Webferdítős játék

(vissza a topikok listájához)

2012-10-31 10:46:57 flake #92

Az utolsó cserkész

előzmény: deathcode (#90)

2012-10-25 17:08:28 ChrisAdam #91

Hehe, most találtam rá erre a topikra:

(név) egy csizmatábori közlegény privát akinek álma, hogy egy hős, aki megy egy vakmerő küldetés az ellenséges vonalak mögött.

:D

2010-01-29 21:37:42 deathcode #90

És az új:

Egy lent és kint cinikus detektívcsapatok fent egy lent és kint ex-hátvéd megoldani egy gyilkossági ügyet és kipróbálni őt, ami bevon egy profi futballcsapatot és egy politikust.

[img]http://www.tandjent.com/meshforum/images/smilies/laugh[1].gif[/img]

2010-01-29 21:18:01 deathcode #89

7eventy 5ive!

2008-11-07 07:59:41 Rea #88

Senki? :(

2008-11-04 21:25:55 Rea #87

Kihalt ez a topic? Én csak most találtam rá, nagyon jókat nevettem rajta. :D Itt egy újabb, bár ezt viszonylag értelmesen fordította. :)

Döntőknek a tekintélyes Dreyskilli Egyetemnél van végük végül és ez pártra idő. A Crew, őket ismerik a társaik és kolitársaik, meghívják egy gazdag osztálytárs búvóhelyudvarház-csúcspontjára fent Colorado dombjaiban. Az, amiről azt hitték, hogy gyorsan a móka és ellazulás egy hétvégéje, olyan utazássá válik, amit soha nem fognak elfelejteni... ha életben maradnak! A csínyijedség-telefon-hívások egy egyszerű játéka a túlélés és szökés élénk játékává válik, amikor a repülőgép legénységek közül az egyik véletlenül hívja a hibás személyt.

2007-12-18 22:34:33 Olórin #86

Azért sztem a Vérző olaj cím simán lekörözi a webfordítás elvetemültebb ferdítéseit is:) Pedig az intelligens (-kacsint-) emberek kreálmánya:)

2007-12-18 22:21:03 limupei #85

Igen, és "A fejest ugró harang és a lepke" remeket rendszeresíteném is engedelmetekkel, de a kis pedofil-kedvenc "Elment a baba elment" is melegen ajánlott a Heltai Olga-szövetségnek:Đ

2007-12-18 22:13:34 Olórin #84

ez jó ötlet volt:)
Végülis a Savages fordításával nem volt baja:)

2007-12-18 22:06:43 limupei #83

Mivel a hivatalos magyar ferdítők jól kitettek magukért, gondoltam a webforditas.hu segítségét kérem:)

No Country for Old Men - Nincs ország öreg embereknek
There Will be Blood - Vér lesz (de tökéletes megoldás lenne a "Kő olaj?")

- Az ördög tudja azelőtt, hogy te halott vagy
- Jesse James gyilkossága a gyáva Robert Ford által
- A vademberek
- A fejest ugró harang és a lepke
- Vágy, óvatosság
- Elment a baba elment
- Korlátozott Darjeeling
- A sárkányfutó

2007-09-24 17:32:46 zephon #82

itt egy szép:

Raoul herceg egy gyógyszert összekevernek gonzo*újságíró. őt küldik, hogy cikként befedjen egy motorkerékpárversenyt a magazinjáért, de akkor a helyzet fokozódik bele és a pszichózisos ügyvédébe, akik kutatnak az amerikai álom után támogatott majdnem minden gyógyszer, ami volt ismert ember számára a piros kabrioletje csizmájában.

2007-09-24 17:24:06 zephon #81

Amerikai pite :)

2007-07-28 02:16:02 Leslie #80

Egy nagyiskolájú pártnál, négy barát azt találja, hogy elveszteni az együttes szüzességüket nem olyan könnyű, mint ők gondolkodott. De még mindig azt hiszik, hogy nekik főiskola előtt kell tenniük úgy. Hogy motiválják magukat, belépnek egy megállapodásba hogy próbáljanak meg az első lenni hogy számoljanak. És természetesen a vezető sétány az utolsó legjobb lehetőségük. Ahogy a sorsdöntő dátum közel rajzol, a fiúk töprengenek ki közöttük szerencsés lesz. Fontos módon igazán egyáltalán tenni akarják azt?

