Hamarosan a mozikban!

(vissza a topikok listájához)

2017-08-21 10:53:29 oscarmániás #6285

A Próféta szóljon belőled ! :)

2017-08-21 10:32:52 budaik #6284

A Délibáb meg szerintem a legrosszabb mozi a Vajna érában a Veszettek és a Török Feri film mellett :-)

2017-08-21 10:25:17 ChrisAdam #6283

Szerintem összehasonlíthatatlan a két film. A Viszkis egyértelműen egy pörgős akciófilm lesz, kábé a sztorit is ismerjük, nem lesznek nagy meglepetések e téren. Ráadásul az elmúlt évek egyik legnagyobb magyar közönségfilmje lesz.

előzmény: oscarmániás (#6281)

2017-08-21 10:12:47 ifj. Ó. Posszum #6282

Nagyon meg lennék lepődve. Hajdú Szabolcstól nehéz is lett volna elképzelni egy zúzós western kalandot, míg Antal Nimródtól azért teljesen érthetően vár el az ember fogyasztóbarát pörgést.

előzmény: oscarmániás (#6281)

2017-08-21 10:01:39 oscarmániás #6281

Csak nehogy úgy járjon a néző, mint a Délibábbal, aminek frappánsan összevágott akció kavalkádot ígérő előzetest készítettek, de a film az másmilyen, gondolati síkon élvezhető.

2017-08-21 09:52:42 ChrisAdam #6280

Elég jó, várós film, Nimród reméljük nem fog mellé.
Kicsit viszont mérges vagyok az Indexre, ha egyszer náluk látható először, kínálhattak volna egy fránya HD minőséget.

előzmény: oscarmániás (#6279)

2017-08-21 08:57:22 oscarmániás #6279

Na és mit szóltok a Viszkis előzeteséhez?
link

2017-08-16 19:55:12 GothMan #6278

A The Witch óta várom Robert Eggers következő rendezését. Erre azért nem számítottam. Drukkolok neki. :) http://ihorror.com/witch-director-star-reunite-nosferatu/

2017-08-12 18:15:53 BalaKovesi #6277

Ígéretes bizony! Aronofsky filmjei (a felejthető Noé-n kívül) sajnos totál kimaradtak nálam, pedig érdekelnek, de már a színészgárdából és a trailerből kiindulva is várós!

előzmény: hhgygy (#6276)

2017-08-12 15:45:49 hhgygy #6276

Aronofsky, J. Lawrence (J-Lo, höhö), J. Bardem, M. Pfeiffer, E. Harris, ez így ígéretes.
Mother! trailer

2017-08-03 21:09:35 Dió #6275

És közben itt a teljes trailer is. Az Eli Roth + Willis kombó elég sokat ígér, csak a trailert látva az zavar, hogy akciódráma helyett mintha túlságosan elpoénkodnák az egészet. De azért ebből még jó is lehet.

előzmény: hhgygy (#6274)

2017-08-03 16:56:23 hhgygy #6274

43 éves a klasszikus Bronson-eposz, most jön Bruce Willisszel a remake

2017-08-03 14:19:59 McCl@ne #6273

Az a helyzet, hogy a Sicario egyszeri hangulatbombáját nem is feltétlenül kellene duplázni (próbálni), viszont minden esélyünk megvan egy brutálisan jó filmre. Ugyanis az a Stefano Sollima rendezi, aki a Gomorra és a Suburra c. olasz gengszterfilmeket, utóbbi szerintem a legjobb a műfajban talán a Keresztapa 2 óta. Úgyhogy a rendezés a lehető legjobb kezekben van.

előzmény: BalaKovesi (#6272)

2017-08-03 14:08:05 BalaKovesi #6272

Most tudatosult bennem, hogy a Sicarionak lesz egy folytatása, méghozzá idén! :D Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle, hiszen a készítők nagy része ha jól látom lecserélődött. Néhány szereplő maradt, meg a forgatókönyvíró Taylor Sheridan, de a Villeneuve-Deakins-Jóhannsson trió kiszállt, pedig a Sicario miattuk működött, akik egy ilyen fojtó atmoszférájú filmet tettek le az asztalra. Az egyébként rossz ómen, hogy októberben van a premier, de három forgatási képen és a készítőkön/színészgárdán kívül semmit nem találtam a filmről?

2017-07-31 23:40:49 BalaKovesi #6271

Rövidke teaser Aronofsky új filmjéhez, benne Jennifer Lawrence-szel és Javier Bardemmel:
mother!

2017-07-27 17:33:58 hhgygy #6270

A Coen-testvérek megint alkottak, ígéretes Suburbicon előzetes

2017-07-24 13:17:44 Hanoi #6269

Ready Player One előzetes
Félek, hogy ez nem lesz jó..

2017-07-23 15:09:01 ChrisAdam #6268

Persze, hogy rossz film lesz, ritkán látni ilyen szörnyű előzetest. :)

2017-07-23 14:31:42 hhgygy #6267

Én is tegnap néztem a trailerét és csekkoltam, hogy csak nem Vangelist kérték fel a soundtrackre, de az izlandi Jóhann Jóhannsson nagyon udvariasan igazodott.

előzmény: kwzatz (#6266)

2017-07-23 12:52:18 kwzatz #6266

Not sure if serious or... :D Szerintem a trailer alapján ez egy kifejezetten rossz film lesz.

