Filmet keresek

(vissza a topikok listájához)

2019-03-17 20:21:49 PG #2465

Egy amerikai filmet keresek, talan 1980-as evekben jatszodik.

Egymas utan zaratjak be a videki varosok kis gyarait a holding vezetoi, az egyik beosztott fellazad, mire ultimatumot kap, hogy menjen oda es tegyen javaslatot.
Odamegy, beleragad a sarba, egy no segitsegevel minden kerdesere valaszt kap, de hazugsagba keveredik, igy mindenki kiutalja.

Visszamegy a kozpontba, kozlik, vele, hogy ki van rugva, legfeljebb a kis ceg vezetoje lehet, igy kenyszeredetten visszamegy es bejelenti, hogy holnaptol atveszi a ceget es a no lesz a helyettese.
Raadasnak kiderul, hogy a helyi idosek otthonaban van az evtizedek ota eltunt apja, aki honapokig lopkodott, hogy ev vegen ajandekokkent visszaadhassa a tobbieknek.

A film cimet keresem, valoszinuleg kozepkategorias film, kozepszeru szereplokkel, dijat nem nyert, vagy legalabbis nem talaltam eddig nyomat.

Elore is koszonok minden tippet.

2019-03-17 18:08:47 manuva #2464

Talán The Words.

2019-03-17 16:46:42 himplroland #2463

Sziasztok!A film egy íróról szól legalább két szálon fut, az első amikor fiatal és sikeres lesz nagy könyvével és elveszi akkori barátnőjét majd elválnak (egy másik nő miatt) de korábban megbeszélték, hogy x év múlva találkoznak egy kietlenebb helyen A fickó által vett vett házban. A másik szál, amikor már öregedő 40-50-es kissé lecsúszott ember és elmegy egy könyvesboltba vagy könyvtárba elégetni a saját könyvét (csak később jönnek rá, hogy amúgy ő az író)Köszi előre is a segítséget!!!

2019-03-13 20:05:18 PG #2462

Picit hasonlo a vege, de nem, Costner happy endre ment.
Abban a filmben a jatek kozepen tortent az eset, a segito annyira merges lett, hogy eltort nehany botot, akkor a jatekos felrevonta es kozolte vele, hogy mar nem nyerheti meg ezt a jatekot, egyetlen eselye, hogy megcsinalja az utest es bekeruljon a hirekbe. Ez sikerult neki, az utes utan az ellenfele nevetve megkoszonte neki, mert igy mar csak par utese maradt, de tobb luk van hatra, fizikailag nem nyerhet.

A film vegen pedig volt egy felirat, hogy ez valoban megtortent es bar az illeto valahol a par szazas ranglista kozepen volt egesz eleteben, azota is o tartja ezt a rekordot. Talan erdeti tv filmes bejatszas is volt benne.
Talan tv film volt, azert nem talalom?

előzmény: elmouse (#2461)

2019-03-13 15:45:21 elmouse #2461

Fejjel a falnak (Tin Cup)?

előzmény: PG (#2460)

2019-03-13 15:01:14 PG #2460

Biztosan nem Morgan Freeman volt a seged, es biztosan nem a The Legend of Bagger Vance film.
Valamint biztosan nincs az altalan lepontozott amerikai filmek kozott, amiben a golf kulcsszo szerepel.
Rejtely.:-(

előzmény: PG (#2456)

2019-03-13 14:49:36 PG #2459

Keresek egy 1970-es, talan 1980-as evek elejen, talan egy kisvarosban jatszodo amerikai filmet.

Egy jelenetsorozatra emlekszem, par huszon-harminc eves fiatal szerepel benne.
Az egyiknek sikeres elkepzelesei, otletei vannak, talan jo allast kap, vagy bankhitelt es ceget alapit.
Segit egy baratjanak hitelhez jutnia, aki kicsit bizonytalanabb, es talan problemai lesznek a hitel visszafizetesevel kesobb.

Valamint van egy hippiszeru baratjuk, akit csak a zeneles erdekel, majd amikor rajon, hogy nem kap allast sehol, hozzajuk fordul es a ket barat elmagyarazza neki, mit kell tennie es hogyan kell viselkednie, hogy hitelt kapjon, talan meg a banki papirokat is kitoltik neki uzleti tervvel egyutt.
Arra emlekszem, amikor a sracnak szemelyesen kell bemennie a bankba, a sikeres srac azonnal raszol, hogy szakadt ruhaban ne menjen be, elkuldi egy boltba, hogy vegyen egy oltonyt maganak. Mire talan egy Elvis Presley fellepo ruhaban jon vissza, amire elkoltotte a maradek penze nagy reszet es harsanyan rohog, hogy szerinte jo uzletet csinalt. A sikeres srac azt javasolja neki, hogy a bankban mondja azt, hogy egy bulirol jott es meg nem volt ideje atoltozni, de nem erti.

Sajnos nem emlekszem, mi tortent kesobb, remelem, valakinek beugrik a film cime es ujranezhetem.

