Alkotói sarok - Saját novellák, regények, zenék, videók 👁

(vissza a topikok listájához)

• ...
2020-07-31 21:59:39 Benny Bug #791

Köszi a javaslatot, igazad van. Majd figyelek rá.
Én is nagyon bírom a Bíborhegyet. :)

előzmény: Lady Ópium (#790)

2020-07-31 21:15:02 Lady Ópium #790

Bíborhegy ❤

Egyébként 1 másodpercet hagyhattál volna a filmek felsorolása között, mert nagyon egybefüggőnek tűnt, és kissé hadartál is.
Ha nem lettek volna ott a számok, akkor azt se tudtam volna, hogy egy másik filmről van szó.

előzmény: Benny Bug (#789)

2020-07-31 20:45:09 Benny Bug #789

Új videómban megpróbáltam összegyűjteni az elmúlt évtizedből azt a 25+1 horrorfilmet, ami a legjobban tetszett, mindezt 7 percben. Ha van kedvetek, tartsatok velem! :)
Vigyázat, horror terén kicsit fura az ízlésem! ;)

2020-07-27 15:53:21 Benny Bug #788

Késztettem egy könyvajánlós videót, amennyiben van kedvetek, lessetek rá. :)
A fényviszonyok sajnos nem lettek tökéletesek, mivel épp akkor volt időm/kedvem megcsinálni, amikor hét ágra tűzött a nap, de igyekeztem megoldani. Itt nem tudtam képek alá dumálni, így komolyabb szkript nélkül dolgoztam, illetve a fejem sem éppen egy Brad Pitt-kategória, ha lehet, ezt vegyétek figyelembe. :D

2020-07-18 17:53:05 Benny Bug #787

Igazad van, de a Bundy-témában csak a Zac Efron-filmhez volt szerencsém, az pedig nem volt rám túl nagy hatással. Úgy meg nehéz valamiről beszélni, ha nem láttam. :)

előzmény: Lady Ópium (#786)

2020-07-18 17:12:15 Lady Ópium #786

Ted Bundy se volt semmi a témában, azt hittem benne lesz :)

előzmény: Benny Bug (#785)

2020-07-18 17:05:59 Benny Bug #785

Új videóm témája: 10 vérfagyasztó sorozatgyilkosos film.
Természetesen a 10-es lista miatt sok remek mozi maradt ki a felsorolásból, ezúttal inkább azokat válogattam össze, amik hozzám közel állnak.
Neked mi a kedvenced a témában? :)

2020-07-09 15:07:48 Benny Bug #784

Spoiler-mentes Last of Us 2 tesztem videós formában, avagy véleményem az év legmegosztóbb játékáról.

2020-07-08 07:16:04 McCl@ne #783

Ha már belinkeltem valahol a közepe környékén, akkor ITT a teljes. Ez az utolsó rész, a másik négy ott van linkben benne. Kicsit nehéz hozzá ajánlót írni, mert eléggé személyes, de közben meg csurig van mindenféle filmes kiszólásokkal és ahogy a visszajelzéseket nézem, a legtöbben találtak benne olyasmit, amiben magukra ismertek. Ami nagyon jó, mert a cél is éppen ez volt :)

2020-07-04 14:29:14 Benny Bug #782

Legújabb videómban Mark Ruffalo sorozatát ajánlom figyelmetekbe, amiben a színész egyenesen dupla szerepben remekel.
Remélem, tetszik. :) Nektek mi a véleményetek a sorozatról?
(nincs külön adatlapja, azért ide töltöttem fel)

2020-06-30 15:49:05 Benny Bug #781

Filmek, amiket sosem fogsz látni, avagy legújabb videómban olyan filmekből válogattam nektek párat, amiket ugyan leforgattak, de mi, nézők azóta sem láthattunk belőle semmit, örökre a fiók mélyen ragadtak. Van még pár ezeken kívül is, így az sem kizárt, hogy készítek majd hozzá egy második részt. Köszönöm, ha megnézitek, mindnekinek jó szórakozást hozzá és remélem tetszeni fog! :)

2020-06-24 19:22:54 ChrisAdam #780

Nagy-nagy köszönet, örülök, hogy tetszik nektek! :)

