Eladó házimozi cuccok!

(vissza a topikok listájához)

2014-02-17 20:26:09 Ivan/ #5

Pár eladó cucc...

2013-04-06 17:10:53 JeszKar #4

Igazából nem házimozis cucc, de mivel nincs más vétel/eladás vagy technikai topik a KT-n, ideírom

Van nekem egy dinamikus mikrofonom, amellyel szeretnék hangot rögzíteni közvetlenül a gépre. A probléma csak az, hogy dinamikus mikrofon végén, így nagyon halk hangot kapok. Persze fel lehet nyomni a windows mikrofon beállításával, de még akkor is halk lesz (ráadásul úgy zúg is mint a fene.) Kicsit utána olvasva azt találtam, hogy egyszerű előerősítő kéne a mikrofon és a számítógép közé, csakhogy többségében ilyen nagyon drága (sok tízezer forintos) bonyolult előerősítőket találok. Esetleg valakinek nincs egy egyszerűbb szerkezete, vagy nem tud olyan helyet, ahol lehet ilyesmit venni?

2013-02-21 16:00:45 Ivan/ #3

A Pioneer elkelt:)

előzmény: Ivan/ (#2)

2013-02-19 16:13:36 Ivan/ #2

Jelenleg ez a két lejátszó keresi új gazdáit:

LG BD-370 Blu ray lejátszó: távja van, annyi a hibája, hogy időnként nehezen akarja kiadni a tálcát és akkor 3-4x-er is próbálkozni kell vele (van hogy egy héten 2xer is csinálta de utána volt, hogy 3 hónap alatt egyszer se). Külső winchestert nem ismeri fel, ha USB-re rádugjuk, de ettől függetlenül jó kis lejátszó, elég sok mindent lejátszik a kékeket is relatív gyorsan beolvassa. Itt egy teszt róla, ebből szerintem sok minden kiderül róla:
irányár: 10000Ft

Pioneer DV-310 DVD lejátszó ( viszonylag keveset volt használva, tökéletesen működik távja van, miután régebbi model HDMI kimenete nincs, illetve van USB csatlakoztatási része, de nyilván a kora miatt pl. ha külső winchestert rak rá az ember nem fogja felismerni, egyébként CD lejátszónak se annyira utolsó darab)
Irányár: 4000Ft

Átvétel: csak személyesen, kipróbálási lehetőség megoldott, aminek örülök, ha élnek vele, tekintve garanciát nem tudok válalni érte és a félreértések elkerülése véget igy a legtisztább szerintem.

2013-02-19 16:12:31 Ivan/ #1

Gondoltam nyitok egy ilyen témát, mert hátha más is rendelkezik olyan házimozi cuccokkal, amiktől szívesen megválna, vagy esetleg vásárolna csak újra nincs pénze és átmeneti megoldásnak a használt se lenne számára rossz lehetőség.