2019-03-13 14:41:38 PG #2458

Koszonom, az elso ket jelenet ebben a filmben van.
A harmadikat valami masban lattam, azt meg keresem.

előzmény: manuva (#1553)

2019-03-13 14:39:33 PG #2457

Koszonom, az volt!

előzmény: joey27 (#1588)

2019-03-13 14:33:10 PG #2456

Sajnos nem ez.:-(
Egy negyvenes, kozepszeru feher ferfi volt a foszereplo, a segitoje egy afro-amerikai ferfi, tobb filmebn lattam, de nem ugrik be a neve.

Az viszont biztos, hogy a vegen az szerepelt, hogy a sokadikra sikerult utesevel rekordot allitott fel, igy hires lett, mikozben a kozepmezonyben volt a golfjatekosok listajan.

előzmény: aftur (#2362)

2019-02-25 20:30:46 zit #2455

Bartleby?

előzmény: fade out (#2344)

2019-01-29 10:41:15 bambula #2454

Nincs mit.
De a Terhesben is találtam egy hasonlót. :)

Igaz itt még csak elkezdenek beszélni róla a jelenet végénél.

2019-01-29 10:38:37 BonnyJohnny #2453

Nem. Közben megtaláltam a konkrét jelenetet is:
Meet the Parents
Azért köszönöm! :)
És tényleg egy Stiller vígjáték. :D

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:37:05 Interracial Facial Creampie #2452

TEK-es társaságban?

előzmény: bambula (#2451)

2019-01-29 10:34:02 bambula #2451

Nem a Tehes társaságban van ez a szitu?
Persze ez csak tipp.

2019-01-29 10:03:44 BonnyJohnny #2450

Üdv!

Minap felidéztünk egy jelenetet egy vígjátékból, de nem jut eszembe melyik filmben van.
Ismert film. Valószínűleg én is úgy fogok reagálni, hogy "hát persze". :) (Tippre Sandler vagy Stiller vígjáték.)

Egy repülőn a fickó mondja, hogy nincs nála bomba. Mire letámadják, hogy egy repülőn nem mondhatja azt, hogy bomba. Mire azt mondja, hogy de hát éppen azt mondja, hogy nincs nála bomba. De ne mondja, hogy bomba! :D

2019-01-21 23:14:25 Gabor8526 #2449

Sziasztok! Évek óta gondolkodok egy film vagy sorozat címén és már hülyének néznek, hogy biztosan nem létezik :D Gyerekkoromból annyi van meg, hogy egy öreg nagyi kijön a házból a gyerekekkel és keresztbecsapja a botját és átváltozik valami nagyon magas fehér elektromos űrszamurájjá, de előtte még bekapcsolja a mikrót, hogy valami pajzsot húzzon a ház köré. Aztán a szomszédból meg jön a másik, aki a rossz oldalon áll, az meg átváltozik ugyanilyenné csak fekete es elkezdenek harcolni.
Valaki? :D

2019-01-20 18:15:57 borzfold #2448

Szevasztok! Egy legalább 20 éves lengyel (talán francia) kicsit bugyuta vámpír filmet keresek (nosztalgikus emlékek fűződnek hozzá), ahol a hétköznapi diplomata (?) férj, (vagy) a feleség nagy nehezen elfogadja a társa vámpírságát, aki le is mond szenvedélyéről, de a végén a pár bájos gyermeke egy kerti partin vért szív valakiből. Előre is köszönöm

2019-01-20 13:55:57 merknatalia #2447

Sziasztok!!!Keresek egy sci-fi filmet, amit még (vagy 20 éve??) VHS kazettán láttam. De sajnos sem a címére, sem a szereplőkre már nem emlékezem.

Amennyire emlékszem a filmből, hogy egy "csillag" jön rendszeresen egy kislányhoz, majd átalakul nővé (angyallá), és gyógyítja a kislányt, mert az rákos. Egy fényxlő kis csillagot formál, és azt a kislányba küldi.

Azért gyógyítja, mert a kislánynak különleges képessége van. Egy gömbszerű erőteret tud képezni, amit aztán a földön bárhova el tud küldeni. Az "angyal" szerint, ha a kislány felnő, űrhajókat tud majd eljuttatni ezzel a képességével más civilizációkhoz.

Közben emberek akarják elrabolni a kislányt, de éppen ezzel a tehetségével megszökik tőlük.

A kislány apja közben összeismerkedik az "angyallal", és együtt próbálják megmenteni a kislányt ...

Vannak még részletek, amik néha beugranak, de nem tiszták, nem relevánsak ...

Valakinek nem ismerős ez a film?

2019-01-20 08:41:14 hose456 #2446

:-)
Run Forest, RUN!
Köszi
Forrest Gump, hát persze! :D

2019-01-19 15:30:48 PG #2445

Keresek egy - talan nemet - filmet, amit talan minisorozatkent (fel oras reszletekben, sok reklammal, estenkent) adtak allitolag jo tiz eve talan RTL Klub-on, es allitolag a Twin Peaks-hez hasonloan lassuak a cselekmenyek, keveset es lassan beszelnek az emberek.

