Filmet keresek

(vissza a topikok listájához)

2017-08-06 15:54:18 dytte #2163

Sziasztok,

Kaze no tengu (1971) Az űzött szamuráj c. filmet keresem.

dytte

2017-07-16 18:09:30 kitti.kar #2162

Sziasztok! hetek óta keresek egy filmet, de sajnos nem találom.
A filmet kb 70-s végén, 80-s évek elején mutatták a tv-ben. Fiatal srácokról szólt, akik autoszereléssel (vagy valami ilyesmivel) foglalkoztak és hires zenészekké váltak (egy együttest alapitottak). majd autóbalesetet szenvednek (faszállitő kamionnal ütköztek) az egyik srácnak újból kelett tanulnia járni és beszélnie, és az volt a vágya , hogy újból szinpadra álhasson. majd koncertet adtak és ugyan ez a srác felvételről játszott a szinpadon. Valami oknál fogva kikapcsolódott a felvétel, és amikor a közönség meghalotta, hogy hogy is játszik valójában - kifütyölték!
Ha valaki kb tudja, melyik filmről van szó, segitsetek légyszives! Előre is köszönöm!

2017-07-14 11:54:55 M.M. #2161

ezaz! köszi! ezek szerint Katie Holmes fiúként ugrott be = Joshua Jackson :D köszi

előzmény: bambula (#2160)

2017-07-14 10:40:17 bambula #2160

Bosszúból jeles-Teaching Mrs. Tingle

előzmény: M.M. (#2159)

2017-07-14 10:07:11 M.M. #2159

Sziasztok, nem jut eszembe egy film címe se és szereplők neve sem, de...
2 vagy 3 diák elrabolja a gonosz tanárnőjét, aki nagyon rossz jegyeket oszt nekik az érettségi előtt, mert pikkel rájuk, meg úgy a világra. A tanárnőt a saját házában tartják fogva, székhez és az ágyhoz kötözve. Etetik meg ott ülnek nála napközben, mert ahogy elrabolták, betojtak, hogy ebből mégis csak baj lehet. Aztán a nő valahogy a végén kiszabadul, bemegy a suliba... meg meg is hal valaki.
NEM HORROR, NEM BELEZŐS, csak egy zs kategóriás amcsi film.
Joshua Jackson rémlett a fiú diáknak, de nem találom így sem. 2000-es környéki lehet a film. A nő meg meryl streepes volt asszem. na jó nem tudom, légyszi segítsetek!

2017-07-09 22:05:54 merknatalia #2158

Üdv kedves fórumozó társaim!Keresek egy francia, 70-es években készült vígjátékot. A főszereplő férfi egy gazdag családhoz szegődik gondnoknak. Mindenkit eltesz láb alól, a végén ő lesz az örökös. A nagymamának megbuherálja a tolókocsiját és úgy hal meg. Az egyik családtag egy őrült zenész, zajokból alkot zenét. Neki kibéreli a gondnok párizs legmenőbb színházát, és sikere lesz. Sajnos többre nem emlékszem. Köszi előre is !

2017-07-02 16:14:47 dorothygale #2157

:D ok. Vettem....

előzmény: necksprain (#2124)

2017-06-23 18:27:32 Umberto #2156

Köszönöm az ismerősöm nevében is! ;-)

2017-06-23 17:40:40 MicaHiro #2155

Alvilági ismerősöm szerint állítólag létezik egy kickasstorrents nevű oldal, ahol elérhető.

előzmény: Umberto (#2153)

2017-06-23 17:10:20 dikalosz #2154

Egy ismerősöm barátnőjének az anyjának a veje utánanézett plan9-en, cinemageddon-on, karagarga-n, piratebay-en, torrentproject-en de sajnos nem találta.

előzmény: Umberto (#2153)

2017-06-23 16:37:32 Umberto #2153

Egy ismerősöm filmet keres, tud valaki segíteni?

"Sziasztok!
Már egy ideje kutatok egy két részes film után lényegében sikertelenül. Gondoltam, ti hátha tudtok nekem segíteni :)
A film: Giacomo Campiotti - Non é mai troppo tardi (2014), magyarul Soha nem késő címen fut.
Köszi előre is bármilyen segítséget"

2017-06-22 17:40:31 angel #2152

Kedves Ugor!
Ez az, köszönöm szépen!

