Filmkérő topik - OLVASD el az első hozzászólást! 👁

(vissza a topikok listájához)

2020-11-25 11:37:00 oscarmániás #1104

link
Ha nem érkezik válasz, akkor annak oka van. Nem kell minden fórumtopikba beírni. :)

előzmény: vig gabor (#1103)

2020-11-25 11:29:04 vig gabor #1103

Hello !

A Következő filmet szeretném kérni:

Áldd meg az állatokat és a gyermekeket!
(Sajnos az IMDB számát nem tudtam kideríteni)

Köszönöm !

vig.gabor2@freemail.hu

2020-11-11 19:24:05 toxi #1102

Hello

A Következő filmet szeretném kérni.

Tartalom : Öngyilkos akciókkal megölnek Thaiföldön több amerikai és angol katonát is. Az amerikai kormány Vietnámot sejti az akciók mögött. Eközben Bob Ross amerikai kommandós a fiát próbálja elökerítteni Vietnamba. Az amerikai kormány kapcsolatba lép vele és elmondják neki hol találja a fiát és ha elmegy érte akkor egybe próbálja már meg kideríteni hogy kik állnak a katonákat ért támadások hátterében és számoljon le velük. Cserébe ők biztosítják neki és a fiának a kijutást az országból.

2020-11-01 09:16:43 bambula #1101

Szeretném kérni ezt a filmet:

2020-10-25 10:33:32 toxi #1100

Hello

A Következő filmeket szeretném kérni.

Tartalom : Cheryl-t gyerekként (Virginia Bryant) egy gonosz szörny kísértett álmában, de most hogy felnőtt, a horror regényíró megdöbbenésére a régi rémálmok kezdenek valóra válni .Aztán még fokozódik a rettegés egy kicsit amikor Cheryl fiatal lányát ejti foglyul az emberevő óriás, akiről azt hitte nem létezik máshol csak az elméjében és a könyveiben…

Tartalom : Az amerikai kickbox válogatott ígéretes tehetsége, Eric Kulhane számára álmai netovábbja a világbajnoki cím elnyerése. A győzelemmel járó hírnév és vagyon mellett Kulhane ezzel bizonyíthatná, hogy méltó a nevére, hiszen apja és bátyja is a cím birtokosai voltak. A mindent eldöntő bajnokság Las Vegasban kerül megrendezésre, ahol Eric még a szorítón kívül találkozik veszedelmes kínai ellenfelével, Hong Do-val, akivel összetűzésbe keveredik a helyi bowling klubban. Az igazi ellenfél azonban mégsem Hong Do, hanem egy elvetemült gazember, aki azért, hogy biztosítsa a két bajnok meccsére tett fogadásait, elrabolja Eric gyönyörű menyasszonyát, mert így akarja a bajnoki cím várományosát a küzdelem önkéntes elvesztésére kényszeríteni. Eric azonban nem adja olyan könnyen a rég várt győzelmet

Magyar cím : Gyémánt maffia
Tartalom : Két rivális Keresztapa mar évek óta küzd a varos birtoklásáért. Jóllehet, fegyverszünetet kötöttek néhány forrófejű ifjonc miatt újból kitör a két banda között a háború! És ha egy fiatal bokszoló pont ezt az időpontot választja, hogy megbosszulja kedvese halálát, két ármádián kell keresztülverekednie magát, hogy kiegyenlítse a számlát.

2020-10-19 22:30:45 VVega #1099

Szeretném kérni: Love and Monsters

Közben látom, hogy más néven fent van, bocsi!

2020-10-16 13:21:09 metal_face #1098

Feltettem őket!

előzmény: HejjaX (#1097)

2020-10-15 22:07:02 HejjaX #1097

Ezeket vegyétek fel légyszi, köszi:

Impetigore

The Queen of Black Magic

Tremors: Shrieker Island

2020-10-12 20:01:24 Koravén #1096

Miss Americana - Taylor Swift (2020)
amerikai dokumentumfilm

Tartalom:
Az érdekfeszítő dokumentumfilmben Taylor Swift megmutatja mind dalszövegírói, mind énekesi énjét – megismerhetjük a nőt és a hangja mögött rejlő erőt.

IMDb:

Port.hu:

Wikipedia:

2020-10-09 22:20:36 Ugor #1095

Most nagyon bűnbánóan és szégyenkezve be fogjuk ismerni, hogy van még párezer TV film, ami szintén nincs fent. :o(((

előzmény: Zalaba Ferenc (#1094)

2020-10-09 21:59:01 Zalaba Ferenc #1094

Őszintén meglepett, hogy Stuqrt Gordon Magyarországon forgatott remekműve (amiben Budapest Bukarestet játszik), a Daughter of Darkness nem szerepel az adatbázisban, pedig a filmben Garas Dezső negyedik színészi kreditet kap. Lécci, pótoljátok!