A tortenet egy (fiktiv) titkosszolgalatrol szol, ahol egy vekony, szoke, szemuveges kissrac a computerzseni es par fos csapatot iranyitanak valakik, akik szinte mindig a hatterben maradnak. Igazabol talan vegig nem tortenik semmi latvanyos akcio, csak kommunikacio zajlik, a titkos bazison ulo csoport kommunikal az akciocsoport tagjaival, akik mondjak, hogy mi tortenik korulottuk es folyamatosan segitseget kernek toluk, ok pedig percek alatt mindent azonnal megoldanak, vagy folenyesen kozlik, hogy mar elore gondoltak erre a lehetosegre is es ott a megoldas.

Annyit hallottam rola, hogy az egyik reszben a computerzseni belatja, hogy a tudasa keves valamilyen kodolas visszafejtesehez es becserkesznek egy egyetemistat egy celfeladatra, aki nem hiszi el, hogy ez szigoruan titkos feladat, es atkodolja a szamitogepeket es ellopja az adatokat, hogy anyjanak sok penzt tudjon kuldeni, igy annak a resznek a vegen elraboljak es soha tobbet nem mehet emberek koze. (Talan az anyja volt a sebezheto pontja, ugy kaptak el, hogy az anyja neveben hivtak egy talalkozora.)

Valamint talan film legutolso jeleneteben az egyik foember megszokik csoportbol es egy vitorlason el a tengeren, a semmi kozepen, de allandoan a pisztolyan tartja a kezet, mert mindig azt varja, hogy mikor jon erte egy kommando.

Aki meselt rola, csak ezekre emlekezett, remelem, valakinek talan beugrik, mi lehet ez a film(sorozat).;)

2019-01-19 01:19:49 Ugor #2444

Most miért nem lehet neki egyenesen, egy mondattal megválaszolni, he? Így: Figyelj, az szerepel benne, aki abban a filmben, aminek a címe egy híres olasz festő nevére utal, az azzal a nővel szerepel abban együtt, aki előbb pincérnő is volt, meg volt nekik egy kerti törpéjük, amelyik különböző országokból küldözgetett képeslapokat. na, így már megvan, nem?

2019-01-18 23:18:31 Raul #2443

És itt a KT-n sok szavazata van. Nagyon sok :).

2019-01-18 23:03:19 tomside #2442

Hogy neked is maradjon egy kis játék benne, annyit mondok, F.G., de nem Family Guy.
Hajrá! :)

előzmény: hose456 (#2441)

2019-01-18 22:44:26 hose456 #2441

Előre is BOCS, ha hülye vagyok!

Az imént megnéztük a családdal a Rain men - Esőember c. filmet, aminek a legvége, hogy felteszik Dustin Hoffmant a vonatra, azaz "megnyerte" dilis-intézet tulaja a "párbajt".

...viszont az agyamban - azt hiszem keverek két filmet - nekem olyan van, hogy valami tolószékessel nagy halász-flottát alapítanak, és rohadt gazdagok lesznek....

ez most MELYIK film???
Köszi, ha súgsz!

2019-01-17 23:47:08 Korben #2440

Sziasztok!
Keresek egy régi magyar fekete-fehér bábfilmsorozatot. Az 1980-as évek elején ment a Magyar Televízióban. A film elején egy fekete macska belenéz egy üst aljába. Hasonló bábfilm lehetett, mint a Mazsola és Tádé vagy a Futrinka utca.

2019-01-06 18:20:40 piky #2439

Sziasztok! Keresném a Mio Messzeországban (Kátó, a sötétség fejedelme) című filmet magyar szinkronnal. Bármilyen változatban érdekelne, DVD, VHS, vagy bármi. Esetleg valakinek megvan?

2019-01-04 14:00:59 bambula #2438

előzmény: Kemia54 (#2437)

2019-01-04 13:55:17 Kemia54 #2437

Azt a filmet keresem, ami egy idősödő házaspárról szól. A kapcsolatuk kihült, ezért a nő ráveszi a férjét, hogy menjenek el egy párterápiára, ami jól sikerül, újra tudják egymást szeretni....

2019-01-02 16:56:34 paksiendre #2436

Hátha valaki tud segíteni, jó pár éve (kb 10) láttam egy filmet valamelyik FILM+ szerű adón, de még akkoriban nem voltak elterjedve a digi boxok, hogy kiírjanak minden infót, és teletex se volt azon az adón, így nem tudom mi volt a film címe, aztán mostanában elkezdett érdekelni, hogy mi lehetett az.
Műfajilag egy morbid vígjátékra lőném be, azzal kezdődött, hogy fiatal gimisek házibulit tartanak ilyen klasszik amerikai pite piros piás poharas értelemben, (amúgy nem esküdnék meg rá, hogy amcsi film) és nagyon berúgnak, bemindeneznek, majd másnap valamelyikük meghal (???) vagy csak egy teljesen idegen hulláját találják meg a házukban(???). A lényeg az, hogy jönnek haza a szülők és irgalmatlan nagy takarításba kezdenek, hogy eltüntessék a buli maradékait illetve a holttestet. Az egész film egy teljesen abszurd vígjáték volt emlékeim szerint. A továbbiakban nem tudom mi történt mert eddig láttam.
Remélem valakinek ismerős lesz.