2017-06-21 20:51:46 Ugor #2151

Szerintem ezt keresed.

előzmény: angel (#2150)

2017-06-21 20:11:35 angel #2150

Keresek egy (felteszem) francia filmet...
régebben láttam. Egy francia nő Romániába követi a zenész kedvesét, akitől terhes. A pasas otthagyja a nőt, aki ott szül meg a román hegyi falvakban... Durva, még magyarul is megszólalnak benne az öreg nénék....
Valaki mondja meg, mi ez? Köszi szépen! :)

2017-06-17 01:42:46 Bandalf #2149

I.Q.- A szerelem relatív :)

előzmény: laci123ism (#1932)

2017-06-11 17:51:32 LacZca #2148

Ez az, Köszi szépen a segítséget! Valóban kiváló film.

előzmény: purplerain (#2142)

2017-06-10 18:18:54 BonnyJohnny #2147

A bernáthegyisnek utána nézek, de a Loach dráma már a keresőn kívül van.

előzmény: necksprain (#2146)

2017-06-10 17:59:44 necksprain #2146

Vagy a nyolcvanvalahanyas kanadai csoda, a The dog who stopped the war. Nagyon szar, de rendesen elveztem. Es az teli.

Meg a legjobb kenloach film, a kes.

2017-06-10 17:09:30 BonnyJohnny #2145

Hű, hát ez két évtizeddel korábbi, mint a legkorábbinak gondolt, de érdekes ajánlat. :)
Közben csekkoltam, videán fent van, úgyhogy akár... :) Köszönöm! :)

2017-06-10 17:02:55 Ugor #2144

Megnézhetnéd pl. ezt: Puskák és galambok

2017-06-10 16:47:09 BonnyJohnny #2143

Nem konkrét filme(ke)t keresek, inkább film ajánlatokat kérnék gyerekfilmekre. Mármint gyerekekről szóló filmekre. Nem feltétlenül nyáriakat (bár valószínűleg a többség az), olyanokat, mint az E.T., Stand By Me, vagy a Kincsvadászok. Nem feltétlenül nyolcvanas évekit (bár kedvem ahhoz jött meg), eszembe jutott a nem régi Mud és a Nyár királyai is. Szóval ilyeneket. :) Olyan elvetemült ötletek is jöhetnek, mint a BMX banditák. :D

2017-06-08 15:12:42 purplerain #2142

Az egyik legnagyobb film a világon:

előzmény: LacZca (#2141)

2017-06-08 15:09:58 LacZca #2141

Valamikor a 90-es években készült filmet keresek, ami megvan belőle:
Amerikában játszódik, latin amerikai banda van a középpontban, egy fehér srác lóg velük, de a bőrszíne miatt nem bíznak benne eleinte. Rábíznak valami balhét, elkapják, amputálják az egyik lábát, börtönbe zárják.
A régi bandából az egyik "tesója" rendőr lesz, egy másik meghal.
Ennyi amire emlékszem. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.

2017-06-07 23:45:14 ZoLeEe #2140

ezaaaz :D kössz

előzmény: mrfaktor (#2139)

2017-06-07 22:31:11 mrfaktor #2139

Talán a Flubber-szórakozott professzorra gondolsz Robin Williams-el a főszerepben?

előzmény: ZoLeEe (#2138)

2017-06-07 21:28:49 ZoLeEe #2138

Hello, egy valamilyen zöld anyagról szóló filmről lenne szó, biztos nem új és talán valami vígjátékszerűség lehet. ha valakinek esetleg eszébe jutna erről valami,megköszönném.

2017-05-29 10:58:40 merknatalia #2137

Sziasztok! Körülbelül 15-20 évvel ezelőtt adták le a Viasat3-on (lehet, hogy azóta volt pár ismétlés, de én csak akkor láttam); és szeretném újra megnézni, de nem tudom a címét. Hátha valaki emlékszik rá vagy beugrik pár nap múlva:

A történet úgy kezdődött, hogy egy barna hajú nő a ház előtti virágoskertben kertészkedik, amikor egy piros cabrioval arra hajt egy magas, fekete hajú, jóképű idegen, s érdeklődik valami iránt… A csajnak van egy vőlegénye… és visszatérő álmai, amellyel hipnotizőrhöz fordul segítségért…
Az események a film közben egyre bonyolódnak, szerelmi háromszög alakul ki… A csaj vesz magának egy pár piros cipőt, mert nagyon tetszik neki, és egy másik kirakatban meglát egy szép antik brosst is (ami nagyon megfogja, mert talán épp az övé volt előző életében)…
Az egyik hipnózis alkalmával kiderül, hogy az egyik előző életében született egy Sarah nevű lánya; a nőt pedig egy folyó partján gyilkolták meg, amikor épp' egy piros cipőt viselt…
Jelenlegi életében elmegy a jóképű pasassal randira, aki egyre agresszívabb vele, végül egy folyóparton dulakodnak, és ahogy elcsúszik a parton, előbukkan egy régi, sáros, szétázott piros cipő is…
Ekkor döbben rá, hogy azt ő viselte előző életének utolsó perceiben; és rájön, hogy most is az élete a tét…
Végül megmenekül; és a film végén kimegy a temetőbe, megkeresi az előző életbeli sírját, s ott találkozik a dédnagymama korú Sarah-val (előző életbeli lányával)…

Boldog lennék, ha valaki tudná a film címét

2017-05-08 15:49:01 Sziez #2136

Indiános filmek: "Az ember, akit lónak hívtak", "Széljáró", "Sápadt arcok", most így hirtelen, amik gyereknek is jók. De valóban jó az összes Gojko Mitic film is, köztük talán a Vértestvérek a legjobb.
Van még jó, de azok nagyobbaknak valók, pl. a Chato földje, Kis nagy ember, ezeket előbb csekkold le. (És az egyik legjobb, a Kék katona, de az végképp nem gyereknek való az erőszakossága miatt.)
Viszont van egy mai korban játszódó, mégis nagyszerű indiánfilm, a Hadiösvényen (War Party), azt is javaslom a fiadnak!
És van még egy modern korban játszódó, "Az utolsó harcos" (Flap vagy Flapping Eagle), amit hajdan láttam, de ezt én is régóta keresem :-)

előzmény: o0o (#2092)

2017-05-07 21:03:52 camelot #2135

Sziasztok. Keresek egy távol keleti karatés (kung-fu?) filmet. Nekünk még A Shaolin templom kincse címen volt beírva a kazis füzetbe, de ilyen címen nem találok filmet a neten. A sztoriból annyi maradt meg, hogy a gonosz harcosnak a keze ha elérte az ellenfelet, akkor fekete tenyérnyomot hagyott és az olyan erős ütésnek számított hogy bele is halt a másik fél.

2017-05-06 19:24:25 VMVKWA #2134

Huh, ez nehéz lesz. Szóval a film, amit keresek tuti 1992 előtt készült, mert 10 éves koromban már ment a tv-ben (magyar adón-MTV asszem:)).
Tartalmáról annyi ugrik be, h van egy ferdeszemű 10 éves körüli kisfiú, aki egy városba kerül (mindenképp európai város, talán francia, vagy olasz) és összeismerkedik vmi 13 év körüli vagyány kiscsávóval.
Ami megmaradt, h a film vége fele ez a vagány kiscsávó vmi összetűzésbe kerül egy felnőttel vmi öltözőben(talán uszoda öltözője?), aki meglöki, az elesik és beveri a fejét a szekrénybe, súlyosan megsérül.
Kórházba kerül (gondolom megműtik), a következő kép ami rémlik, h bekötött fejjel (vagy kopaszon?) ül a kis ferdeszeművel a buszon (lehet el is "butult") utaznak egymás mellett a buszon és csendben meghal.

Valami otlet?

2017-05-06 01:48:50 Édouard #2133

Megtaláltam :)

Itt van (a szerk)

2017-04-22 01:44:15 ChrisAdam #2132

Nem valami ilyesmi van az egyik Reszkessetek betörőkben?

előzmény: Édouard (#2128)

2017-04-22 01:40:50 Édouard #2131

sajnos nem

előzmény: Raul (#2129)

2017-04-22 00:32:14 Bubu #2130

Ott nincs báty, sem lány...

előzmény: Raul (#2129)

2017-04-21 23:32:49 Raul #2129

Nem A terror iskolája?

2017-04-21 23:31:40 Édouard #2128

Sziasztok!
90-es évek végi gyerek akciófilmet keresek. Menô maganiskolaban tuszul ejtenek gazdag gyerekeket de az egyikuk gördeszkás batyja megmenti oket a terroristaktol, akik az egyik gazdag lány szüleit zsaroljákl! Nagyon gagyi film :) Előre is koszi a segitseget!

előzmény: Édouard (#1865)

2017-04-20 13:14:04 tomside #2127

;)
Jóból is megárt a sok.

előzmény: necksprain (#2126)

2017-04-20 11:29:49 necksprain #2126

én is csodálkozom. szerintem olyan időszak lehetett, hogy letoltam gyors egymásutánban 10-12 ázsiai filmet, és tényleg csak a számomra legkedvesebbek maradtak meg teljesen.

