Filmet keresek

(vissza a topikok listájához)

2019-07-17 13:57:46 Kornel111 #2497

Köszi!

előzmény: dikalosz (#2496)

2019-07-17 12:48:48 dikalosz #2496

Este utánanézek, kizártnak tartom, hogy ne találjam meg valahol. Írj majd kérlek este egy emlékeztetőt.

előzmény: Kornel111 (#2495)

2019-07-17 11:17:37 Kornel111 #2495

Igen, ez az, nagyon szépen köszönöm! Évek óta kerestem már! :) Elérhető a film valahol?

előzmény: OldReelFilm (#2494)

2019-07-17 10:05:55 OldReelFilm #2494

Aranyos film, ez lesz az:
Ki korán kel, aranyat lel

előzmény: Kornel111 (#2493)

2019-07-16 21:56:51 Kornel111 #2493

Keresek egy filmet. Valószínűleg 90 előtti, talán szocialista ifjúsági film. Van egy kisfiú kb 10 év körüli, szeretne testvért. Az anyukája valami tudós és kutató. A kisfiú ellop valami zselé szerű cuccot és egyik éjjel a vihar alatt, egy kisfiú lesz a trutyibol. Végül több hasonmása is lesz. Nem horror film. Valami lakótelepen játszódik. Ötlet????

2019-07-13 17:01:11 Dangar #2492

Azt hiszem ez lesz az. Nagyon köszi. :)

előzmény: bambula (#2491)

2019-07-13 15:30:54 bambula #2491

Az első keresésedre a tippem ez a film lenne:

[link=]https://kritikustomeg.org/film/42020/heart-like-a-wheel-no-a-volannal-1983[link]

előzmény: Dangar (#2490)

2019-07-13 13:18:39 Dangar #2490

Szió! Két régebbi film címét keresném.

-Az egyik egy női autóversenyzőről szól, aki talán dragsterekkel versenyez, de a férje/pasija nagyon nem örül ennek. Ha jól emlékszem dühében fel is gyújtja a csaj versenyautóját. nyolcvanas-kilencvenes évek.

-A másikban két üzlettárs - egy fiatal szépfiú-kinézetű meg egy idősebb, szakállas - elmennek egy sítúrára a barátnőikkel. A fiatalabb csóka becsempész egy pisztolyt, mert valamiért meg akarja ölni az idősebbet, majd végül mindenkit. Emlékeim szerint szinte végig a havasokban és egy tipikus hegyvidéki apartmanban játszódik a film. Végül az idősebb fickó nője győzi le a srácot, bár ez elég ködös. Kilencvenes évek, esetleg korai kétezres.

Előre is köszi!

2019-07-04 16:51:54 taxilovearsenal #2489

Sziasztok!

Kb. 1989-ben, nagyon gyerekfejjel lathattam egy filmet, amiből nagyon keves van meg. Az biztos, h a romai korban jatszodik, es a barbarok ellen haboruznak (vagy legalabbis egy nagy csata van benne ellenük). Talan a vegen a főszereplő egy karnevál szerű helyre keveredik (az alarcok nagyon beegtek a emlekezetembe), de o nem örül, inkabb zavart. De ez utobbi nem 100,h ez a film...

Köszönöm a segítségeteket!

2019-07-02 21:32:48 PG #2488

Igen, ez egy jo idezet a filmbol.;)
Kar, hogy regi a film, dvd-n mar nem adtak ki, nem tudom ujra megnezni.:-(
Nagyon koszonom a segitseged - igen, fel van ide rakva, de leiras nelkul. :-(

előzmény: hhgygy (#2487)

2019-07-02 14:32:23 hhgygy #2487

Maria Sole Tognazzi reminisces about actor father Ugo:
In Pupi Avati’s Ultimo Minuto, in which he was a dismissed football manager, he was true to life in the scene where he gets angry and shouts: ‘Listen chairman, I don’t know when my daughter was born, but I do know for sure that on 23 December 1976 we drew 2-2 with Udinese’.”

Megvan a KT-n is.

előzmény: PG (#2486)

2019-07-02 13:25:23 PG #2486

Egy olasz filmet keresek, talan az 1980-90-ss evekben keszult, ugy emlekeztem, Ugo Tognazzi volt a foszereplo, de nem talalom a filmjei kozott.

A tortenet lenyege, hogy a ferfi egy focicsapat befolyasos embere, majd lapatra teszik, ettol kezdve minden rivalis csapat vele akar targyalni, hogy megegyezzenek a meccsek vegeredmenyeiben. Majd visszakerul a csapathoz, de zsebszerzodesek miatt ellensegeivel kell egyutt dolgoznia.

Ismeros valakinek?

2019-07-01 15:00:25 Toydolls33 #2485

Sziasztok.Keresek egy kb2005-ös magyar filmet nem tudom a címét, a fix tv-n láttam annó.Egy fiatalabb társaság kb18évesek és egy idősebb kb30-asok története bankrablásra készülnek az idősebbek meg is csinálják de a másik csapat lenyúlja a pénzt,robogóval menekülnek.A bandavezér ilyen kopasz bajszos csávó, vígjáték szerű a film.Van benne egy lány ő képviseli a jóságot naggyából ennyi.Ismeretlen színészek számomra,kezdőfilmes fealing az egész.