2019-01-02 16:44:36 Adam Taylor #2435

Sziasztok! Tudnátok esetleg olyan filmeket mondani (magyar filmek előnyben), amiben megjelenik a bélyeggyűjtés? Előre is köszi!

2019-01-01 21:40:25 betti #2434

Köszi szépen! Sajnos apum már egyre jobban keveri ezeket, én meg nem láttam... De szerintem a Banderas filmre gondolt ő :-)

előzmény: St4nt0N (#2430)

2018-12-31 19:24:48 Gombizoli #2433

Szerencsére megtaláltam a másik keresett filmet is! Ajánlom Nektek is megnézésre!

2018-12-31 17:33:40 Gombizoli #2432

Az utóbbi film keresésem sikerrel járt, mert a cukrászos filmet megtaláltam! H avalakit érdekel: Cuki a sütid / Édes pillanatok / https://www.youtube.com/watch?v=4eBvht9_2uo

2018-12-31 15:19:48 Gombizoli #2431

1. Egy romantikus film, de elveszettem,... hátha valaki tudja a címét: ... az iraki háború idején egy ott tartózkodó amerikai katona levelez egy lánnyal, aztán mikor hazatér, felkeresi. Az Édesapjával a csaj egy fatelepet üzemeltet, s épp karácsonykor ér oda, A lány apjának szimpi a srác, mert anno ő is veteránként részt vett háborúba, de a lánynak van egy elkényeztetett gazdag barátja, aki elszeretné vinni a nagyvárosba a lányt! És hát a szerelmi háromszög lelki vívódásairól szól a történet, majd a vége happy end!...2. Egy bronxy olasz származású cukrász srác, egy gazdag baráttal rendelkező cukrász csajjal benevez a cukrász világbajnokságra, de ott szembe találkozik egy régi baráttal, akivel anno összevesztek, s megy a harc az elsőségért. ...... Ha netán e két filmhez tudtok címet, megköszönném!!!!! ...

2018-12-31 14:27:25 St4nt0N #2430

Az IMDb-n utánanéztem a kapcsolódó filmeknek, és lám, van egy Skorpió c. thriller Delonnal, ami szintén szóba jöhet (nem láttam). Egyébként ők Belmondóval fénykorukban csak a Borsalinóban játszottak együtt, de ott partnerek voltak. Külön-külön mindkettejüknek volt emlékezetes bérgyilkosos filmje (A szamuráj és A profi).

előzmény: betti (#2429)

2018-12-31 13:16:20 betti #2429

Köszönöm! Megnéztem a leírást, szerintem esélyes hogy ez az. Elképzelhető szerinted, hogy ez feldolgozás, és volt korábbi verziója Belmondoval? (Lehet, h nem, és csak apu emlékezett rosszul)

előzmény: St4nt0N (#2428)

2018-12-31 11:33:15 St4nt0N #2428

Nekem erről a Bérgyilkosok ugrik be Banderasszal és Stallone-nal.
Viszont a bankos jelenetben szerintem nem aprópénzes tréfáról van szó, hanem szokatlanul nagy összegről, aminek a kifizetése komolyabb procedúrát jelent, emiatt kell szegény névnaposnak várakoznia.

előzmény: betti (#2427)

2018-12-31 11:22:13 betti #2427

Sziasztok!
Édesapám mesélt egy filmről, szerinte Belmondo és talán Delon szerepel benne, én nem vennék rá mérget.
Sztori: adott két bűnöző, talán bankrablo vagy bérgyilkos, egymás ellen.
Egy jelenet a filmből:
Egyikük, talán Delon leshelyrol, távcsöves puskával figyeli a másikat. A másik meg hülyét csinál belőle. Bemegy egy bankba, felvesz egy csomó pénzt (a másik várja h kijöjjön a pénzzel), de aproban kéri ki a teljes összeget, úgyhogy vagy fél napig tart amíg összeszedik neki, addig üldögél, várakozik, és röhög a markába a másikon, aki szetizzadja magát és total kikészül a varakozasban.
Ez így mond valakinek valamit? Sajnos simán lehet h nem ők a főszereplők, esetleg nem is francia film. Próbáltam keresni a Belmondo, Delon filmek között, de ott nem találtam.

2018-12-26 17:27:21 Bogyeszka #2426

Egy klippet láttam a filmről..A filmet nagyon összefoglalva tudom csak elmondani: Van benne egy lány meg egy nála kissebb ducibb fiú aki beleszeret a lányba ..a lány judozik, vagy karate(nem tudom) a fiu is elkezd.. Film végén van egy bálszerűség és ott megcsokolja a fiu a lányt ..Hááát ennyire emlékszem :)

2018-12-18 19:06:26 Leo_Stotch #2425

Köszönöm a válaszokat!