Anna pedig nagyon régi ismerősöm, annak idején együtt jártunk még szolfézsra tizenkét-három évesen, már akkor megvoltak a színésznő-énekesnői ambíciói, nekem pedig a filmes terveim, mindig mondtuk, hogy majd nekem lesznek filmjeim, és ő lesz a főszereplő. :) Aztán osztálytársak is lettünk, ő pedig már a középiskola alatt főszerepet játszott az Abigélben, és a My Fair Ladyben a veszprémi színház színpadján. Na, és most 10 évvel később végre valóra váltottuk, amit annak idején fogadtunk, még ha csak egy ilyen kis filmetüd keretében. :)

2020-06-21 20:17:18 Kempesbaba #779

Ez de jó! Amúgy utána néztem Annának,a yutube-on találtam dolgait,a Think című Aretha Franklin számot kimondottan jól nyomja

2020-06-21 19:52:04 Lady Ópium #778

Ez aranyos, ügyes vagy!!! :)
Olyan érzésem volt mintha egy filmből lett volna egy kis részlet.

2020-06-21 19:48:32 Ugor #777

Dicséretesen szép hangulat!

2020-06-21 19:29:38 ChrisAdam #776

Pilinszky: Azt hiszem
Ha már előrekerült ez a csoport, hadd osszam meg veletek egy friss filmetűdömet. Jómagam forgattam, vágtam, hangkevertem. A verset a snittekben látható Kusnyér Anna szavalta el. :)

2020-06-20 14:00:56 Benny Bug #775

Igen, ezt adom, az én listám tényleg, csak akkor gondoltam olyan filmeket válogatok amikről már hallott ezt-azt a jónép. :D lehet kétfelé kellett volna osztani: blockbuster meg “kisebbek”, vagy nem tudom. :)

előzmény: Ragemarci (#774)

2020-06-20 13:58:54 Ragemarci #774

Jaja ez tény. De akkor ez rád is igaz, mert ez ugye a te T10 listád. :-D
Viszont tény, hogy az sem könnyíti meg ezeket a listákat, hogy sok érdekesség csak online jön...

Én amúgy, ha már videódban rákérdeztél eléggé várom az Ava, Druk, Without Remorse, Unhinged filmeket.(ezek elméletileg be lesznek nálunk is idén mutatva)
Franchiseból meg amit nem említettél, hogy kihagytál, de érdekes lehet az új Candyman meg a Peninsula

előzmény: Benny Bug (#773)

2020-06-20 13:47:09 Benny Bug #773

Egyébként meg, valamiért ennyire a franchise-filmek vannak manapság többségben, sajnos vagy nem sajnos. Pl tőlem kimaradt még a Hang nélkül 2, Bond 25 meg az új Szellemirtók, stb... Mind franchise, sajnos elég ritka már moziban ami nem az...

2020-06-20 13:42:35 Benny Bug #772

Most hogy mondod, tényleg van benne igazság. Amikor készítettem a listát, ez valamiért nem tűnt fel. A Battle royal részt csak azért hoztam fel, mert valamiért azok jutottak az eszembe róla, de annyira nem értek ehhez a műfajohoz, ezt férfiasan bevallom. Soha nem kötött le valamiért.

előzmény: Ragemarci (#771)

2020-06-20 13:34:42 Ragemarci #771

Miért ennyire túlsúlyos a franchise arány? Tenet meg a Free Guy csak ami nem? Úgyhogy ez most inkább Fast Food lista szerintem. A Free Guynál a Battle Royal/Npc részt nem értettem. Abban a játékmódban nincs Npc

előzmény: Benny Bug (#766)

2020-06-19 21:49:14 Benny Bug #770

Örülök neki és köszönöm szépen. :)

2020-06-19 21:13:58 Ugor #769

Köszönöm Banny fiú, ez is lelkes, alapos és lelkiismeretes munka!

előzmény: Benny Bug (#766)

2020-06-19 19:20:59 Lady Ópium #768

Még boncolgatom az értelmét...:)

előzmény: McCl@ne (#767)

2020-06-19 16:37:23 McCl@ne #767

Ó, én eddig nem is láttam ezt a témát, pedig néha érdekes lehetett volna. Most viszont pont jókor, mert épp egy novellasorozatot firkálgatok, úgy másfél-kéthetente jön majd a maradék két rész. Ahogy időm engedi. Az első kettőből itt a második, az elején tartalmazza az első linkjét. Sztori igazából nincs, néhány - fiktív - nap történéseit mesélem el benne, egy filmszerető karakterrel a főszerepben. Persze ez így lehet, hogy nem túl érdekes, mert olyan rengeteget nem kommentelek ide, hogy bárki "ismerhessen", és csak a személyem miatt belekezdjen, de talán a témába befér így is.

