Filmet keresek 👁

(vissza a topikok listájához)

2019-11-10 22:56:20 Ugor #2544

Vannak hozzá kulcsszavak. Ezek alapján megtalálható?

előzmény: PG (#2543)

2019-11-10 22:06:02 PG #2543

Nem ismerem a kulcsszavak listajat, de minimalisan az eskuvo es a lakodalom kellene,

- valamint remenytelen szerelem vagy hasonlo,
- valamint fozessel kapcsolatok kulcsszavak, ha jol emlekszem, valamilyen teszta vagy hasonlo etel es talan martasok vagy szoszok is fontosak, tobbszor van etelkostolas, reszben allegoriakent is, hogy a lanyt igy kezdik elismerni az idosebb nok,
- igy nouralom vagy hasonlo kulcsszo is lehet,
- vannak benne generacios ellentetek, tradiciokhoz valo merev ragaszkodas kontra uj nezetek, es mintha par jelenetben tudomanyos kiserletrol, vagy orvoslasrol is lenne szo, ami szinten a korabbi kuruzslo tradicionalis orvoslassal szembeni fejlodesre utal,
- valamint nagyon eros erzelmi kitoresek is vannak filmben,
- es emellett nagyszeru lirai fenykepezesre emlekszem, talan naplemente es gyertyafeny szerepel sokszor,
- es mintha a vegen lenne egy tuzjelenet is, de ujra kellene neznem.

Remelem, valaki tud segiteni, aki nemregiben latta, vagy bele tud nezni valahol, nekem most nincs ra lehetosegem.:-(

Elore is koszonom mindenkinek, aki tud segiteni.;)

2019-11-10 21:40:43 Ugor #2542

Milyen kulcsszavak legyenek hozzá?

előzmény: PG (#2541)

2019-11-10 21:30:30 PG #2541

Koszonom!

Azert nem talaltam meg, mert a filmnel nincsenek a kulcsszavak kitoltve.:-(

előzmény: kaamir (#2540)

2019-11-10 10:23:03 kaamir #2540
2019-11-10 02:58:40 PG #2539

Hihetetlen, hogy csak a film cime nem jut az eszembe, remelem, masnak percek alatt beugrik.

Spanyol vagy mexikoi vagy hasonlo film, a tortenet lenyege, hogy a csaladbol a legidosebb lanynak kell eloszor ferjhez mennie, a kisebbik lany hiaba szerelmes. Raadasul neki kell elkeszitenie az eskuvoi ebedet, es tesztat annyira telesirja, hogy mindenki, aki eszik belole, sirogorcsot kap.

Elore is koszonom a megfejtest.

2019-11-07 10:18:43 borzfold #2538

Pontosan ezt kerestük Köszönjük kaamir!

2019-11-07 10:12:02 kaamir #2537

Szerintem ez lesz az:

előzmény: borzfold (#2536)

2019-11-07 10:00:10 borzfold #2536

Egy ismerősöm keresi a következő filmet (valószínűleg skandináv dráma).
Egy irodai dolgozóról kiderül, hogy halálos beteg. Próbál csajozni, de semmi sem sikerül neki, elhatározza, hogy öngyilkos lesz. Ezt autóval akarja megcsinálni, de ez sem sikerül, berepül egy magányos nő farmjára, aki a malacait nevükön szólítja, szereti őket, de azért leöli őket. A nő megpróbálja meggyógyítani a férfit, de az már betegségének utolsó fázisában van, de egymásba szeretnek.
Előre is köszönöm!

2019-11-05 00:06:27 Ugor #2535

Beírtam az összetett keresőbe, hogy zsidó, meg azt, hogy karácsony. Ezek közül valami? Talán...

előzmény: Leo_Stotch (#2533)

2019-11-04 21:04:26 merknatalia #2534

Előre is köszönöm

2019-10-31 18:15:12 Leo_Stotch #2533

Üdv
Ismerősöm keres filmet. Homályos.
Karacsonyi film, egy pár leutazik a srác szüleihez vidékre. Úgy h a lány zsidó.
Kb ennyit tudtam meg..
Várom a bátrak jelentkezését :)

2019-10-30 06:38:08 hgl #2532

Talán ez?

előzmény: Martin (#2519)

2019-10-16 21:22:13 BonnyJohnny #2531

Húh, akkor én hat-hét éves voltam... :P
Az biztos, hogy a bátyám (akkor volt 13-14 éves) nézte, és én is vele. Elég rendesen rémlett néhány jelenet, de, hogy milyen körülmények között, milyen sorozat keretein belül... az még ezek után sem rémlik. :)
És természetesen én is köszönöm critixx-nek a tippet! Bevallom, utána én is rákerestem Ray Bradbury munkásságára az imdb-n, de nem jutottam közelebb.

előzmény: oscarmániás (#2530)

2019-10-16 21:06:03 oscarmániás #2530

Szerintem igen, itt van egy epizód. Csak pár részt vettem föl én is a tévéből, amit keresel, az kimaradt, de rémlik valami. '93-'94-ben vetítették a sorozatot, késő délutánonként, hétköznapokon (kedd vagy szerda).
Kösz critixx a tippet !

2019-10-16 20:37:12 BonnyJohnny #2529

Igen. Ez az. :)
Kérdés, hogy ez valaha is lehetett-e 20 évvel ezelőtt Magyarországon, szinkronosan...

előzmény: oscarmániás (#2528)

2019-10-16 20:22:33 oscarmániás #2528

Ez lenne az?

2019-10-16 19:56:22 critixx #2527

Ez nem inkább egy Ray Bradbury-novella? Bár lehet, hogy volt filmváltozata is, illetve ugyanaz az ötlet többeknek is az eszébe juthat.