És akkor már mehet a Stay Home cîmű szösszenet is.

2020-10-09 09:15:32 toxi #1093

Hello

Ezeket a filmet szeretném kérni.

Tartalom : A huszonnegyedik században végre elérkezhetne a galaktikus béke ideje. Az elnök éppen egy konferenciára tart, amikor egy rejtett bomba megrongálja űrhajóját, s így kénytelen egy elhagyatott bolygón- a sugárfertőzött Földön- leszállni. Hamarosan kiderül, hogy a bolygó nem teljesen lakatlan, és az itt élő társaság vezetője, Kyla áll a szabotázs hátterében...

Magyar cím : Ultra Force 3 : Rendőri védelem alatt
Tartalom : Tartsátok életben 72 órán keresztül! Igy szól Piere kapitány parancsa, aki egy titkos ügynök és Hongkongba kell szállítania a szép Jacquelinét, hogy tanúskodjon előző élettársa Lung ellen. Lung egy hongkongi szindikátus főnöke, akitől mindenki fél. Liza és Mona akik barátnők és egyben a hongkongi rendőrség alkalmazottai, feladatott kapnak. A feladat hogy védjék meg Jacquelinét. A Küldetés hamarosan veszélyes játékká fajuk mert Jacqueline megpróbálja megzsarolni Lungot. Lung két gyilkos küld a lányra, hogy hallgattassák el. A Lányok mindent megtesznek hogy megvédjék Jacquelinét. Mona megöli az egyik bérgyilkost de társa megszökik és bosszút tervez.

2020-10-08 20:37:59 elzablues #1092

Igen, emiatt igényeltem volna én is, de majd figyelek rá, mi van a várószobában.
Ugor, köszi!

előzmény: oscarmániás (#1090)

2020-10-08 20:23:47 Ugor #1091

Ez volt az.

előzmény: elzablues (#1089)

2020-10-08 20:13:12 oscarmániás #1090

Réges-régen volt ilyen, és úgy emlékszem azért szűnt meg, mert a vaktában osztályozók csataterévé vált. Megjegyzem, ihletet meríteni kezdetekben előszeretettel használtam.

előzmény: elzablues (#1089)

2020-10-08 19:41:58 elzablues #1089

Azt meg lehet egyébként lesni vhol, mik a legfrissebb feltöltések? Simán lehet, h csak én vagyok balfütty, de nem lelem, ha van ilyen fukció. (A beküldések közt volt egy link, talán bakocsától, de mire odaértem, h megnézzem, feltöltődött, a címét pedig nem jegyeztem meg.)

előzmény: metal_face (#1087)

2020-10-08 19:09:24 elzablues #1088

Ez így teljesen korrekt, köszönjük. :)

előzmény: metal_face (#1087)

2020-10-08 19:03:20 metal_face #1087

Abszolút igazad van, nem is a filmes értéküket vitatom, csak utánad még más is bekért 6 klipet, erre írtam a tendenciát. Aminek valóban rövidfilmmel felérő értéke van, természetesen ezután is jöhet, csak a számukat kell ezeknek limitálni, mivel, ahogy oscarmániás is írta, alapvetően nem ez az oldal profilja. :)

előzmény: elzablues (#1086)

2020-10-08 18:47:45 elzablues #1086

Nem terveztem többet. Töröld, ha nem fér bele az az azt hiszem 5, amit az elmúlt órában küldtem be. Mondjuk én javarészt teljes értékű rövidfilmeknek tartom ezeket, és semmivel sem kevesebbnek, mint a 4 mp-es kisfilmet arról, ahogy egy kisgyerek virágot ad egy nőnek. De természetesen nincs gond, ha így látjátok jobbnak, akkor ehhez tartom magam a továbbiakban. :)

előzmény: metal_face (#1084)

2020-10-08 18:44:11 oscarmániás #1085

Osztom metal_face véleményét. Nem a "videocsippek" az oldal főprofilja.

2020-10-08 18:39:29 metal_face #1084

Srácok, bocsássatok meg, de ne legyen már az a tendencia, hogy most mindenki mindenféle videoklipet bekér. Addig oké, hogy valaki kér 1-2 kedvencet, de a fél youtube-ot azért ne pakoljuk már fel. Ez alapvetően egy filmes oldal, és teljesen oké, ha néhány klip felkerül, de ha most páran belekezdenek ebbe, akkor onnantól mindenki mondhatja, hogy de az ő általa kért klipeket meg miért nem tesszük fel, ha xy-ét meg feltettük. Valahol meg kéne húzni a határt, úgy gondolom.