Az új szárnyas fejvadász viszont mindkét trailerével megvett kilóra, a látvány és az atmoszféra szerintem elképesztő már ezek alapján és valahogy én éreztem az első Blade Runner jellegét/hangulatát rajta.

2017-07-23 10:08:10 Dió #6265

Kb. mintha Oliver Stone leforgatott volna egy eredetsztorit a WTC filmjéhez - nálam nagyon brutálisan annak tűnik. Tekintve, hogy életem egyik legkövérebb egyesét azt hiszem arra a filmre adtam, ezzel a kommenteddel most nem igazán tudok egyetérteni (pláne, hogy most komolyan 9/11 lesz a címe?). Szerintem eddig egyetlen igazán jó film született a témában (természetesen Greengrassről beszélek) - azon kívül úgy látszik inkább a giccsgyár oldala fog mindig felülkerekedni Hollywoodnak, akármikor megpróbál a témához nyúlni.

2017-07-22 23:15:13 ChrisAdam #6264

Ígéretes dráma, szinte biztosan látszik, hogy végre összehoznak egy jó 9/11 filmet, ráadásul Charlie Sheennel. Ebből mozizás lesz, a remekül megvágott trailer itt. (se)

2017-07-17 16:17:21 BalaKovesi #6263

Én bízom a stábban. Villeneuve szereti és tiszteli az alapanyagot ("az eredetinél jobbat úgysem tudnánk csinálni" nyilatkozata alapján), és az ő atmoszférikus stílusa nagyon is illik a Szárnyas fejvadász borús-esős világához. Tetszik, hogy - az előzetesek alapján - nem akar a film mindenáron egy Blade Runner remake lenni, hanem kicsit elrugaszkodik, de nem feledkezik meg az első részről sem. A Tears in Rain monológ és sok egyéb jelenet is filmtörténelem, azoknál jobbat úgy sem nagyon tudnának csinálni, ezt ők is tudják. Akció meg gondolom azért van ilyen sok, mert a mai nézőközönség szájízére akarják kicsit formálni. Azért gondoljunk bele: a mai átlag mozinéző szerintem unná a Szárnyas fejvadász lassabb/komótosabb tempóját, unalmasnak tartaná. És ne feledjük, az előzetesek sokszor csalókák... A majmok bolygója: Háború is egy nagy csatákkal teli akciófilmnek tűnt a trailerek alapján, pedig sokkal lassabb tempójú mint sejteni lehetett, és akcióval sincs agyonzsúfolva (szerencsére). Visszatérve: én továbbra is töretlenül várom a Szárnyas fejvadász 2049-et, és annak ellenére, hogy az előzetesek pörögnek, számomra le se tudnák tagadni, hogy minek a folytatása a film. A könyvet meg sajnos még mindig nem olvastam el, de tervben van. :)

Egyébként szerintem az első előzetes sokkal jobb lett, ennél picit olyan érzésem volt mintha csak egymás után pakoltak volna pár jelenetet, az előzőnek sokkal jobb ritmusa és íve volt.

előzmény: terika (#6262)

2017-07-17 15:26:02 terika #6262

Megnéztem ezt az előzetes. Biztosan elhamarkodottan gondolom azt, hogy ennek a filmnek bizony a címen kívül semmi köze nem lesz az elődjéhez, amire hivatkozik. Bár a producerek között látom Ridley Scott nevét, de ha ő maga készítette volna, akkor is kár lenne érte. Szerintem. Maga a könyv és a film (a 82-es) olyan szervesen kapcsolódnak egymáshoz, mintha együtt készültek volna, számomra tipikusan annak az esete, hogy ez meglőtte, ez meg megsütötte (és finom lett). Viszont ez az új verzió első látásra az akción kívül semmi másról nem fog szólni.

előzmény: BalaKovesi (#6261)

2017-07-17 15:01:56 BalaKovesi #6261

És akkor egy újabb BLADE RUNNER 2049 trailer

Óvatosan vele, vannak benne új képsorok is. Moziban leadták az első előzetest, és az elég hidegrázós volt. Remélem a film is az lesz, remélhetőleg méltó folytatása az egyik kedvenc filmemnek. Mindenképpen IMAX-ben nézős kategória.

2017-07-08 00:38:31 purplerain #6260

Szegény zene, még a filmtől is elvette a kedvem konkrétan :D

előzmény: BalaKovesi (#6258)

2017-07-08 00:17:44 ChrisAdam #6259

Hát nem tudom, nagyon szeretem a Mestert, de ez nekem egy Dark Knight és Inception (inkább az utóbbi) reprise, de azokhoz mérten viszont viszonylag jellegtelen. Majd a film után meg lesz hallgatva a teljes album. Meg igazából nem Zimmer "hibája", hogy jellegtelen zenét gyártott egy ilyen filmhez. Valamihez ez kell és kész. Ez önmagában gyenge, de képpel együtt viszont biztosan cseszett jó lesz.