2007-07-28 01:43:18 Leslie #79

Elveszett egy olyan népszerű amerikai sorozatos színi televíziósorozat, ami egy utassugár után követi a repülőgép-katasztrófa-túlélők életeit egy trópusi szigeten, repül Ausztrália között és az Egyesült Államok lezuhannak valahol a South Pacificben. Mindegyik epizódot jellemzően jellemzi egy olyan előzetes választás, amit a cselekmény a szigeten és egy másodlagos cselekmény egy másikból is meghegyez egy karakter életében.

ez már no comment :))

2007-07-28 01:40:55 Leslie #78

Ez teljesen kész! :D

Sean McNamara és keresztény Troy két plasztikai sebészek, aki életbe futtat egy társulást a Floridai Miamiban különböző kérdésekkel. Sean van egy híg, gyenge jellemű, családapa, aki munkával hagyja le magát hogy kerülje el a működésképtelen családi életét, ami tartalmazza a szűkölködő és rosszindulatú feleségét, Juliát, a lázadó tizenéves fia, Matt és fiatal leszármazott Annie. Az többet ügyesebb keresztény van egy arrogáns, narcisztikus, etikátlan, hölgyek ember, aki bort imád, nők, és az mind az erős dollár

Pont fordítva állítja be a két főszereplőt.
A "keresztény Troy" :))

2007-07-28 01:26:10 Leslie #77

Csak most fedeztem fel ezt a jó kis topikot. :)
Kipróbáltam én is ezt az izét. :)

Kettő életei ütő embereket rohannak meg, egy bokszoló, egy gengszter feleség, és egy pár ebédlőbandita intertwine az erőszak és megváltás négy meséjében.

"ebédlőbandita" nagyon rulez. Mostantól csak így hívom őket. :)

2007-06-12 21:12:18 Jereváni Rádió #76

Godzilla (1998)

2007-06-12 20:43:44 The Hungarian #75

A délben levő francia atombomba-teszteket követően békés, egy ismeretlen teremtmény a Panama-csatornán keresztüli foltos elhaladó kelet. Niko Tatopolous tudóst visszavonják hogy vizsgálja a dolgot, és gyorsan a következtetésre jut, hogy egy óriási, besugárzott gyíkot létrehoztak a robbanások. Godzilla akkor északra csinálja az útját miközben leszáll Manhattannál, elkezdeni pusztítást okozni a nagy városban. Még az amerikai hadsereg kombinált erőivel is hogy harcoljon a szörnnyel, ez elég lesz hogy mentse meg New York embereit?

Na? Na? Na?

2007-06-12 19:05:39 deviant #74

bonnie és clyde?

2007-06-12 18:52:08 Timon #73

Egy unott kicsi-város lány és egy kisszerű bankrabló-eltávozás a nyomdokukban, amit egy sor erőszakos rablás és újság főcímben közöl, az megfogja a depresszió képzeletét-ütött közepes West ebben vedd fel ezeknek az őstípusi szeretőknek a legendás bűnügyi rohamát rohanva.

2007-06-12 18:30:47 limupei #72

Ismét nyert:-)

2007-06-12 14:36:41 Timon #71

Na egy kőkemény tipp látatlanban:

A herceg menyasszonya?

2007-06-12 14:15:27 limupei #70

Egyáltalán nem trash:Đ

előzmény: deviant (#68)

2007-06-12 13:23:39 k3pl3r #69

Szerintem ezt a fordítóprogramot csak mi használjuk. :)

2007-06-12 13:18:12 deviant #68

ez megint valam elborult film lehet. bandaszándék, kalóz, csúnya herceg, szörnyek? tuti valami kőkemény trash! :)

2007-06-12 08:40:33 limupei #67

Amikor a csinos hölgyet elrabolja egy arra irányuló rettenetes bandaszándék, hogy erjeszt egy olyan nemzetközi incidenst, amit megtalálnak, őket üldözi az a kalóz, lehet, hogy aki éppen Westley, az egy igaz szerelme. Szintén miután mindenki csúnya herceg, akinek Buttercupot most eljegyzik, de az, aki úgy tűnik, hogy neki keveset érdekli, túlélést folytatott. A terep swordfights, szörnyekhez van előkészítve, és kínzások - de Nagypapának meg fogják engedni, hogy végezzen miközben ezek közül a puszidarabok közül mindegyikkel mondja a történetet?