2018-12-18 16:53:30 tomside #2424

A YouTube szerint a Girl, Interrupted a megoldás.

előzmény: Leo_Stotch (#2422)

2018-12-18 15:36:05 hhgygy #2423

Itt egy Yahoo answer:

"IMDB shows that Petula Clark sang "Downtown" in four films in the 1990s, as well as TV series like Seinfeld. Here are the films. Not sure which had the dream sequence, but with these four as alternatives, I hope you can find it!

1999 Girl, Interrupted (performer: "Downtown")
1999 Drop Dead Gorgeous (performer: "Downtown")
1997 Twin Town ("Downtown")
1993 Thirty Two Short Films About Glenn Gould (performer: "Downtown")"

előzmény: Leo_Stotch (#2422)

2018-12-18 15:10:54 Leo_Stotch #2422

Petula Clark, Downtown című zenéje melyik filmben szól gyilkossági jelenet alatt?
Barátom ezen agyal, megfertőzött.
Köszönöm fórumtársak

2018-12-17 18:20:53 PG #2421

Akkor a Forrest Gump ominozus jelenete jo lehet, igaz, ott furdokopeny az aldozat - viszont a tulajdonosnojenek a tagra nyilt szemevel vegzett hangtalan sikolya emeli a szintet.;)

2018-12-17 18:19:17 PG #2420

Koszonet, ez az, tv film, talan ezert nincs ide felrakva.:-(

előzmény: Peet (#2415)

2018-12-17 12:56:06 tomside #2419

:D
Nekem a könyv is jöhet, felkeltette az érdeklődésem.

2018-12-17 12:33:59 Ugor #2418

A "belélvez a tisztaba" szerintem valami avantgárd szakácskönyv lehet. Nyilván van ennek filmes változata is.

előzmény: Massivpuli (#2417)

2018-12-17 11:55:01 Massivpuli #2417

Sziasztok, egy filmet keresek nagyon régóta évekkel ezelott láttam a tvben, Nem sok mindenre emlekszem 2 jelenet maradt meg bennem az elso mikor egy szinkron teremben vagy moziban csokolozik a srac a csajjal de ha valaki latta ezt a filmet akkor a masodikbol biztos tudni fogja a srac belélvez a tisztaba es azt eszik meg a tobbiek. Koszi szepen elore is

2018-12-14 20:59:42 ichi #2416

Helló Mindenki!
Egy ismerősöm rám írt, hogy tudok-e neki segíteni mert keres egy filmet. Hosszas agyalás után én feladtam a küzdelmet :) Ezért most itt próbálok szerencsét, hátha valamelyikőtök tudja a film címét. Bemásolom a levelét, íme:

Rég láttam egy filmet ami tetszett de azóta sem találom valami krimi,thriller lehetett ,talán egész végig levelez benn két ember,de az egyikük nem az akinek adja magát(talán nem lány hanem valami phsziopata),és ez a film végefelé derül ki egy tengerparton talán egy kis házban, de a végefelé valami részecske gyorsítóvagy hadronütköztető is be indul vagy felrobban?!

2018-12-13 14:48:54 Peet #2415

Szia!

Tipp :
Mozdulj, hogy Joe járhasson (1986)

előzmény: PG (#2414)

2018-12-13 14:00:23 PG #2414

Egy kb. 1980-as evekben keszult magyar dokumentumfilmet keresek.

A tortenet lenyegeben annyi, hogy egy angol festomuvesz hazasparnak rokkant gyereket csak a bp-i Petho intezetben lattak el, es par evet vegigkovet, bemutatva, hogyan kezdett jarni a gyerek.
Sajnos keresoben nem talaltam meg.:-(

2018-12-12 20:08:57 Nike88 #2413

Jesszus tényleg!! Nagyon szépen köszönöm. Nem tudom hogy csináltad de király vagy!!!

előzmény: metal_face (#2412)

2018-12-12 18:17:13 metal_face #2412

Nekem az elsőre ez lenne a tippem. Még nagyon régen láttam, de a leírásod alapján nekem egyből ez a film ugrott be. Igaz, nem 1980 körüli, de hát nem is mai darab :D

előzmény: Nike88 (#2411)

2018-12-12 18:10:11 Nike88 #2411

Sziasztok! Keresek két filmet. Az egyik arról szól hogy egy csajszinak meghal az anyukája. Elkezdi szellemként látni, de a végén kiderül hogy csak szórakoznak vele, így akarják idegileg kicsinálni. 1980 körüli film. A végén van egy csattanó egy pap menti meg a lányt, és meséli is a rendőröknek. A rendőrök meg mondják hogy reggel 4 kor meghalt a pap biztosan összekeverte valakivel.
A másik film talán 1990es évek eleje. Egy család új városba költözik az apa halála után. Azt hiszem az anya alkoholista, van egy 16 éves lánya meg kisebb fia. Már a költözés napján egy tál sütivel jelenik meg a túl tökéletes szomszéd. A csajszi észreveszi az iskolában is mindenki kitűnő tanuló. Idővel az anyja is leteszi a piát, sütit süt. Megváltozik teljesen. A végén kiderül hogy a polgármester droggal meg rádióhullámokkal befolyásolja a városka lakóit. A csaj ledönti a rádiótornyot a város megmenekül.
Kicsit csapongok, de remélem tudtok segíteni. Előre is köszönök minden választ!