2017-04-20 08:49:54 tomside #2125

Ha ez nem marad meg, akkor mi?!
:O

előzmény: necksprain (#2121)

2017-04-20 00:49:05 necksprain #2124

:DDDD rákerestem a csiketi tumo-ra, ezen a kérésen a felül a google csak az újkígyósi önkormányzat értesítő - 'hatvan év a nagyiskolában' pdf-et dobta ki.

megvan:
Pluszjutalomként a játékok helyezettjei az Aranykalász Lovas Klub hintóján egy tiszteletkört tettek a környező utcákon, majd az ünneplő gyermekek, felnőttek és a Tengelic Énekegyüttes kíséretével, rózsasziromhintéssel vonultunk át a Wenckheim parkba, ahol sokféle program, finom ebéd várta a kicsiket és nagyokat egyaránt.
Czeglédiné Barna Ágnes

2017-04-19 23:25:59 dorothygale #2122

Továbbra sem találom...

előzmény: budaik (#1909)

2017-04-18 18:24:37 necksprain #2121

ó, köszönöm! és mivel osztályoztam, valószínűleg végignéztem, csak nem maradt meg. újrázok majd vele egyet, mert szép emlékeim vannak róla. a csendes család volt amúgy, amit tényleg nem fejeztem be.

előzmény: flake (#2120)

2017-04-18 18:12:44 flake #2120

Nem dél-koreai, hanem japán. Valószínűleg ezért nem találtad :)

Cold Fish

előzmény: necksprain (#2119)

2017-04-18 17:46:44 necksprain #2119

helló! dél-koreai filmet keresek, azt hittem ezidáig, hogy a csendes család az, de mégsem. egyszer félig megnéztem, de már nem sok mindenre emlékszem. van benne valami halkereskedés, és a családfőt felbéreli valami gazdag ember, talán hogy öljön meg valakit. van benne egy fiatal lány is, asszem ő ott kap munkát a díszhalasnál. előre is köszi a segítséget!

2017-04-18 14:45:45 Onway #2118

Köszönöm szépen!

2017-04-18 13:19:15 ChrisAdam #2117

Ez.

előzmény: Onway (#2116)

2017-04-18 06:21:51 Onway #2116

Üdv!
Valaki nem tudja véletlenül,a Stalkernek készült mostanában feldolgozása?Ha igen,mi a címe?
Előre is köszönöm a segítséget!

2017-04-02 20:02:08 Onway #2115

Sajnos nem az,de köszönöm mindenesetre a segítséget! :)
Talán az volt a címe :Matt 13 lépésben...?

előzmény: Kalevala (#2114)

2017-03-30 09:39:34 Kalevala #2114

Hasonló témájú filmről hallottam: The Ultimate Gift

előzmény: Onway (#2113)

2017-03-29 18:23:54 Onway #2113

Egy sorozatot keresek!
Meghal egy gazdag (talán tudós?) és a végrendelkezése szerint az örökségét egy nyilvános pályázaton lehet megnyerni.Meg kell fejteni 12? 13? feladványt,ami az újságban jelenik meg,és beküldeni!Aki az összeset meg képes oldani,az lesz az örököse.
Még annyira emlékszem,hogy egy rokona (unokaöccse) is hajt az örökségre,és ellopja a megfejtéseket,és a saját megoldásaként küldi be őket.

2017-03-28 20:26:30 The Hungarian #2112

Sziasztok, egy barátom keres két filmet, én sajnos nem ismerem meg őket a leírásból. Van ötlet? Köszönöm!

Van egy no, aki egy nagy tarsasagban van es a tarsasagban levo parbol a pasiival osszejar. Es a pasi bizonygatja, h elvalik a notol, de igazabol nem akar elvalni. Es jon egy pasi, egy normalis, akivel osszejon. De idiota a no es a nos pasit akarja igazabol. Ez a normalis pasi otthagyja, majd rajon, h vele szeretne lenni, de akkor mar keso. Es par honap utan, a film vegen egy kis udvarban talalkoznak, tolja a bicajt a lany, a pasi viszi a wc papirt, de vegul a pasi nemet mond neki.

