Filmet keresek

(vissza a topikok listájához)

2018-02-23 18:02:32 PG #2253

Kossz, kozben megtalaltam, csak nem tudtam torolni a beirast.

előzmény: Mizi (#2249)

2018-02-22 14:04:53 St4nt0N #2252

Valószínűleg erre gondolsz: The March (1990), 1991-ben láthattad a tévében.

előzmény: gyengeandras (#2251)

2018-02-22 13:57:20 gyengeandras #2251

Egy filmet aminek csak a sztoriját tudom felidézni de sajna a címére nem emlékszem.
Kicsit sci-fis a történet meg olyan "holivudijas" de alapvetően igen elgondolkoztató: egy rettenetesen száraz év után az afrikai fickó elindul a falujából gyalog és hamarosan éhezők milliói csatlakoznak hozzá, hogy eljussanak Európába és ott a gazdagok háza előtt haljanak éhen. Az ENSZ meg mindenki más tehetetlen és végül a spanyol tengerpartra átkelve megérkezik a tömeg, ahol a kivezényelt fegyveres határőrizet iszonyú vérengzést visz végbe. Nincs happy end !

2018-02-22 12:13:24 camelot #2250

Sziasztok. Egy ismerősöm kérését tolmácsolom, aki egy magyar filmet keres. Az általa küldött leírást copyzom be most:
"Még gyerekként (vagy nagy kamaszként) láttam, tehát jó rég, a tévében vetítették egyszer. Talán "Dani" volt a címe, vagy esetleg Jani. Egy kissrácról szólt, valamilyen vasutas családból, a faterja a fűtőházban dolgozott (szerelő, vagy mozdonyvezető volt), és a srác egy csomó időt töltött a gőzösök közelében. Teli van a film gőzösökkel, és ha az emlékeim nem csalnak, akkor a Hámán Kató (= Északi =Füsti) fűtőházban játszódik. A sztorira már nem emlékszem, csak a sok gőzösös jelenetre. Azóta sem láttam ezt a filmet, és guglizásom sem vezetett eredményre még. Lehet, hogy rosszul emlékszem a címre. "

Melyik lehet ez a film?

2018-02-14 12:53:59 Mizi #2249

Égető bizonyíték. :)

előzmény: PG (#2248)

2018-02-14 12:48:26 PG #2248

Egy amerikai vigjatekot keresek, egy no talal egy cd-t, amin egy volt CIA ugynok feljegyzesei vannak, es ennek reven akarja finansziroztatni a plasztikai mutetjeit.

Nemreg lattam, de sehol se talalom es sajnos az idezetek kozott nem tudok keresni.:-(

Ah, vegre megvan: Burn After Reading

2018-02-09 19:22:31 lizardking #2247

Köszönöm a válaszokat!

2018-02-09 12:47:33 Raul #2246

Hátha így is találsz valamit:
IMDB Most Popular "Minimal Cast" Titles

2018-02-09 10:32:40 Ugor #2244

Ez igazán kevés szereplős és igazán dráma.

2018-02-09 10:31:38 budaik #2243

The Sunset Limited (2011)

Az interjú (2003)

ez a kettő jutott az eszembe hirtelen :)

2018-02-09 10:24:20 lizardking #2242

Üdv! Tudnátok nekem minőségi kamaradrámákat modani? A legjobb az volna (ha van ilyen), ha csak két szereplője lenne a filmnek, de a lényeg, hogy minél kevesebben vannak a karakterek, annál jobb!

2018-01-30 17:51:16 macready #2241

Sziasztok, melyik magyar animációs filmben, vagy sorozatban szerepelt ez a kismalac?

2018-01-27 01:19:01 PG #2240

Hihetetlenul borzalmas a magyar hang. :-((

előzmény: Ragemarci (#2239)

2018-01-26 22:43:16 Ragemarci #2239
2018-01-26 22:42:55 Ragemarci #2238

előzmény: renatoid (#2237)

2018-01-26 14:47:42 renatoid #2237

Sziasztok keresem a Menekülés címü filmet charley seen nel a föszerepben magyarul. nem tudja valaki honnan tudnám leszedni????

2018-01-16 00:59:01 PG #2236

Egy magyar rovidfilmet keresek.
A tortenet egyszeru, egy ferfi bemegy egy templomba, ami elott egy nyomorek koldul, de bent nem talalja meg, akit keresett. Duhos lesz, es a duhet a kolduson tolti ki, egyre kegyetlenebbul dobalja penzermevel.
Emlekeim szerint a Filmszemlen lattam, talan 2000-2005 kozott, azota nem hallottam rola.