2018-12-11 10:49:58 tomside #2410

Ez a topik alapvetően arra van, hogy segítsünk rájönni másoknak, ha valamelyik film címe nem jut az eszükbe. Alapvetően nem “árubeszerzési” célokra. Szerintem az első hozzászólásodra lesz, aki tudni fogja a választ. ;)

Vagy esetleg megtalálhatod ezen a listán:

előzmény: luci87 (#2409)

2018-12-11 10:03:29 luci87 #2409

Keresem az Erdei iskola c. sorozatot Joe Lando főszereplésével.https://www.imdb.com/title/tt0199421/

2018-12-09 15:27:15 luci87 #2408

Egy regebbi,2008 koruli,tv ben afott filmet keresek.Egy pedofil ferfit keres a rendorseg.aki kozben beepul egy a csaladba,es a nevelt lanyat is probalja behalozni.Begyogyszerezi,a kislany kabultan hever,amikor rajuk nyit az anya ,aki mar gyanakszik a pasira....es hatulrol atvagja a ferfi torkat.

2018-12-04 12:40:02 Ugor #2407

Hát az úttörő persze, hogy...

előzmény: bucsek (#2406)

2018-12-04 12:39:23 bucsek #2406

Úristen :D Köszönöm szépen, ez az. Már emlékszem is a srác pizsijére meg a maszkjára :D Ezer köszönet és hála.

2018-12-04 12:37:04 Ugor #2405

Ez a tippem.

előzmény: bucsek (#2404)

2018-12-04 12:35:41 bucsek #2404

Sajna nem tudom, lehetséges. Totál halvány képek rémlenek, amit lehet csak saját magam képzelek :D De próbáljuk meg, hátha hasonlít rá :P

2018-12-04 12:29:46 Ugor #2403

A "csávó" esetleg hasonlított Kevin Costnerre?
Ez a tippem.

előzmény: bucsek (#2401)

2018-12-04 12:29:03 bucsek #2402

Szia, nem lehet hogy a "Dög" c. filmet keresed? :D (Feast)

előzmény: KelemenD (#2392)

2018-12-04 12:26:19 bucsek #2401

Sziasztok, eszembe jutott egy film, amit régóta keresek. Annyira rég láttam, hogy csak a végére emlékszem, meg azt, hogy szomorú volt.

Nagyjából amire emlékszem az az, mintha lenne egy rabló, vagy valami "gonosz" csávó és elrabol egy kisfiút (vagy kislányt, nem emlékszem, valamiért a fiú maradt meg inkább az emlékeimben), az se biztos, hogy elrabolja, de azt tudom, hogy üldözik őket. A végén egy kútnál vannak, vagy egy fánál (talán?) és lelövik a csávót, a kisfiú meg megsiratja. Tudom ez baromi kevés. :D

2018-12-03 19:21:36 Noncsika98 #2400

sziasztok
Egy filmet keresek kb. 10 éve láthattam.
Afrikában játszódik ha jól emlékszem a film elején van egy hím oroszlán aki végig sétál a ház teraszán és van benne egy pávián is aki üvegből cseni a rágót meg egy elefánt is aki be van tanítva egy család lakik ott az anya állatokat gondoz és van egy kedvence is egy oroszlán Elza a neve a fiú tovább tanulás miatt elköltözik majd de előtte a néger barátjával elmennek kirándulni és bele esnek egy gödörbe és ott egy vadmacska akarja őket megenni az anya elmegy őket keresni és meg marja egy kobra a két srác ki szabadul majd a gödörből és egy lakatlan házat találnak ahol egy mandrill majommal találkoznak a többi jelenet már nem rémlik de a végén a nő férje azt mondja a feleségének hogy itt az ideje hogy elengedjük Elzát és elengedik az oroszlánt .
(ezeket a filmeket már próbáltam de nem az amire én gondolok : Elza a vadon szülötte , és Elza kölykei )

köszönöm a válaszokat előre is

2018-12-01 20:54:27 mimóza #2399

Ez lesz az: The Polar Express.

előzmény: Sophie95 (#2398)

2018-12-01 20:39:28 Sophie95 #2398

Sziasztok egy olyan filmet keresek amibe a kisfiu nem hisz a telapoba es vmi vonatal mennek az eszaki sarkra asszem reg lattam meg gyerek koromba es a vegen a mikulas add a kisfunak egy kis csengetyut es mikor felkell allmabol nala lesz enyire emlekszem meg gyerek koromba lattam de nagyon tetszet urjatok ha tudjafok a cimet koszonom.