Egy pasi a foszereplo, aki az agressziojat nem tudja kezelni, nincs onkontrollja. Emiatt is valt el a felesegetol. A kislanyat elviszi moziba, de ott egy morbid muveszfilmet tudnak csak megnezni, ettol kiborul es követeli vissza a penzt, mert szerinte a rendezo meglopta ot. Teljesen belehergeli magat ebbe es elmegy, felkeresi a rendezot, hogy igazsagot tegyen. A forgatas helyszinen meg is talalja, es a rendezo, egy önelégült pasi, leloki a magasbol. Cserebe, hogy ne pereljek be, belemegy, hogy az agressziv apuka reszt vehessen a kovetkezo filme rendezeseben. Amugy eleg szar filmjei voltak, csak eleg ontelt pasi es ezt nem akarta elfogadni. Vegul egesz jol sikeril ez a paros rendezes.

2017-03-22 06:50:38 merknatalia #2111

Sziasztok! Újabb film jutott eszembe, amit már évet óta nem tudom, hogy micsoda az a baj, hogy kb. 15évvel ezelőtt láttam, így halványak az emlékeim. Ha jól emlékszem, talán az M1-n ment, karácsony környékén. Egy családról szólt, akiknek a kislányát, vagy kislányait felfalták a farkasok. Ha jól emlékszem, később lettek újra gyermekeik. Tudom, nem sok infó, és elég zavaros az is, ami van, de hátha akad valaki, aki nem tizenévesen látta, és emlékszik a címére!
Előre is köszönöm a segítséget

2017-03-11 22:30:14 ChrisAdam #2110

Zenét keresek.
Emlékszik-e arra valaki, hogy egy időben (mikor még bemondók mutatták be a filmet) voltak a Duna TV-n (mikor még a cseppekből álló, hullámos logóval futott) Chaplin műsorblokkok és előtte bejátszások, montázs a filmjeiből a műsor előtt. Gyerekként rengeteget néztük ezeket a Chaplin blokkokat és nagyon fülembe mászott a zene, ami a blokk intrója alatt ment, a bemondónő után, de egyszerűen nem tudom, melyik filmnek volt a zenéje. Tudja-e esetleg valaki? Emlékszik valaki? Rettenet régen volt tudom, de hátha. Nagyon hálás lennék. :)

Update: Megvan! Ez volt az a zene. (Éppen most nézem a Nagyvárosi fényeket, hát pont szembejött. Soha jobbkor.)

2017-03-11 14:24:42 lilla1234 #2109

Sziasztok ez olyan film amibe a kisfiu elmegy a taborba es ott egy lannyal levelezik a tobbi tabortarsa megtudja es csufoljak a lany eljott a taborba ennyire emlwkszek ja es meg van benne egy olyan kolyok aki mindig feherbe van.

2017-03-07 17:19:48 Bbazsa #2108

Egy férfi egy amerikai telefonos tudakozóba érkezik hogy egy új számítógépet mutasson be a hölgyeknek. De ők ezt ellenzik. A film vége felé jön egy hívás amikor a férfi bekapcsolja a gépet és a hölgy elismeri hogy ez a könyvekkel sokkal tovább tartott volna, romantikus film .

2017-02-18 13:51:05 merknatalia #2107

Tudnátok segíteni, melyik film lehet ez? Nagyon fontos
Nagyjából arról szól, hogy van egy család, ahol három kisgyereket nevelnek. Két kisfiút és egy kislányt. A szülők tragikus balesetben meghalnak és a három kisgyerek magára marad. A nagyobbik kisfiú, aki olyan 7-8 éves lehet, próbál gondoskodni a kisebbekről. Persze idővel a gyámhatóság rájuk talál és nevelőintézetbe kerülnek. Elválasztják őket egymástól, s innentől kezdve nem találkoznak többé. Miután felnőnek, a nagyobbik fiú megszállottként keresni kezdi a testvéreit. Nem tudom milyen módon, de először a fiútestvért sikerül megtalálnia és aztán együtt indulnak a húguk keresésére. Végül sikerül rátalálni. Férjnél van már és kisbabát vár. Arra a megható utolsó jelentre emlékszem legjobban a filmből, amikor megérkezik a nő a repülőtérre nagy pocakkal és a két fivére már ott várja. Először csak nézik egymást, aztán hármas ölelésben összebújnak.
Ha valaki esetleg felismerné a történetet és meg tudná mondani a film címét, annak hálásan megköszönöm!