2018-01-14 16:27:25 johnnygnandt #2235

még egy film lenne sivatagban játszódik a közeli jövőben a főhőst elfogja egy sivatagi horda és körbe állják ugy kell verekedjen a horda legerősebb tagjával és van benne egy erőd a katonák francia légionarusokra hasonlitanak egy bomba nő az egyik őrt lenge öltözékbe lefegyverzi ennyire emlékszem ha tudna valaki segiteni megkösszöném

2018-01-14 16:17:53 johnnygnandt #2234

köszi

2018-01-13 21:38:24 Edwest12 #2233

Waxworks II: Lost in Time ;)

előzmény: johnnygnandt (#2232)

2018-01-13 20:29:57 johnnygnandt #2232

sziasztok! a film főszereplője mintha dimenziókon át menekül talán egy nő után az egyik dimenzióba egy pofa ki van kötve egy oszlophoz és látszanak a belső szervei egy holló csipegeti ennyire emlékszem ha esetleg valaki tudná ennyiből a cimét.

2018-01-12 19:41:38 grofjardanhazy #2231

@radmutant69 – ÚRISTEN, lecsekkoltam, tényleg!

Na de miért nézek én ilyen szarokat? :'( Gyorsan újra is nézem a Werckmeister harmóniákat!

2018-01-12 18:21:44 radmutant69 #2230

Nekem ez eléggé úgy hangzik, mintha a Horrorra akadva 5. része lenne... :D

2018-01-12 17:38:11 grofjardanhazy #2229

Sziasztok!

Van egy nagyon távoli, de rettenetesen fárasztó filmemlékem egy olyan, magyar szinkronnal látott filmből, amiben a Majmok bolygójában látotthoz hasonló intelligenciaszérummal lövik a gorillákat, akik aztán hirtelen többen is közepesen szörnyű humorú, beszélő állatokká válnak.

A lényeg a következő:

A gorillák által elkötött fehér furgonban, egy kertvárosi ház előtt ül két kedves, szőrös emberszabású, aki mögé a raktérbe bepattan még kettő (?), majd az egyikük kijelenti: Húzzunk el innen, mert démon szállta meg a házat.
Mire a sofőrgorilla hátrapillant, és ijedtében felüvölt:
- Matt Damon szállta meg a házat?

Google-ből, különböző kulcskifejezésekkel nem találtam meg. Nektek van valamilyen ötletetek?

2018-01-05 20:57:37 Lacika83 #2228

Sziasztok!

Igyekszem feladni a leckét, az alábbi filmet keresném, sajnos nem emlékszem a címére, már nagyon régen láttam, emlékeim kissé kopottasak.
Honkongi akciófilmről van szó (esetleg kínai, de nem valószínű), 1980-as évek vége 90-es évek eleje lehet a készítési idő.
A történet:

Egy család a kisfiuk születésnapját ünnepli, amikor (korrupt) maszkos rendőrök tévedésből rájuk támadnak. A családapa még kimenti az égő házból a kislányát, de a fia és a felesége meghalnak. A családapa végül rájön, hogy rendőrök az elkövetők, és bosszút esküdve egyenként vadássza le a gyilkosokat.

Még annyit tudok, hogy a főszereplő korrupt rendőrnő (amerikai), karate világbajnok volt egykoron. ( Nem, nem Cinthya Rothrock!)

Előre is köszönöm!

2017-12-29 21:11:00 battag #2227

Igen, ez az, köszönöm!

előzmény: tomasso (#2226)

2017-12-29 18:42:44 tomasso #2226

Szia, az előbbi az szerintem:

Tranzit a mindenhatóhoz

2017-12-29 18:38:55 battag #2225

Sziasztok!