2019-07-01 00:51:32 Bogár Bence #2484

Sziasztok!
Én is keresek egy filmet. Több mint 10 éve láttam belőle pár percet. Egy jelenet maradt meg, azt leírom, hátha valaki felismeri. Nem biztos, hogy minden úgy volt pontosan, ahogy most írom. Szerintem régi film, de nem biztos. Csalóka egy dolog az emberi emlékezőképesség. :)
Szóval egy nőt üldöz egy fura, maszkos vagy csuklyás, talán feketébe öltözött alak. A nő valami labirintusféleséghez (ez nem biztos!) érkezik, az alak fut utána tovább. Mikor a végére érnek, dulakodni kezdenek, talán késsel, de nem biztos. A harc végén az egyikük alulmarad, talán porrá is válik, de lehet hogy nem...
Előre is köszi!

2019-06-24 21:48:32 Jozsef007 #2483

Két leánytestvér emigrál Amerikába. A kisebbik férjhez megy és gyermekei születnek, a nagyobbik talán Alaszkába megy egy prémvadászhoz. Meghal a kisebbik leánytestvér, s a gyermekeit a nagyobbik neveli fel, aki felad mindent, hogy nevelhesse a gyerekeket. Amikor felnőnek, szerte költöznek, a nevelőanyjuk egyedül marad. A temetésén találkoznak a gyerekek...A film zenéje is nagyon jó

2019-06-02 11:11:37 kwzatz #2482

Ez szerintem az "Egy rém rendes család" sorozatból van, 3. évad, 1. rész, "He Thought He Could". :)

előzmény: merknatalia (#2481)

2019-06-02 09:45:28 merknatalia #2481

Sziasztok!!!Keresek egy vígjátékot. Egy férfi gyerekkorában kikölcsönöz egy könyvet a könyvtárból, amit nem visz vissza. A könyvtárosnő felnőtt koráig üldözi es egy nagy számlát kap a kölcsönzési díjról. Talán felnőtt korában akarja visszacsempészni a könyvet....Koszonom

2019-05-21 15:35:25 Adri33 #2480

Kiskoromban láttam egy filmet de foggalmam sincs mi a címe és csak egy jelentszerűre emlékszem belőle, tökjó lenne megnézni megint szóval aki tudja esetleg a lenti leírásban leírtak alapján a film címét (? ) annak nagyon hálás lennék :DDD! NAGYON
Erre emlékszem:Volt egy olyasmi rész hogy csajokat árúltak indiában vagy vmi arab helyen vagy háremnek vagy rabszolgának nemtudom , és volt a főszereplő aki meglátta a csajt és nagyon beleszeretett és a csaj meg szemezgetett meg erotic fejeket vágott de nem neki(főszereplőnek) hanem egy másik kék szemű csávónak kendővolt a fején és a száján vagyis kb ar arca nemis látszódott csak a szeme és a főszereplő meg azthitte hogy vele szemezik.És még arra emlékszem hogy vmikor a film folyamán kiderült hogy az a kék szemű amikor levette a kendőt tök csúnyavolt csak a szeme volt tökszép és ugye a csajnak ezért jött be....KB ennyire emlékszem és vígjáték volt , ELORE IS KOSZONOM ANNAK AKI TUDJA MELYIK

2019-05-15 11:04:50 Andromedius #2479

Sziasztok! Újra felhozom a #2355 posztomat, hátha esetleg valakinek ismerős lehet a film.
Talán a származásáról annyi rémlik, hogy nem amerikai, hanem európai film lehet.
De így 40 évvel később már nagyon halványak az emlékek :(

előzmény: Andromedius (#2355)

2019-04-28 15:12:50 OldReelFilm #2478

Szia,
ez egészen pontosan a Reszkessen, aki él! című angol film, 1980 körül többször is ment a tv-ben, részben a Folytassa sorozat szereplőivel, de nem annak részeként:

55 perc körül a zongorás rész, 1:02-nél a képes jelenet:

előzmény: szabi69 (#2476)

2019-04-28 00:28:10 ichi #2477

Hello, nekem a Nyom (1985) és a Meghívás egy gyilkos vacsorára (1976) ugrott be.

előzmény: szabi69 (#2476)

2019-04-28 00:09:31 szabi69 #2476

Közben afenti linket ezt találtam, ezt keresem én is: "2016 szept. 09. - 23:59:41
10 KICSI INDIAN 1978 MTV 2 Eltunt.... Eletem egyik legerdekesebb (es akkoriban gyerekkent legfelelmetesebb...) filmje EVER. Ezt a cimet adtak neki anno.....de nem Mr. Lucky-rol szolt ahogy eredetileg a regenyben, amit olvastam, es nem is az afrikai desertrol de meg csak nem is a 65-os valtozatrol....egeszen masrol, es megis valami isteni es utanozhatatlan volt.....
Es kezdem ugy erezni hogy almodtam, mert senki sem latta rajtam kivul.
Az A.C. alapotlet termeszetesen zsenialis, de ez a feldolgozas is az. Felelmetesen lenyugozo.
Azt hiszem Angol Francia cooproduction, es thriller-vigjatek....de lehet hogy semmi, mert nem is letezik.
Tehat a story....

Egy TECCHALOTT (orult) NAGYBACSI meghivja a rokonait szemelyesen egy viharos esten eggyenkent alruhaban es elmaszkirozva a Londonon kivul levo kastelyaba VEGRENDELET FELOLVASASRA, mondvan hogy o maga halva fekszik ugyanott a kastely pincejeben.
Es masnap mindenki utra kel, vissza senki sem tud jonni a vihar miatt.
Meg a foszereplo unokaoccs es a baratja Sydney is.....
A "halott" nagybacsi meg eloszor egy festmeny mogul lo ki merget egy kis fuvokabol, mire az aki a zongoranal ul, az holtan esik ossze.
Es igy tovabb....mire nekiallnak megkeresni hogy ki lehet meg rajtuk kivul a kastelyban, es uresen talaljak
a koporsot....