2017-02-12 17:38:06 bogigabi007 #2106

Üdvözlök Mindenkit!

Talán valaki tud segíteni.
Keresek egy Adriano Celentano filmet teljes magyar szinkronnal.Az MTV 1984-ben adta ki a teljes magyar szinkronos változatot.Nekem meg van/volt,egyenlőre sehol sem találom.
A film címe: Őrült római vakáció
A főszerepben Celentano és Ornella Muti játszik.Celentano egy buszsofőrt alakít,Muti pedig egy hercegnőt.
Nagyon jó film.
Aki tud,kérem segítsen.
Magyar felirattal már megszereztem,de azért mégis csak a teljes magyar szinkronos az igazán élvezhető film.
Elérhetőségem: bogi007@hotmail.hu
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel: Gábor

2017-02-04 20:55:41 merknatalia #2105

Szep estet mindenkinek!A segítségeteket szeretném kérni!A történet egy emberről szól, aki bele szerett egy lányba és a háború miatt el szakadnak, majd kb 10 év múlva megkeresi, de férjezett lett a hölgy és kislánya van, így el megy a férfi, de kér 2 fiatalt, hogy vigyék hajóval el és rengeteg aranyat ígér nekik, amit majd egy szigeten meg is találnak.. Talán Kubai film. Előre is köszönöm!

2017-02-04 20:53:13 epik #2104

Koszonom, de sajnos, nem ez az :)

előzmény: noresz02 (#2103)

2017-02-04 18:29:56 noresz02 #2103

Maybe this:

előzmény: epik (#2102)

2017-02-04 18:10:12 epik #2102

Szep estet mindenkinek!
Sehogyan sem jut eszembe egy film cime :) A sztorira is homalyosan emlekszem. A szereplokre egyaltalan. Kihivas lesz :)
Egykori baseball jatekos egesz eleteben banja, hogy anno profi koraban kihagyott egy donto dobast es emiatt derekba tort a karrierje. Majd valami tortenik vele sok evvel kesobb, ami megmutatja neki, hogy milyen lett volna az elete, ha akkor sikerul neki.

Koszonom a segitseget!

2017-01-31 03:20:35 Onway #2101

Keresek több régi filmet és sorozatot:

A film egy kémes vígjáték 1990 környékéről.A sztori,2 srác agyába tévedésből beültetnek egy chipet,amitől szuper képességeik lesznek.Értenek minden nyelven,tudnak karatézni,stb. Aztán persze rájönnek hamar a tévedésre,és elkezdik üldözni őket. :)

Sorozat (inkább minisorozat),még MTV-n ment a 90-es évek elején:Ebből annyira emlékszem,Volt bennne egy Maggie nevű lány,aki férjhez menés előtt jött rá,hogy csalja a vőlegénye,egy erdei házban élő nővel,akitől gyereke is született,annak a neve Fácán volt.Meg a srácnak volt egy öccse,aki lelépett a családi birtokról,hogy megvalósítsa önmagát. Festő/költő lett,egy idősebb csajjal aki felkarolta tért vissza a szülői házba.A 20-as években játszódhat a sztori.

Ha valamelyikről valakinek van tippje,nagyon megköszönöm,ha megírja!

..Esetleg valakinek valamilyen digitális formában ha meglenne valamelyik sorozat ezek közül:-Álacban (NDK kémsorozat 70-es évek)
-Özvegyek (bankrablós,80-as évek)
-A nagy titok (francia,80-as évek)
-Aphrodité öröksége
-Ki fizeti a révészt?
-A Strauss dinasztia
Cserébe lenne nekem is jó néhány régi sorozat és film…

2017-01-24 00:11:51 necksprain #2100

sziasztok. olyan filmeket keresnék, amik ilyen hogy is mondjam, jó boszorkány-rossz boszorkány ellentétről szólnak. az is elég, ha csak rossz boszorkány van. nem baj, sőt előny, ha régebbi. köszi!

2017-01-19 11:00:49 Degec #2099

Sziasztok!
meg gyerekkoromban (ugy 20 eve) lattam egy filmet aminek a sztorija nem biztos de egy szorakozohely kore epult. a hely lezarasakent, vagy megemlekezesekent szerveztek egy nagy bulit ahova meghivtak minden olyan sztart aki korabban ott fellepett. az egyik egy gitaros csavo volt aki taxit hivott, de mivel nem volt meg az ihlete( ugy emlekszem) igy a taxival koroztek meg ki nem talalta a dalt, meg talan valami sivatagon is keresztul vagtak a taxival.

ha esetleg valaki enyibbol is tudja, illetve lenne otlete azt nagyon megkoszonnem!
tovabbi szep napot!