Viszont egy ilyet kidobni kedvcsinálónak nem okos dolog. :)

előzmény: BalaKovesi (#6258)

2017-07-07 20:38:11 BalaKovesi #6258

Hans Zimmer -
Supermarine (Dunkirk Official Soundtrack)

Pattanásig feszült zene, és van egy olyan érzésem, hogy lesz az albumban ennél még jobb track is... Zimmer úgy tűnik megint kitett magáért, amit jól esik kimondani, mert az utóbbi időben azért nem a legjobban sikerült zenéit lehetett hallani az új filmek alatt. (Remélem tudok Imax jegyeket szerezni, mert az előzetesek alapján a film minél nagyobb vászonra kívánkozik. :D)

2017-06-30 19:32:49 BalaKovesi #6257

Andy Serkis "átalakul" Caesarrá

Baromi élethű! Hihetetlen, hogy mára hová fejlődött a technika. A WETA-soknál kitettek magukért. :) Még három hét, és (VÉGREEE) moziban is láthatjuk...

2017-06-21 22:34:21 BalaKovesi #6256

Rajongó ismerőseimből kiindulva biztos vagyok benne, hogy rengeteg tinilány vált rá majd jegyet, és azért a tinibandáknak nem a leghiggattabb rajongóik vannak... :D De egyébként kíváncsi vagyok a srácra (ahogy Nolan új felfedezettjére, Fionn Whiteheadre is), ugyanis nem feltételezném a rendezőről hogy csak a nézettség miatt válogatja be egy tinibanda énekesét...

Kwzatz: Na ezt nem is tudtam, de nem vagyok meglepve. Úgy érzem egy hónap múlva ilyenkor újra elő lesz véve a "filmvetítés alatt hangosan beszélő emberek" topik. :D

2017-06-21 22:02:08 kwzatz #6255

Tekintve, hogy a One Directionnek azért van néhány youtube videója fél-1 milliárd megtekintés között, azok közül a tinilányok közül hidd el, sokan fognak rá beülni. Olvastam olyat, hogy külön testőre volt a forgatás alatt, aki a berohanó leányzókat tartóztatta fel, meg a hotel előtt vertek tábort, ahol megszállt közben.
Ráadásul azért a Nolan és a Hardy elég szépen csengő nevek, bőven elegendőek pl. arra, hogy én egészen biztosan váltsak rá jegyet.
A film vetítéséig is van még egy hónap, lesz még idő reklámozni.

2017-06-21 21:26:57 ChrisAdam #6254

Hidd el, hogy Nolan ide vagy oda, erre a filmre nem fognak úgy tolongani az emberek, mint az előző Nolan filmre, főleg nem tinilányok. Csillagok között, Eredet, Batman filmek, csupa hangzatos címek, bennük hangzatos színészek. Lehet, hogy drága film, ettől függetlenül ez közönségben nem fog akkorát szólni, főleg, hogy nincsen hiperszuper előzetese, meg miegymás. Lehet, hogy Nolannek viszont éppen ez hozza el majd az igazi kritikai elismerést (díjak, stb.).

előzmény: BalaKovesi (#6253)

2017-06-21 20:18:35 BalaKovesi #6253

"Ami tök oké, egy film nem attól lesz jó, mert rövid vagy hosszú."

Lásd Transformers. Attól még hogy valami eposzi hosszúságú, nem biztos hogy jó is. :D

"Ezért sem volt akkora nagy dobra verve és ezért lesz "csak" 1 óra 50 perc."

Pedig szerintem nem ártott volna nagy dobra verni, ha már elvileg ez az eddigi legdrágább háborús fim. :D Nagy név Nolan, de szerintem nem ártott volna kicsit jobban reklámozni. (Nem vagyok marketinges, ők biztos jobban tudják mit csinálnak). Bár a sok Harry Styles rajongó lány miatt tuti dől majd a pénz. Előre sajnálom azokat az embereket, akik visítozó lányok társaságában fogják nézni a filmet... :D

2017-06-21 19:11:21 ChrisAdam #6252

Egyébként szerintem ez nem az a közönségfilmes mainstream film lesz, mint az előző filmjei (az Álmatlanságtól). Ezért sem volt akkora nagy dobra verve és ezért lesz "csak" 1 óra 50 perc. Ami tök oké, egy film nem attól lesz jó, mert rövid vagy hosszú.

2017-06-21 18:49:10 BalaKovesi #6251

Abból is lehetne mondjuk a hosszúságára következtetni, hogy eddig a legtöbb filmjéhez 3-4 kedvcsinálót is kiadtak, ehhez meg csak kettőt (+teaser, tv spotok). Egyébként én még az első (hosszú) előzetes megjelenésekor megijedtem, hogy a film is lehet ugyan olyan unalmas és semmilyen lesz mint az a trailer (pláne hogy arra számítottam, hogy ez is megkapja a 2 és fél óra körüli játékidőt), aztán a második előzetes és az igényes tv spotok már megnyugtattak. Különleges mozi ez Nolan eddigi filmográfiájában, csak legyen különleges a háborús filmek között is! :)

előzmény: MicaHiro (#6250)

2017-06-21 17:21:35 MicaHiro #6250

Általánosságban érdemes fenntartásokkal kezelni az ott olvasottakat (mint szinte mindenhol a neten), de ebben az esetben nincs tévedés:

Amúgy ennek én örülök, mert ez talán azt jelenti, hogy pörgős film lesz kevés felesleges szállal.

előzmény: BalaKovesi (#6249)

2017-06-21 16:39:26 BalaKovesi #6249

Az IMDb mennyire megbízható forrás? Mert az oldal szerint Christopher Nolan Dunkirkje csupán 1 óra 47 perces, ami szokatlan Nolantől, hiszen egy-két kivétellel mindegyik filmje 2-2 és fél órás. Ha igaznak bizonyul, akkor ez lesz a rendező legrövidebb (nem dokumentum)filmje a Követés óta.