2020-06-19 10:29:43 Benny Bug #766

Filmek karantén után, avagy mi vár még ránk idén a moziban? :)

2020-06-17 15:41:37 ryood #765
2020-06-07 18:35:45 Lady Ópium #764

Így legyen :)

előzmény: Benny Bug (#762)

2020-06-07 18:35:38 Benny Bug #763

Köszi! ;)

2020-06-07 18:34:26 Benny Bug #762

Lady Ópium: igyekszem megmaradni annak a srácnak, “akiként” elkezdtem a csatornát, függetlenül attól, hogy a jövőben sok vagy kevés ember fogja azt nézni.
Annyi a célom vele igazából, hogy azt a nagymértékű szenvedélyt, illetve rajongást, amit a filmek meg úgy kvázi a popkultúra iránt érzek, legalább egy kis mértékben át tudjam adni más számára is. Ha ez csak egy kicsit is sikerült, akkor már boldog vagyok. :)

előzmény: Lady Ópium (#758)

2020-06-07 18:32:33 Ugor #761

Neked írtam, megérdemled, nyomtasd, használd egészséggel!

előzmény: Benny Bug (#760)

2020-06-07 18:31:10 Benny Bug #760

Jaj kedves Ugor, igencsak idézőjeles videós “pályafutásom” alatt még senki nem írt ilyen szépet. Komolyan mondom, kicsit el is érzékenyültem, amit pedig írtál, azt legszívesebben kinyomtatnám jó nagy betűkkel és kitenném a falra. :)

2020-06-07 18:29:09 Benny Bug #759

Köszi! Jó javaslat, ez alapján is össze lehetne állítani egy érdekes listát. :D

előzmény: Ragemarci (#757)

2020-06-07 18:25:58 Lady Ópium #758

Benny szerénysége még külön erény :)

2020-06-07 18:25:08 Ragemarci #757

Jó a felhozatal, látszik van már a tarsolyban filmes háttér és működik a szelekció. De legközelebb nem ImdB U10k legyen, hanem KT U50. ;-)

előzmény: Benny Bug (#755)

2020-06-07 18:23:07 Ugor #756

Azért mennyire ki vagyunk erre éhezve, igaz? Ebben a kategóriában már szinte csak félanalfabéta hülyegyerekeket látsz, akik mondjuk egy döglött macskával a fejükön, hogy még érdekesebbek legyenek, szétkurvaanyázzák igen hősiesen a távoli világrészen élő ismeretlen bácsikat, akik esetleg nem az ő magas kulturális elvárásaiknak megfelelőt alkottak. És más hasonszőrű 8 éves kis tahók százszámra zabálják ezt, és még talán irigylik is. Ebben a mocsárban egy ilyen Benny Bug srácot hallgatni olyan, mint egy masszázs egy fitness-wellness üdülőben!

2020-06-07 18:16:42 Benny Bug #755

Köszönöm mindenkinek, a filmek szeretete miatt meg ezért már megéri csinálni. :)

előzmény: sllrrrply (#753)

2020-06-07 18:14:50 zéel #754

Csatlakozom! Egy normális hang a mai harsány világban. Értékelem én is.

2020-06-07 18:11:05 sllrrrply #753

Nekem tetszett.

2020-06-07 17:59:42 Benny Bug #752

Nagyon köszönöm és örülök, hogy tetszett. Tényleg jólesik ezt olvasni. :)

2020-06-07 17:50:31 Ugor #751

Nekem tetszik, amit és ahogy mondtál. Nem vagy erőszakos, harsány, vulgáris és tolakodó, ahogy az ilyen videók zöméből már sajog. Inkább kedves figyelemfelkeltésnek érzem. Szóval, nekem jó érzés volt, kösz.

előzmény: Benny Bug (#741)

2020-06-07 17:08:33 Ragemarci #750

Lassan jön az a fánkpárna...