Latta valaki?!?! Vagy tenyleg almodtam.
De kevekkel kesobb meg 1996-ban is kikolcsonoztem egy videotekabol...
nem letezik hogy csak en lattam.....
valaki??????
Imadnam ujbol latni azt a filmet.
Szivesen megvennem!!!!!
Elore is koszonom szepen!!!"

2019-04-27 23:59:50 szabi69 #2475

Sziasztok! Van egy nagyon régi film, műfajilag krimi paródia lehet. A története a Tíz kicsi indián /Meghívás egy gyilkos vacsorára filmekhez hasonlít, de mégsem az. Én úgy emlékszem, rokonokat hívnak meg, akik örökösök lehetnek a "házigazda" halála után. De közben valaki figyeli Őket a falon lévő képekből... talán a végére az derül ki, hogy mégsem halt meg a "házigazda", de erre nem innék mérget. Két momentum maradt meg bennem. Az egyik az, hogy egy esetnél/gyilkosságnál az inast gyanúsítják, de az egy fotelben ül és a szivarja elégve, de a hamu nem esett le, tehát Ő nem lehetett, a másik pedig egy magyar szinkron-humor, az egyik szereplő, aki családtag mondja a barátjának, aki vele jött : "Sidney, hogy mered a szüleimet szidni?"

Esetleg valaki? Nagyon köszönöm előre is!

Szabi

2019-04-22 18:51:25 Bebek #2474

Igen, ez az. :) Kösziiii :)

előzmény: hgl (#2473)

2019-04-22 18:43:37 hgl #2473

Talán ez?

előzmény: Bebek (#2472)

2019-04-22 18:12:32 Bebek #2472

Valaki tudja ebben a klipben melyik film van????

2019-04-12 18:23:32 attika #2471

hello régóta keresek egy filmet szerintem a 2000 es évek előtti annyira emlékszem belőle hogy volt benne egy fiu kb.12 éves volt egy lajka nevű kutyája mivel űrrajongó volt a srác az apja egyedül nevelte egy nap aztán találkozik egy fiuval aki ugy néz ki mint ő kicserélik egymást a suliban stb. aztán mikor az egyik srácot elrabolják kiderül hogy ketten vannak

2019-04-09 20:44:19 manuva #2470

Szívesen.

előzmény: Andromedius (#2469)

2019-04-07 23:22:58 Andromedius #2469

Ez gyors volt :) Köszi, ez lesz az.

előzmény: manuva (#2468)

2019-04-07 23:16:59 manuva #2468

A turné.

előzmény: Andromedius (#2467)

2019-04-07 23:01:23 Andromedius #2467

Sziasztok! Egy magyar filmet keresek, egy (vidéki?) színtársulatról szól, a vége az, hogy meghal az egyik szereplő, és a holttestet leültetik egy padra egy parkban.

2019-03-27 22:10:32 napola #2466

Sziasztok!
Már régóta próbálok rátalálni egy Monica Vitti főszereplésével készült olasz vígjátékra, amit szinte még gyerekként láttam a tévében. Azt nem tudom, hogy mozifilm volt-e, vagy tévéfilm. Az IMDb-n és egyéb filmes portálokon elég sokat kutattam már utána, de sok filmjének max. a címét sorolják fel, a tartalmukat nem. A film a '60-as évek és 1983. között készülhetett.
Amire a sztoriból emlékszem: M.V. egy olyan egyedülálló csajt játszik, aki gyereket szeretne, de férjhez menni nem akar. Egy külsőleg tökéletes pasit próbál felszedni, mivel szép gyereket akar szülni úgy, hogy a fickó tudtán kívül esik teherbe. Bárkivel randizgat, mindenkit ilyen szemmel méreget. Aztán a film végén ugrás az időben, M.V. körül 4-5 vörös, szeplős, elálló fülű kisgyerek rohangál, és betoppan a férj is, szintén vörös, elálló fülű.
Hát, ennyi rémlik. Így leírva bugyutának tűnik a sztori, lehet, hogy ma már a filmet is annak tartanám, de azért örülnék, ha újra láthatnám.
Nagyon köszönöm, ha bárki tud segíteni.

2019-03-17 20:21:49 PG #2465

Egy amerikai filmet keresek, talan 1980-as evekben jatszodik.

Egymas utan zaratjak be a videki varosok kis gyarait a holding vezetoi, az egyik beosztott fellazad, mire ultimatumot kap, hogy menjen oda es tegyen javaslatot.
Odamegy, beleragad a sarba, egy no segitsegevel minden kerdesere valaszt kap, de hazugsagba keveredik, igy mindenki kiutalja.

Visszamegy a kozpontba, kozlik, vele, hogy ki van rugva, legfeljebb a kis ceg vezetoje lehet, igy kenyszeredetten visszamegy es bejelenti, hogy holnaptol atveszi a ceget es a no lesz a helyettese.
Raadasnak kiderul, hogy a helyi idosek otthonaban van az evtizedek ota eltunt apja, aki honapokig lopkodott, hogy ev vegen ajandekokkent visszaadhassa a tobbieknek.

A film cimet keresem, valoszinuleg kozepkategorias film, kozepszeru szereplokkel, dijat nem nyert, vagy legalabbis nem talaltam eddig nyomat.

Elore is koszonok minden tippet.

2019-03-17 18:08:47 manuva #2464

Talán The Words.

2019-03-17 16:46:42 himplroland #2463

Sziasztok!A film egy íróról szól legalább két szálon fut, az első amikor fiatal és sikeres lesz nagy könyvével és elveszi akkori barátnőjét majd elválnak (egy másik nő miatt) de korábban megbeszélték, hogy x év múlva találkoznak egy kietlenebb helyen A fickó által vett vett házban. A másik szál, amikor már öregedő 40-50-es kissé lecsúszott ember és elmegy egy könyvesboltba vagy könyvtárba elégetni a saját könyvét (csak később jönnek rá, hogy amúgy ő az író)Köszi előre is a segítséget!!!