2017-06-06 13:44:58 necksprain #6248

BP Underground

"Koltay Anna-Turán Eszter rendezőpáros tagjainak az az inspiratív közeg, amelyben felnőttek, a mai napig meghatározza gondolkodásmódját, ezért a bemutatás mellett ez egyfajta tisztelgés a város underground szubkultúrái előtt. Mindkét alkotó szorosan kötődött különböző underground mozgalmakhoz ebből született ez a film, amely remélhetőleg egy sorozat első darabja. Filmjükben a magyar hardcore-punk társadalmi hatása mellett a közösségépítő erejét is bemutatják, illetve azt, hogy maga Budapest milyen szerepet játszott ennek a kialakulásában. A film a szubkultúra meghatározó figuráin keresztül kalauzolja el a nézőt az adott csoport legjobb zenekaraitól a közvetített üzenetig, az ikonikus lemezbolttól a kultikus kocsmáig, a ’80-as évek végétől a kétezres évekig. Pont, mint egy nagyvárosi szafariban…"

Premier július 4-én a Toldiban.

trailer

esemény

2017-06-02 00:02:10 ChrisAdam #6247

Nem tudom miért lett divat, de egyszerűen szörnyű az, hogy minden trélerben már kell lennie egy popslágernek, bármi műfajú legyen is a film: legújabban a Gyilkosság az Orient Expresszen vélhetően felesleges feldolgozásának előzetesében, miközben Hercule Poirot elég vérszegény újragondolását mutatják meg, beindul a Sláger FM.

Persze azért Daisy Ridley miatt meg kell majd nézni.

2017-05-28 22:20:34 BalaKovesi #6246

Azt nem láttam, nekem (tőle) a Gyűrűk ura az etalon. Igaz, a trilógiából csak a Gyűrű szövetségét olvastam, de Jackson filmjei annyira hozták azt a hangulatot, ami abban a könyvben van... Egy hatalmas világot sikerült filmre vinnie, amiben szerepeljen akárhány ork, tünde és törp, igazából Rólunk szól. (Még a Hobbitban is éreztem a dobogó szivet, és hogy Jackson szereti ezt a világot.) Jól csinálta, na! :) Szóval akár csak üres látvány lesz az új filmje, akár nem, mindenképpen érdekel.

előzmény: budaik (#6245)

2017-05-28 20:54:04 budaik #6245

Hm. De , nekem is tetszett, bár az eddigi Jackson munkásságból a Gyűrük urán kívűl, csak a Komfortos mennyország tetszett :-)

előzmény: BalaKovesi (#6242)

2017-05-28 20:53:20 BalaKovesi #6244

Az lehet, viszont Jackson nevét látva remélem, hogy kihoz belőle valami érdekeset. :) (Igen, még az öt sereg csatája is tetszett, és nem zavart hogy full CGI az egész).

2017-05-28 20:49:29 ChrisAdam #6243

Szerintem semmi extra. Beírod a Google-be, hogy "deviantart apocalypse", érdekesebb dolgok jönnek ki. :)

előzmény: BalaKovesi (#6242)

2017-05-28 20:43:18 BalaKovesi #6242

Kezdem unni már a sok látványorientált ,,abevételafontos"-szerű filmet, de amint megláttam Peter Jackson következő filmjének koncepciós rajzát, nem tudok nem arra gondolni, hogy ezt azonnal látnom kell! Csak én vagyok így ezzel? :)

2017-05-24 21:51:14 kobretti88 #6241

The Glass Castle

Remélem lesz olyan jó mint a rendező előző filmje. A szereplőgárda elég impozáns :)

2017-05-24 19:48:14 BalaKovesi #6240

Wonder előzetes

Reméljük, hogy lesz olyan jó mint a rendező korábbi filmje, az Egy különc srác feljegyzései, és nem lesz giccses. Már csak azért is várom, hogy lássam Tremblay alakítását. Benéz egy Oscar a kissrácnak? :)

2017-05-24 15:15:22 ender1112 #6239

"mivel Ridley producereli a filmet és ő a rendezői változatot preferálja, nem kizárt, hogy ezzel kapcsolatban is lesz valamilyen csavar."
Ettől félek én is :D
"Egyrészt Deckard közel sem akciófigura,"
Egy fejvadász nem akciófigura?
"pedig ha rossz is volt a hetedik epizód, akkor az nem azért, mert benne volt Harrison Ford,"
Nem csak azért volt rossz, de Harrison Ford is hozzátette a magáét; vagy mondhatjuk úgy ís, hogy nem tett hozzá semmit, hogy a film jobb legyen, ellentétben az eredeti filmekkel. Ahogy írtam lejjebb: csak a nosztalgiafaktor miatt. Lásd még Svarci és a terminátor filmek. Minek hozzák be őt újra meg újra? A terminátorok bárhogy kinézhetnének, és mégis folyton az ő fejét kell bámulni.