2018-11-27 23:34:59 Onway #2397

Keresek egy régi filmet:
Egy kémes vígjáték 1990 környékéről.A sztori: 2 srác agyába tévedésből beültetnek egy chipet,amitől szuper képességeik lesznek.Értenek minden nyelven,tudnak karatézni,stb. Aztán persze rájönnek hamar a tévedésre,és elkezdik üldözni őket. A végén tolmácsként kamatoztatják a nyelvtudásukat,amikor kivágják magukat a bajból. :)
Ha valaki réismer,írja meg kérem!

2018-11-25 00:13:14 Onway #2396

Ez lesz az!Köszönöm a gyors választ!

2018-11-24 00:31:26 ryood #2395

brian de palma - halál a hídon klasszikus :)

2018-11-24 00:20:46 Onway #2394

Sziasztok!
Egy 70-80-as évekbeli krimi-thrillert keresek,hasonló stílus,amennyire emlékszem,mint pl. A keselyű 3 napja.
Sajnos sokra nem emlékszem belőle,egy hangmérnök véletlenül felvesz valami gyilkosságot,és emiatt elkezdik üldözni,eköré bonyolódik a sztori.
Ami még megmaradt a filmből: szerepel benne egy nő is,aki a főszereplővel menekül a gyilkosok elől.A végén valami csapdát állítanak,a nő a csali,és veszik magnóra a történteket,de nem jön össze a terv,a nő meghal.És mondja a hangmérnök,ahogy a nő halálsikolyát hallgatja vissza,hogy ezt kereste a filmjéhez,ez a tökéletesen hiteles sikoly.
Ha valakinek erről beugrana,hálás lennék,ha megírná! :)

2018-11-11 15:55:26 bambula #2393

Talán ez:

vagy inkább ez:

Igaz egyiket sem mostanában láttam és egyik sem lakatlan szigeten játszódik,inkább kietlen helyen.

előzmény: KelemenD (#2392)

2018-11-11 13:50:18 KelemenD #2392

Sziasztok!

Egy filmet keresek, csak már vagy 8-9 éve láttam, de eszembe se jut a neve. Na szóval ennyire emlékszek a filmből: Egy "lakatlan" helyen játszódik, van egy hosszú főút és mellette van egy kocsma/bár féleség. Besötétedik, és valami lények vagy talán szörny félék, az se kizárt hogy zombik, de lehetnek emberek is megtámadják azt a helyet (<---mind ezekből hordák) és kb 6-7 ember fogja megvédeni. Valami ilyesmi.. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném! :)

2018-11-10 13:45:57 OldReelFilm #2391

Talán ez:
Hogyan filmezik Rozmaringot?

előzmény: kriszti68 (#2390)

2018-11-09 23:51:29 kriszti68 #2390

Sziasztok. A 45+ generáció segítségét kérem. Valamikor a 70-es években láttam egy filmet a tv-ben, amiben volt egy kislány, akinek leborotválták a haját - tán egy filmforgatás miatt? És utána mindenféle parókában járt. Mi volt a film címe?

2018-11-06 17:27:55 Erici.H #2389

Sziasztok.
Egy filmet keresek,amiben a férj a feleségével is és másokkal is elég csúnyán bánik. Ha jól emlékszem mindig anyagiakkal van elfoglalva és elég nagyképű is. A feleség beteg lesz és haldoklik és ha jól emlékszem a pasi akkor is a nőjével van. Aztán majd valamikor meghal és "odaát" szembesítik a sok szemétséggel amit másokkal elkövetett. Nem mostani film...
Köszi a segítséget.

2018-10-23 08:43:22 BonnyJohnny #2388

KT taliról van hivatalos info? Elvileg most hétvégén lenne, de még nincs értesítő.
Bocs, rossz fórum. :P

2018-10-15 14:06:06 boba2 #2387

ez az köszi.

előzmény: aftur (#2386)

2018-10-13 20:04:47 aftur #2386

Ifjú bűnök (Stealing Cars, 2015).

Google: juvenile+car+mechanic+film|movie

előzmény: boba2 (#2385)

2018-10-11 19:52:24 boba2 #2385

sziasztok.

remélem tudtok nekem segíteni . egy filmet keresek. Egy srác valamilyen javítóintézetbe kerül ahol az elején nehezen tud beilleszkedni , de aztán folyamatosan könyvekből idéz , az igazgató elég rossz arc , és van egy féltve őrzőt autója amit a főszereplő kezd el javitani, le mossa . a végén az egyik gyerek megsérül a főszereplő ellopja az autót és azzal vissza kórházba . ennyire emlékszem .remélem te látta valaki a filmet. előre is köszönöm.

2018-10-07 17:13:56 Prüstü #2384

Vad vágyak

előzmény: o0o (#2383)

2018-10-07 17:09:38 o0o #2383

Sziasztok!
Mostanában azzal szórakoztatom magam, hogy megboldogult ifjúkorom "pornófilmjeit" nézem újra és jókat röhögök rajtuk. Vagy épp pozitívat csalódok, mint minap az Elemi ösztön esetében, ahol egy egész pofás kis krimit kaptam az erotikus jelenetek közé!
Ezen felbuzdulva keresem azt a szintén ismertebb "alkotást" ebből a műfajból (90-es években, max. 2000-es elején készülhetett), csak valahogy nem jut eszembe a címe, amelyikben 2 diáklány megvádolja a tanárát szexuális zaklatással, aztán kiderül, hogy ezek hárman valójában készakarva összejárnak, ill. összejátszanak, és végül az egyik csajszi elvitorlázik a naplementébe, ha jól rémlik.
Köszi előre!