2019-03-13 20:05:18 PG #2462

Picit hasonlo a vege, de nem, Costner happy endre ment.
Abban a filmben a jatek kozepen tortent az eset, a segito annyira merges lett, hogy eltort nehany botot, akkor a jatekos felrevonta es kozolte vele, hogy mar nem nyerheti meg ezt a jatekot, egyetlen eselye, hogy megcsinalja az utest es bekeruljon a hirekbe. Ez sikerult neki, az utes utan az ellenfele nevetve megkoszonte neki, mert igy mar csak par utese maradt, de tobb luk van hatra, fizikailag nem nyerhet.

A film vegen pedig volt egy felirat, hogy ez valoban megtortent es bar az illeto valahol a par szazas ranglista kozepen volt egesz eleteben, azota is o tartja ezt a rekordot. Talan erdeti tv filmes bejatszas is volt benne.
Talan tv film volt, azert nem talalom?

előzmény: elmouse (#2461)

2019-03-13 15:45:21 elmouse #2461

Fejjel a falnak (Tin Cup)?

előzmény: PG (#2460)

2019-03-13 15:01:14 PG #2460

Biztosan nem Morgan Freeman volt a seged, es biztosan nem a The Legend of Bagger Vance film.
Valamint biztosan nincs az altalan lepontozott amerikai filmek kozott, amiben a golf kulcsszo szerepel.
Rejtely.:-(

előzmény: PG (#2456)

2019-03-13 14:49:36 PG #2459

Keresek egy 1970-es, talan 1980-as evek elejen, talan egy kisvarosban jatszodo amerikai filmet.

Egy jelenetsorozatra emlekszem, par huszon-harminc eves fiatal szerepel benne.
Az egyiknek sikeres elkepzelesei, otletei vannak, talan jo allast kap, vagy bankhitelt es ceget alapit.
Segit egy baratjanak hitelhez jutnia, aki kicsit bizonytalanabb, es talan problemai lesznek a hitel visszafizetesevel kesobb.

Valamint van egy hippiszeru baratjuk, akit csak a zeneles erdekel, majd amikor rajon, hogy nem kap allast sehol, hozzajuk fordul es a ket barat elmagyarazza neki, mit kell tennie es hogyan kell viselkednie, hogy hitelt kapjon, talan meg a banki papirokat is kitoltik neki uzleti tervvel egyutt.
Arra emlekszem, amikor a sracnak szemelyesen kell bemennie a bankba, a sikeres srac azonnal raszol, hogy szakadt ruhaban ne menjen be, elkuldi egy boltba, hogy vegyen egy oltonyt maganak. Mire talan egy Elvis Presley fellepo ruhaban jon vissza, amire elkoltotte a maradek penze nagy reszet es harsanyan rohog, hogy szerinte jo uzletet csinalt. A sikeres srac azt javasolja neki, hogy a bankban mondja azt, hogy egy bulirol jott es meg nem volt ideje atoltozni, de nem erti.

Sajnos nem emlekszem, mi tortent kesobb, remelem, valakinek beugrik a film cime es ujranezhetem.

2019-03-13 14:41:38 PG #2458

Koszonom, az elso ket jelenet ebben a filmben van.
A harmadikat valami masban lattam, azt meg keresem.

előzmény: manuva (#1553)

2019-03-13 14:39:33 PG #2457

Koszonom, az volt!

előzmény: joey27 (#1588)

2019-03-13 14:33:10 PG #2456

Sajnos nem ez.:-(
Egy negyvenes, kozepszeru feher ferfi volt a foszereplo, a segitoje egy afro-amerikai ferfi, tobb filmebn lattam, de nem ugrik be a neve.

Az viszont biztos, hogy a vegen az szerepelt, hogy a sokadikra sikerult utesevel rekordot allitott fel, igy hires lett, mikozben a kozepmezonyben volt a golfjatekosok listajan.

előzmény: aftur (#2362)

2019-02-25 20:30:46 zit #2455

Bartleby?

előzmény: fade out (#2344)

2019-01-29 10:41:15 bambula #2454

Nincs mit.
De a Terhesben is találtam egy hasonlót. :)

Igaz itt még csak elkezdenek beszélni róla a jelenet végénél.

2019-01-29 10:38:37 BonnyJohnny #2453

Nem. Közben megtaláltam a konkrét jelenetet is:
Meet the Parents
Azért köszönöm! :)
És tényleg egy Stiller vígjáték. :D

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:37:05 Interracial Facial Creampie #2452

TEK-es társaságban?

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:34:02 bambula #2451

Nem a Tehes társaságban van ez a szitu?
Persze ez csak tipp.

2019-01-29 10:03:44 BonnyJohnny #2450

Üdv!

Minap felidéztünk egy jelenetet egy vígjátékból, de nem jut eszembe melyik filmben van.
Ismert film. Valószínűleg én is úgy fogok reagálni, hogy "hát persze". :) (Tippre Sandler vagy Stiller vígjáték.)