Két filmet keresek (bocs, kicsit hosszú leszek);
1.: szerintem az 1980-as években forgatták, amerikai romantikus vígjáték. Az elején, ha jól emlékszem, a férfi főszereplő átveszi az új kocsiját (kabrió kereklámpás, 3-as BMW) majd a szalonból elhajtva betenne egy cd-t, matat a kesztyűtartóban és eközben frontálisan ütközik egy szembejövő busszal, meghal. Felkerül a "menny előszobájába", ahol egy bizottság előtt kellene bizonyítania, hogy megfelelően élte-e az életét. Aki megfelel, az bejut a mennybe, aki nem azt visszaküldik a Földre (?). Van egy emlékezetes jelenet, miközben elemzik a ffi életét visszajátszák azt, hogyan nem mert beszállni a szárnyait bontogató CASIO-ba (mondván kinek kell kvarcóra), a vizsgáló is büszkén mutatja, hogy még neki is CASIO órája van. A ffi főszereplőnk itt, a "menny előszobájában" találkozik egy nővel, akivel persze egymásba szeretnek és persze a női főszereplő életet tökéletes volt, épp azért halt meg, mert valakit meg akart menteni (?). Tehát a vizsgálat végén a nő a mennybe jut, a férfit visszaküldik, vagyis csak küldenék, mert a menny és a Föld felé tartó buszok egymás mellől indulnak, a ffi kiugrik a maga buszából és belekapaszkodik a nőt is szállító buszba. Mindezt élőben nézi a bizottság, akik ezért a bátor tettért kinyittatják a nőt is szállító busz ajtaját, így végül a ffi is a menybe jut a nővel.
Ha jól emlékszek, akkor elég ismert színészek vannak benne de persze nem tudok nevekre tippelni sem.
2. Egy Woody Allen fanyar vígjáték, aminek közepén egy háborús jelenetben (talán francia forradalmakkor) a Woody Allen által megtestesített szereplő egy ló vagy zebra jelmezbe kóvályog a csata közepén. Átnéztem már Woody Allen filmjeinek listáját, jó párat meg is néztem ezek közül, de egyik sem ez volt. Arra emlékszem csak, hogy anno valamelyik királyi tévében nézték szüleim és sírtak a röhögéstől az egész film alatt.

Köszönöm!

2017-12-28 23:20:24 Onway #2224

Ez lesz az,köszönöm!Jobban emlékszel rá úgy látszik nálam!
Már csak a címére lenne szükségem... :)
De köszönöm a segítséget,így talán másnak jobban beugrik a film címe!

előzmény: PG (#2222)

2017-12-26 20:17:15 merknatalia #2223

Sziasztok!
Keresek egy filmet,arra emlékszek, hogy volt egy férfi aki este elalszik és másnap reggel arra kell, hogy a telefonján ő van beállítva háttérképnek, amikor egyedül aludt a házban.horror film

2017-12-25 15:40:04 PG #2222

Nekem mas errol az emlekem.
Az 1980-as evekben lattam TV-ben, talan szovjet film, talan elsofilmes rendezoe?

Az emlekeim szerint egy kis csoport akar atjutni a tengeren vagy nagy tavon egy masik foldteruletre, ket nemet repulo meglatja oket es az egyik egy kozepkoru katona ferfi kivetelevel mindenkit lelo, asszonyokat, gyereket is, mert az a parancs, hogy senki se juthat at azon a szakaszon. A nemetek versenyben vannak a tarsaikkal, es ezzel a lovessorozattal az egyik repulo eleri a buvos 50 lelott aldozat szamat, igy ok kapjak meg este a dijat egy tarsuk elott, aki egy oraval kesobb erte el az 50. talalatot. A nemet pilota eszreveszi, hogy az egyik aldozata nem halt meg, hanem kimaszik egy jegtablara, de nem akarja atadni a dicsoseget a masik nemetnek. Viszont becsuletbeli kotelessegenek tartja, hogy kesobb likvidalja az aldozatat, ezert kesobbi bevetesekbol visszaterve mindig tesz egy kerulot, es mindig sikertelen.
Az ilyen alkalmakkor mar az atfagyott, idonkent jegen elalvo katona almaibol lehet megtudni, hogy miert indult el es hova akar visszaterni. A fegyveret se tudja hasznalni, mert a zavar befagyott, es mire hasznalhatova valik, mar csak egyetlen toltenye maradt.
A parancsnokainak feltunik, hogy a nemet rendszeresen kesve ter vissza es gyanakodni kezdenek, atvezenylik a nemet pilotat mashova, aki meg egyszer utoljara visszater a vegso leszamolasra, nem torodve azzal se, hogy radion kiadjak a lelovesere szolo parancsot, mert rendszeresen az ellenseghez megy.
A katona vegul eleri a szarazfoldet es par percnyire van a tarsaitol, amikor a gep ismet megjon, ketsegbeesetten lefekszik es szerencsejere a repulogep fegyvere beragad, igy kilovi a gep egyik motorjat, le kell szallnia.
A katona tarsai lerohanjak a gepet es elviszik a nemet pilotat, aki dobbenten csak olyasmit mond, hogy "egyetlen lovessel?"
Ara tippelek, hogy talan ez, vagy ehhez hasonlo lehetett a film cime.

előzmény: Onway (#2210)

2017-12-19 13:06:11 Bandalf #2221

Köszi necksprain,ezt a sorozatot el is kezdtem. ;)

2017-12-19 01:25:07 necksprain #2220

heló. bár nem film, hanem egy hat részes minisorozat, és épp négy hozzászólással alább kérdeztem rá én is, én az into the westet is készséggel ajánlom, az rendesen körbejárja az indián-telepes témát három generáción keresztül. illetve ha az észak-amerikaiba belefér a mexikói, akkor az összes zapata western, pl kedvencem talán a fuss, ember, fuss, meg a tepepa, a hős bitang.