2007-06-12 08:17:22 limupei #66

Hátsó ablak:-)

2007-06-12 08:15:56 Timon #65

Egy tolószék fényképészkémeket korlátoz a szomszédain a lakásablakából és meggyőződésessé válik közülük egy gyilkosságot követett el.

2007-06-12 08:00:48 limupei #64

Ott a pont:-)

előzmény: Timon (#63)

2007-06-12 06:55:11 Timon #63

Éjféli cowboy?

2007-06-11 23:19:42 deviant #62

még tippem sincs, ez nagyon durva!! :)

2007-06-11 21:54:40 limupei #61

Texasi zöldfülű először érkezik meg New Yorkban. Miközben igazi csalóként megtisztítja magát, azt találja, hogy ő az, ami taszigálttá válik, amíg összeáll egy lecsúszott de rugalmas száműzöttel. A kezdeti vidéki rokon várossal találkozik unokatestvér kapcsolat mélyül. Az erőfeszítéseikben bilkbe* egy ellenséges világ, ami visszautasítja őket minden kanyarnál, ez a valószínűtlen párhaladás gyanús üzletben lévő társaktól bajtársaknak. Mindegyik megtalálta az első igazi barátját.

2007-06-11 21:49:05 limupei #60

k3pl3r: Őrült város
Timon: Délidő

2007-06-11 20:55:37 k3pl3r #59

Az én feladványomat jól átugortátok :(
Teszek még egy kísérletet :D

Sam Baily, felfordulás több mint vesztes az övé dolgozik, vesz egy természetrajz-múzeum-túszt. Max Brackett, újságíró, van a múzeumban mikor ez történik, és kapja a merőkanalat . A történetterjesztések nemzet széles, és hamarosan ez minden, amiről bárki beszél. Maga a történet a hír, nem az ok miért vagy az igazi emberek ez mögött.

2007-06-11 20:51:57 Timon #58

fajgyűlölő veterán zsaru és lakatost és a lányát-ból ;)

itt az újabb:

Egy körös-körül hivatalos személyt nyugállományba helyezni hogy az új menyasszonyával várost hagyjon el, szövetségeseket keres az ijesztő városi lakosság között, amikor egy olyan törvényen kívüli, akit börtönbe tett, a bandájával visszatér hogy bosszút vigyen ebbe a klasszikus westernbe.

2007-06-11 20:45:05 deviant #57

az akik a golyoktól félből jöttél rá? :)

előzmény: Timon (#55)

2007-06-11 20:43:04 deviant #56

itt pedig az alábbi lehet a kulcsmondat. :D

2007-06-11 20:40:50 Timon #55

Ütközések?

előzmény: deviant (#53)

2007-06-11 20:39:58 limupei #54

Nem feladványnak adtam, hanem ott a Mulholland Drive lényege:-)

A két nő hamarosan felfedezi azt nincs semmi van ez látszik az álmok városában.

előzmény: deviant (#52)

2007-06-11 20:34:28 deviant #53

A történetek két nap folyamán össze fonódnak L.A. miközben egy gyűjteménnyel járnak, eltemet-kapcsolódó karakterek, egy detektív egy drogozott anyán és egy tolvajon kívül, két autótolvaj, aki állandóan társadalmon foglal elméletbe, és verseny, a fehér államügyész és az irritált és kényeztetett felesége, egy olyan fajgyűlölő veterán zsaru, aki undorítja az idealisztikusabb partnerét, egy sikeres igazgatót és a feleségét, akiknek a fajgyűlölő zsaruval kell foglalkozniuk, egy apa ki vesz egy fegyvert hogy védje a boltját, egy lakatost és a lányát, akik a golyóktól fél.