2017-05-24 14:45:28 ChrisAdam #6238

Oké, az egyes pontot el tudom fogadni, de mivel Ridley producereli a filmet és ő a rendezői változatot preferálja, nem kizárt, hogy ezzel kapcsolatban is lesz valamilyen csavar.
A második pontot viszont totál nem értem. Egyrészt Deckard közel sem akciófigura, másrészt pedig ha rossz is volt a hetedik epizód, akkor az nem azért, mert benne volt Harrison Ford, de ha számodra mégis, ezzel még totál nem következik az, hogy a BR2049 rossz lesz. :) Szerintem több minden áll egy filmen, mint amitől neked félelmeid vannak. :)

előzmény: ender1112 (#6237)

2017-05-24 14:36:05 ender1112 #6237

ChrisAdamnak:
1. Kisebb rossz az, hogy Harrison Ford szereplése a Blade Runner 2 trélerben nem a rendezői változatot folytatja
2. Nagyobbik, hogy túl öreg már ahhoz, hogy akciófigurákat játsszon, így már csak a neve és nosztalgiafaktora miatt szerepel valszeg, mint a SW7-ben, és mivel az sz@r lett, így nagy az esélye, hogy ez a film is az lesz.

2017-05-20 16:05:16 peti0290 #6236

Ennél már csak az lenne még jobb, ha ez is az MCU-ba tartozna majd bele, és nem kavarna a Sony külön :)

előzmény: MicaHiro (#6235)

2017-05-20 14:57:10 MicaHiro #6235

Tom Hardy lesz Venom, mit szóltok? Szerintem ez a legjobb, ami Venom-mal történhet.

2017-05-09 22:41:23 Dió #6234

Igazán kifinomult a humorérzéked, megmosolyogtattál a párbeszédés hasonlattal. Kívánom, hogy egyszer a mások véleménye iránti toleranciaküszöböd is ilyen fejlett legyen.

előzmény: McCl@ne (#6233)

2017-05-09 22:28:20 McCl@ne #6233

De formálok róluk véleményt (bár igyekszem ezt huszadrangúként kezelni), de ez nem írja felül a fejemben a színészi munkájukat, de legfőképp nem a megítélésüket. Így válik elképzelhetetlenné, hogy Goslingra trendi szépfiúként gondoljak.

"a Blade runnerrel - legalábbis ezalapján az egy szál előzetes alapján - megint ezt az egotrip arcot hozza, ami számomra nem illik a Blade runner univerzumba"
Az valami csodálatos, hogy te ezt úgy képzeled el, hogy Gosling ezt hozza, ha kell, ha nem, nem pedig rendezői instrukció a karaktere. Komolyan, már bármit leírsz, csak érezhesd, hogy még mindig igazad van. Úgy előttem is van egyébként a párbeszéd:
- Jó, Ryan, akkor vegyük újra, de most már tényleg kevésbé egoista módon, tizedszer vesszük fel, és még mindig egy Colgate reklám jut rólad eszembe!
- Denis, én próbálom, esküszöm, de az egoista, trendi szépfiú énem mindig legyűri a színészóriást bennem :(
- Jó, mindegy, akkor így marad, hátha nem veszik észre.

Át is siklottunk volna fölötte, de veled nem számoltak.

2017-05-09 21:53:49 Dió #6232

Igen láttam, és ahogy lentebb írtam, hasonló a véleményem, de pl. a Lord of warban ettől függetlenül őt is imádtam.

előzmény: Ragemarci (#6231)

2017-05-09 21:45:08 Ragemarci #6231

Mondjuk az urat én már láttam, de ti is láthattátok élőben és az élmény után korántsem maradtam egyedül ezzel a véleményemmel.