2017-12-18 21:29:09 Szőke Helga #2218

Anasztázia Romanovárol keresek egy tőbb részes filmet,nem tudom a címét.A Romanov család kivégzésénél ő életben marad és alnéven él,Anna Andersonként.Segítsetek, kérlek!

2017-12-18 17:15:32 Bandalf #2217

Kis nagy ember,Wind river,Nanuk,ezeket meg fogom nézni,a többit láttam. :)
Nagyon köszi mindenkinek!

Egyébként pont a Visszatérőt újranézve jutott eszembe,hogy szívesen néznék egy indiános történelmi filmet,de nem sok van sajnos.

2017-12-18 16:36:28 Ugor #2216

A Farkasokkal táncoló meg a Kis Nagy Ember mellett A visszatérő, stb. de ha tényleg hitelest akarsz, akkor inkább legyen dokumentumfilm. Még kevésbé hitelesek a Winnetou-filmek, meg az Utolsó mohikán-verziók.
Viszont találtam neked egy jót: Nanuk, az eszkimó

2017-12-18 16:25:10 von Schatu #2215

Farkasokkal táncoló. Hogy mennyire hiteles azt nem tudom, de emlékeim szerint elég jelentös szerepük van a filmben.

2017-12-18 16:24:29 MicaHiro #2214
2017-12-18 16:19:03 Edwest12 #2213

Ha jól értem a kérdésed: Kis nagy ember. Az egyetemen jártam egy a Vadnyugat történetével foglalkozó órára, és ott a tanár ezt javasolta.

2017-12-18 16:01:46 Bandalf #2212

Sziasztok! Tudtok ajánlani észak-amerikai őslakosokról szóló hiteles filmet? Vagy olyat,amiben meghatározó szerepük van? Köszi!

2017-12-16 00:14:22 Onway #2211

Sziasztok!
Álarcban c. NDK-s sorozat magyar szinkronnal nincs meg valakinek véletlenül?
Nagyon hálás lennék érte!

2017-12-16 00:12:36 Onway #2210

Sziasztok!
Egy elég régi háborús filmet keresek.Annyi van meg belőle,hogy valami havas pusztaságban lezuhan egy szövetséges vadászrepülő,akit egy német vadász lőtt le.
Arról szól a film,hogy az életben maradt pilóta gyalog próbál eljutni valami biztonságos helyre,a német pilóta pedig minden nap keresi,rárepül,próbálja kicsinálni.Van egy jelenet,amikor valami fehér ponyvát talál,az alá bújik,hogy ne vegye észre.A vége az,hogy egyetlen tölténye van a földön lévőnek,puskával.Eltalálja a motort,és lezuhan a német.
Ha valaki felismeri,kérem segítsen beazonosítani!Előre is köszönöm!

2017-12-12 14:35:21 necksprain #2209

közben mégis az into the west volt.

előzmény: necksprain (#2208)

2017-12-11 14:43:31 necksprain #2208

halihó. western, talán minisorozatot keresek, ami nem az into the west, eddig azt hittem az. mikor a telepesek mennek nyugatra, van egy nő, akinek valami miatt megsebesül a lába, azt hiszem amputálják, majd út közben néhány nap alatt kiszenved. ennyi maradt meg. (elkezdtem megint az into the westet, de az első két részben (mikor mennek a telepesek nyugatra) nem volt ilyen, lehet hogy csak a második generációnál lenne ez a jelenet?) köszi!

2017-12-09 12:37:46 merknatalia #2207

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. A film amit keresek Amerikai vígjáték.A vádlott nőt úgy állítják be a bíróságon, hogy a függöny elhúzásakor a fény rávetődik, mintha szent lenne.Tudom, hogy nem sok információ, de remélem, valaki tudja, melyik filmről lehet szó. Előre is köszönöm

2017-12-06 20:36:33 herram #2206

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. A film amit keresek nagyrészt afro amerikaiakról szól bandaháborús drogokkal kapcsolatos dolgok is vannak benne rögtön az elején megöl valaki egy drogdílert a kolumbiaiaktól veszik a drogot és ha jól emlékszem van egy (talán)rendőr aki egy prostituáltnál elrejtőzve öli meg (megfojtja)az embert aki a film elején megölte a dílert. A film New Orleans ban játszódik kb 90-es évek divatja figyelhető meg az afro amerikai embereken(túlméretes ruha,stb) a végén az egyik főszereplőt is lelövik mikor ott akarja hagyni a várost a nőjével. A DVD lemezen a kép: Egy afro amerikai (ha jól emlékszem)piros ruhában ül lehajtott fejjel.Valaki tud segíteni előre is köszönöm.