Egy repülőn a fickó mondja, hogy nincs nála bomba. Mire letámadják, hogy egy repülőn nem mondhatja azt, hogy bomba. Mire azt mondja, hogy de hát éppen azt mondja, hogy nincs nála bomba. De ne mondja, hogy bomba! :D

2019-01-21 23:14:25 Gabor8526 #2449

Sziasztok! Évek óta gondolkodok egy film vagy sorozat címén és már hülyének néznek, hogy biztosan nem létezik :D Gyerekkoromból annyi van meg, hogy egy öreg nagyi kijön a házból a gyerekekkel és keresztbecsapja a botját és átváltozik valami nagyon magas fehér elektromos űrszamurájjá, de előtte még bekapcsolja a mikrót, hogy valami pajzsot húzzon a ház köré. Aztán a szomszédból meg jön a másik, aki a rossz oldalon áll, az meg átváltozik ugyanilyenné csak fekete es elkezdenek harcolni.
Valaki? :D

2019-01-20 18:15:57 borzfold #2448

Szevasztok! Egy legalább 20 éves lengyel (talán francia) kicsit bugyuta vámpír filmet keresek (nosztalgikus emlékek fűződnek hozzá), ahol a hétköznapi diplomata (?) férj, (vagy) a feleség nagy nehezen elfogadja a társa vámpírságát, aki le is mond szenvedélyéről, de a végén a pár bájos gyermeke egy kerti partin vért szív valakiből. Előre is köszönöm

2019-01-20 13:55:57 merknatalia #2447

Sziasztok!!!Keresek egy sci-fi filmet, amit még (vagy 20 éve??) VHS kazettán láttam. De sajnos sem a címére, sem a szereplőkre már nem emlékezem.

Amennyire emlékszem a filmből, hogy egy "csillag" jön rendszeresen egy kislányhoz, majd átalakul nővé (angyallá), és gyógyítja a kislányt, mert az rákos. Egy fényxlő kis csillagot formál, és azt a kislányba küldi.

Azért gyógyítja, mert a kislánynak különleges képessége van. Egy gömbszerű erőteret tud képezni, amit aztán a földön bárhova el tud küldeni. Az "angyal" szerint, ha a kislány felnő, űrhajókat tud majd eljuttatni ezzel a képességével más civilizációkhoz.

Közben emberek akarják elrabolni a kislányt, de éppen ezzel a tehetségével megszökik tőlük.

A kislány apja közben összeismerkedik az "angyallal", és együtt próbálják megmenteni a kislányt ...

Vannak még részletek, amik néha beugranak, de nem tiszták, nem relevánsak ...

Valakinek nem ismerős ez a film?

2019-01-20 08:41:14 hose456 #2446

:-)
Run Forest, RUN!
Köszi
Forrest Gump, hát persze! :D

2019-01-19 15:30:48 PG #2445

Keresek egy - talan nemet - filmet, amit talan minisorozatkent (fel oras reszletekben, sok reklammal, estenkent) adtak allitolag jo tiz eve talan RTL Klub-on, es allitolag a Twin Peaks-hez hasonloan lassuak a cselekmenyek, keveset es lassan beszelnek az emberek.

A tortenet egy (fiktiv) titkosszolgalatrol szol, ahol egy vekony, szoke, szemuveges kissrac a computerzseni es par fos csapatot iranyitanak valakik, akik szinte mindig a hatterben maradnak. Igazabol talan vegig nem tortenik semmi latvanyos akcio, csak kommunikacio zajlik, a titkos bazison ulo csoport kommunikal az akciocsoport tagjaival, akik mondjak, hogy mi tortenik korulottuk es folyamatosan segitseget kernek toluk, ok pedig percek alatt mindent azonnal megoldanak, vagy folenyesen kozlik, hogy mar elore gondoltak erre a lehetosegre is es ott a megoldas.

Annyit hallottam rola, hogy az egyik reszben a computerzseni belatja, hogy a tudasa keves valamilyen kodolas visszafejtesehez es becserkesznek egy egyetemistat egy celfeladatra, aki nem hiszi el, hogy ez szigoruan titkos feladat, es atkodolja a szamitogepeket es ellopja az adatokat, hogy anyjanak sok penzt tudjon kuldeni, igy annak a resznek a vegen elraboljak es soha tobbet nem mehet emberek koze. (Talan az anyja volt a sebezheto pontja, ugy kaptak el, hogy az anyja neveben hivtak egy talalkozora.)

Valamint talan film legutolso jeleneteben az egyik foember megszokik csoportbol es egy vitorlason el a tengeren, a semmi kozepen, de allandoan a pisztolyan tartja a kezet, mert mindig azt varja, hogy mikor jon erte egy kommando.

Aki meselt rola, csak ezekre emlekezett, remelem, valakinek talan beugrik, mi lehet ez a film(sorozat).;)

2019-01-19 01:19:49 Ugor #2444

Most miért nem lehet neki egyenesen, egy mondattal megválaszolni, he? Így: Figyelj, az szerepel benne, aki abban a filmben, aminek a címe egy híres olasz festő nevére utal, az azzal a nővel szerepel abban együtt, aki előbb pincérnő is volt, meg volt nekik egy kerti törpéjük, amelyik különböző országokból küldözgetett képeslapokat. na, így már megvan, nem?

2019-01-18 23:18:31 Raul #2443

És itt a KT-n sok szavazata van. Nagyon sok :).

2019-01-18 23:03:19 tomside #2442

Hogy neked is maradjon egy kis játék benne, annyit mondok, F.G., de nem Family Guy.
Hajrá! :)

előzmény: hose456 (#2441)

2019-01-18 22:44:26 hose456 #2441

Előre is BOCS, ha hülye vagyok!

Az imént megnéztük a családdal a Rain men - Esőember c. filmet, aminek a legvége, hogy felteszik Dustin Hoffmant a vonatra, azaz "megnyerte" dilis-intézet tulaja a "párbajt".

...viszont az agyamban - azt hiszem keverek két filmet - nekem olyan van, hogy valami tolószékessel nagy halász-flottát alapítanak, és rohadt gazdagok lesznek....

ez most MELYIK film???
Köszi, ha súgsz!