2007-06-11 20:25:52 deviant #52

mulholland dr. és lost highway

2007-06-11 19:09:23 limupei #51

Talán ebből majd rájövünk miről is szólnak valójában:-)

Egy a Californiai Los Angelesben levő brutális autóbaleset után Rita (Laura Elena Herring) van az egyetlen túlélő de tömegamnéziát szenved el. Vándorlás egy idegenek lakás belváros, a története furcsa módon intertwines Betty Elmszel (Naomi Watts), egy élénk fiatal nő a sztár világ keresésében. Mindazonáltal Bettyt izgatja Rita helyzete és hajlandó, hogy félreteszi az álmait, hogy üldözze ezt a rejtélyt. A két nő hamarosan felfedezi azt nincs semmi van ez látszik az álmok városában.

és:

Fred Madisont, egy szaxofonistát, rejtélyes körülmények között vádolják meggyilkoló a felesége Renee. Siralomházon, ő megmagyarázhatatlanul a fiatalemberbe való morphsok* elnevezték Pete Daytont miközben vezettek egy teljesen különböző életet. Amikor Pete-et kibocsátják, az övé és Fred útvonalai elkezdenek kereszteződni az intrika egy szürreális, izgalmas hálójában, amit hangszerelt egy árnyas gengszterfőnök, elnevezett Dick Laurent.

2007-06-11 18:55:14 k3pl3r #50

:DD

2007-06-11 18:42:25 k3pl3r #49

The Sand Pebbles - Homokkavicsok (1966) ;)

2007-06-11 18:30:00 Ivan/ #48

Remélem ez se lesz nehéz:)

Jake Holman mérnök megérkezik az ágyúnaszád fedélzetén U.S.S San Pablo, akit kijelöltek arra, hogy bejárja a Yangtze egy mellékfolyóját középen, kihasznált és forradalom-elszakadt 1926 Kína. A képrombolása és cinikus természete hamarosan összecsapnak azzal a rizs-edény-rendszerrel, ami kínai és külföldi között futtatja a hajót és a nyugtalan sybiosisokat a folyón. Az ellenségeskedés az ágyúnaszád jelenléte irányába elér egy tetőpontot, amikor a hajónak át kell törnie egy folyó-fellendülésen és mentőmisszionáriusokon ár ellen haladó China Light Missionnél

2007-06-11 18:24:45 Ivan/ #47

Ez minden idők egyik lecsodálatosabb szarkupaca:)

A Szamuráj utja természetesen:) Ugye?:)

előzmény: deviant (#46)

2007-06-11 18:01:31 deviant #46

itt egy magyar-angol feladvány!

Hawk, evil St. O'ffender is about to rescue the lonely samurai's detained bride from among his claws. The tracing of his lair some immoral ones are growing in an alley surrounds, that O'ffender utasítsára* let it be seduced Hawkot. Are experienced in the martial arts and man who is famous for his perseverance the women's sensual attraction vacillates strongly and between the beneficent mission, because of this Donaldo a father decides in that manner, spiritual leader Hawk stood beside it into the line of battle, that let him protect his friend on this dangerous travel.

2007-06-11 17:58:45 deviant #45

legbelső félelem?

2007-06-11 17:01:23 Timon #44

Egy arrogáns, nagy teljesítményű ügyvéd felveszi egy szegény ministránsnak az ügyét, akit megtaláltak, ahogy elfut annak a püspöknek a hátborzongató gyilkosságának a színhelyétől, aki befogadta őt. Az ügy sokkal összetettebbé válik, amikor a vádlott felfedi azt ott lehet vagy nem lehetett a gyilkosság alatti szobában lévő harmadik személy. Az intenzitás épít mikor egy meglepetés csavarodik változik mindenki a bűn észlelése és az, hogy mi történt igazán...