2017-11-27 15:47:32 act #2205

Sziasztok! Ezt keresem: Talán skandináv film, idősebb nő elválik (v meghal a férje?). Két felnőtt lányával (az egyik "nagyhangú csajos", a másik az ellentéte) utaznak, valami déli helyre, szórakozni. A nő beleszeret az üdülőben egy sármos idősebb pasiba. Aztán kiderül, hogy ez a pasi valami gigoló, aki csak megbízásból flörtölt. Előre is köszönöm, Act

2017-11-26 08:22:19 Korben #2204

Igen, köszi!:)

előzmény: St4nt0N (#2203)

2017-11-25 22:56:27 St4nt0N #2203

Teddy Bear (2012)
(A Dennis párja, valóban.)

előzmény: Korben (#2201)

2017-11-25 22:02:51 Kalevala #2202

Dennis (2007) ?

2017-11-25 21:12:45 Korben #2201

Sziasztok!
Az alábbi filmet keresem, annyit tudok róla, h 2000-es években készült, asszem dán film, műfajilag dráma, egy testépítő férfiról szól (igazi testépítő férfi játsza el), aki egy nagyon félénk ember, anyjával él együtt. A filmből készült korábban egy rövidfilm is (mely sok díjat zsebelt be, így készítettek egy mozifilmet is belőle).

2017-11-23 22:14:03 tomside #2200

Szia, üdv itt!
Itt sehogy nem tudsz megnézni egy filmet, itt csak értékelni tudod őket a megtekintést követően. :)

előzmény: Ildiko Somebody (#2199)

2017-11-23 21:52:54 Ildiko Somebody #2199

Új vagyok az oldalon, imádom a magyar filmeket (persze nem mindegyiket). Hogy tudok megnézni egy videót?

2017-11-22 23:15:46 pietro #2198

Sziasztok,
egy olyan filmet keresek, ami nagyjából arról szólt, hogy volt benne egy benne egy gyerekcsapat, és köztük az a legenda járta, hogy ha a kertek alatt egyfajta titkos útvonalon közlekednek és ha a felnőttek eközben nem veszik észre őket, akkor eljuthatnak egy varázslatos világba/helyre. Ha felnőttek észre veszik őket akkor lőttek a dolognak és újra kellett próbálkozniuk. Rémlik egy jelenet amikor az egyik srác elér oda, és tenger van ott, de amikor "visszatér" akkor valami lóitató szerűségből bukkan elő. (Meg egy ló is mintha rémlene, de ebben nem vagyok biztos, nagyon régen láttam.)

2017-11-21 15:11:12 Umberto #2197

Köszönöm, ez az! Hogy a szürrealizmusról ne mindig Dali és Bunuel jusson eszükbe a diákoknak. ;-)

előzmény: oscarmániás (#2196)

2017-11-21 15:01:38 oscarmániás #2196

Next Floor (2008) ☆
A következő emelet

jó kis rövid :)

előzmény: Umberto (#2195)

2017-11-21 14:55:29 Umberto #2195

Sziasztok!

Van egy film, aminek a címe nem jut eszembe. A filmben van egy olyan jelenet, amiben egy asztaltársaság ebédel, és folyamatosan "zuhannak alá", miközben esznek. Egy sokemeletes házban vannak, ahol mindig beomlik alattuk a padlózat, ők meg székestül, asztalostul folyamatosan egy emelettel lejjebb zuhannak.
Tudja vmelyikőtök, melyik ez a film?

2017-11-20 15:30:29 Raul #2194

Nem a Pleasantville?

2017-11-20 15:21:23 PG #2193

Megint nem talalok egy filmet, pedig tudom, hogy lepontoztam korabban. :-(

Amerikai film, szappanoperakat neznek fiatalok, tv szerelo speci taviranyitot ad nekik, amikor ujra a sorozat megy, az beszippantja oket es ok is szereplokke valnak.

Valakinek ezek alapjan beugrik, melyik lehet az?

2017-11-11 22:52:52 hhgygy #2192

The Man in the moon 1991
film + plot + tractor + two sisters

előzmény: coccinellaseptempunctata (#2191)

2017-11-11 20:06:26 coccinellaseptempunctata #2191

Sziasztok!
Egy elég régi filmet keresek. Sajnos nem tudom a színészek nevét sem. Viszont arra emlékszem, hogy a főszereplő kettő lány és egy fiú, kicsit régimódi a film, és vidékies.
A filmben az van, hogy a fiú elkezd udvarolni a kisebbik lánynak, majd meglátja a nagyobbik lányt, rögtön beleszeret, aztán a fiú dobja a kisebbik lányt, majd a nagyobbikkal találkozgat, és feldobja a kalapját egy faágra, majd pár órával később a vidéki élethez hűen megy szántani egy fülke nélküli traktorral. Ahogy fordul a traktorral a fiú, kinyúl a korábban odadobott kalapjához, és leesik a traktorról, majd hát nem finomkodok, keresztülmegy rajta a tárcsa. Aztán a kisebbik lány meglátja a fiút, és a fiú anya odakiabálja neki hogy: Menj el Dany.
Szóval nagyon keveset tudok a filmről, de nagyon szeretném megtalálni, köszönöm ha valaki segít.
Szép estét :)