2019-10-16 19:46:57 BonnyJohnny #2526

Üdv!
Nem annyira keresem a filmet, inkább csak eszembe jutott. Majdhogynem az lenne inkább a kérdésem, hogy más is látta-e? :)
Rövidfilm, ami arról szól, hogy egy férfi megőrül, mert a világ túl hangos neki. Nem tudom, pontosan mi történik vele, de biztos valami erőszakos cselekedete(ke)t is tesz, mert börtönbe kerül. Úgy kezdődik, hogy egy másik férfi (ügyvéd, újságíró?) bemegy hozzá, egy zárt, hangtalan szobába, kiteszi a felvevő gépet az asztalra, a bezárt férfi meg beleteszi egy pohár vízbe (mert az a minimális hang is zavarja). A vége poén az, hogy mikor a másik férfi kijön tőle, őt is zavarni kezdi a világ hangossága.

2019-10-14 19:20:17 rat2001 #2525

Üdv
Keresném azt a filmet amiben egy ír fickót és családját tanúvédelmi okokból elköltöztetnek de mivel a férfi kisfia jó úszó és versenyez megjelenik egy újságban a képe és felfedezik. Azután üldözni kezdik a családot
de a végén megmenekülnek.
Előre is köszi a segítséget.

2019-10-12 17:27:38 mikmakk #2524

Az elveszett Jézus videó nyomában?

előzmény: Jazmin679 (#2523)

2019-10-12 16:39:56 Jazmin679 #2523

Pár fiatal talál egy időgépet amit az egyik srácnak az apja készitet és vissza mennek jézus sirkamrájhoz

2019-10-12 14:53:00 Interracial Facial Creampie #2522

"a tv szerelő igen népszerű a nők körében. Valójában mindegyiknek az agyába bújik"
Nem az ágyába? Mert akkor tudom, melyik film. Létezik pizzafutáros és vízvezetékszerelős változata is.
A Falfúróról nem is beszélve.

előzmény: Zsuzsannafor (#2521)

2019-10-12 13:23:33 Zsuzsannafor #2521

Sziasztok! Egy spanyol filmet keresek, a 70-80-ás évekből. Egy kis eldugott viseli városkában játszódik, ahol a tv szerelő igen népszerű a nők körében. Valójában mindegyiknek az agyába bújik. A férjek rájönnek és elhatározzák, hogy megölik, amit meg is tesznek, majd megőrzik és feltalálalják vacsorára...

2019-10-09 22:25:43 Doc #2520

Valószínűleg nem arra gondoltál, de ez egy kicsit úgy hangzik mint a Warlock 2.

előzmény: Martin (#2519)

2019-10-09 12:00:15 Martin #2519

Sziasztok!

Keresek egy olyan filmet ami hasonló az utolsó boszorkányvadaszhoz csak abba egy szőke hajú fiú elmegy motorral egy lányhoz es kiderül hogy ő is közéjük való. Előre köszönöm.

2019-10-04 16:48:46 -senki- #2518

az lesz az, köszi!

előzmény: bambula (#2517)

2019-10-04 16:35:24 bambula #2517

Esetleg a A komédia királya Scorsese-től De Niroval?

előzmény: -senki- (#2516)

2019-10-04 16:25:05 -senki- #2516

A Jokerről jutott eszembe, hasonló komikusról szól a film mint Murray. Nem jut eszembe a címe, kb. Az utolsó showman, vagy valami nevettető. Régebbi kb. 1970-80. Köszi

2019-09-22 23:44:37 betti #2515

Sziasztok!

Elvileg elég sokmindent tudok a filmről, mégsem találom, gyanítom, nincs itt felrakva.
Magyar tévéfilm. A női főszereplő emlékeim szerint Bánsági Ildikó (ha esetleg nem ő, akkor egy hozzá hasonló külsejű és korú színésznő).
A 80-as években láttam.
Bánsági egy nagyvilági hölgyet játszik, aki talán a király, vagy vmi más magas rangú úr szeretője. A férfi jellemző tulajdonsága, hogy amikor szerelmes lesz, elkezd sántítani.
Egy alkalommal egy fiatalasszony látogatja meg a Bánsági által alakított nőt, és arról panaszkodik, hogy a férje elhanyagolja, megcsalja. B kikérdezi, hogy milyen feleség, mire a nő elmondja, hogy hűséges, türelmes, erényes, nem szórja a pénzt, a legegyszerűbb ruhákban jár, nem kacérkodik stb stb, mire ő kioktatja, hogy na pont ez így nem jó, hiszen így unalmas a férje számára. És jól kitanítja, hogy hogyan keltse fel a férje figyelmét - a külsejével, a viselkedésével stb. Sikerül is, az asszony újra magába bolondítja a férjét. A poén az, hogy B viszont ismerte ezt a férfit, csak épp nem tudta róla, hogy nős, és épp kezdett beleszeretni, tehát így tkp a "vetélytársát" tanította be arra, hogy hogyan hódítsa vissza a férfit. Amennyire emlékszem, emelt fővel viseli a dolgot. És itt jön be a képbe az uralkodó, aki szintén mintha elhagyná őt, mert látványosan elkezd sántítani, amikor meglát vkit... De erre a részre nem igazán emlékszem.

Igazából az maradt meg, hogy Bánságinak (vagy annak a nőnek, aki játszotta ezt a szerepet) volt egy-két nagyon jó jelenete, monológja, ami humoros volt, jópofa, találó, és piszkosul tetszett. Hát, gyerekként legalábbis :) De nagyon megnézném újra.