2007-06-11 16:59:46 Timon #43

Amerikai Psycho

2007-06-11 16:44:42 deviant #42

Patrick Bateman, egy fiatal, bugyog hogy embert tegyen, a működés az apja vállalatánál levő falutcán egyáltalán okért nem öl. Az élethaladásaiként a gyűlölete a világ iránt egyre élénkebbé válik. Bret Easton Ellis könyve alapján.
Patrick Bateman, életek Wall Street nappal és az éjszakáit utakban költik lehetetlen kipuhatolni. Keresztény Bale a gyilkos tevékenységeit játssza ennek a lélek nélküli, modern szörnynek, akinek a buzgó materializmusa és piercingje üzemanyagokat irigyelnek.

2007-06-11 16:44:06 deviant #41

bad boys

2007-06-11 16:41:51 azazell0 #40

Psycho

Marcus Burnett tyúk-megcsípett családapa. Mike Lowry egy láb-laza és különleges szabad nőbolond. Mindkettő Miami rendőr, és mindkettőnek 72 órát vissza kell követelnie a gyógyszereknek egy küldeményét, amiket loptak az állomásuk orra alól. Hogy dolgokat komplikáljanak azért hogy kapják egy gyilkosság egyetlen tanújának a segítségét, nekik tettetniük kell lenni egymás.

előzmény: deviant (#39)

2007-06-11 16:03:54 deviant #39

Marion Crane-nek eléggé egy eseménydús nap volt. Az előző nap 40,000 dollárt lopott a munkaadója ügyfelétől, becsomagolta a zsákjait és egész nap vezetett az útján hogy több száz mérföldre innen csatlakozzon a paramourjához. Most a hosszú napja útja után nyugtatót forrót tusol. A motel távolsága tökéletesen illik a céljaihoz. Az egyetlen hangok hallottak vagy az csicsergő a krikettek, a víz pancsikálása, és ő dúdoló elégedetten a víz forró tűiként simogasd a fájó vállait.

2007-06-11 12:04:37 Olórin #38

naná:)

2007-06-11 11:59:55 Daemiaen #37

Hátezalap: Leszteksönhíró

2007-06-11 11:58:04 Olórin #36

ez nehéz sem, azonban nevethetős pokolként:)

Danny Madigan egy nagy filmbarnássárga. Amíg néz egy tettfilmet, Danny varázslatos jegye szállítja őt a filmben az első számú hőse, Jack Slater mentén. Az ezé egy álom Dannynek valóra válik, de a dolgok egy kanyart visznek el a legrosszabb dolognak, amikor egy filmgazember megszerzi a jegyet és szökéseket az igazi világba. Dannynek és Jacknek le kell állítaniuk őt azáltal, hogy ahhoz az igazi világhoz, ahol a rosszfiúk tudnak győzni, utaznak

2007-06-11 08:49:06 ussr #35

Hát persze...

2007-06-10 23:41:13 Olórin #34

a Burzsoázia diszkrét bája:P

2007-06-10 23:32:34 ussr #33

Valami könnyű:

Egy politikai vígjátékmestermű egy barátokból álló gazdag csoportról, akiket ismételten megakadályoztak, hogy kezdjék el a bonyolult vacsorájukat egyre inkább furcsa események által. Nincs dolog az, hogy milyen keményet hogy élvezzék az étkezést és a kiváltságokat, pénz megenged, minden zárt éttermekből terroristáknak esküdz össze, hogy hamarosan keresztezd a pleasures...andjüket ez annak tűnik az erőszak ráadásul átjárja az álmaikat.

2007-06-10 23:26:42 ussr #32

A rózsák.

2007-06-10 22:43:29 limupei #31

Toldi

2007-06-10 21:48:52 The Hungarian #30

ezúttal nem filmről van szó, de így nagyobb dicsőség is rájönni. mi ez?

Sky from the heat of the sun the offspring of the barren skis,
Parched grasshopper flocks graze on him;
There is not an orphan blade of grass the tors alley in rising one,
There is not palmful green place big border in a field.
Ricks in cool one's ten twelve servants
Snores, as if best his thing would be going on feudal one;
Hey, though emptily, you are half loaded,
Big hay carts they stand about there.