2017-11-11 14:38:51 Edwest12 #2190

Asszem megtaláltam: Wu Lang ba gua gun
Felkeltette a figyelmem a leírásod, úgyhogy nyomoztam kicsit. Remélem, ez az! ;)

előzmény: Tutmozisz86 (#2187)

2017-11-10 13:55:23 Tutmozisz86 #2189

Köszi, de sajnos nem az lesz. Fiatalabb, 30-as a főszereplő benne. A harc során találkozik a másik 7 emberrel. Nyílt terepen kezdődnek meg a harcok.

2017-11-10 13:39:34 coles #2188

Az első (talán):

Shôgun Iemitsu no ranshin - Gekitotsu (1989) ☆
A sógun árnyéka
Shogun's Shadow
(Furuhata Yasuo)

előzmény: Tutmozisz86 (#2187)

2017-11-10 13:32:37 Tutmozisz86 #2187

Sziasztok! 2db filmet keresek, mindkettő 2000 előtti :)
1.) Az első egy régi VHS-en kiadott "harcművészeti vagy kínai film" A története röviden: 7-8 ember találkozik nyakukban egyforma medállal. Ők képviselik a különböző harcművészeti stílusokat: az egyik ninja, a másik szamuráj, a harmadik saolin stb. A sors össze hozza őket egy közös harcra az ellenség serege ellen. A főszereplő hófehér ruhában szerepel benne végig. A fehér ruhás főszereplőt a végén egy hídon közel vagy száz nyílvessző találja el a hátán, majd végül egyet a szívébe is kap. Jellegzetes fegyvere van: Egy "tőr"-höz vagy inkább egy kisebb szigonyszerű bothoz hosszú lánc van hozzáerősítve.
2.) A másodikat Tv-ben leadták, M1 / M2 / Duna tv / TV2-n. Kategóriája: krimi-thriller. Egy hatalmas Irodaházban játszódik, ahol egy nőt befalaztak az egyik oszlopba. Ez a nő fog kísérteni, az éjszaka bent maradt pár emberen. Egyik jelenet: Egy nő hozzáér az iroda ablakához és az ujja el kezd vérezni, ha jól emlékszem, akkor még az ablaküveg is megreped. Másik jelenet: Egy teremben vannak a bent maradtak. Az oszlopnál áll a nő és figyeli a kollégáját nem messze tőle. Az egyik pillanatban még normális ember kinézete van, majd a másikban amikor újra ránéz a befalazott nő arcát látja. Harmadik jelenet: A bent maradtak sietnek lefelé a lépcsőn menekülve a befalazott nőtől, és elkapja a lábát az egyiknek két lépcső között.
A segítségeket előre is köszönöm szépen.

2017-11-03 21:35:56 patrik #2186

köszömön az volt

2017-11-03 20:06:33 flake #2185

Szerintem ez lesz az :)

előzmény: patrik (#2184)

2017-11-03 20:02:22 patrik #2184

sziasztok keresek egy régi kb. 1980 as évekbeli sci-fi filmet , nem nagyon emlékszek csak néhény dologra egy bolygón játszódik egy kiss katonai csapat van benne , ami megragadt bennem , hogy a föld alat vannak robotok amik pengéket lőnek ki , később kiderül hogy saját magukat gyártják a robotok . segitségeket előre is köszönöm .

2017-11-02 21:37:05 VMVKWA #2183

Koszi szepen!

2017-11-01 21:28:14 flake #2182

Ez pedig ez lesz :)

előzmény: trojai (#2178)

2017-11-01 20:38:42 tomside #2181

átküldöm üzenetben, mert itt spoileres lenne egyből. :)

előzmény: VMVKWA (#2180)

2017-11-01 20:05:31 VMVKWA #2180

Egy gondnok vagy hazmester mindig elront vmit a no lakasaban hogy a kozelebe ferkozhessen.Elkabitja megeroszakolja. Kb 5 eve mutathattak be.Talan spanyol vagy francia.Mi lehet?