2019-01-17 23:47:08 Korben #2440

Sziasztok!
Keresek egy régi magyar fekete-fehér bábfilmsorozatot. Az 1980-as évek elején ment a Magyar Televízióban. A film elején egy fekete macska belenéz egy üst aljába. Hasonló bábfilm lehetett, mint a Mazsola és Tádé vagy a Futrinka utca.
Előre is köszönöm!

2019-01-06 18:20:40 piky #2439

Sziasztok! Keresném a Mio Messzeországban (Kátó, a sötétség fejedelme) című filmet magyar szinkronnal. Bármilyen változatban érdekelne, DVD, VHS, vagy bármi. Esetleg valakinek megvan?

2019-01-04 14:00:59 bambula #2438

előzmény: Kemia54 (#2437)

2019-01-04 13:55:17 Kemia54 #2437

Azt a filmet keresem, ami egy idősödő házaspárról szól. A kapcsolatuk kihült, ezért a nő ráveszi a férjét, hogy menjenek el egy párterápiára, ami jól sikerül, újra tudják egymást szeretni....

2019-01-02 16:56:34 paksiendre #2436

Hátha valaki tud segíteni, jó pár éve (kb 10) láttam egy filmet valamelyik FILM+ szerű adón, de még akkoriban nem voltak elterjedve a digi boxok, hogy kiírjanak minden infót, és teletex se volt azon az adón, így nem tudom mi volt a film címe, aztán mostanában elkezdett érdekelni, hogy mi lehetett az.
Műfajilag egy morbid vígjátékra lőném be, azzal kezdődött, hogy fiatal gimisek házibulit tartanak ilyen klasszik amerikai pite piros piás poharas értelemben, (amúgy nem esküdnék meg rá, hogy amcsi film) és nagyon berúgnak, bemindeneznek, majd másnap valamelyikük meghal (???) vagy csak egy teljesen idegen hulláját találják meg a házukban(???). A lényeg az, hogy jönnek haza a szülők és irgalmatlan nagy takarításba kezdenek, hogy eltüntessék a buli maradékait illetve a holttestet. Az egész film egy teljesen abszurd vígjáték volt emlékeim szerint. A továbbiakban nem tudom mi történt mert eddig láttam.
Remélem valakinek ismerős lesz.

2019-01-02 16:44:36 Adam Taylor #2435

Sziasztok! Tudnátok esetleg olyan filmeket mondani (magyar filmek előnyben), amiben megjelenik a bélyeggyűjtés? Előre is köszi!

2019-01-01 21:40:25 betti #2434

Köszi szépen! Sajnos apum már egyre jobban keveri ezeket, én meg nem láttam... De szerintem a Banderas filmre gondolt ő :-)

előzmény: St4nt0N (#2430)

2018-12-31 19:24:48 Gombizoli #2433

Szerencsére megtaláltam a másik keresett filmet is! Ajánlom Nektek is megnézésre!

2018-12-31 17:33:40 Gombizoli #2432

Az utóbbi film keresésem sikerrel járt, mert a cukrászos filmet megtaláltam! H avalakit érdekel: Cuki a sütid / Édes pillanatok / https://www.youtube.com/watch?v=4eBvht9_2uo

2018-12-31 15:19:48 Gombizoli #2431

1. Egy romantikus film, de elveszettem,... hátha valaki tudja a címét: ... az iraki háború idején egy ott tartózkodó amerikai katona levelez egy lánnyal, aztán mikor hazatér, felkeresi. Az Édesapjával a csaj egy fatelepet üzemeltet, s épp karácsonykor ér oda, A lány apjának szimpi a srác, mert anno ő is veteránként részt vett háborúba, de a lánynak van egy elkényeztetett gazdag barátja, aki elszeretné vinni a nagyvárosba a lányt! És hát a szerelmi háromszög lelki vívódásairól szól a történet, majd a vége happy end!...2. Egy bronxy olasz származású cukrász srác, egy gazdag baráttal rendelkező cukrász csajjal benevez a cukrász világbajnokságra, de ott szembe találkozik egy régi baráttal, akivel anno összevesztek, s megy a harc az elsőségért. ...... Ha netán e két filmhez tudtok címet, megköszönném!!!!! ...

2018-12-31 14:27:25 St4nt0N #2430

Az IMDb-n utánanéztem a kapcsolódó filmeknek, és lám, van egy Skorpió c. thriller Delonnal, ami szintén szóba jöhet (nem láttam). Egyébként ők Belmondóval fénykorukban csak a Borsalinóban játszottak együtt, de ott partnerek voltak. Külön-külön mindkettejüknek volt emlékezetes bérgyilkosos filmje (A szamuráj és A profi).

előzmény: betti (#2429)

2018-12-31 13:16:20 betti #2429

Köszönöm! Megnéztem a leírást, szerintem esélyes hogy ez az. Elképzelhető szerinted, hogy ez feldolgozás, és volt korábbi verziója Belmondoval? (Lehet, h nem, és csak apu emlékezett rosszul)

előzmény: St4nt0N (#2428)

2018-12-31 11:33:15 St4nt0N #2428

Nekem erről a Bérgyilkosok ugrik be Banderasszal és Stallone-nal.
Viszont a bankos jelenetben szerintem nem aprópénzes tréfáról van szó, hanem szokatlanul nagy összegről, aminek a kifizetése komolyabb procedúrát jelent, emiatt kell szegény névnaposnak várakoznia.

előzmény: betti (#2427)