2020-10-08 13:08:27 elzablues #1083

Utánakutatok majd gép előtt, hátha ott engem se dob le a feltöltési kísérletekből, az RH-kért viszont addig is nagy-nagy köszönöm!

előzmény: metal_face (#1082)

2020-10-08 12:59:55 metal_face #1082

Radioheadeket feltettem, a Kashmir -és Middle East klipek viszont nincsenek fent imdb-n, és rendezőjükről sem találok sehol infót, elég hiányos adatlapok lennének. Ha tudsz róluk valami infót, akkor persze okés :)

előzmény: elzablues (#1081)

2020-10-07 08:55:51 elzablues #1081

Többszöri próbálkozásra is ledob a rendszer, így ide fordulnék. Radiohead klipeket/kisfilmeket szeretnék kérni felvitelre.

Burn the witch
Karma police
2 + 2 = 5
Paranoid android

Ill. a Kashmir-tól a The curse of being a girl-t és a Middle East-től a Blood-ot.

2020-10-03 23:59:51 ryood #1080

Flavio Mogherini gialloját kérném: La ragazza dal pigiama giallo

2020-10-03 07:29:47 toxi #1079

Hello

Ezeket a filmet szeretném kérni.

Tartalom : Katonai egységek sora ereszkedik le az Izrael középső részén elterülő Armageddon völgyébe. Egyik pillanatról a másikra emberek milliói tűnnek el. A média még soha sem szembesült efféle történelmi eseménnyel, az egész világ meredten figyeli a televízió képernyőjét. Ebben a pillanatban bukkan fel egy karizmatikus vezető, bámulatra méltó dimenziójú csodákat téve. Ő volna a rég várt Messiás? Az egész világ meg van róla győződve, hogy igen. Kizárólag Bronson Pearl és Helen Hannah, a WNN, az egész világot átszövő hírhálózat munkatársai vannak olyan helyzetben, leleplezhessék az igazságot. Amikor azonban Helen rádöbben az új vezető tényleges kilétére, az érzések zűrzavara lesz úrrá rajta. Továbbra is nagyon szereti Bronsont, ám új fényben látja Krisztust és az Antikrisztust. Immár a világ rendőri erőivel a sarkában csak egyetlen lehetőséget lát arra, hogy minden ember tudomására hozza: egyenest az Antikrisztus felé tartanak...

Tartalom : Egy titokzatos "Messiás" felbukkanása után a világ életben maradt társadalma két részre oszlik: Hívőkre és Tagadókra. Thorold Stone, akinek családja szintén eltűnt a "Messiás" érkezésekor, az O.N.E. nevű szervezet ügynöke. Társával éppen a Tagadók után nyomoz, amikor egy különös számítógépes programot kap. A disc a "Csodák Napja" elnevezésű virtuális világ kódjait tartalmazza. Az idő sürget: a Csodák Napján a Föld valamennyi lakosa be fog lépni a programba, ahol az állítólagos "Messiás" várja őket azzal, amit a világon mindennél jobban szeretnének. A csábítás nagy, a tét óriási, a lélek pedig elveszik.

Magyar cím : Börtönsziget
Tartalom : Egy baloldali terrorista és felesége szökést kísérel meg a műholdakkal és lézerágyukkal biztosított börtönszigetről.

2020-09-26 23:25:34 elzablues #1078

Csúcs vagy, köszönöm!

előzmény: metal_face (#1077)

2020-09-26 23:16:14 metal_face #1077

Voilá! :)

előzmény: elzablues (#1076)

2020-09-26 23:03:54 elzablues #1076

A We are who we are c. minisorozat feltöltését kérném. (Novemberben zárul csak, de ez rem., h nem akadály.)

2020-09-07 18:04:56 MicaHiro #1075

Sziasztok,

Nem vagyok biztos benne, mi ennek a formája, úgyhogy itt írom meg, hogy a Bill&Ted face the music-hoz mehetne az alábbi leírás:

"Korábban úgy volt, a két leendő rocker San Dimas-ból megmenti az univerzumot kalandos időutazásuk során, viszont valami hiba csúszott a tervbe. Jelenleg már mindketten édesapák, és még mindig próbálják megírni azt a dalt, aminek segítségével véghez vihetik a feladatot, amit nekik szánt sors. "

Köszi előre is :)

2020-09-07 13:03:20 metal_face #1074

Pipa!

előzmény: toxi (#1073)

2020-09-07 12:54:24 toxi #1073

Magyar cím : Akcióban a nindzsa
Tartalom : Tina apját megölik Hong Kongi útján és elrabolják tőle a családi ékszereket. Tina Amerikába értesül apja haláláról, és barátjával Rex-el Hong Kongba utaznak, hogy bosszút álljanak a gyilkoson,Ginsbergen, aki nem más, mint a gonosz nindzsák vezetője.Egy nindzsát azonban a saját módszereivel lehet legyőzni csak. Ezért Rex a helyi nindzsa mester tanítványa lesz.