2017-10-24 20:39:39 LacZca #2179

Sziasztok!
Keresek egy mesét, amire emlékszem:
Elég erőszakos mese, békákról szól, van benne egy homár, aki kb a béka maffiafőnök verőembere, a maffiafőnök mindenkit terrorizál, a főszereplő egy kis béka. Meg van egy jelenet ahol egy teknősbéka asszonyt vernek meg, aki védi a tojásának hitt ping pong labdát. Sajnos ennyi.
Hátha valakinek beugrik, neten eddig nem sikerült rátalálnom. Előre is köszi.

2017-10-22 16:57:02 trojai #2178

Sziasztok!
Egy spanyol vagy olasz filmet keresek, amit régen láttam, nagyjából leírom a tartalmát:
A film egyik fő eleme, hogy néha fekete-fehér, néha szines, ez mindig váltakozik a film során.

Egy kövérkés nőről szól, akit azt hiszem Maria-nak hívnak, de nem biztos, és elhagyja a férje, ő pedig egyik nap megsajnál egy bánatos férfit a helyi kocsmában és "megvigasztalja" egy kis szexszel, a férfi pedig hálából pénzt akar adni neki, de a nő azt mondja, hogy a templomnak adományozza oda. Aztán egyre több férfi keresi meg és mind pénzt adományoz a templomnak a nővel való szexért cserébe.

A filmben főszerepet kap egy pap is, aki az új templomra, vagy a templom felújítására gyűjt, neki komoly dilemmát okoz amikor megtudja hogy honnan gyűlt össze a pénz. Majd kimegy a sivatagba és keresztre feszíti saját magát.

Majd a férj megtudja mit művel a felesége, és bosszút akar állni, ő is vigasztalni akarja a falu nőit, el is vonul egy pajtába egy nővel, pár nő (mind házasok) sorban állnak a pajta előtt hogy velük is majd, de a második vagy harmadik után kifullad, feladja, és elmegy bocsánatot kérni a feleségétől.

Nagyjából ennyire emlékszem, koszi ha valaki tudja a film címét.

2017-10-21 23:23:15 gabor33 #2177

sziasztok!
kb. 3 autóval mennek az erdőbe különböző emberek, az egyik az elején stoppol azt hiszem, majd egyszer csak kilyukadnak amolyan bisztró féleségnél az erdő szélén, ahol is a pultos isteni képességekkel rendelkezik (vagy ő isten) és próbára teszi őket, figyelmezteti őket, és hogy ne menjenek tovább autóval, továbbmennek, majd a bisztró eltűnik, a végére pontosan nem emlékszem, rövidebb film, nem is az újak közül való.
köszi ha gondolkoztok rajta! :)

2017-10-21 14:12:52 Hanoi #2176

Sziasztok! A film, amit keresek azt hiszem angol vagy amerikai. Egy kislányról szól, aki maga a megtestesült gonoszság. Mindenkit terrorizál, ha jól emlékszem meg is öl valaki(ket) úgy, hogy valami mérgező bogyót tesz egy süteménybe. Nem mai darab, talán a 90-es években láthattam még gyerekként..

2017-10-20 22:09:14 ZoLeEe #2175

Azaz. kössz :D

előzmény: Mikkey (#2174)

2017-10-20 21:36:26 Mikkey #2174

Félvilág

előzmény: ZoLeEe (#2173)

2017-10-20 21:28:13 ZoLeEe #2173

sziasztok, nem sok, de hátha valakinek beugrik

újabb magyar, kosztümös film, női főszereplők(talán 3?)

2017-10-09 17:37:00 bambusz11 #2172

esetleg ez:

előzmény: merknatalia (#2171)

2017-10-09 15:49:39 merknatalia #2171

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.2.világháborus időkben kezdődik és később folytatódik.Az elején egy náci hadiszálláson mindenkit megöl valami, aztán ugrás van az időben. Egy fiatal srác apja, vagy valamilyen rokona után megörökli a golemet, valaki azt hiszem elhozza neki, de nem nagyon akarja, Egyébként egy normál kigyúrt ember ez a golem. A nácik is keresik viszont. A srác nem tudja hogy kell átvenni felette az uralmt aztán végül kiderül hogy egy kis tekercset kell a szájában kicseréln.Ha valaki kb tudja, melyik filmről van szó, segitsetek légyszives! Előre is köszönöm!

2017-10-08 23:07:24 Emberatalpan #2170

Wow, lehet, hogy ez az!
Belenézek gyorsan, ezer köszi a gyors válaszért!! :D

előzmény: ZoLeEe (#2168)

talán ez?

előzmény: Emberatalpan (#2167)

2017-10-08 22:55:10 Emberatalpan #2167

Sziasztok!