2018-12-31 11:22:13 betti #2427

Sziasztok!
Édesapám mesélt egy filmről, szerinte Belmondo és talán Delon szerepel benne, én nem vennék rá mérget.
Sztori: adott két bűnöző, talán bankrablo vagy bérgyilkos, egymás ellen.
Egy jelenet a filmből:
Egyikük, talán Delon leshelyrol, távcsöves puskával figyeli a másikat. A másik meg hülyét csinál belőle. Bemegy egy bankba, felvesz egy csomó pénzt (a másik várja h kijöjjön a pénzzel), de aproban kéri ki a teljes összeget, úgyhogy vagy fél napig tart amíg összeszedik neki, addig üldögél, várakozik, és röhög a markába a másikon, aki szetizzadja magát és total kikészül a varakozasban.
Ez így mond valakinek valamit? Sajnos simán lehet h nem ők a főszereplők, esetleg nem is francia film. Próbáltam keresni a Belmondo, Delon filmek között, de ott nem találtam.

2018-12-26 17:27:21 Bogyeszka #2426

Egy klippet láttam a filmről..A filmet nagyon összefoglalva tudom csak elmondani: Van benne egy lány meg egy nála kissebb ducibb fiú aki beleszeret a lányba ..a lány judozik, vagy karate(nem tudom) a fiu is elkezd.. Film végén van egy bálszerűség és ott megcsokolja a fiu a lányt ..Hááát ennyire emlékszem :)

2018-12-18 19:06:26 Leo_Stotch #2425

Köszönöm a válaszokat!

2018-12-18 16:53:30 tomside #2424

A YouTube szerint a Girl, Interrupted a megoldás.

előzmény: Leo_Stotch (#2422)

2018-12-18 15:36:05 hhgygy #2423

Itt egy Yahoo answer:

"IMDB shows that Petula Clark sang "Downtown" in four films in the 1990s, as well as TV series like Seinfeld. Here are the films. Not sure which had the dream sequence, but with these four as alternatives, I hope you can find it!

1999 Girl, Interrupted (performer: "Downtown")
1999 Drop Dead Gorgeous (performer: "Downtown")
1997 Twin Town ("Downtown")
1993 Thirty Two Short Films About Glenn Gould (performer: "Downtown")"

előzmény: Leo_Stotch (#2422)

2018-12-18 15:10:54 Leo_Stotch #2422

Petula Clark, Downtown című zenéje melyik filmben szól gyilkossági jelenet alatt?
Barátom ezen agyal, megfertőzött.
Köszönöm fórumtársak

2018-12-17 18:20:53 PG #2421

Akkor a Forrest Gump ominozus jelenete jo lehet, igaz, ott furdokopeny az aldozat - viszont a tulajdonosnojenek a tagra nyilt szemevel vegzett hangtalan sikolya emeli a szintet.;)

2018-12-17 18:19:17 PG #2420

Koszonet, ez az, tv film, talan ezert nincs ide felrakva.:-(

előzmény: Peet (#2415)

2018-12-17 12:56:06 tomside #2419

:D
Nekem a könyv is jöhet, felkeltette az érdeklődésem.

2018-12-17 12:33:59 Ugor #2418

A "belélvez a tisztaba" szerintem valami avantgárd szakácskönyv lehet. Nyilván van ennek filmes változata is.

előzmény: Massivpuli (#2417)

2018-12-17 11:55:01 Massivpuli #2417

Sziasztok, egy filmet keresek nagyon régóta évekkel ezelott láttam a tvben, Nem sok mindenre emlekszem 2 jelenet maradt meg bennem az elso mikor egy szinkron teremben vagy moziban csokolozik a srac a csajjal de ha valaki latta ezt a filmet akkor a masodikbol biztos tudni fogja a srac belélvez a tisztaba es azt eszik meg a tobbiek. Koszi szepen elore is

2018-12-14 20:59:42 ichi #2416

Helló Mindenki!
Egy ismerősöm rám írt, hogy tudok-e neki segíteni mert keres egy filmet. Hosszas agyalás után én feladtam a küzdelmet :) Ezért most itt próbálok szerencsét, hátha valamelyikőtök tudja a film címét. Bemásolom a levelét, íme:

Rég láttam egy filmet ami tetszett de azóta sem találom valami krimi,thriller lehetett ,talán egész végig levelez benn két ember,de az egyikük nem az akinek adja magát(talán nem lány hanem valami phsziopata),és ez a film végefelé derül ki egy tengerparton talán egy kis házban, de a végefelé valami részecske gyorsítóvagy hadronütköztető is be indul vagy felrobban?!

2018-12-13 14:48:54 Peet #2415

Szia!

Tipp :
Mozdulj, hogy Joe járhasson (1986)

előzmény: PG (#2414)

2018-12-13 14:00:23 PG #2414

Egy kb. 1980-as evekben keszult magyar dokumentumfilmet keresek.

A tortenet lenyegeben annyi, hogy egy angol festomuvesz hazasparnak rokkant gyereket csak a bp-i Petho intezetben lattak el, es par evet vegigkovet, bemutatva, hogyan kezdett jarni a gyerek.
Sajnos keresoben nem talaltam meg.:-(

2018-12-12 20:08:57 Nike88 #2413

Jesszus tényleg!! Nagyon szépen köszönöm. Nem tudom hogy csináltad de király vagy!!!

előzmény: metal_face (#2412)

2018-12-12 18:17:13 metal_face #2412

Nekem az elsőre ez lenne a tippem. Még nagyon régen láttam, de a leírásod alapján nekem egyből ez a film ugrott be. Igaz, nem 1980 körüli, de hát nem is mai darab :D

előzmény: Nike88 (#2411)