Köszönöm

2020-08-24 19:25:37 bothbenedek #1072

Helló,

Kérném szépen: Ever After

2020-08-24 00:41:52 elzablues #1071

Elvileg lezárt sorozat felkerülhet, betettem a kérések közé a Freaks & Geeks-et. Egy évados, el lett kaszálva. Remélem, h maradhat, egyszer már el lett utasítva.

2020-08-22 20:05:26 bambula #1070

2020-08-18 17:47:14 toxi #1069

Hello

Ezeket a filmeket kérném.

Tartalom : Egy fiatal kadét próbálja menteni a katonai akadémiát attól, hogy bezárják. Ebben a szellemek segítségét kéri...

Tartalom : A Montgomery gimnáziumnak különleges vendégei érkeznek. A gonosz földönkívüliek nem hagynak kétséget a felől, hogy rosszban sántikálnak, de a tanulók alkut kötnek velük, hogy a világ sorsa egy kosárlabdameccs keretében dőljön el.

Magyar cím : Öldöklő vírus
Tartalom : A bulvár-újságíró és a kormányügynök harca az ufókkal a légierő bázisán.

Magyar cím : Titkos bázis
Tartalom : A békés Caribi sziget a legbrutálisabb szinterévé válik, mikor a vérszomjas Turner tábornokot nevezik ki a bázis élére,
ahol titkos orosz bázist akar létesíteni...

Magyar cím : Kegyetlen szakasz
Tartalom : 1973-ban Vietnamban gázbombákat dobtak le a falvakban, megölve a férfiakat, a nőket és a gyermekeket. Két bántalmazással vádolt amerikai pilóta elfogták és megkínozták őket. Mindkét férfi megadja a nevét, rangját és sorszámát, de egyikük sem vallja be. Máshol hét különféle egyénből álló csapatot bocsátanak a két pilóta megmentésére. Ezeknek az egyéneknek sikerül kiszabadítaniuk a pilótákat a börtönben lévő vízketrecekből (vízzel a vállukig), ám a vietnami ellentámadás halálosnak bizonyul. Csak egy mentő marad túl, és őt terheli az a tudás, hogy az Egyesült Államok kormánya azt akarja, hogy a pilóták megmeneküljenek, majd elhallgattattak, hogy elrejtsék a gázbombák dobásában játszott szerepüket.

Magyar cím : Menekülés a Pokolból
Tartalom : Katonák egy csoportja csapdába esett az ellenséges vonalak mögött Afganisztánban. Az egyetlen remény a túlélésre, hogy felszálljanak egy speciálisan tervezett buszra.

2020-08-09 09:25:25 oscarmániás #1068

Ha volna hozzá egy két-három soros ismertető, azt megköszönnénk :)

előzmény: idomtalan (#1067)

2020-08-09 08:29:44 idomtalan #1067

Hello, ezt az elég elfogadható koreai Coen-Tarantino filmet kérném:

köszi!

2020-08-05 12:50:23 metal_face #1066

Mi köszönjük! :)

előzmény: idomtalan (#1065)

2020-08-05 12:28:35 idomtalan #1065
2020-08-04 09:16:44 toxi #1064

Ezt a filmet szeretném kérni.

Tartalom : Megaville elkápráztat, Megaville nyomaszt. Megaville a szórakozás városa, Hemishpere a fasiszta állam. Palinov a Hemishpere-i rendőrség tagjaként a média csempészek után nyomoz és árukészleteiket megsemmisíti. Nagyratörő apja akaratának engedelmeskedve dr. Vogel agykontroll kísérleteinek alanyává válik. Palinov titkos küldetéssel érkezik Megaville-be. Célja a média feketepiac császárának - Newman-nak - a felkutatása. Felfedezi a Dream-A-Life - Álmodj-Ébren - elektronikus agy rejtekhelyét, de az agyába programozott hallucinációk egyre rémisztőbbek és egyre gyakrabban jelentkeznek. Amikor szembekerül Newman-nal már nem önmaga többé

2020-08-02 01:36:48 Interracial Facial Creampie #1063

Pieces of a Woman (2020) - Mundruczó Kornél

köszike!

2020-07-20 22:08:38 metal_face #1062

Feltettem (az IMDb szerinti 2002-es évjárattal :)

előzmény: harsanyi (#1061)

(SHE'S NO ANGEL)

Köszönöm, előre is.

