Sacha Baron Cohen anno többek között azért lépett ki a projektből, mert ő a valódi Freddie-ről és a valódi Queenről akart volna filmet csinálni, kendőzetlenül, arról a Freddie-ről, akinek a luxuspartijain törpék fejére rakott tálakból szippantották a vendégek a kokaint, aki naponta cserélte a szeretőit, stb., illetve arról a Queenről, akik szemrebbenés és erkölcsi aggályok nélkül játszottak a katonai junta által uralt Argentinában, illetve az apartheid-rezsim alatti Dél-Afrikában. Félek, hogy ez a film egy hatalmas dicsőítés lesz, amiben kvázi szentté avatják szegény Freddie-t, ahelyett hogy személyiségének pozitív és negatív oldalait egyaránt bemutatnák, másrészt egy "családi közönségnek" szánt, felvizezett produkció, amiből minden durvább dolog kimarad. Remélem, nem nekem lesz igazam.

előzmény: oscarmániás (#6346)

2018-05-15 18:05:02 oscarmániás #6346
2018-04-24 15:46:46 BalaKovesi #6345

Nagy kár lenne, ha nem R-res lenne. Amikor bejelentették, hogy ilyen korhatár besorolásúra tervezik, nagyon megörültem. :D Kíváncsi vagyok! :)

2018-04-24 07:59:15 BonnyJohnny #6344

Nem is rossz...
Meglátjuk, meglátjuk. A Sony 2004 óta nem készített jó képregényfilmet, de akkor pont egy szimbiózisban élő gonosztevő szerepelésével. :)
Mondjuk a beígért R ratinget nem látom...
Meg szerintem sima hős szerep lesz, aki csak rosszfiúkat bánt.

előzmény: BalaKovesi (#6343)

2018-04-24 07:06:13 BalaKovesi #6343

Venom

Elég város, bár nekem valamiért fura Venom kinézete, de hát ez legyen a legkisebb gond. :)

2018-04-12 10:05:22 Ágó #6342

Hoppá, hoppá, hoppá!
Ezt vajon mi láthatjuk majd?
Röhrig Géza és Matthew Broderick a főbb szerepekben.

2018-04-10 16:28:53 BalaKovesi #6341

THE MEG

Nem igazán vagyok oda a Statham filmekért, de ez igazi bűnös élvezetnek ígérkezik így trailer alapján, már várom! :D

(Azért remélem nem spórolnak majd az ehhez hasonló jeleneteken... :D)

2018-03-29 09:49:52 oscarmániás #6340

A versenyző filmek összegyűjtve :
itt
Jó böngészést, ha tehetitek nézzetek be a fesztiválra egy kis friss húsra.

előzmény: oscarmániás (#6339)

2018-03-28 14:01:50 oscarmániás #6339

Idén is Friss Hús fesztivál:
itt

2018-03-21 09:22:29 oscarmániás #6337

Köszi a linket :)

előzmény: Ágó (#6335)

2018-03-20 19:37:47 HejjaX #6336

Wow, ez a trailer mocsok jó.

előzmény: Ágó (#6335)

2018-03-20 15:32:12 Ágó #6335

Magam részéről nagyon örülök neki, hogy ilyen filmek készülnek a hazai tájakról. :)
Április 19-től a mozikban!

2018-03-13 19:09:15 BonnyJohnny #6334

Ez igaz, de én úgy vettem észre, hogy sok károgó (nem ezen az oldalon), azzal érvel, hogy nem hasonlít, meg, hogy Vikander mennyire nem illik a szerepbe.
Pedig de. :)

előzmény: ZoLeEe (#6333)

2018-03-13 18:40:21 ZoLeEe #6333

Tudom, szerintem simán felismerhető :) Amúgy meg lófarok,szexi szerkó+fegyverek+bekötött kar+egy réteg kosz meg izzadság és a fél nőpopuláció hasonlítana rá... Ha jó a film akkor akkor az ilyen piti hasonlít vagy sem dolgok elvesznek a háttérben, ha rossz akkor meg az se mentené meg ha egy az egyben pixelekből volna odarakva

2018-03-13 18:31:17 BonnyJohnny #6332

Na igen, de ez a Lara Croft nem az a Lara Croft, hanem a 2013-as játékban bemutatott. Ahhoz pedig igencsak hasonlít, amit a lentebb linkelt kép is bizonyít. :)

előzmény: ZoLeEe (#6331)

2018-03-13 18:29:13 ZoLeEe #6331

Kicsit hegyez a mellein és jóleszaz :)

2018-03-13 18:12:50 BonnyJohnny #6330

Valamit nem nagyon értek. Rengetegen kárognak, hogy Alicia Vikander nem hasonlít Lara Croftra...
Tényleg olyan nagy a különbség?

2018-03-12 14:03:34 Ágó #6329
2018-02-07 11:55:30 ChrisAdam #6328

Egyetértek! Nagyon bízok bennük. 7 évadon keresztül tartották a színvonalat a GoT-ban, ami nem kis falat, akkor ennek is jónak kell lennie. Remélem affelé is hajlik majd a stúdió, hogy felnőtt sztori legyen, porgok meg mindenféle baromságok nélkül.

előzmény: MicaHiro (#6327)

2018-02-07 09:32:13 MicaHiro #6327

Azt hiszem kívánni sem tudnék jobb készítőket az eljövendő új Star Wars filmeknek, mint ők.

2018-01-10 14:23:11 angel #6326

Hol lesz a 'Goodbye, Christopher Robin!' premiere? Azt látom, január 11. Az Uránia mozi január 25-öt írt ki a honlapján,...Akkor hol van a premier? Köszi.

2017-12-20 16:12:44 Ficus Cucis #6325

ahogy látom, ez a bizonyos izlandi csaj az első résznél még, mint zenész működött közre, most akkor előrelépett

előzmény: adikaland (#6324)

2017-12-20 09:38:44 adikaland #6324

Fél éve vettük fel a zenéjét itt Pesten. Egy izlandi csaj a szerző, de nagyon hasonló...

előzmény: BalaKovesi (#6323)

2017-12-19 17:34:27 BalaKovesi #6323

SOLDADO előzetes

Ez bizony jónak tűnik! Úgy tűnik igyeztek a Sicarioéhoz hasonló erős képi világot összehozni, 1:27-nél meg is idézik az egyik legjobb jelenetét. Bár nem tudom mi szükség van folytatni, de azért várom. (A zene meg rohadt király! Remélem marad Johannsson a zeneszerző, és ehhez is egy ütős soundtracket hoz össze!)

2017-12-04 19:17:18 tomside #6322

Minden esetre elég nagy számú nézőtábort szólítottak meg a témával... hátha nem megy a minőség rovására.

2017-12-04 19:09:27 ChrisAdam #6321

Pont ez az, hogy paródiaként néz ki, de mégsem lesz az, mert 1. Black Mirror, 2. Drama, Thriller, Sci-Fi, az IMDb szerint. :) Szóval kíváncsi leszek. De elvileg napok kérdése és kint van az egész évad.

előzmény: Mizi (#6320)

2017-12-04 19:01:34 Mizi #6320

Na, ez mi lesz?

XXX Parody? :D

2017-12-04 18:16:00 ChrisAdam #6319

"Az űr a legvégső határ. Ennek végtelenjét járja a Callister csillaghajó, melynek feladata különös új világok felfedezése, új életformák, új civilizációk felkutatása, és hogy eljusson oda, ahová még ember nem merészkedett."

Na, ez mi lesz? FB.