2007-06-10 21:29:59 deviant #29

raiders of the lost ark? :D

előzmény: The Hungarian (#28)

2007-06-10 18:09:12 The Hungarian #28

Híres régész és szakértő az okkult, Dr. Indiana Jones, felbérli az Egyesült Állami kormány, hogy vélje úgy, hogy a Covenant Arkja, aminek hisznek, még mindig tartja a tíz parancsolatot. Sajnos Hitler ügynökei keresik az Arkot szintén. Indy, és az ex-lángja Marion, szökj el különféle közeli kaparásokból egy keresésben az Nepálból veszi őket Kairóba.

2007-06-10 15:07:16 limupei #27

Az, de ebből hogy jöttél rá?:-)
Te jössz!

előzmény: ussr (#26)

2007-06-10 15:02:06 ussr #26

Amerikai szépség?

2007-06-10 14:33:28 limupei #25

Na még egyet, aztán befejeztem:) Nagyon ismert film (még ha nem is gondolnátok:)):

Egy vesztes külvárosban lakó, ami fellázad a kilátástalan munkája ellen, szuka--feleséget gördít, unloving* leszármazott, és közelgő közép-kor. A következő tettei szétnyílnak egy sötéten a komikus dráma egy csillagtámogató szereposztással és elég rózsával fűződött össze hogy töltsön egy óvodát.

2007-06-10 14:24:13 Olórin #24

azaz:)

2007-06-10 14:20:52 limupei #23

Régi környé esetleg?

ez se kutya: anyja rokkantugrás-élete:D

2007-06-10 14:13:18 Olórin #22

ismert független film (a kevenc részemet félkövérítettem:))
Andrew Largeman olyan félsikeres televíziószínész, aki egy visszamaradott hátvédet játszik. Az övé némileg irányító és a pszichiáterapa vezette Andrew-t (Large) azt hinni, hogy az anyja rokkantugrás-élete a hibája volt. Andrew eldönti a gyógyszereken kívüli fekvésbe, hogy az apja és a doktora elérték, hogy azt higgye, hogy szűkölködött, és elkezdett életet látni azért, hogy ez mi. Elkezdte érezni azt a fájdalmat, amire vágyott, és elkezdett egy olyan lánnyal való eredeti kapcsolata lenni, akinek volt a sajátja néhány problémája.

2007-06-10 14:07:54 limupei #21

Igen, az határozottan vicces:Đ

Te jössz!

2007-06-10 14:04:10 Olórin #20

Mechanikus narancs
"bájos szociopata":D

2007-06-10 13:56:08 limupei #19

Na, ezt találjátok ki:) Ismert film:

A nem túl távoli jövőben egy bájos fiatal sociopath elnevezte Alexet, vezeti az ultraviolence-nek egy nihilisztikus életmódját, ami odajön egy fejhez, mikor őt gyilkosságért és önkéntesekért börtönzik be egy kísérleti átnevelő bánásmódért hogy egy rövidebb börtönbüntetésért cserébe bűnözőket újítson meg.

2007-06-10 13:40:02 The Hungarian #18

Brit politikai körökben mozgó férfi = British political man moving in circles

2007-06-10 13:31:23 deviant #17

Nem akarok offolni, de azt még be kell szúrnom. Ez az idézet minden idők legjobb és leghosszabb ideig regnáló Vox főszerkesztőjétől származik. Már eleve a nyilatkozat is szép magyaros volt:

Nekem jobb ez a hálózati épület itt a marketen, azóta később tudom nézni a filmeket, a pártidő-tiltás amiatt veszek egy részt. 42 a spontoon* ott meleg, de a tengerpart nem eltűnt még.
A legnagyobb érdeklődés most Egon &Döncit azt ő kíséri, érdeklődtek Kelet-Európából, From Germany, Brazíliából és ott nincs egy ázsiai ország úgy, az nem venni akarná azt.

2007-06-10 13:12:56 The Hungarian #16

Fordítva se rossz: (wikipédiás szöveg)

Caribbean Sea's pirates: The curse of the black pearl is a 2003 adventure comedy, which takes place on Caribbean Sea, in the 1700 years. The basis of the film one of the spectacles of Disney game parks, Pirates of the Caribbean supplied it, that himself Wal Disney had built. Gore Verbinski directed the film, his producer Jerry Bruckheimer. This film the first one in Disney story which PG is-13-as (on 13 years only with parental escort) received an age limit the korhatárbesoroló from a commission, it MPAA-tól.