2020-07-19 15:19:46 toxi #1060

Hello

Ezeket a filmeket szeretném kérni.

Magyar cím : A Sas Szeme
Tartalom : Egy bevetés során az ellenséges vonalak mögött felejtenek néhány katonát,egyedül Anthony Glenn éli túl, kitüntetésben részesül ezáltal bekerül a vezető tisztek világába.Ahol a heroin és a prostitúció a fő üzlet...

Magyar cím : Terrorváros
Tartalom : Amerika egyik nagyvárosát erőszakos bandák tartják rettegésben, akik mindenkit megölnek és mindent tönkretesznek, ami csak az útjukba kerül. A rendőrség látszólag tehetetlen, az otthonukat vagy családjukat vesztett embereket a kormány lepukkant menekülttáborokba vezényli. Jack Murphy egy gyárat üzemeltet a veszélyeztetett zónában. Természetesen őt is felszólítják, hogy hagyja el azt, és keressen menedéket a legközelebbi menekülttáborban. Jacknek azonban esze ágában sincs megfutamodni, maréknyi elszánt társával együtt veszi fel a harcot az időközben a gyárat ostromló bandával szemben. Az értelmetlennek tűnő harc hamarosan azonban értelmet nyerni látszódik, és egy kegyetlen összeesküvés részletei kezdenek kibontakozni Jack előtt, aki innentől az igazság harcosaként küzd már nem csak magáért, hanem a városért és annak nyomorba taszított polgáraiért.

Tartalom : Ray biztonsági őr, dermedten nézi végig hogy az általa őrzött bankot kirabolják feleségét pedig lelövik. Mivel a tetteseket nem fogják el magánnyomozásba kezd, hogy kiderítse kik voltak a gyilkosok. Hamarosan meg is találja őket és elhatározza, hogy leszámol a bűnözőkkel. Egy hajmeresztő autós üldözéssel kezdetét veszi a bosszúhadjárat.

Tartalom : Ian "Shotgun" Jones vadászik egy szadista nőgyűlölő mániákusra.

Tartalom : A harcművészetek sztárja, Richard Norton, különösen kiemelkedőt alakít ebben a testvéri drámában amely egy halálos küzdelem jegyében zajlik, apjuk cégének irányításáért. Norton a nevelőapja kedvence, s testvére vonja be őt a harcba, kettejük életéért és az egyesített irányításért.

2020-07-13 17:02:16 harsanyi #1059

Kérem felrakni:

2020-07-04 01:12:18 metal_face #1058

Pipa! :)

előzmény: Adam Taylor (#1057)

2020-07-03 20:03:59 metal_face #1056

Feltettem őket, köszi! :)

előzmény: toxi (#1055)

2020-07-03 19:51:26 toxi #1055

Hello

Ezeket a filmeket szeretném kérni. Ezek most talán tényleg nincsenek fent. :D

Magyar cim : Száguldás a dicsőségért
Tartalom : Két jó barát, a motor szerelmesei már mindent tudnak, amit csak a masina örök rajongóinak egy országúton tudnia kell. Itt az idő hogy a versenypályán is próbára tegyék képességeiket. Bár az első kísérlet totális kudarcba fullad - a motor darabokra hullik - arra azonban elég,hogy egy éles szemű tehetségkutató felfigyeljen rájuk. Ifjú kettősünk így hamarosan versenyző-szerelö párosként Európa versenypályáinak levegőjét-benzinbüzét ízlelgetheti.Hamarosan rá kell ébredniük, hogy profi versenyek világa egész más mint az otthoni országúti hősködéseké, s választaniuk kell a két nagy csapat a "Szamurájok" és a "Magánzók" egyben a becsület és dicsőség között.

Tartalom : A mexikói turistaút eredeti célje, hogy megismertessen az ókori azték és maja kultúrával , és a mai modern szertartásokkal. Az utasok rádöbbennek arra, hogy furcsa világba kerültek, ahol a valóság és az álom keveredik, különös erőszak uralkodik, normális embereknek kell kétségbeejtő, halálos társasjátékot játszani.

2020-07-01 09:51:55 toxi #1054

Igen erre. :) Biztos angol címre kerestem (Graveyard Disturbance) így nem találta meg.

2020-06-26 22:11:13 Ugor #1053

Erre gondoltál? Mert régóta itt hever.

előzmény: toxi (#1052)

2020-06-26 20:52:06 toxi #1052

Ezt a filmet szeretném kérni.

Tartalom : Öt fiatal kis piti bolti tolvajnak ahhoz hogy megszerezzen egy felbecsülhetetlen értékű kincset egy egész éjszakát egy sötét katakombában kell töltenie. Igen ám, de arra nem számítanak, hogy ott különféle pokoli teremtmények is tanyáznak.