2020-06-07 16:22:50 Lady Ópium #749

Ne is törődj vele amit itt fecsegek, néha túltolom az ópiumot, tudod...:))

előzmény: Benny Bug (#748)

2020-06-07 16:21:33 Benny Bug #748

Semmi gond, elismerem én hogy nem beszélek tökéletesen. :) Szerintem egyikünk sem, de mindegy, nem is ez a lényeg igazából.

előzmény: Lady Ópium (#747)

2020-06-07 16:18:39 Lady Ópium #747

Semmit, nem piszkálódásból írtam ,csak nekem hang fétisem van.
Különösen érzékeny vagyok arra, hogy kinek milyen hangja van, hogy beszél, stb.
Majd inkább elolvaslak :)

előzmény: Benny Bug (#746)

2020-06-07 16:16:49 Benny Bug #746

És az egész pontosan mit is jelent?

előzmény: Lady Ópium (#744)

2020-06-07 16:14:28 Kempesbaba #745

Ezt ne...

előzmény: Lady Ópium (#744)

2020-06-07 16:13:38 Lady Ópium #744

Nem, csak kihallom a videódból, hogy kicsit T-sen beszélsz ;)

előzmény: Benny Bug (#743)

2020-06-07 16:12:13 Benny Bug #743

És az baj? :D

előzmény: Lady Ópium (#742)

2020-06-07 15:59:19 Lady Ópium #742

Te tuti nem pesti srác vagy...

előzmény: Benny Bug (#741)

2020-06-07 15:55:59 Benny Bug #741

Új videomban pár olyan filmet ajánlok, amik valamiért eddig ismeretlenek maradtak, pedig a minőségükkel nincs probléma.
Köszönöm, ha megnézitek, ha pedig feliratkoztok, azt még jobban! További szép napot mindenkinek! ;)

2020-05-28 02:55:09 Benny Bug #740

Új videomban 5 sokkoló filmet gyűjtöttem össze, amin rosszul lettek a nézők. Gyertek, nézzétek, ha felkeltette a téma az érdeklődéseteket, már nem sok kell az 5K megtekintéshez. :)
PS: Igen, nincs benne a Szerb film vagy a Cannibal Holocaust, sem Az emberi szálábú-filmek, mert ezek botrányairól a legtöbb ember hallott, így inkább olyan eseteket választottam, amiről nem biztos, hogy mindneki tud.
Ha tetszik és feliratkoztok, azt megköszönöm. Lesznek még ilyen listák, meg filmajánlók, hasonló jellegű dolgokra tessék számítani. Annyi a lényeg, hogy igyekszem egyedi, érdekes tartalmat hozni, nem más csatornáról másolni. Köszi a figyelmet! :)

2020-05-10 15:26:19 ryood #739

nem gondolom, hogy leegyszerűsítené a problémát az irónia használata. persze ezzel együtt el tudom fogadni, ha valakinek az efféle "beszélő fejes" montázs nem a világa, okés teljesen.
a végén a bácsi a kedvencem (amúgy a magyar retróból a felvétel) és valahol pont ez a lényeg. számomra azért döbbenetes, mert már a 70-es években jelen volt ugyanaz, ami ma is. talán ma még szélsőségesebben...
tehát hogy hatalmas a szakadék a két oldal között, és sajnos akik most irányítják az országot nem azon dolgoznak, hogy kialakuljon valamiféle párbeszéd. mert az lenne a jó, ha egyszerre lehetne valaki nemzeti és liberális: büszke a magyarságára (mint ahogy én is az vagyok művészekre, zenészekre, költőkre, írókra, tudósokra,stb) de közben szeretem a sokszínűséget, hogy lehet helye sok véleménynek kultúrának egy helyen, és nem kell azt gondolni mindenről, amit az aktuális hatalom akar, hogy gondoljak.

2020-05-10 14:17:53 Ragemarci #738

A prekoncepció virágkora

2020-05-10 14:16:04 Ugor #737

Nem, félreérthető voltam. Természetesen a lájknak is, dislájknak is van értelme, haszna, véleménykifejezési forma. Szóval, az kell, mindkettő fontos. Csak bizonyos esetekben nem annyira valós a használata. Izé politikus izé oldalról beír egy cikket, és mielőtt a bárki is elolvashatta volna időben akár csak az első mondatot is, kap 10 hányást, tíz röhögő fejet, meg 14 imádom szívet. Holott lehet, hogy nem is azt mondta, de kit érdekel?

előzmény: Ragemarci (#736)

2020-05-10 14:08:33 Ragemarci #736

Lehetséges. Egyszerű közlési forma, tény, de több helyről hallottam már, hogy a youtuberek nem is igen foglalkoznak a like/dislike aránnyal ezt csak a fiatalabb generáció hiszi. Idősebbek közül sokan nem hasznaljak. Amúgy kommentek között lehet, hogy írt a dislike nyomó, hogy mi nem tetszik neki, de youtubeon konstruktív vitát, beszélgetést, nem hiszem, hogy sokan tudnak generálni. Döntés kérdése ez inkább, lehet geci, aki használja, nem tudom. Másik kérdés, hogy akkor ez egy elvetemült dolog és szándékos fájdalomokozás? Akkor a lájk mi, egy odavetett kocka csoki?