2017-05-09 21:28:36 Dió #6230

Nekem a soraidból az jön le (és ezt nehezen hiszem el), hogy miközben Te nézed a színészek képernyőn való megnyilvánulásait, kommentjeit, stb., semmilyen véleményt nem formálsz róluk. És most nyilván nem csak a filmjeikről beszélek - régebben sok talk showt és interjút néztem, és mindegyik alapján úgy tűnt, hogy mikor Gosling kiáll a kamera elé, minden körülötte lévő figuránál 10 centivel magasabban van az orra (de ugyanakkor ott van pl. Sasha Baron Cohen, akit a korábbi szerepei után szintén nem zártam szívembe, de aztán megnéztem vele pár interjút, amik alapján baromi intelligensnek tűnt). Persze ez csak képernyő - az is lehet, hogy a való életben Cohennel két szót nem tudnék váltani, Goslingért meg oda lennék... de a fentiek alapján egyelőre nem ez a róla alkott benyomásom, és ezért nem fogok bocsánatot kérni.
Persze egy ideális világban ez nem lesz "fontosabb tényező, mint hogy az illető milyen színész". Példának nézd meg, hányast adtam a Nice guysra, elsősorban Gosling miatt is! Big short, The Place Beyond the Pines, Ides of March: ugyanez a kategória. De a Blade runnerrel - legalábbis ezalapján az egy szál előzetes alapján - megint ezt az egotrip arcot hozza, ami számomra nem illik a Blade runner univerzumba, pláne a lentebb már általam panaszra méltatott Villeneuvos körítéssel (tehát itt most nem csak róla van szó, hiába rajta lovagolsz).
A Passengeres kérdésedet már lentebb megválaszoltam, amikor összehasonlítottam Prattet és Goslingot. Ezek után pedig már csak az érdekelne, hogy neked nincs senki, akit nem szeretsz a képernyőn? Illetve hogy Ragemarcit is le fogod szólni, mert Letot "leripacsozta"?

előzmény: McCl@ne (#6229)

2017-05-09 20:16:28 McCl@ne #6229

Miből vontál le következtetéseket Gosling egójával kapcsolatban, és hogy lehet ez fontosabb tényező, mint az, hogy milyen színész?
A trailerben te hol láttál Bond kiállást és Colgate mosolyt? Vagy ha egyszer valaki egy filmben tudott ilyet is, akkor onnantól már az marad egy életre? Tényleg nem értem. Azért kéne értenem a trendi szépfiúzást a Blade Runner trailer kapcsán, mert az amúgy undorító Passengersben nem a Föld lakosságának az átlagát hozták a színészek?
Jó, hát én így a Fast & Furious sorozatot kezdem el utálni most, mert izmosabbak benne a szereplők, mint én.

2017-05-09 20:04:46 Dió #6228

Goslingot konkrétan jobb színésznek tartom, mint Pinet, ha már minden áron hasonlítgatni akarunk.
Ugyanakkor annyira azért jónak sem, mint amennyire Ti őt beállítjátok - elvégre ő is a Segal-fajta "egy arcot vágok és szevasz" színész. És közben képtelen levakarni magáról, hogy milyen nagyra tartja magát, bármit is játszik.

előzmény: Ragemarci (#6227)

2017-05-09 20:02:57 Ragemarci #6227

Szerintem Jared Leto egy ripacs mind frontemberként, mint színésznek. Chris Pratt meg most megnéztem, hát, mibe volt jó? Pine, de főleg Gosling más kaliber szvsz

2017-05-09 19:53:41 Dió #6226

Egy árva félszóval sem mondtam, hogy bármelyikük is rossz színész lenne. A kommentem arra célzott, hogy csak Bond kiállású és Colgate mosolyú színészekben bízik Villeneuve (ami a Blade runner univerzumába nálam távolról sem illik bele). A Passengersben is jól játszott Pratt és Lawrence, de ott is tele volt a tököm azzal, hogy Hollywood szerint a teljes földbolygót csak modellek népesítik be. Ha ez alapján sem érted, mire gondolok műanyag alatt, akkor nem tudok mit csinálni veled - pláne, hogy Te meg a kommentedben konkrétan "lekorlátoltoztál" engem.

Amiben igazat adok, és ami miatt túlzónak hathat az ellenvéleményem a Ti lelombozhatatlan rajongásotokkal szemben, az az, hogy önkéntelenül is beleveszem, hogy Gosling talán az általam jelenleg legunszimpatikusabbnak tartott hollywoodi színész. Ilyen egóval nekem hiába játszik jól - pláne egy Harrison Ford után.

előzmény: McCl@ne (#6221)

2017-05-09 11:47:01 ChrisAdam #6225

Jó, lehet, Chris Pratt és Pine elhamarkodott példák, mert egyiküktől se láttam olyan hűdejó alakítást, de sok filmet sem és tény, hogy nem rossz színészek. Csak nem tetszettek a Star Trekek, se A galaxis őrzői. :)

update: Visszavonom Pine-t, hiszen ott van a Hell or High Water, abban adta a kakaót rendesen.

előzmény: Adam Taylor (#6224)

2017-05-09 11:34:41 Adam Taylor #6224

Szerintem meg mondjuk pont az általad említettek is bizonyítottak már. Persze a színészkedést mint olyat én egy kicsit komplexebb dolognak tartom, mint a látványos, Oscart érő szerepeket - ez is része, nem is kicsi, de ezen felül/emellett is van még bőven belőle.
Persze értem én a kategóriát, de ez is inkább csak az emberek fejébe létezik - ergo, ha valaki fotogén/jóképű/szép/csinos/stb, az már szépfiú-jócsaj.