2019-09-19 03:13:09 Fairiesarereal #2514

Sziasztok!
Egy nagyon régi filmet keresek, amit több, mint 10 éve láttam a tv-ben.
Kínai vagy valamilyen délkelet-ázsiai film volt, és arra emlékszem belőle, hogy egy süket lány naplót ír (?), és így meseli el az életét. Kiskorában valami ünnepség alatt az öccsével felmentek egy tetőre, ahonnan az öccse leesett és meghalt. Az apja a lányt hibáztatta, úgy megütötte, hogy abba süketült bele a lány, és elkergettèk otthonról. Később egy gyerekkori barátja megtalálja a lányt.
Ha valaki ráismerne, annak előre is köszönöm.

2019-09-11 14:09:31 gal timea #2513

Sziasztok keresek egy filmet a pasas sorozatgyilkos ugy rabolja el a lanyokat hogy zacskot huz a fejukbe. Majd kesobb ahol lakik jegszoborba faragja oket. Amugy nagyon szepen fest a pasi es egy szoke haju no megakarja venni a festmenyeit. vegul osszejon vele de haza kell mennie a pasi keri h ne menjen de a csaj ugyis elmegy es megint elrabol egy csajt de ez mar a baratnoje a csajnak. kerlek segitsettek mar olyan reg keresem a cimet. kosszi elore is.

2019-08-30 02:00:36 Doc #2512

Trükkös Tomi és a bélyegutazás?

előzmény: Adam Taylor (#2435)

2019-08-30 01:41:34 Doc #2511

Sziasztok,
három filmet is keresek:
1) Azt hiszem magyar film, focimeccs, a buzdítás pedig "Hajrá tehenészet!" ill. "Melléküzemág!"
2) Azt hiszem amerikai film. A rendőr/seriff a gyorshajtókat a kocsijával lelöki az útról, talán a szakadékba. Aztán jön valaki egy speciálisan erre a célra felspécizett kocsival, és amikor meglökné, akkor kicsit mindig lehagyja, és végül a seriff hal meg.
3) Kifejezetten régi film, fekete-fehér. Valami olyasmi volt benne, hogy egy nő valami gyógyszert kért egy fickótól aki szerelmes volt belé (?), de valami miatt a férfi azt hitte hogy nem is neki kell hanem a vetélytársának és ezért mérget adott helyette (nagy halálfej volt a dobozon). Nem biztos hogy a nő kérte, lehet hogy csak neki kérték.
Előre is köszönet...

2019-08-28 14:23:58 kakonyid #2510

Köszönöm az információt! Sajnos vidéki vagyok... és ilyen lehetőségekért irigylem a budapesti lakókat... De az információ mindenképpen nagyon hasznos, azt sem tudtam eddig, hogy van ilyen... csak sajnálkoztam néha, hogy a Budapesti Filmmúzeum mint mozi megszünt. Még egyszer köszönöm!

2019-08-28 14:05:41 kakonyid #2509

Nagyon köszönöm!!! Ez lesz az... Nem gondoltam, hogy ilyen régi, de ez az a film... Hálás köszönet!

2019-08-28 13:17:04 critixx #2508

Pont jövő héten vetítik moziban a Klasszikus Film Maratonon.

előzmény: kakonyid (#2506)

2019-08-28 12:51:58 BonnyJohnny #2507

Spellbound (1945)

előzmény: kakonyid (#2506)

2019-08-28 11:48:08 kakonyid #2506

Sziasztok!
Keresek egy filmet, régi film, talán a hetvenes években láttam a tv-ben. Izgalmas krimi volt és ha jól emlékszem, fekete-fehér film bolt még. Leginkább egy-egy bevillanó részlet fogott meg... egy férfi és egy nő ül egy asztalnál, és a fehér abroszon firkálgat az egyik fél egy villával... A villa nyoma fekete-fehér kontrasztot ad, és ez a látvány az egyik félben (talán a nő) felidéz egy emléket... egy sielés során bekövetkezett balesetet vagy talán szándékos balesetet... Többre nem igazán emlékszem, kicsi voltam és nem nézhettem a filmet, de ennyit azért "meglestem" belőle... Évek óta próbálkozom a film megtalálásával, talán itt segítséggel sikerül. Köszönöm a segítséget!

2019-08-25 00:50:25 Nevotil #2505

Hali!
Az alábbi filmet keresem: a főszereplő egy lány, aki a barátnőjével elmegy egy házibuliba. A lány italába drogot kevernek, (talán a padláson) félkómásan megerőszakolják és meg is hal. Viszont a szelleme ott ragad a házban. Sehol nem lát senkit, de megjelenik egy srác, aki próbálja rávenni, hogy elhagyja a házat, de mintha az ajtón túl valami rossz lények lennének? A lány valahogy, talán ha hozzáér dolgokhoz, látja, hogy aktuálisan mi történik a házban. Látja azt is, hogy a barátnőjét is be akarják drogozni, de valahogy kiveri a poharat a kezéből. Végül kiderül, hogy a "szellem"srác is rosszat akar neki, de aztán a lány megtalálja a kiutat a fénybe, így a lelke megmenekül.

2019-08-22 16:32:17 napola #2504

Ezúton köszönöm "berto" tagtársamnak a segítséget, mivel a nem túl pontos leírásom alapján is rájött, melyik filmet keresem már régóta. Sőt, abban is segített, hogy hozzájuthassak és megnézhessem. Még egyszer igazán hálás vagyok neki!
Az általam keresett olasz film a Cicababák (1965) volt... :D

előzmény: napola (#2466)

2019-08-11 14:18:45 Mozéria #2503

Nem stimmel minden részlet, de hátha: Pups.

előzmény: Maliby (#2499)

2019-08-11 12:40:46 leandervirag #2502

Igeen, ez az!! Köszönöööm :)

2019-08-11 12:14:08 Mozéria #2501

Szia, szerintem ez lesz az: The Spiderwick Chronicles

előzmény: leandervirag (#2500)

2019-08-11 12:06:49 leandervirag #2500

Sziasztok!
Keresek egy filmet, amit már rég láttam, és fogalmam sincs, hogy mi a címe.
Gyerekek a főszereplők. Szerintem fantasy filmnek mondható.
Egy család egy házba költözik ami eléggé egy ilyen erdős részen van. És kiderül, hogy körülöttük ilyen láthatatlan gonosz manók vagy mik élnek, éegy könyvet akarnak megszereznu ami a házban vel, de nem tudnak bejutni, mert a ház körbe van rakva valami varázs gombával vagy mivel.
Valaki ráismer erre a filmre? Fontos lenne, szóval ha tudjátok, hogy mi a címe akkor írjatok.