2018-10-04 11:39:32 PG #2382

Egy sved vagy dan vagy norveg vagy finn filmet keresek, valoszinuleg 1980-as evek vegen, 90-es evek elejen keszult, ha jol emlekszem, a tv-ben 3-4 reszben adtak le.

Lenyegeben 3 csaladrol szol, 2 fiu es egy lany jar kozepiskolaba.
Egy rovid kivonat, ha valaki emlekszik ra:
az egyik fiu apja hentes, de nyugdij elott all, es kirugjak, mert egy robotot tesznek a helyere, amit eppen o segitett kifejleszteni.
A masik fiu apja elektromernok es feltalalo, es a fia is egy jegyautomatat akar feltalalni, de mire elkeszul vele, meglatja, hogy a masik srac apja a jegyellenor, es inkabb lemond a talalmanya bemutatasarol.

Masra nem nagyon emlekszem.

2018-10-01 06:14:44 bambula #2381

Vagy még lehet ez is:

Balázs Péter szinkronizál a filmben,de hogy a seriffnek adja-e magyar hangját arra már nem emlékszem.

2018-09-30 23:57:52 PG #2380

Szerintem a Rat Race az, yt-n sok reszletet lathatsz belole.
Igazabol geg-parade az egesz, mindenkinek megvan a parja es fix ideje az onallo szereplesre.

2018-09-28 22:29:03 Umberto #2379

Köszönöm, ezt kerestem! ;-)

előzmény: metal_face (#2378)

2018-09-28 21:53:17 metal_face #2378

Ez egyértelműen a The Brass Teapot :)

előzmény: Umberto (#2377)

2018-09-28 21:25:43 Umberto #2377

Sziasztok!

Egy filmet keresek, amiben egy házaspár észreveszi, hogy a testi sérüléseik pénzt hoznak a házhoz. Ezen felbuzdulva egyre durvább és durvább dolgokat művelnek (szinte agyonverik egymást és magukat), csak hogy minél gazdagabbak lehessenek.

Melyik ez a film?

2018-09-26 09:51:25 zsani #2376

Visszatérés az édenbe (Return to Eden) egy 1983-as minisorozat és egy 1986-os ausztrál televíziós sorozat címe.Remélem segítettem!

előzmény: Potyine (#2336)

2018-09-23 14:54:48 Erici.H #2375

Sajnos nem az..,köszike!

2018-09-23 12:01:55 csabaga #2374

The Changeling?

2018-09-23 11:15:47 Erici.H #2373

Sziasztok!

Keresek egy filmet,de ne tudom a címét.
Nagyjából annyi,hogy egy egyetemi tanárnak autó balesetben meghal a felesége és a gyereke.Aztán emlékszem egy házra ahol fura dolgok történnek ezzel az emberrel. Később kiderül.hogy itt egy gyereket vízbe fojtottak,mert felszedik a padlót és ott van a gyerek csontja és valami lánc. Tudom ez elég kevés,de talán valaki tud segíteni:)

2018-09-22 21:37:55 aftur #2372

Tippek:

Üldözési mánia

Ágyúgolyó futam.

Bolond, bolong világ.

2018-09-22 08:20:31 hzol83 #2371

Sziasztok!
Előre is elnézést a kérdésért... A filmnek, amit keresek, nemhogy a címét nem tudom, de a szereplőit sem. Ráadásul elég régen láttam (15 éve kb).
A filmben egy táska pénzt próbálnak megtalálni, de folyamatosan a legkülönbözőbb emberek csatlakoznak a keresőkhöz furcsa járműveken. Valami sivatagszerű helyen játszódik, bár hotel is van benne, és az egyik jelenetben híd. Van benne egy néger rendőrnő is talán. A seriffnek szinte biztos, hogy Balázs Péter volt a magyar hangja. Tudom hogy ez így nagyon kevés, de sajnos nem tudok többet felidézni, csak hogy gyerekkoromban sokat röhögtem rajta.
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

2018-09-21 07:31:21 BonnyJohnny #2370

Lehetséges... Ránézek. Köszönöm! :)

előzmény: aftur (#2369)

2018-09-20 21:16:51 aftur #2369

He Never Died (2015).

2018-09-20 20:05:47 BonnyJohnny #2368

Biztos, hogy az utóbbi egy-két évben láttam. De tényleg nem tudom. Mint írtam, ez egy olyan jelenet, amit már magamban tovább gondoltam. Fogalmam sincs, mi lehetett az eredeti.

előzmény: aftur (#2367)

2018-09-20 16:30:09 aftur #2367

Kb. mikori film?

2018-09-19 19:39:33 BonnyJohnny #2366

Asszem ennél egy fokkal drámaibb műről van szó... :D
De azért köszönöm! :)