Foci VB 2022 👁

(vissza a topikok listájához)

• ...
2022-11-15 12:05:03 supernadal #9

Agyontaktikázott alatt azt értettem, hogy a taktika az ellenfél játékának tönkretételére épül. Tény, hogy Portugália is így nyert 2016-ban EB-t, de alapvetően ők a saját játékukat játsszák, élvezhető módon. Szerintem még a spanyoloknak is lehet sanszuk, bár ők szinte mindig elbalfaszkodják a VB-ket.

előzmény: pelu (#8)

2022-11-14 14:29:33 pelu #8

Mondjuk az utóbbi évek portugál válogatottja is agyontaktikázott, azért is nyerték meg az Eb-t. Ettől függetlenül vagy pont ezért, még fekete lóként pont őket tartanám az egyik legesélyesebbnek az európaiak közül.

2022-11-14 14:11:14 supernadal #7

Én is nagyon örülnék egy dél-amerikai győzelemnek (Argentína, Brazília, Uruguay 3-asra gondolok elsősorban), elég volt már az agyontaktikázott európai válogatottakból, kivétel Spanyolország és Portugália, mert ők szépen is fociznak, az olaszokat nagyon sajnálom, hogy nem jutottak ki végül.

2022-11-14 13:21:52 ChrisAdam #6

Én attól a körülménytől nem tudok eltekiteni, hogy november van, hideg van, nem tudok kiülni semelyik térre egy pofa sörrel megnézni egy meccset, úgy en bloc ilyen időben a hideg sörre se fanyalodom már. A vébé nekem mindig a jó meleg nyárról szólt, strandról - négy éve a portugáloknál követtem végig a meccseket. És akkor majd a karácsonyfa alatt megnézzük a döntőt? És mindezt azért, mert egy korrupt rezsim akarta magáénak a vébét? Nos, igen, szerintem itt a racionális és érzelmi alapú érvek is eléggé az ellen szólnak, hogy ne akarjam tüzetesen követni az idei tornát.

2022-11-14 12:37:53 Hulla88 #5

Demagóg leszek, nem tudok eltekinteni a körülményektől. Életem része a szurkolás, a hazaikon minimum kint vagyok, de idegenbe is sokszor elkísérem a csapatom, pedig ezzel a feltőkésített, taoval kitömött, számonkérés nélküli langyos nerb1-el is vannak problémáim (rengeteg, ha nem lennének kint a barátok, a címer, a múlt....) de Katarhoz képest még ez is leányálom. Persze nem rajtam fog bukni a VB, de hol zsarnokság van, ott zsarnokság van.

2022-11-14 11:52:57 pelu #4

Szerintem is dél-amerikai siker lesz a végén. Azok az európai csapatok, amelyek esélyesek lehetnének, éppen mind átalakuláson mennek keresztül. De persze apróságok dönthetnek.

Remélem azért lesz olyan fekete ló, amely meglepheti a mezőnyt: szerbek, horvátok vagy az uruk.

2022-11-14 10:47:57 Ágó #3

Brazil barátaink végre guríthatnának valamit.
Most tényleg ők tűnnek a legerősebbnek.

2022-11-14 10:24:27 ryood #2

csakis a dánok!!!

2022-11-14 10:18:01 Mikkey #1

Jöhetnek a tippek, vélemények.
Én azok táborát erősítem, akik dél-amerikai sikert várnak. ;)
Valahogy Európából nem érzem most azt az átütő erőt, a kisebb csapatoknak drukkolok, hogy minél tovább menjenek, mint pl. Dánia, esetleg Hollandia.

• ...