2007-06-10 13:09:25 bengeeno #15

ezek az új szlengek: "szellőzött" XDD

2007-06-10 13:04:42 deviant #14

hát ez állati! :D A West Wing egy amerikai televíziófolytatásos sorozat-dráma, amit létrehozott Aaron Sorkin, azt eredetileg 1999-től 2006-ig sugározták. Azt termelték John kutak. A sorozatot a Fehér Ház West Wingjébe, az Oval Office helyszínébe, és az elnöki tisztviselők irodáiba helyezik, az képzelt Democratic Josiah Bartlet adminisztrációja (Martin Sheen).

A West Winget termelte Warner Bros. Televízió. Ez először 1999-es NBC-en szellőzött, és sugározta sok hálózat.

2007-06-10 12:49:25 Ivan/ #13

Az utolsó cserkész?

előzmény: The Hungarian (#12)

2007-06-10 12:16:06 The Hungarian #12

Ezt majdnem teljesen jól vitte a fordító:

Mikor azt a lányt, akit Joe Hallenback detektív véd, meggyilkolják, a meggyilkolt lány barátja (Jimmy Dix ex-labdarúgás-játékos) kísérletek, hogy megoldják az ügyet és vizsgálják őt. Az, amit felfedeznek, az, hogy mély elhelyezett korrupció folytatódik egy hajlott politikus és egy profi futballcsapat tulajdonosa között.

2007-06-10 11:07:33 limupei #11

Igen, vagyis a Körzet ellen irányuló roham 13:-)

előzmény: azazell0 (#9)

2007-06-10 10:57:09 azazell0 #10

...de inkább adjon valaki más fel újat :-)

nagyon jó ötlet a játék

előzmény: azazell0 (#9)

2007-06-10 10:56:11 azazell0 #9

Assault on Precinct 13

2007-06-10 10:31:19 limupei #8

Várok délutánig, ha nem megy, megmondom:)

2007-06-10 10:27:31 Ivan/ #7

Úgy látszik:( Még csak tippem sincs.

2007-06-10 10:24:29 limupei #6

Senki nem tudja?:-)

2007-06-10 01:47:20 k3pl3r #5

:DDD ez nagyon nagy!

2007-06-10 01:38:03 limupei #4

És az újabb:

Szilveszterkor egy rendőrőrszobában az van hogy örökre zárva legyen, Jake tisztviselő követelmény kavics együtt egy erő, amit zsaruk és bűnözők hosszában csináltak hogy óvja meg magukat attól, hogy egy csőcselék nézzen hogy gengsztert öljön meg, Marion.

2007-06-10 01:30:18 cucu #3

Talált. A slobby amúgy angolul van, azt nem bírta lefordítani. Amúgy a filmnek két magyar címe is van: "Felzörgették" és "Megütötte Up". :-)

2007-06-10 01:27:32 limupei #2

Asszem ez a Knocked Up akar lenni. De hogy lett a Stone-ból Slobby?:-)

előzmény: cucu (#1)

2007-06-10 01:21:38 cucu #1

Na, találtam egy remek oldalt: http://www.webforditas.hu/, amivel mindenféle angol oldalakat lehet magyarra fordítani. Persze kipróbáltam az IMDb-t, és egy ilyen szépséget kaptam:

Slobby Ben és fent és a következő hivatással rendelkező nő Alison találkozik egy bárnál, és véget ér fent egy egy éjszakai állvány. Nyolc héttel később, Ben meg van döbbenve, amikor Alison találkozik vele és felfedi, hogy ő terhes. Kevés közös, az kettő eldönti, hogy nekik legalább meg kell próbálniuk elérni, hogy valami fajta kapcsolat a baba kedvéért működjön.

Ki tudja melyik filmről van szó? :-) Aki kitalálja, feladhat újabb rejtvényt.