2019-08-05 21:03:03 Maliby #2499

Sziasztok.Keresek egy filmet.de nagyon nem emlékszem a történetre.Van egy pár elmennek bankot rabolni. Születik egy gyerekük .A végén a srác meghal.. tömören ennyi...nagyon hiányos mert nagyon régen láttam .lehet olyan 2005 -2009 es film lehet.Köszönöm a segìtséget ☺

2019-07-26 15:41:30 Fut #2498

Sziasztok !

Keresek egy filmet (vagy egy sorozat egy epizódját, nem tudom)

Lehet, hogy 30 évnél is régebbi.

Az maradt meg bennem, hogy egy nőnek valamilyen úton-módon meghal a férje. Nem sokkal később elkezdi hívogatni/zaklatni valaki telefonon aki nem mutatkozik be. A rendőrség és a telefontársaság megállapítja, hogy a hívások pillanatában nincs senki a vonal másik végén. Egyszer csak a nő elmegy a temetőbe a férje sírjához, azt látja, hogy egy telefonvezeték leszakadt és a vége a síron van. Ebből jön rá, hogy a férje hívogatja.

Akkoriban ez elég para volt, most nem tudom milyen lenne.

Ráismer valaki?

Köszönet, :-)

2019-07-17 13:57:46 Kornel111 #2497

Köszi!

előzmény: dikalosz (#2496)

2019-07-17 12:48:48 dikalosz #2496

Este utánanézek, kizártnak tartom, hogy ne találjam meg valahol. Írj majd kérlek este egy emlékeztetőt.

előzmény: Kornel111 (#2495)

2019-07-17 11:17:37 Kornel111 #2495

Igen, ez az, nagyon szépen köszönöm! Évek óta kerestem már! :) Elérhető a film valahol?

előzmény: OldReelFilm (#2494)

2019-07-17 10:05:55 OldReelFilm #2494

Aranyos film, ez lesz az:
Ki korán kel, aranyat lel

előzmény: Kornel111 (#2493)

2019-07-16 21:56:51 Kornel111 #2493

Keresek egy filmet. Valószínűleg 90 előtti, talán szocialista ifjúsági film. Van egy kisfiú kb 10 év körüli, szeretne testvért. Az anyukája valami tudós és kutató. A kisfiú ellop valami zselé szerű cuccot és egyik éjjel a vihar alatt, egy kisfiú lesz a trutyibol. Végül több hasonmása is lesz. Nem horror film. Valami lakótelepen játszódik. Ötlet????

2019-07-13 17:01:11 Dangar #2492

Azt hiszem ez lesz az. Nagyon köszi. :)

előzmény: bambula (#2491)

2019-07-13 15:30:54 bambula #2491

Az első keresésedre a tippem ez a film lenne:

[link=]https://kritikustomeg.org/film/42020/heart-like-a-wheel-no-a-volannal-1983[link]

előzmény: Dangar (#2490)

2019-07-13 13:18:39 Dangar #2490

Szió! Két régebbi film címét keresném.

-Az egyik egy női autóversenyzőről szól, aki talán dragsterekkel versenyez, de a férje/pasija nagyon nem örül ennek. Ha jól emlékszem dühében fel is gyújtja a csaj versenyautóját. nyolcvanas-kilencvenes évek.

-A másikban két üzlettárs - egy fiatal szépfiú-kinézetű meg egy idősebb, szakállas - elmennek egy sítúrára a barátnőikkel. A fiatalabb csóka becsempész egy pisztolyt, mert valamiért meg akarja ölni az idősebbet, majd végül mindenkit. Emlékeim szerint szinte végig a havasokban és egy tipikus hegyvidéki apartmanban játszódik a film. Végül az idősebb fickó nője győzi le a srácot, bár ez elég ködös. Kilencvenes évek, esetleg korai kétezres.

Előre is köszi!

2019-07-04 16:51:54 taxilovearsenal #2489

Sziasztok!

Kb. 1989-ben, nagyon gyerekfejjel lathattam egy filmet, amiből nagyon keves van meg. Az biztos, h a romai korban jatszodik, es a barbarok ellen haboruznak (vagy legalabbis egy nagy csata van benne ellenük). Talan a vegen a főszereplő egy karnevál szerű helyre keveredik (az alarcok nagyon beegtek a emlekezetembe), de o nem örül, inkabb zavart. De ez utobbi nem 100,h ez a film...

Köszönöm a segítségeteket!

2019-07-02 21:32:48 PG #2488

Igen, ez egy jo idezet a filmbol.;)
Kar, hogy regi a film, dvd-n mar nem adtak ki, nem tudom ujra megnezni.:-(
Nagyon koszonom a segitseged - igen, fel van ide rakva, de leiras nelkul. :-(

előzmény: hhgygy (#2487)

2019-07-02 14:32:23 hhgygy #2487

Maria Sole Tognazzi reminisces about actor father Ugo:
In Pupi Avati’s Ultimo Minuto, in which he was a dismissed football manager, he was true to life in the scene where he gets angry and shouts: ‘Listen chairman, I don’t know when my daughter was born, but I do know for sure that on 23 December 1976 we drew 2-2 with Udinese’.”