2020-05-10 13:54:46 Ugor #735

Dislike: ez a tapasztalatom. Elég régi. Bizonyos mértékig politikai oldaltól független. Az emberek szélsőségekben élnek, és amit nem értenek, ismétlem, nem értenek, arra egyre inkább rosszul reagálnak. Nem mondják meg, hogy mit nem értenek, csak szeretnének valamit odavetni, amitől azt remélik, hogy a másiknak rosszul esik. Ez a legtöbbször könnyezve nevető fej, vagy mérges zöld hányóka, de a lényeg ugyanaz, nem értük és dislike. Ezért nem bontakozik a legtöbbször értelmes párbeszéd ember és ember között. Mert a kontrarosszul reagáló meg mások hányókát tesz, vagy valami lealázónak szánt legyintőt, esetleg gőzölgő székletkupacot.

előzmény: Ragemarci (#733)

2020-05-10 13:47:13 Ugor #734

Na, azért csak felkavartad a állóvizet! :o)) Amúgy kösz a videókat!

2020-05-10 13:47:12 Ragemarci #733

Értem én az üzenetet, csak nekem nem tetszik ez a formátum a bevágott jeleneteket(az ambient "agysejtes" rész pl. ezért üdítő). Nem érzem, hogy ezekkel kéne példálózni, így válik egyszerűvé, viszont érdekes módon, nekem, ezért is értékelődik fel a bácsi mondandója a végén. Az nagyszerű meglátás ryood részéről, passzol. Az meg végképp nem tetszett amit Ugor írt, kérdezett, ezért reagáltam rá. Félreértés ne essék, igen nagy tisztelője vagyok a főszerkesztő úrnak:-D

2020-05-10 13:40:10 Lady Ópium #732

Marcinak nem erőssége a finomkodás meg a kultúra.

2020-05-10 13:35:21 Tenebra #731

Én csak egy csoportot emeltem ki, amelynek tagjai sejtem, miért nyomják rá erre a "diszlájkot", és sejtem, milyen véleményük lehet erről. Amúgy nem olyan nehéz megfejteni a videó "üzenetét" szerintem, hogy ne értse meg akárki, nem kell ehhez "értelmiséginek" lenni. :D És azt sem vitatom, hogy vannak olyanok, akiknek más miatt nem tetszik a videó. Nem állítottam, hogy csak az nyomhat "nemtetsziket" rá, aki nem ért egyet az ideológiájával, csupán azt, hogy sok precedens után erre számítok, hogy a nemtetszikek jelentős hányada ideológiai alapú lesz, mert van, aki nem bírja a kritikát, illetve fáj neki az igazság.

Számomra amúgy a videó legeleje tetszett leginkább. Abban a jelenetben benne van minden - kb. így viselkedünk egymással. Most függetlenül attól, hogy ez a levitézlett sztár, Király Linda tényleg röhejes, mennyire nem emlékezett Himnuszra, ami azért alap, ha nem is tanulja az ember, mert ünnepségekkor a csapból is ez folyik, szóval ráragad az emberre, ha akarja, ha nem. De ugye a magyar nem segít, ha azt látja, hogy hibázik valaki, és szorult, szar helyzetben van, hanem leköpi, megszégyeníti, beáll a csordába, és dobálja a sarat, teljesen mindegy, minek az apropóján. Ez a közelmúltban megismétlődött egy másik szám apropóján, csak ott ha jól emlékszem, egy újságíró volt a célpont, és valami székely indulóról volt szó. :D Szóval ezen a mentalitáson kéne változtatni. Mert az egy dolog, hogy valaki buta, de mi nem feltétlenül kellene, hogy buták legyünk. Ez pedig teljesen független attól, hogy ki áll a "nemzeti" oldalon, ki meg a "balliberális" oldalon (ezek is szép sztereotípiák, én is szerettem volna mindig kifigurázni ezeket a mesterséges kategóriákat szatírják formájában, csak sajnos annyira nem értek a műfajhoz, ha amúgy rengeteg filmet is néztem a témában :C).

előzmény: Ragemarci (#728)

2020-05-10 13:30:36 Ragemarci #730

Annyira az, amennyire a kérdés volt. A like/dislike gombot meg szeretném kedvem szerint használni.