2017-01-14 22:51:28 o0o #2098

OFF
@Ugor @necksprain Köszönöm szépen, utánanézek ezeknek! Lehet át kéne terelni kicsit a gyereket úgy általában a western irányába, ott nagyobb lenne a választék... :P
ON

2017-01-14 17:40:51 Onway #2097

2017-01-14 16:56:09 necksprain #2096

jaaj, az iromány végére elfelejtettem az indiánt, simán csak westernre gondoltam. kössz!

előzmény: Ugor (#2095)

2017-01-14 16:54:09 Ugor #2095

Ezt a két öszvéres cuccot be ne vedd! :o)) Az nem egy indiános film. :o)

előzmény: o0o (#2092)

2017-01-14 16:50:47 necksprain #2094

az utolsó mohikánt bőven 10 éves korom előtt láttam (úgy kb nyolcszázszor), eléggé megrázó volt, de sokkal jobban szerettem, mint a már akkor is kicsit bugyutának tartott winnetoukat. ami még eszembe jut, az a két öszvért sara nővérnek, így sok év távlatból úgy emlékszem nincs benne sok gyilok, simán elbírta az agyam.

2017-01-14 15:01:31 Ugor #2093

Első gondolatom, hogy 10 éven aluli gyereknek inkább a Karl May adaptációkat ajánlanám, Pierre Brice főszereplésével a Winnetou-filmeket... esetleg Gojko Mitic is jöhet.. sok ilyen film van.

2017-01-14 14:41:48 o0o #2092

Sziasztok! 10 évan aluli gyereknek "indiános" filmeket tudnátok ajánlani? Eddig az Utolsó mohikán és a Farkasokkal táncolót találtam, tufa vagyok a témában, kölyökként akciófilmeket és sci-fiket zabáltam inkább...

2017-01-14 13:38:43 critixx #2091

Igen, bőven volt benne Terminátor koppintás. Mikor Jesse megérkezik a Földre, kvázi ugyanaz mint mikor Schwarzi érkezik meg a múltba: éjszaka, villámlás közepette nagy fényességgel "lepottyan" a semmi közepébe egy anyaszült meztelen kigyúrt férfi. Illetve van egy rész, mikor harcolnia kell a saját fajából egy másik egyeddel, ott is erősen érezhető benne az "inspiráció". :D

előzmény: Tenebra (#2089)

2017-01-14 13:20:27 merknatalia #2090

sziasztok!!!!Láttam régen egy régi (azt hiszem magyar) fekete-fehér filmet. A szereplők 4-en voltak 3 férfi és egy nő egy befalazott szobában ültek egy asztal körül és beszélgettek. Sajnos a középső részére nem emlékszem. A vége elég morbid volt, mert a 4 szereplő csontvázzá vált az asztal körül. Tudnátok segíteni, hogy melyik film volt ez?

2017-01-13 09:53:42 Tenebra #2089

Ezt mennyire bírtam annak idején! Pár éve én is kerestem ezt, aztán belenéztem, mikor megtaláltam, és hát mást láttam, mint amire emlékeztem... :D Elsősorban mondjuk azért tetszett, mert kicsit a Terminator hatását éreztem rajta, ami mondjuk nem meglepő, hiszen a korszakban ez a téma menő volt.

előzmény: critixx (#2088)

2017-01-13 09:09:44 critixx #2088

A sorozat címe "Nehéz napok egy Föld nevű bolygón". Disney (ko)produkció volt a '80-as évek végén és mindössze fél évad, 13 rész készült belőle.