2018-12-12 18:10:11 Nike88 #2411

Sziasztok! Keresek két filmet. Az egyik arról szól hogy egy csajszinak meghal az anyukája. Elkezdi szellemként látni, de a végén kiderül hogy csak szórakoznak vele, így akarják idegileg kicsinálni. 1980 körüli film. A végén van egy csattanó egy pap menti meg a lányt, és meséli is a rendőröknek. A rendőrök meg mondják hogy reggel 4 kor meghalt a pap biztosan összekeverte valakivel.
A másik film talán 1990es évek eleje. Egy család új városba költözik az apa halála után. Azt hiszem az anya alkoholista, van egy 16 éves lánya meg kisebb fia. Már a költözés napján egy tál sütivel jelenik meg a túl tökéletes szomszéd. A csajszi észreveszi az iskolában is mindenki kitűnő tanuló. Idővel az anyja is leteszi a piát, sütit süt. Megváltozik teljesen. A végén kiderül hogy a polgármester droggal meg rádióhullámokkal befolyásolja a városka lakóit. A csaj ledönti a rádiótornyot a város megmenekül.
Kicsit csapongok, de remélem tudtok segíteni. Előre is köszönök minden választ!

2018-12-11 10:49:58 tomside #2410

Ez a topik alapvetően arra van, hogy segítsünk rájönni másoknak, ha valamelyik film címe nem jut az eszükbe. Alapvetően nem “árubeszerzési” célokra. Szerintem az első hozzászólásodra lesz, aki tudni fogja a választ. ;)

Vagy esetleg megtalálhatod ezen a listán:

előzmény: luci87 (#2409)

2018-12-11 10:03:29 luci87 #2409

Keresem az Erdei iskola c. sorozatot Joe Lando főszereplésével.https://www.imdb.com/title/tt0199421/

2018-12-09 15:27:15 luci87 #2408

Egy regebbi,2008 koruli,tv ben afott filmet keresek.Egy pedofil ferfit keres a rendorseg.aki kozben beepul egy a csaladba,es a nevelt lanyat is probalja behalozni.Begyogyszerezi,a kislany kabultan hever,amikor rajuk nyit az anya ,aki mar gyanakszik a pasira....es hatulrol atvagja a ferfi torkat.

2018-12-04 12:40:02 Ugor #2407

Hát az úttörő persze, hogy...

előzmény: bucsek (#2406)

2018-12-04 12:39:23 bucsek #2406

Úristen :D Köszönöm szépen, ez az. Már emlékszem is a srác pizsijére meg a maszkjára :D Ezer köszönet és hála.

2018-12-04 12:37:04 Ugor #2405

Ez a tippem.

előzmény: bucsek (#2404)

2018-12-04 12:35:41 bucsek #2404

Sajna nem tudom, lehetséges. Totál halvány képek rémlenek, amit lehet csak saját magam képzelek :D De próbáljuk meg, hátha hasonlít rá :P

2018-12-04 12:29:46 Ugor #2403

A "csávó" esetleg hasonlított Kevin Costnerre?
Ez a tippem.

előzmény: bucsek (#2401)

2018-12-04 12:29:03 bucsek #2402

Szia, nem lehet hogy a "Dög" c. filmet keresed? :D (Feast)

előzmény: KelemenD (#2392)

2018-12-04 12:26:19 bucsek #2401

Sziasztok, eszembe jutott egy film, amit régóta keresek. Annyira rég láttam, hogy csak a végére emlékszem, meg azt, hogy szomorú volt.

Nagyjából amire emlékszem az az, mintha lenne egy rabló, vagy valami "gonosz" csávó és elrabol egy kisfiút (vagy kislányt, nem emlékszem, valamiért a fiú maradt meg inkább az emlékeimben), az se biztos, hogy elrabolja, de azt tudom, hogy üldözik őket. A végén egy kútnál vannak, vagy egy fánál (talán?) és lelövik a csávót, a kisfiú meg megsiratja. Tudom ez baromi kevés. :D

2018-12-03 19:21:36 Noncsika98 #2400

sziasztok
Egy filmet keresek kb. 10 éve láthattam.
Afrikában játszódik ha jól emlékszem a film elején van egy hím oroszlán aki végig sétál a ház teraszán és van benne egy pávián is aki üvegből cseni a rágót meg egy elefánt is aki be van tanítva egy család lakik ott az anya állatokat gondoz és van egy kedvence is egy oroszlán Elza a neve a fiú tovább tanulás miatt elköltözik majd de előtte a néger barátjával elmennek kirándulni és bele esnek egy gödörbe és ott egy vadmacska akarja őket megenni az anya elmegy őket keresni és meg marja egy kobra a két srác ki szabadul majd a gödörből és egy lakatlan házat találnak ahol egy mandrill majommal találkoznak a többi jelenet már nem rémlik de a végén a nő férje azt mondja a feleségének hogy itt az ideje hogy elengedjük Elzát és elengedik az oroszlánt .
(ezeket a filmeket már próbáltam de nem az amire én gondolok : Elza a vadon szülötte , és Elza kölykei )

köszönöm a válaszokat előre is

2018-12-01 20:54:27 mimóza #2399

Ez lesz az: The Polar Express.

előzmény: Sophie95 (#2398)

2018-12-01 20:39:28 Sophie95 #2398

Sziasztok egy olyan filmet keresek amibe a kisfiu nem hisz a telapoba es vmi vonatal mennek az eszaki sarkra asszem reg lattam meg gyerek koromba es a vegen a mikulas add a kisfunak egy kis csengetyut es mikor felkell allmabol nala lesz enyire emlekszem meg gyerek koromba lattam de nagyon tetszet urjatok ha tudjafok a cimet koszonom.