előzmény: Kempesbaba (#729)

2020-05-10 13:28:15 Kempesbaba #729

Nem. A dislike politikai hovatartozás arctalan (és ezért nyilván gyáva) kinyilatkoztatása. Mást ebbe belemagyarázni felesleges. A többi gondolatod arrogáns,sértő,általánosító és bántóan kioktató.

előzmény: Ragemarci (#728)

2020-05-10 13:16:35 Ragemarci #728

Ti, akik a kis véleménybuborékotokban lengetitek az arrogancia zászlaját, elárulom, hogy igen léteznek más értékek is. Attól, hogy ha csak egy oldalról olvasol, olvass bármennyit, nem lesz nagyobb rálátásod a dolgokra, inkább beszűkíti a gondolataidat. Látni is rossz, hogy szerintetek, ha valkinek, valami nem tetszik, akkor az nem érti. Az öreg a végén jól beszélt, a többi egyszerű és felesleges porhintés. Szerintem. A dislike nem a téma(vagy de, mert szó nincs itt "értelmiségi" üzenetről) és a szerző ellen szól, hanem a rövid minőségére irányul. Van ilyen, hogy van akiknek nem jön be

2020-05-10 13:12:59 zéel #727

aztán a subba letöltötte, és kirakta a saját feltöltéseként indavideora
magyarán ellopták a szellemi termékedet? vagy volt valamiféle hivatkozás rád?

2020-05-10 12:47:55 Lady Ópium #726

Hát, meg akinek nem inge, annak a bugyogója :)

2020-05-10 12:38:00 ryood #725

először is köszönöm neked is, hogy megnézted és véleményezted. és persze örülök a pozitív visszajelzésnek.
tudom, hogy ez egy erős állásfoglalás, ami van a videóban, ezért megosztó. fel vagyok készülve :) persze nem leszek álszerény, és nem esik jól egyetlen dislike sem, és nagyon tudok örülni, ha sokan megnézik, és sok a like...de nem azért alkotok semmit sem, hogy népszerű legyen, elsősorban nem.
2013-ban csináltam először ilyen montázst. akkor azt egész sokan megnézték, és szerették is. aztán a subba letöltötte, és kirakta a saját feltöltéseként indavideora. majd kiposztolták az oldalukra. nagyon rossz érzés volt. nem gond, ha valakinek nem jön be, ilyen van, de azt gondolom az a videó azért nem az internet hulladéka kategória...értetenkedtek rajta, hogy ez így mégis mi akar lenni...szóval rosszul esett, de ma már kevésbé visel meg az ilyesmi azért..:)
ez volt a video amúgy: képzelt jelentés magyarországról

2020-05-10 12:36:55 zéel #724

Jut eszembe egy régi, kedvenc idézetem:

Nem fogok tetszeni minden olvasónak, de nekem sem tetszik minden olvasó. (Berzeviczy Gergely)

2020-05-10 12:09:31 Ugor #723

Most nem azért, de szerinted azok értik, akik ellennyomnak erre? Annyit tudnak, hogy nem az ő szájízük szerint van, nem az ő szimbólumrendszerüket, pátoszukat használja, meg az valami gyanúsan értelmiségi dolog, mert nem értjük. Hát akkor diszlájk.

2020-05-10 11:50:14 Tenebra #722

Jó kis videó, szépen összefoglalja a lényeget, és rávilágít arra, hogy egy politikai ideológiákon felüli problémával állunk szemben, amelyen 1-2 "rendszerváltás" biztosan nem segíthet. Viszont arra számíts, hogy ha elterjed a videód, majd jönnek a "nagymagyarok" diszlájkjai (már most is van 5 "ellendrukkered"), esetlegesen sárdobálásai. :D De talán erre fel vagy készülve.

2020-05-10 11:12:46 MicaHiro #721

Persze, nem is vártam hogy megmagyarázd, szerintem sem vezetne semmi jóra. Most elmentünk egymás mellett, ez van, máskor majd talán nem így lesz.