Megvan a KT-n is.

előzmény: PG (#2486)

2019-07-02 13:25:23 PG #2486

Egy olasz filmet keresek, talan az 1980-90-ss evekben keszult, ugy emlekeztem, Ugo Tognazzi volt a foszereplo, de nem talalom a filmjei kozott.

A tortenet lenyege, hogy a ferfi egy focicsapat befolyasos embere, majd lapatra teszik, ettol kezdve minden rivalis csapat vele akar targyalni, hogy megegyezzenek a meccsek vegeredmenyeiben. Majd visszakerul a csapathoz, de zsebszerzodesek miatt ellensegeivel kell egyutt dolgoznia.

Ismeros valakinek?

2019-07-01 15:00:25 Toydolls33 #2485

Sziasztok.Keresek egy kb2005-ös magyar filmet nem tudom a címét, a fix tv-n láttam annó.Egy fiatalabb társaság kb18évesek és egy idősebb kb30-asok története bankrablásra készülnek az idősebbek meg is csinálják de a másik csapat lenyúlja a pénzt,robogóval menekülnek.A bandavezér ilyen kopasz bajszos csávó, vígjáték szerű a film.Van benne egy lány ő képviseli a jóságot naggyából ennyi.Ismeretlen színészek számomra,kezdőfilmes fealing az egész.

2019-07-01 00:51:32 Bogár Bence #2484

Sziasztok!
Én is keresek egy filmet. Több mint 10 éve láttam belőle pár percet. Egy jelenet maradt meg, azt leírom, hátha valaki felismeri. Nem biztos, hogy minden úgy volt pontosan, ahogy most írom. Szerintem régi film, de nem biztos. Csalóka egy dolog az emberi emlékezőképesség. :)
Szóval egy nőt üldöz egy fura, maszkos vagy csuklyás, talán feketébe öltözött alak. A nő valami labirintusféleséghez (ez nem biztos!) érkezik, az alak fut utána tovább. Mikor a végére érnek, dulakodni kezdenek, talán késsel, de nem biztos. A harc végén az egyikük alulmarad, talán porrá is válik, de lehet hogy nem...
Előre is köszi!

2019-06-24 21:48:32 Jozsef007 #2483

Két leánytestvér emigrál Amerikába. A kisebbik férjhez megy és gyermekei születnek, a nagyobbik talán Alaszkába megy egy prémvadászhoz. Meghal a kisebbik leánytestvér, s a gyermekeit a nagyobbik neveli fel, aki felad mindent, hogy nevelhesse a gyerekeket. Amikor felnőnek, szerte költöznek, a nevelőanyjuk egyedül marad. A temetésén találkoznak a gyerekek...A film zenéje is nagyon jó

2019-06-02 11:11:37 kwzatz #2482

Ez szerintem az "Egy rém rendes család" sorozatból van, 3. évad, 1. rész, "He Thought He Could". :)

előzmény: merknatalia (#2481)

2019-06-02 09:45:28 merknatalia #2481

Sziasztok!!!Keresek egy vígjátékot. Egy férfi gyerekkorában kikölcsönöz egy könyvet a könyvtárból, amit nem visz vissza. A könyvtárosnő felnőtt koráig üldözi es egy nagy számlát kap a kölcsönzési díjról. Talán felnőtt korában akarja visszacsempészni a könyvet....Koszonom

2019-05-21 15:35:25 Adri33 #2480

Kiskoromban láttam egy filmet de foggalmam sincs mi a címe és csak egy jelentszerűre emlékszem belőle, tökjó lenne megnézni megint szóval aki tudja esetleg a lenti leírásban leírtak alapján a film címét (? ) annak nagyon hálás lennék :DDD! NAGYON
Erre emlékszem:Volt egy olyasmi rész hogy csajokat árúltak indiában vagy vmi arab helyen vagy háremnek vagy rabszolgának nemtudom , és volt a főszereplő aki meglátta a csajt és nagyon beleszeretett és a csaj meg szemezgetett meg erotic fejeket vágott de nem neki(főszereplőnek) hanem egy másik kék szemű csávónak kendővolt a fején és a száján vagyis kb ar arca nemis látszódott csak a szeme és a főszereplő meg azthitte hogy vele szemezik.És még arra emlékszem hogy vmikor a film folyamán kiderült hogy az a kék szemű amikor levette a kendőt tök csúnyavolt csak a szeme volt tökszép és ugye a csajnak ezért jött be....KB ennyire emlékszem és vígjáték volt , ELORE IS KOSZONOM ANNAK AKI TUDJA MELYIK

2019-05-15 11:04:50 Andromedius #2479

Sziasztok! Újra felhozom a #2355 posztomat, hátha esetleg valakinek ismerős lehet a film.
Talán a származásáról annyi rémlik, hogy nem amerikai, hanem európai film lehet.
De így 40 évvel később már nagyon halványak az emlékek :(

előzmény: Andromedius (#2355)

2019-04-28 15:12:50 OldReelFilm #2478

Szia,
ez egészen pontosan a Reszkessen, aki él! című angol film, 1980 körül többször is ment a tv-ben, részben a Folytassa sorozat szereplőivel, de nem annak részeként:

55 perc körül a zongorás rész, 1:02-nél a képes jelenet:

előzmény: szabi69 (#2476)

2019-04-28 00:28:10 ichi #2477

Hello, nekem a Nyom (1985) és a Meghívás egy gyilkos vacsorára (1976) ugrott be.

előzmény: szabi69 (#2476)

2019-04-28 00:09:31 szabi69 #2476

Közben afenti linket ezt találtam, ezt keresem én is: "2016 szept. 09. - 23:59:41
10 KICSI INDIAN 1978 MTV 2 Eltunt.... Eletem egyik legerdekesebb (es akkoriban gyerekkent legfelelmetesebb...) filmje EVER. Ezt a cimet adtak neki anno.....de nem Mr. Lucky-rol szolt ahogy eredetileg a regenyben, amit olvastam, es nem is az afrikai desertrol de meg csak nem is a 65-os valtozatrol....egeszen masrol, es megis valami isteni es utanozhatatlan volt.....
Es kezdem ugy erezni hogy almodtam, mert senki sem latta rajtam kivul.
Az A.C. alapotlet termeszetesen zsenialis, de ez a feldolgozas is az. Felelmetesen lenyugozo.
Azt hiszem Angol Francia cooproduction, es thriller-vigjatek....de lehet hogy semmi, mert nem is letezik.
Tehat a story....