2020-06-26 12:00:38 tomside #1051

Köszönöm! :)

előzmény: metal_face (#1050)

2020-06-26 11:57:05 metal_face #1050

Nesze! :)

2020-06-26 11:51:37 tomside #1049

Ez a film hiányzik nekem az oldalról. Előre is köszönöm, ha felkerül. :)

2020-06-23 13:11:18 Havierez #1048

Ez a dokumentumfilm nincs fent a kritikustomegen! Előre is köszönöm szépen a pótlást! :)

2020-06-18 08:33:56 toxi #1047

Ezeket a filmeket szeretném kérni

Tartalom : Ifjú Jackie már gyermekkora óta rajong a Kung-Fu-ért, de apja határozottan megtiltotta, hogy gyakorolja. Egy napon találkozik egy koldussal, aki felajánlja neki, hogy megtanítja harcolni. Jackie nagy tehetségről tesz bizonyságot, gyorsan tanul, erről azonban senkinek nem beszél, titokban tartja képességeit. Amikor azonban nagybátyja éttermét kiszemeli magának egy zsaroló banda, Jackie kénytelen bevetni minden tudását.

Tartalom : 2032-ben járunk, amikor a Föld expedíciókat küld a Marsra. Miután két űrhajó legénysége titokzatos módon elpusztult, azt követően, hogy a bolygó felszínén egy különös művészeti alkotást találtak, az SC-37 legénysége indul útnak, hogy megpróbálja kideríteni, mi történt. Hamarosan megtudják az okot, amikor egy vérszomjas szörnyeteg kezdi tizedelni őket. Vajon lesz-e köztük olyan, aki élve jut vissza a Földre?...

Tartalom : A karizmatikus világvezetőnek, Nicole Carpathiának (Gordon Currie) sikerült az elképzelhetetlen: véget vetett az idők kezdete óta dúló vérengzésnek, és békében egyesítette a világot.
Híve, az amerikai elnök, Gerald Fitzhugh (Louis Gossett Jr.) mindent megtesz, hogy az USA ne álljon a béke útjában, de mikor merényletet kísérelnek meg ellene, egy gonosz összeesküvés tárul elé, és rá kell döbbennie a fájdalmas igazságra: küszöbön a III. világháború, amely az ő béke iránti elkötelezettsége miatt védtelenül érné Amerikát.
Versenyt futva az idővel Fitzhugh-nak magának a történelemnek a végét kell megakadályoznia.

Tartalom : Amikor a kormány meghívja John Farley - t és családját, hogy töltsenek el 90 napot az általa a Holdra tervezett lakásban, a család nem mindennapi kalandnak néz elébe. De lelkesedésük hamar alábbhagy, amikor megtudják, hogy a föld alatt lévő kupolában teljesen el lesznek szigetelve a külvilágtól, nem érintkezhetnek senkivel, s minden lépésüket vigyázó tekintetek kísérik. Egy titkos kamráról azonban egyikük sem tud...

2020-06-15 22:05:40 Interracial Facial Creampie #1046

Köszönöm! (pipa helye –>)

2020-06-12 09:50:16 bambula #1045

Köszönöm szépen! :)

2020-06-07 18:09:32 bothbenedek #1044

Kérném szépen.

Jazz

És köszönöm.

2020-06-02 20:54:41 toxi #1043

Ezeket a filmeket szeretném kérni

Tartalom : A szerelem, hatalom és hírnév hódító nőjét az ördög támadja meg, mivel ő is mindent akar meghódítani. Még az ördög is megtanulja, hogy nincs olyan harag, mint egy nő megvetése.

Magyar cím : Rendőri megbízatás
Tartalom : Farley Wood amerikai rendőr életveszélyes kalandokba keveredik egy Karib-tengeri szigeten. Kábítószerkereskedő és emberrabló bandával kell szembeszállnia egy olyan államban, ahol jelenléte senkinek nem kívánatos.
Túszkiszabadítási akciója közben kiderül, hogy az életben a barátok és az ellenségek állandóan helyet cserélnek.

2020-05-30 18:31:40 alvaringaz #1042

Köszönöm! :)

2020-05-28 12:07:28 toxi #1041

Magyar cím : Zsaruk
Kegyetlen gyilkosok támadnak rá egy kis közösségre. Miközben egy kisfiú elrablásán munkálkodnak, rengeteg ártatlan szemlélőt, utcai járókelőt gyilkolnak meg. S hogy miért éppen a kisfiú a célpont? A válasz a múltban keresendő: apja korábban éppen ennek a gyilkos bandának volt a tagja, mígnem hatmillió dollárral a zsebében egyszer csak meglépett előlük.Az anya egy mindre elszánt rendőrrel indul a fia kiszabadítására.