2020-05-09 22:28:32 ryood #720

tudom, csak olyat eddig nem írtam. nincs benne nagy tapasztalatom (írás) és a blogomat is csak egy hirtelen jött ötlet miatt indítottam két éve. nem is "irodalmi" műveknek szánom ezeket, csak leírom, ami van bennem őszintén. mert akkor épp azt szavakkal tudom elmondani.
a filmes, videós önkifejezésen-alkotáson van a fókusz, azt tanultam is, meg mélyrehatóbban ismerem, nagyobb jóval a gyakorlatom is benne.
viszont, ha lesz inspirációm nőkkel kapcsolatban (jah, hát itt be kell valljam, őket nem igazán ismerem) biztosan írok majd róluk is...:)

előzmény: Lady Ópium (#719)

2020-05-09 21:53:22 Lady Ópium #719

Bakker pont a lófejűt választottad :))
Neki kockacukor kell meg ügető, nem kamera.

Na de én arra gondoltam, hogy írnál egy ugyanilyet mint a Férfiak, csak Nők-ről, nem videót.
Az írások engem speciel jobban érdekelnek, mondjuk férfi szemszögből.

Nyugodtan írj olyat amit gondolsz, én nem fogom félreérteni, sőt...száz ostort csaptak már a hátamon, az se fájt.

2020-05-09 21:45:21 ryood #718

róluk csináltam egy montázst három évvel ezelőtt. voltak belőle félreértések, mert ez nem általában a nőkről szól, hanem "bizonyos" nőkről...

előzmény: Lady Ópium (#717)

2020-05-09 21:41:35 Lady Ópium #717

Akkor most jöhet a Nő!!!! ;)

2020-05-09 21:38:39 ryood #716

hehe :)
és a legfontosabb, hogy: igaz.

előzmény: Lady Ópium (#715)

2020-05-09 21:37:07 Lady Ópium #715

Na ez az írásod tetszett, őszinte és mocskos, jöhet még hasonló!!! :)

2020-05-09 21:28:18 ryood #714

köszi, és mindenkinek, aki megnézte és véleményezte. tényleg nagyon örülök neki és jólesik.
ha nem megy át, amit és ahogy kommunikál, akkor én már biztos, hogy feleslegesen "magyarázkodok", amúgy sem szeretem magyarázni a videóim, hogyan kell érteni és nézni...:)
ettől függetlenül szívesen próbálnék írni valamit, hogy érthetőbb legyen ez a "nyelv".
Kempesbaba: értem abszolút a problémát. igazad van. ám a snittek nagy része olyan gyorsan átvált a következőbe, hogy ha feliratoznám őket, elvonná a figyelmet az arcokról, a látványról, pedig az is fontos nagyon. és valahogy engem zavarna esztétikailag is . szóval ez egy ilyen viszonylag gyors folyam, ami rázúdul a befogadóra, néha lassabb, "pihenősebb" inzertekkel, ahol lehet gondolkodni kicsit.

előzmény: MicaHiro (#712)

2020-05-09 18:13:37 Benny Bug #713

Üdv mindenkinek!
Nincs külön adatlapja a sorozatnak, ezért ide írom.
Szóval legújabbvideomban az Odaát, azaz Supernatural legijesztőbb epizódjait gyűjtöttem össze.
Ha feliratkoztok, azt nagyon megköszönöm, lesz még egy csomó új tartalom hamarosan, valószínűleg találtok majd kedvetekre valók.

2020-05-09 13:43:06 MicaHiro #712

A "baj" az, hogy ez a kisfilm érezhetően olyan nyelven beszél, amin én nem értek.

De a sok munka látszik rajta, úgyhogy grat ;)

2020-05-09 13:26:08 Ugor #711

Mit is mondjak... nagyon tetszik! Egészen zseniális!

2020-05-09 11:40:36 Kempesbaba #710

Oke azt láttam,de ha nem tudod ki az a Hankiss Elemér,akkor nehezen illeszted oda a nevet az archoz.
De ez már úgy hangzik részemről mintha kötözködnék.
Gratulálok a munkádhoz főleg a tök jó ötletedhez.

2020-05-09 10:05:21 ryood #709

Köszi. A leírásban tüntettem fel oket.

előzmény: Kempesbaba (#708)

2020-05-09 09:58:05 Kempesbaba #708

Öreg ez nagyon jó lett,grat!
Egy észrevételem lenne. A nevesíthető szereplők nevét én alájuk írnám miközben megszólalnak.

2020-05-08 23:37:10 ryood #707

terveztem egy ideje, hogy csinálok egy montázst a magyarokról, most végre volt inspiráció, és ki tudtam dolgozni a koncepciót: ÍME

2020-04-26 12:08:07 Dió #706

Filmekhez semmi köze, de ha már a karanténnak hála a sarki boltnál senki sem utazik messzebb, otthon tespedő travel junkiek és kényszernyugdíjazott globetrotterek számára ajánlom a frissen rendberakott fotós oldalamat, ha valaki szeret kanapéról utazni.