2017-05-09 11:09:40 ChrisAdam #6223

Egyet kell értenem McCl@nenal. :) Ha Chris Pratt vagy Pine, vagy további felkapott színészfiúkák lennének benne, azt mondom oké, de mind Gosling, mind Leto bizonyította már, hogy több, mint holmi szépfiú. Gosling meg főleg - kábé eddig csak az Őrült, dilis, szerelem volt az a filmje, ahol a tipikus szépfiút játszott. Tegyük még a lenti felsorolás mellé még a Blue Valentine-t, ami szintén igazolja, hogy kurvajó színész. Lehet, hogy helyes, ezt én is aláírom, kétszer is, de ez még nem zárja ki azt, hogy rossz színész, sőt. :)

2017-05-09 10:32:17 kwzatz #6222

"trendi szépfiúparádét csinálnak (Gosling, Leto, Bautista)" Írd ki nyugodtan! :D

2017-05-09 09:36:37 McCl@ne #6221

Az azért nem kis korlátoltságra utal, hogy egy Ryan Goslingot le "trendi szépfiúzzon" valaki egy Believer, Drive, Only God Forgives, Nice Guys vagy La La Land után. Ezek a rendezők (NWR, Shane Black, Chazelle, vagy pl. Terrence Malick) is tipikusan azok az alkotók, akik trendi szépfiúkat keresnek a főszerepeikre.
Jared Letonak sem sikerült még sajnos bizonyítania, hogy kinőtte ezt a kb. Blikk magazin szintjén ráaggatott jelzőt, elég csak a Dallas Buyers Clubot említeni. De tényleg, az milyen tengelye a valóságnak, ahol ezek a színészek a "trendi szépfiú" jelzővel írhatók le legjobban?

Illetve nagyon érdekelne, hogy mi a műanyag, és mi az újrahasznosított ebben az előzetesben?

2017-05-09 08:36:29 Dió #6220

Látom még mindig én vagyok az egyetlen, akinél kicsapta a biztosítékot, hogy egy ilyen klasszikusból egy trendi szépfiúparádét csinálnak (Gosling, Leto, etc). Mondjuk lehet azért sem hatott meg a trailer, mert az anno kedvenc direktorom, Villeneuve, már a legutóbbi filmjével végleg kihúzta a gyufát, bár a trailer ettől függetlenül is egy látványos de műanyag recycle-nek tűnik számomra.

2017-05-08 21:28:03 kwzatz #6219

Színészek, rendező, téma és ez a trailer... Minden a helyén van! (egy kérdés: Harrison Ford vajon minden régi szerepét előveszi mostantól, hogy újra és újra meghalhasson a vásznon? :D)

2017-05-08 21:24:02 BalaKovesi #6218

Kezdődjék a visszaszámlálás a premierig! Vagy 5-6x megnéztem a trailert egymás után. Ha rossz is lesz (amit Villeneuve eddigi filmjeit látván kétlek), Deakinsnek már ez alapján a videóanyag alapján jár az oszkárbácsi. Ha törik ha szakad, ezt muszáj lesz a lehető legnagyobb vásznon megnéznem! Hű de bezsongtam...

2017-05-08 21:12:47 ChrisAdam #6217

FELROBBANT AZ INTERNET.

Manapság nagyon belebetegedtem a trailer műfajába, a 80%-át leállítom az első percben, de ez a bő két perc maga a gyönyör, nem is hiszem el. Háromszor annyira várom, mint a SW8-at. Csupa precizitás, mesteri kompozíciók csokra ez az előzetes. Hű, bakker.

2017-05-07 12:06:19 Ubul #6216

rottenen az a 77% egész korrekt, de messzi van még a vége :) remélem tartja :D

2017-05-07 12:03:13 ChrisAdam #6215

Kijöttek az első számok a Covenantról. Nincs embargó? Hogyhogy ilyen hamar láthatta a külföldi sajtó?

2017-05-06 18:56:18 PG #6214
2017-05-06 16:57:29 ChrisAdam #6213

Az az igazság, hogy Nolan csinált eddig X filmet, ebből nálam X-1 filmje ötös. Ezek után nem nagyon érdekel a trailer, enélkül is bízom benne és várom a filmet. Így nem is néztem meg az előzetest. (Ami amúgy egyre gyakoribb szokásom, mert szörnyen unalmas trailereket vágnak sokszor össze, vagy ami elmond mindent.)

2017-05-05 20:54:36 BalaKovesi #6212

Az egyik kedvenc rendezőm Nolan, és érdekel ez a filmje is, viszont még a Blade Runner 2049 tíz másodperces "trailerbeharangozója" is jobban felcsigázott, mint ez az előzetes... Mondjuk maga a trailer jól néz ki, és így is a Dunkirköt várom idén az egyik legjobban.

2017-05-05 20:19:54 MicaHiro #6211

Nekem is ez a fő bajom. Nem látszik egyelőre, hogy mitől lesz ez több, mint az előző 100 háborús film. Ne legyen igazam, de az eddigiek alapján ez egy Oscar-hajhász próbálkozásnak tűnik, semmi többnek.

2017-05-05 20:04:13 Dió #6210

Dunkirk trailer 2#
Még mindig nem világos Nolan célja ezzel a filmmel, az egész egy rakás másik háborús film céltalan összeollózásának tűnik. Az első trailer csak simán kusza volt, ez konkrétan unalmas.

2017-05-03 22:49:34 BalaKovesi #6209

Ha a képre gondoltál a polcon/asztalon, akkor ugyanarra. :) El is felejtettem végignézni az előzetest. :D Ha már Stephen King adaptáció, akkor idén inkább az It érdekel.