Egy TECCHALOTT (orult) NAGYBACSI meghivja a rokonait szemelyesen egy viharos esten eggyenkent alruhaban es elmaszkirozva a Londonon kivul levo kastelyaba VEGRENDELET FELOLVASASRA, mondvan hogy o maga halva fekszik ugyanott a kastely pincejeben.
Es masnap mindenki utra kel, vissza senki sem tud jonni a vihar miatt.
Meg a foszereplo unokaoccs es a baratja Sydney is.....
A "halott" nagybacsi meg eloszor egy festmeny mogul lo ki merget egy kis fuvokabol, mire az aki a zongoranal ul, az holtan esik ossze.
Es igy tovabb....mire nekiallnak megkeresni hogy ki lehet meg rajtuk kivul a kastelyban, es uresen talaljak
a koporsot....

Latta valaki?!?! Vagy tenyleg almodtam.
De kevekkel kesobb meg 1996-ban is kikolcsonoztem egy videotekabol...
nem letezik hogy csak en lattam.....
valaki??????
Imadnam ujbol latni azt a filmet.
Szivesen megvennem!!!!!
Elore is koszonom szepen!!!"

2019-04-27 23:59:50 szabi69 #2475

Sziasztok! Van egy nagyon régi film, műfajilag krimi paródia lehet. A története a Tíz kicsi indián /Meghívás egy gyilkos vacsorára filmekhez hasonlít, de mégsem az. Én úgy emlékszem, rokonokat hívnak meg, akik örökösök lehetnek a "házigazda" halála után. De közben valaki figyeli Őket a falon lévő képekből... talán a végére az derül ki, hogy mégsem halt meg a "házigazda", de erre nem innék mérget. Két momentum maradt meg bennem. Az egyik az, hogy egy esetnél/gyilkosságnál az inast gyanúsítják, de az egy fotelben ül és a szivarja elégve, de a hamu nem esett le, tehát Ő nem lehetett, a másik pedig egy magyar szinkron-humor, az egyik szereplő, aki családtag mondja a barátjának, aki vele jött : "Sidney, hogy mered a szüleimet szidni?"

Esetleg valaki? Nagyon köszönöm előre is!

Szabi

2019-04-22 18:51:25 Bebek #2474

Igen, ez az. :) Kösziiii :)

előzmény: hgl (#2473)

2019-04-22 18:43:37 hgl #2473

Talán ez?

előzmény: Bebek (#2472)

2019-04-22 18:12:32 Bebek #2472

Valaki tudja ebben a klipben melyik film van????

2019-04-12 18:23:32 attika #2471

hello régóta keresek egy filmet szerintem a 2000 es évek előtti annyira emlékszem belőle hogy volt benne egy fiu kb.12 éves volt egy lajka nevű kutyája mivel űrrajongó volt a srác az apja egyedül nevelte egy nap aztán találkozik egy fiuval aki ugy néz ki mint ő kicserélik egymást a suliban stb. aztán mikor az egyik srácot elrabolják kiderül hogy ketten vannak

2019-04-09 20:44:19 manuva #2470

Szívesen.

előzmény: Andromedius (#2469)

2019-04-07 23:22:58 Andromedius #2469

Ez gyors volt :) Köszi, ez lesz az.

előzmény: manuva (#2468)

2019-04-07 23:16:59 manuva #2468

A turné.

előzmény: Andromedius (#2467)

2019-04-07 23:01:23 Andromedius #2467

Sziasztok! Egy magyar filmet keresek, egy (vidéki?) színtársulatról szól, a vége az, hogy meghal az egyik szereplő, és a holttestet leültetik egy padra egy parkban.

2019-03-27 22:10:32 napola #2466

Sziasztok!
Már régóta próbálok rátalálni egy Monica Vitti főszereplésével készült olasz vígjátékra, amit szinte még gyerekként láttam a tévében. Azt nem tudom, hogy mozifilm volt-e, vagy tévéfilm. Az IMDb-n és egyéb filmes portálokon elég sokat kutattam már utána, de sok filmjének max. a címét sorolják fel, a tartalmukat nem. A film a '60-as évek és 1983. között készülhetett.
Amire a sztoriból emlékszem: M.V. egy olyan egyedülálló csajt játszik, aki gyereket szeretne, de férjhez menni nem akar. Egy külsőleg tökéletes pasit próbál felszedni, mivel szép gyereket akar szülni úgy, hogy a fickó tudtán kívül esik teherbe. Bárkivel randizgat, mindenkit ilyen szemmel méreget. Aztán a film végén ugrás az időben, M.V. körül 4-5 vörös, szeplős, elálló fülű kisgyerek rohangál, és betoppan a férj is, szintén vörös, elálló fülű.
Hát, ennyi rémlik. Így leírva bugyutának tűnik a sztori, lehet, hogy ma már a filmet is annak tartanám, de azért örülnék, ha újra láthatnám.
Nagyon köszönöm, ha bárki tud segíteni.

2019-03-17 20:21:49 PG #2465

Egy amerikai filmet keresek, talan 1980-as evekben jatszodik.