Magyar cím : Utolsó lehetőség
Tartalom : A 3. világháborút követően egy titokzatos vírus szabadul el ami lehetetlené teszi a férfi-női testi kapcsolatokat. A Fennmaradó emberek csoportokba tömörülnek és egymás ellen harcolnak. Egy titkos laborba sikerül kifejleszteni a vírus ellenszerét de őket lemészárolja egy fanatikus vezette csoport. Egyetlen túlélőnek a Professzor fiának kell a munkát folytatnia miközben a családját lemészárlókon is bosszút akar állni.

Magyar cím : A Pokol motorosai
Tartalom : A banda vezetője, Takashi és a fiatal szerelő, Kojl között elfajuló versengés nem kímél semmit és senkit sem. Kojl barátja kórházba kerül. Kojl barátnője elrablása és bántalmazása miatt, elfogja Takashit és apjától nagy váltságdíjat követel. A végső hajszára felkészülnek a motorosok és a rendőrség is.

2020-05-19 22:05:13 Ugor #1040

Nekem ezzel csak egy bajom van, hogy két éven át sorozat, és hová tegyük a dátumot, de ettől függetlenül aki fel szeretné tenni, majd felteszi.

előzmény: Filozofus (#1039)

2020-05-19 21:49:34 Filozofus #1039

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy filmet (az Új film kérése menüpontban már jeleztem az igényem, de a kívánságom – minden jel szerint – nem nyert kedvező fogadtatást).

Erről van szó: https://www.imdb.com/title/tt6790012.

(Részletek: francia-svéd-svájci dokumentumfilm, minisorozat; 2017-es, rendezője nincsen, egyik-másik színész már szerepel a Kritikus Tömegen. Kulcszavak: anarchizmus, forradalom, politika; Tartalomleírás: A dokumentumfilm az anarchizmus történetét ismerteti két részben.)

A Tudnivalók... III/2. pontja szerint minisorozat felkerülhet az oldalra, ez pedig minisorozat. Csak emiatt próbálkozom ismét.

Köszönöm szépen előre is!

2020-05-13 21:25:48 Lady Ópium #1038

Na igen, sorozatok meg itt mint a fehér holló.

2020-05-13 21:22:33 Kempesbaba #1037

Amiket sorolsz azok sorozatok a tévében,amiket Ugor mutat,azok mozifilmek

előzmény: Lady Ópium (#1036)

2020-05-13 21:01:57 Lady Ópium #1036

Ezek pont nem.

2020-05-13 20:45:15 Ugor #1035

De, vannak. Csak keresni kell.

előzmény: Lady Ópium (#1034)

2020-05-13 20:33:33 Lady Ópium #1034

Itt az adatbázisban mesék nincsenek???
Nem találtam 1et sem.

2020-05-05 11:05:40 bambula #1032

Sziasztok.

Ezt a filmet kérném:

2020-05-02 18:18:58 Ugor #1031

Felraktam, írj hozzá, amit szeretnél.

előzmény: manuva (#1030)

2020-05-02 17:28:16 manuva #1030

Sziasztok,
beküldtem a Georg című filmet, se imdb-n, sem sehol nincs fent. Összesen a facebook oldala és a vimeo oldal, ahol meg lehet nézni bizonyítja hogy tényleg létezik és nem én találtam ki :)
Remélem nem baj, köszi.

2020-05-02 10:04:17 metal_face #1029

Feltettem őket!

előzmény: toxi (#1028)

2020-05-02 09:37:19 toxi #1028

Ezeket a filmeket szeretném kérni

Tartalom : Félelmetes húsevő vírus pusztít a Földön, ami valamilyen módon az űrből került a Földre. A tudósok számára teljesen ismeretlen. Az idő sürget, hiszen nem egészen egy év alatt az emberiség nagy része megfertőződött. Dr. John Daniel genetikus és felesége, Anna mindent megtesznek azért, hogy megtalálják az ellenszérumot. De a húsevő víruson kívül van egy még komolyabb ellenfél, akit szintén le kell győzniük....

Magyar cím : A genezis terv
Tartalom : A 23. századi férfiak és nők közötti háború története...

Magyar cím Prototipus
Tartalom : Egy tolószékes veterán jelentkezik egy kísérleti programra annak reményébe hogy ismét járni tud majd. A Kísérlet sikeres, a veteránból pedig egy tökéletes gyilkoló gép lesz, akit arra programoznak be hogy vadásza le az utolsó ellenállókat.

Előre is köszönöm.

2020-05-01 11:10:45 Bruce94 #1027

Sziasztok.

A mi Szapporónk című jégkorongtémájú dokumentumfilmet szeretném kérni.