Egy maffia/gengszter filmet keresek, amit ezer éve láttam, de egyszerűen képtelen vagyok felidézni bármi kézzelfoghatót belőle. :/
Csak annyi van meg, hogy két maffiavezér rivalizál, egy utca két oldaláról próbálják egymást kicsinálni. Talán szemben egymással laknak, egy-egy magas ház tetején.

Valakinek valami ötlete? Mond valakinek valamit ez a foszlány?

Előre is köszi! :)

2017-09-16 19:40:58 necksprain #2166

Valoszinuleg 2000 elotti film, egy kiraly a foszereplo, aki neha ellatogat az erdo melyere a szeretojehez, es ott tanacskozza meg vele a dolgokat. valoszinuleg angolszasz cucc. a kiralynak volt lova. valami ilyesmi tetelmondat volt benne, hogy 'te vagy nekem a beke szigete'. nem nekem kell, tobbet nem tudok rola. elore is koszi!

2017-09-15 13:37:41 Locke(d) #2165

film.zene.kft@gmail.com

Ezen az e-mail címen érdeklődhetsz.

előzmény: manuva (#2164)

2017-09-15 13:25:46 manuva #2164

Sziasztok!

Nem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni ezt a filmet?
Előre is kösz.

2017-08-06 15:54:18 dytte #2163

Sziasztok,

Kaze no tengu (1971) Az űzött szamuráj c. filmet keresem.

dytte

2017-07-16 18:09:30 kitti.kar #2162

Sziasztok! hetek óta keresek egy filmet, de sajnos nem találom.
A filmet kb 70-s végén, 80-s évek elején mutatták a tv-ben. Fiatal srácokról szólt, akik autoszereléssel (vagy valami ilyesmivel) foglalkoztak és hires zenészekké váltak (egy együttest alapitottak). majd autóbalesetet szenvednek (faszállitő kamionnal ütköztek) az egyik srácnak újból kelett tanulnia járni és beszélnie, és az volt a vágya , hogy újból szinpadra álhasson. majd koncertet adtak és ugyan ez a srác felvételről játszott a szinpadon. Valami oknál fogva kikapcsolódott a felvétel, és amikor a közönség meghalotta, hogy hogy is játszik valójában - kifütyölték!

2017-07-14 11:54:55 M.M. #2161

ezaz! köszi! ezek szerint Katie Holmes fiúként ugrott be = Joshua Jackson :D köszi

előzmény: bambula (#2160)

2017-07-14 10:40:17 bambula #2160

Bosszúból jeles-Teaching Mrs. Tingle

előzmény: M.M. (#2159)

2017-07-14 10:07:11 M.M. #2159

Sziasztok, nem jut eszembe egy film címe se és szereplők neve sem, de...
2 vagy 3 diák elrabolja a gonosz tanárnőjét, aki nagyon rossz jegyeket oszt nekik az érettségi előtt, mert pikkel rájuk, meg úgy a világra. A tanárnőt a saját házában tartják fogva, székhez és az ágyhoz kötözve. Etetik meg ott ülnek nála napközben, mert ahogy elrabolták, betojtak, hogy ebből mégis csak baj lehet. Aztán a nő valahogy a végén kiszabadul, bemegy a suliba... meg meg is hal valaki.
NEM HORROR, NEM BELEZŐS, csak egy zs kategóriás amcsi film.
Joshua Jackson rémlett a fiú diáknak, de nem találom így sem. 2000-es környéki lehet a film. A nő meg meryl streepes volt asszem. na jó nem tudom, légyszi segítsetek!

2017-07-09 22:05:54 merknatalia #2158

Üdv kedves fórumozó társaim!Keresek egy francia, 70-es években készült vígjátékot. A főszereplő férfi egy gazdag családhoz szegődik gondnoknak. Mindenkit eltesz láb alól, a végén ő lesz az örökös. A nagymamának megbuherálja a tolókocsiját és úgy hal meg. Az egyik családtag egy őrült zenész, zajokból alkot zenét. Neki kibéreli a gondnok párizs legmenőbb színházát, és sikere lesz. Sajnos többre nem emlékszem. Köszi előre is !

2017-07-02 16:14:47 dorothygale #2157

:D ok. Vettem....

előzmény: necksprain (#2124)

2017-06-23 18:27:32 Umberto #2156

Köszönöm az ismerősöm nevében is! ;-)

2017-06-23 17:40:40 MicaHiro #2155

Alvilági ismerősöm szerint állítólag létezik egy kickasstorrents nevű oldal, ahol elérhető.

előzmény: Umberto (#2153)

2017-06-23 17:10:20 dikalosz #2154

Egy ismerősöm barátnőjének az anyjának a veje utánanézett plan9-en, cinemageddon-on, karagarga-n, piratebay-en, torrentproject-en de sajnos nem találta.

előzmény: Umberto (#2153)