Egymas utan zaratjak be a videki varosok kis gyarait a holding vezetoi, az egyik beosztott fellazad, mire ultimatumot kap, hogy menjen oda es tegyen javaslatot.
Odamegy, beleragad a sarba, egy no segitsegevel minden kerdesere valaszt kap, de hazugsagba keveredik, igy mindenki kiutalja.

Visszamegy a kozpontba, kozlik, vele, hogy ki van rugva, legfeljebb a kis ceg vezetoje lehet, igy kenyszeredetten visszamegy es bejelenti, hogy holnaptol atveszi a ceget es a no lesz a helyettese.
Raadasnak kiderul, hogy a helyi idosek otthonaban van az evtizedek ota eltunt apja, aki honapokig lopkodott, hogy ev vegen ajandekokkent visszaadhassa a tobbieknek.

A film cimet keresem, valoszinuleg kozepkategorias film, kozepszeru szereplokkel, dijat nem nyert, vagy legalabbis nem talaltam eddig nyomat.

Elore is koszonok minden tippet.

2019-03-17 18:08:47 manuva #2464

Talán The Words.

2019-03-17 16:46:42 himplroland #2463

Sziasztok!A film egy íróról szól legalább két szálon fut, az első amikor fiatal és sikeres lesz nagy könyvével és elveszi akkori barátnőjét majd elválnak (egy másik nő miatt) de korábban megbeszélték, hogy x év múlva találkoznak egy kietlenebb helyen A fickó által vett vett házban. A másik szál, amikor már öregedő 40-50-es kissé lecsúszott ember és elmegy egy könyvesboltba vagy könyvtárba elégetni a saját könyvét (csak később jönnek rá, hogy amúgy ő az író)Köszi előre is a segítséget!!!

2019-03-13 20:05:18 PG #2462

Picit hasonlo a vege, de nem, Costner happy endre ment.
Abban a filmben a jatek kozepen tortent az eset, a segito annyira merges lett, hogy eltort nehany botot, akkor a jatekos felrevonta es kozolte vele, hogy mar nem nyerheti meg ezt a jatekot, egyetlen eselye, hogy megcsinalja az utest es bekeruljon a hirekbe. Ez sikerult neki, az utes utan az ellenfele nevetve megkoszonte neki, mert igy mar csak par utese maradt, de tobb luk van hatra, fizikailag nem nyerhet.

A film vegen pedig volt egy felirat, hogy ez valoban megtortent es bar az illeto valahol a par szazas ranglista kozepen volt egesz eleteben, azota is o tartja ezt a rekordot. Talan erdeti tv filmes bejatszas is volt benne.
Talan tv film volt, azert nem talalom?

előzmény: elmouse (#2461)

2019-03-13 15:45:21 elmouse #2461

Fejjel a falnak (Tin Cup)?

előzmény: PG (#2460)

2019-03-13 15:01:14 PG #2460

Biztosan nem Morgan Freeman volt a seged, es biztosan nem a The Legend of Bagger Vance film.
Valamint biztosan nincs az altalan lepontozott amerikai filmek kozott, amiben a golf kulcsszo szerepel.
Rejtely.:-(

előzmény: PG (#2456)

2019-03-13 14:49:36 PG #2459

Keresek egy 1970-es, talan 1980-as evek elejen, talan egy kisvarosban jatszodo amerikai filmet.

Egy jelenetsorozatra emlekszem, par huszon-harminc eves fiatal szerepel benne.
Az egyiknek sikeres elkepzelesei, otletei vannak, talan jo allast kap, vagy bankhitelt es ceget alapit.
Segit egy baratjanak hitelhez jutnia, aki kicsit bizonytalanabb, es talan problemai lesznek a hitel visszafizetesevel kesobb.

Valamint van egy hippiszeru baratjuk, akit csak a zeneles erdekel, majd amikor rajon, hogy nem kap allast sehol, hozzajuk fordul es a ket barat elmagyarazza neki, mit kell tennie es hogyan kell viselkednie, hogy hitelt kapjon, talan meg a banki papirokat is kitoltik neki uzleti tervvel egyutt.
Arra emlekszem, amikor a sracnak szemelyesen kell bemennie a bankba, a sikeres srac azonnal raszol, hogy szakadt ruhaban ne menjen be, elkuldi egy boltba, hogy vegyen egy oltonyt maganak. Mire talan egy Elvis Presley fellepo ruhaban jon vissza, amire elkoltotte a maradek penze nagy reszet es harsanyan rohog, hogy szerinte jo uzletet csinalt. A sikeres srac azt javasolja neki, hogy a bankban mondja azt, hogy egy bulirol jott es meg nem volt ideje atoltozni, de nem erti.

Sajnos nem emlekszem, mi tortent kesobb, remelem, valakinek beugrik a film cime es ujranezhetem.

2019-03-13 14:41:38 PG #2458

Koszonom, az elso ket jelenet ebben a filmben van.
A harmadikat valami masban lattam, azt meg keresem.

előzmény: manuva (#1553)

2019-03-13 14:39:33 PG #2457

Koszonom, az volt!

előzmény: joey27 (#1588)

2019-03-13 14:33:10 PG #2456

Sajnos nem ez.:-(
Egy negyvenes, kozepszeru feher ferfi volt a foszereplo, a segitoje egy afro-amerikai ferfi, tobb filmebn lattam, de nem ugrik be a neve.

Az viszont biztos, hogy a vegen az szerepelt, hogy a sokadikra sikerult utesevel rekordot allitott fel, igy hires lett, mikozben a kozepmezonyben volt a golfjatekosok listajan.

előzmény: aftur (#2362)

2019-02-25 20:30:46 zit #2455

Bartleby?

előzmény: fade out (#2344)

2019-01-29 10:41:15 bambula #2454

Nincs mit.
De a Terhesben is találtam egy hasonlót. :)

Igaz itt még csak elkezdenek beszélni róla a jelenet végénél.