Köszönöm előre is! :)

2020-04-23 12:42:47 metal_face #1026

Pipa

előzmény: bambula (#1025)

2020-04-23 10:23:54 bambula #1025

Szeretném kérni ezt a filmet:

2020-04-22 06:45:54 toxi #1024

Ezt a filmet szeretném kérni.

Tartalom : Két fiatal barát szökési kísérletének drámai története, akiket tőrbe csalt a gonosz Ching Kue őrsége, és a titkos aranybányában őriz. Egy sor kegyetlen büntetés, verés és emlékezetes kung-fu után hőseinknek végre sikerül legyőzni Ching Kuet, és kiszabadítani a többi rabot.

Előre is köszönöm.

2020-04-20 15:48:55 Havierez #1023

Nincs fent ez a dokumentumfilm. Köszönöm előre is a pótlást.

2020-04-19 18:23:52 HejjaX #1022

Ezt a filmet tegyétek fel légyszi.
A már fent lévő Attack on Titan második része, de a címben lévő betűtípus, meg az eredeti cím imdb-től eltérő volta miatt inkább rátok bízom az egészet.

2020-04-15 11:40:29 Adam Taylor #1021

Sziasztok, szeretném kérni:

2020-04-14 07:45:31 deathcode #1020

Port.hu linkje is van, az IMDb-n szereplő ITN Productions pedig londoni székhelyű :)

2020-04-14 06:18:48 Mikkey #1019

Ez egy discovery-n vetített ismeretterjesztő doksi volt, valóban nincs sok köze a filmes berkekhez

2020-04-14 00:20:26 Ugor #1018

Biztos vagy benne, hogy ez egy film és nem egy hírműsor? Mert se rendezője, de még egy ország sincs, ahol készült volna...

előzmény: Havierez (#1017)

2020-04-13 23:22:32 Havierez #1017

Előre is köszönöm a film feltöltését! :)

2020-04-09 23:35:16 MicaHiro #1016

:D Köszi ;)

2020-04-09 20:03:05 Ugor #1015

Tessék, de nem állok jót érte. ))

előzmény: MicaHiro (#1014)

2020-04-09 18:37:11 MicaHiro #1014

Szeretném kérni az alábbi, minden bizonnyal remek fülöp-szigeteki horrofilmet:
Aurora (2018)

Köszi előre is :)

2020-04-04 22:02:03 Mikkey #1013

Szeretném ezt a mini sorozatot kérni
Unorthodox (2020)

2020-03-30 09:18:01 Adam Taylor #1012

Sziasztok, ezt a minisorozatot szeretném kérni:

2020-03-28 21:45:49 toxi #1011

Ezt a 3 filmet kérném!

Magyar cím :Punk vakáció
Tartalom: Egy motoros Punck banda meggyilkol egy éterem tulajdonost. Az áldozat lánya és néhány helybeli a rendőrség tétlenségét megunva a saját kezébe veszi az igazság szolgáltatást. Az addig békés kisvárosban és környékén elszabadul a pokol, mikkor megkezdődik a leszámolás.

Magyar cím : A Pokol királynője
Tartalom : Egy gyönyörű nő emelkedik ki a földből. Szépsége földöntúli,minden porcikája tökéletes,kivéve jobb kezét, amely három karomba végződik. Ö Lillith, a pokol királynője. Feltett szándéka,hogy hatalmába keríti az emberiséget. Csak egyetlen erő képes ellenállni neki : a szerelem. A Pusztítás közepette egy fiatal pár szembeszáll vele.

Magyar cím : Tűzharcban
Tartalom : Vezető üzletemberek, vállalatigazgatók kerülnek egyre-másra az emberrablók fogságába.Egyikük apósa azonban magándetektívet fogad fel veje kiszabadítására.

2020-03-13 18:05:58 Adam Taylor #1010

Hali, ezt kérném: https://www.imdb.com/title/tt4169146/
Nagyon köszi!

2020-03-05 10:57:57 Adam Taylor #1009
2020-03-02 20:33:29 Danesz99 #1008

A jó kt-s, ahol tud, segít.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#1007)

2020-03-02 20:30:37 Interracial Facial Creampie #1007

Tényleg nem sikerült, biztos elbújt az Hugo-adaptációk közt. Azért köszcsi!

előzmény: Danesz99 (#1006)

2020-03-02 20:22:11 Danesz99 #1006

Ezt miért nem sikerült megtalálnod?

előzmény: Interracial Facial Creampie (#1005)

2020-03-02 19:43:24 Interracial Facial Creampie #1005

Lészi tedjétek föl:
Nyomik
Hamár fönvan, akkor botsch.
#kthxbye