2020-03-31 20:18:46 Benny Bug #705

Sziasztok!
Ha nem jó helyre írom ezt, akkor előre is elnézést.
Szóval, gondolom nem sokan tudjátok, de pár éve hobbi szinten viszek egy filmes honlapot, ahol legfőképp moziélményeimről írok, meg ilyesfajta dolgokról.
Úgy döntöttem, hogy egy következő fejezetet nyitok a site történetében, ami annyit tesz, hogy videos tartalmakkal is ki fogom egészíteni az eddigieket! Minden témában, ami film, játék, könyv, sorozat, esetleg anime/manga, stb, ilyen jellegűek.
Hamarosan érkezik az első video (még a héten), addig is, akit érdekel a dolog, kérem hogy iratkozzon fel az oldalam YouTube csatornájára.
A bizalmatokat előre is köszönöm, igyekszem a lehető legminőségibb tartalmat hozni nektek!

2020-02-02 22:16:22 ryood #704

nem ide kéne írnom most erről, de jobb topikot nem találtam az a helyzet...
megnéztem ma a ludwigban a dead web című kiállítást. ajánlom mindenki figyelmébe itt a kritikuson. alapvetően nem filmes témájú kiállítás, de nekem nagyon beindította a fantáziámat.
szóval valami olyasmiről szól a fáma, hogy nincs már internet a földön sehol, posztnet kor...és akkor ezen a témakörön belül mindenféle intermédiás (fotó, film, video, szobor, installációk, websiteok stb...) alkotás gyűjteménye. persze volt több cucc is, ami elég erőltetett volt számomra, vagyis túlságosan intellektuális, bölcsészesen megmagyarázott mondanivalójú mű, de a többsége igen érdekes, némelyik még szórakoztató és interaktív is. végül is egész idő alatt az járt a fejemben, hogy milyen filmet csinálnék erről a témáról szívesen?
mert annyira film után kiált a téma! nem?
izé..micsoda jó kis apokaliptik vision lehetne, szívem szerint vmi extra low budget kamaradráma lenne...vmi indusztriális helyszínen mindenféle kütyükkel...de lehetnének növények is....és néhány túlélő, aki elmeneklt...és vmi emberi dráma....na jó, ez elég általános tudom, csak érdekelne, mást is megihlet-e ez?

2019-11-21 11:19:59 zéel #703

Lehet, hogy az Alkotó nem örül, de tegnap késő este már olyan fáradt voltam, hogy ugyan kíváncsiságból megnyitottam az írásod, de csak az utolsó bekezdést olvastam el...ez viszont mint egy jó trailer, abszolút kedvet csinált az egészhez.
Ma viszont elolvastam. Megrendítő. Dicséretére válna bármelyik neves kortárs magyar írónknak.

2019-11-21 07:15:47 oscarmániás #702

Szerintem jó, köszi. Nekem tetszett.
(Nem is tudtam erről az Irodalmi Szemléről. Eddig.)

2019-11-20 23:20:46 critixx #701

Megjelent egy ilyen írásom az Irodalmi Szemle hasábjain. Hátha elnyeri valaki tetszését.

2019-09-06 20:31:43 ryood #700

igen, szabad...

2019-09-06 12:37:30 kaamir #699

Ha esetleg valami véreset és - reményeim szerint - izgalmasat olvasnátok ősszel.

2019-09-06 11:52:07 zéel #698

József Attila "Szabad-ötletek jegyzéke" jutott eszembe...

2019-09-06 11:40:54 Interracial Facial Creampie #697

a disznót nikolkidmen vágja, azbeszt

2019-09-06 11:01:54 ryood #696

köszi :)
a kérdést nem értem pontosan...

2019-09-06 10:18:48 zéel #695

Erős szöveg.
Szabad-ötletek jegyzéke !?

2019-09-06 08:55:33 ryood #694
2019-08-17 13:43:10 ryood #693
2019-08-07 10:13:46 Meggyinator #692

Sziasztok, nemrég találtam rá erre az oldalra. Nagyon sok hasznos dolgot tudtam meg, és jó kis filmek és olvasmányok vannak itt. Köszönöm mindenkinek.

A napokban készült el az első sci-fi novellám, hátha okozok vele valakinek egy kellemes 10 percet. :)

• ...