2019-01-29 10:38:37 BonnyJohnny #2453

Nem. Közben megtaláltam a konkrét jelenetet is:
Meet the Parents
Azért köszönöm! :)
És tényleg egy Stiller vígjáték. :D

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:37:05 Interracial Facial Creampie #2452

TEK-es társaságban?

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:34:02 bambula #2451

Nem a Tehes társaságban van ez a szitu?
Persze ez csak tipp.

2019-01-29 10:03:44 BonnyJohnny #2450

Üdv!

Minap felidéztünk egy jelenetet egy vígjátékból, de nem jut eszembe melyik filmben van.
Ismert film. Valószínűleg én is úgy fogok reagálni, hogy "hát persze". :) (Tippre Sandler vagy Stiller vígjáték.)

Egy repülőn a fickó mondja, hogy nincs nála bomba. Mire letámadják, hogy egy repülőn nem mondhatja azt, hogy bomba. Mire azt mondja, hogy de hát éppen azt mondja, hogy nincs nála bomba. De ne mondja, hogy bomba! :D

2019-01-21 23:14:25 Gabor8526 #2449

Sziasztok! Évek óta gondolkodok egy film vagy sorozat címén és már hülyének néznek, hogy biztosan nem létezik :D Gyerekkoromból annyi van meg, hogy egy öreg nagyi kijön a házból a gyerekekkel és keresztbecsapja a botját és átváltozik valami nagyon magas fehér elektromos űrszamurájjá, de előtte még bekapcsolja a mikrót, hogy valami pajzsot húzzon a ház köré. Aztán a szomszédból meg jön a másik, aki a rossz oldalon áll, az meg átváltozik ugyanilyenné csak fekete es elkezdenek harcolni.
Valaki? :D

2019-01-20 18:15:57 borzfold #2448

Szevasztok! Egy legalább 20 éves lengyel (talán francia) kicsit bugyuta vámpír filmet keresek (nosztalgikus emlékek fűződnek hozzá), ahol a hétköznapi diplomata (?) férj, (vagy) a feleség nagy nehezen elfogadja a társa vámpírságát, aki le is mond szenvedélyéről, de a végén a pár bájos gyermeke egy kerti partin vért szív valakiből. Előre is köszönöm

2019-01-20 13:55:57 merknatalia #2447

Sziasztok!!!Keresek egy sci-fi filmet, amit még (vagy 20 éve??) VHS kazettán láttam. De sajnos sem a címére, sem a szereplőkre már nem emlékezem.

Amennyire emlékszem a filmből, hogy egy "csillag" jön rendszeresen egy kislányhoz, majd átalakul nővé (angyallá), és gyógyítja a kislányt, mert az rákos. Egy fényxlő kis csillagot formál, és azt a kislányba küldi.

Azért gyógyítja, mert a kislánynak különleges képessége van. Egy gömbszerű erőteret tud képezni, amit aztán a földön bárhova el tud küldeni. Az "angyal" szerint, ha a kislány felnő, űrhajókat tud majd eljuttatni ezzel a képességével más civilizációkhoz.

Közben emberek akarják elrabolni a kislányt, de éppen ezzel a tehetségével megszökik tőlük.

A kislány apja közben összeismerkedik az "angyallal", és együtt próbálják megmenteni a kislányt ...

Vannak még részletek, amik néha beugranak, de nem tiszták, nem relevánsak ...

Valakinek nem ismerős ez a film?

2019-01-20 08:41:14 hose456 #2446

:-)
Run Forest, RUN!
Köszi
Forrest Gump, hát persze! :D

2019-01-19 15:30:48 PG #2445

Keresek egy - talan nemet - filmet, amit talan minisorozatkent (fel oras reszletekben, sok reklammal, estenkent) adtak allitolag jo tiz eve talan RTL Klub-on, es allitolag a Twin Peaks-hez hasonloan lassuak a cselekmenyek, keveset es lassan beszelnek az emberek.

A tortenet egy (fiktiv) titkosszolgalatrol szol, ahol egy vekony, szoke, szemuveges kissrac a computerzseni es par fos csapatot iranyitanak valakik, akik szinte mindig a hatterben maradnak. Igazabol talan vegig nem tortenik semmi latvanyos akcio, csak kommunikacio zajlik, a titkos bazison ulo csoport kommunikal az akciocsoport tagjaival, akik mondjak, hogy mi tortenik korulottuk es folyamatosan segitseget kernek toluk, ok pedig percek alatt mindent azonnal megoldanak, vagy folenyesen kozlik, hogy mar elore gondoltak erre a lehetosegre is es ott a megoldas.

Annyit hallottam rola, hogy az egyik reszben a computerzseni belatja, hogy a tudasa keves valamilyen kodolas visszafejtesehez es becserkesznek egy egyetemistat egy celfeladatra, aki nem hiszi el, hogy ez szigoruan titkos feladat, es atkodolja a szamitogepeket es ellopja az adatokat, hogy anyjanak sok penzt tudjon kuldeni, igy annak a resznek a vegen elraboljak es soha tobbet nem mehet emberek koze. (Talan az anyja volt a sebezheto pontja, ugy kaptak el, hogy az anyja neveben hivtak egy talalkozora.)

Valamint talan film legutolso jeleneteben az egyik foember megszokik csoportbol es egy vitorlason el a tengeren, a semmi kozepen, de allandoan a pisztolyan tartja a kezet, mert mindig azt varja, hogy mikor jon erte egy kommando.

Aki meselt rola, csak ezekre emlekezett, remelem, valakinek talan beugrik, mi lehet ez a film(sorozat).;)