2017-05-03 17:10:54 ChrisAdam #6208

Én is kiszúrtam, bár csak az első harmadáig néztem a trailert, de szerintem ugyanarra gondolunk. :)

előzmény: BalaKovesi (#6207)

2017-05-03 17:02:16 BalaKovesi #6207

A trailerben található egy utalás a Ragyogásra, ha jól vettem észre.

előzmény: Umberto (#6205)

2017-05-03 16:02:19 Hanoi #6206

Kíváncsi vagyok, hogy Kingnek hogy tetszik (majd) a film. Általában fikázza a regényei megfilmesítéseit, bár ez elvileg "nem hagyományos regényadaptáció lesz".

előzmény: Umberto (#6205)

2017-05-03 12:51:39 Umberto #6205
2017-04-25 07:22:06 BalaKovesi #6204

Kingsman: The Golden Circle előzetes

Számomra az első rész 2015 nagy meglepetése volt, Vaughn filmjei pedig tetszenek. Reméljük nem okoz csalódást! (Az előzetes végén van egy spoiler).

2017-04-12 20:07:43 Ágó #6203

Ezzel pedig Bigelow jelentkezett be néhány újabb díjra.
Nagyon várom már!!
DETROIT

2017-04-12 16:00:55 ChrisAdam #6202

Elképesztő! :) A nap híre.

előzmény: Ágó (#6201)

2017-04-12 13:59:11 Ágó #6201

A Pannonia Entertainment ismét kitesz magáért.
A Klasszikusok újra mozivásznon-sorozat következő darabjai, amiket a nyáron lehet majd moziban látni:
Charlie Chaplin: Modern idők
Milos Forman: Hair
Dargay Attila: Vuk
James Cameron: Terminator 2 (3D)

2017-04-10 15:28:34 BalaKovesi #6200

THOR: RAGNAROK előzetes!

Ez bizony szórakoztatónak tűnik, elkezdett érdekelni! :D

2017-04-05 08:53:25 tomside #6199

Az új múmia új traileréből kiderül, hogy Tom Cruise úgy fogja állcsúcson hajítani a morcos múmialányt, és úgy rúgja majd farpofán, hogy belereped a szarkofág!
BUMMMM!!!!

2017-03-30 20:28:38 BalaKovesi #6198

Új előzetesen a War for the Planet of the Apes!

Baromi bizakodó vagyok a filmmel kapcsolatban, a Lázadás és a Forradalom nagy kedvenceim! Nálam ez az év egyik legvártabb filmje (a Dunkirk, a Blade Runner 2049 és persze a Star Wars VIII mellett).

2017-03-29 20:02:47 Dió #6197

'It' trailer. Igen jól néz ki:)

2017-03-23 13:14:30 Ugor #6196

A Titanic Filmfesztiválon bemutatásra kerülő filmek fent vannak a KT-n. Kendek szemezgethetnek belőlük.

előzmény: dikalosz (#6194)

2017-03-22 22:09:36 ChrisAdam #6195

Hát valószínűleg az történt, hogy lusták voltak magukat felpakolni, de senki rájuk sem hederített, így aztán maradtak ott, ahol. De aztán ha valaki beinvitálja egy kék tejre őket, nem fogom paraszt módon kiáltani, hogy "hé, droidokat itt nem szolgálunk ki", hanem csöndesen, engedelmesen kitöltöm a löttyöt, meg van még itt pár szorgos csapos, aki hasonlóan tesz majd.

előzmény: dikalosz (#6194)

2017-03-22 21:29:03 dikalosz #6194

Hogy lehet, hogy a mostani Titanic Filmfesztiválon bemutatásra kerülő filmek nincsenek fent kt-n (szerk.: jó réze)? Vagy csak én vagyok madár és nem találom őket? Esetleg ez normális?

Kösz

2017-03-16 09:34:38 Ágó #6192

Mindent bele Pixar!!
Ez eddig egészen ígéretes!

2017-03-13 06:51:26 BonnyJohnny #6191

A John Wick 2-vel együtt még inkább. :)

előzmény: Vektor (#6190)

2017-03-13 03:35:54 Vektor #6190

Két nagy siker is van az SXSW-en, a Baby Driver és az Atomic Blonde, jó éve lehet az akciófilmek rajongóinak.

Eric Kohn a Twitteren: "There's a long take fight in #AtomicBlonde that's the best since CHILDREN OF MEN & it's a highlight of Charlize Theron's career. "

2017-03-07 22:58:53 coles #6189

Simply the Best?

S ha már foci, Ágyúsok rendesen besültek...

Valami felvidékit is:

2017-03-07 13:11:42 kwzatz #6188

Amikor már azt hinnéd, hogy nem lehet rosszabb, akkor megjelenik a medvedisznóemberekkel szembeni rasszizmus is... Hová tart ez a világ?

előzmény: guybrush (#6187)

2017-03-07 11:28:44 guybrush #6187

Érdekes, amiatt senki nem panaszkodott, hogy Emma Watson a medvedisznóemberre van ráizgulva.

2017-03-05 12:00:48 redsovi #6186

Maybe. Maybe not. :D