A sztori szerint Jesse egy földönkívüli faj tagja, aki egykor ünnepelt csillagközi harcos volt, de fellázadt a törvényes rend ellen, ezért letartóztatták és a tanács száműzetésre ítélte "a primitív Föld bolygóra", ahol különféle jócselekedetekkel vezekelhet fellebbezésért. És igen, egy kis piros lebegő robot a társa, akit azért küldtek, hogy megfigyelés alatt tartsa őt.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0096606/

Szerintem a mi generációnk, akik a '90-es évek eleji, vasárnapi Disney délutánokon nőttek fel, valamennyi tagja találkozott ezzel a sorozattal. :-)

előzmény: angyalok (#2087)

2017-01-13 09:02:17 angyalok #2087

A 80 évek táján a Tv-ben látható volt egy gyermekeknek ajánlott filmsorozat, a címében a név is szerepelt "Jessie" - sajnos pontosan nem emlékszem.
Arról szólt a film, hogy Jessie lekerült a földre, hogy az előző élet hibáit kijavítsa. Fölötte mások számára láthatatlan gömb követte, aki örökké beszélt hozzá mi a helyes, mi a helytelen? stb. stb.

Nagy beavatott volt aki ezt a filmet készítette,
jó lenne, ha újra adnának valamelyik csatornán, vagy legalább a netten keresztül hozzáférhető lenne.

2016-12-24 20:04:20 PG #2086

Most en keresek egy filmet.;)
Talan ir vagy eszakir teruleten jatszodik. Ha jol emlekszem, a lenyege az, hogy egy angol-ir vallasi csoport meg akarja gyozni a mas vallast gyakorlokat, hogy inkabb hozzajuk csatlakozzanak. Az egyik kiszemeltjuk egy otvenes ozvegy ferfi, aki csak a kozepiskolas koru fiaval el egyutt, sokat olvasnak es komoly dolgokrol beszeletnek.

Igazabol egyetlen utos jelenetre emlekszem a vege fele, amikor a fiu engedelyt ker az apjatol, hogy atmenjen a vallasi csoporthoz valamilyen unnepi alkalomra, tea mellett bolet is adnak. Az egyik, aktiv hitteritest vegzo no lelkendezve fogadja a fiut, hogy legalabb neki van esze, az apjaval ellentetben, mire a fiu valami olyasmit valaszol, hogy az apja tiszteletre melto ember, mert annak ellenere, hogy nem ert egyet ezzel a vallasi iranyzattal, megengedte neki, hogy eljojjon kozejuk.

2016-12-20 17:42:31 merknatalia #2085

Sziasztok! keressek egy filmet (sajnos a cimét nem tudom)
-a film 2 gyerekről és egy lányról szól,az egyik gyermek (akit örökbe fogadtak) elhatározza hogy barátaival megkeresi az igazi szüleit .De hogy megtalálja őket repülőre kell száljonnak.Persze a repülő gépen kell egy szülői aláirás amit meg hamisitannak a gyerekek.a két barát szülei pedig azt hiszi hogy gyermekük születésnapra meggy... Sajnos többet nem tudok mondani esetleg ha valaki felismeri a filmet az legyen szives szóljon...

2016-12-19 22:58:40 PG #2084

Rendben, akkor a holnapi nap folyaman, minden egyes alkalommal, amikor lenyomod a tv taviranyitojat, elmondod "megnezem a KT-n". ;)

előzmény: camelot (#2081)

2016-12-19 20:29:24 angel #2083

Azt szeretném kérdezni, hogy a Junebug c. filmet hogyan lehetne megszerezni?

2016-12-19 12:03:58 camelot #2082

Sziasztok, ezúttal konkrét filmeket keresek:
Szabóné
A bűvös szék
Tiszta ház, egészséges család
A város alatt
Felszabadult föld

Ezek mind a 40-es, de inkább az 50-es években készült magyar filmek. Úgy sejtem h a Filmmúzeumon leadhatták ezeket, de talán az MTV-n is. Keresem azokat az embereket akik ezeket v ezek közül akárcsak egyet is, rögzítettek vhs kazettára. Szeretném átmásolni és/vagy digitalizálni ezen filmeket (megoldható nálam), de akár meg is venném a kazettát a tulajdonostól. Ha nem szívesen adnátok kölcsön egy ismeretlennek az anyagot, akkor a másolás idejére vendégül látom a tulajdonost (budapesti vagyok) és ahogy végzett a magnó, már adom is vissza a kazit. A két utolsót egy belső vetítésen láttam a Mandánál idén, fényképeztem és videóztam is közben amennyit tudtam (videára kitettem amit sikerült), de szeretném ha nekem is meglennének ezek a filmek teljes egészében (mandától nem lehet megvenni). Ha valakinek netán gépen van ezek közül bármelyik, kérem töltse fel valahová v küldje el nekem v írja ki dvd-re. Akár meg is veszem. Minden megoldás érdekel.
camelot_a@indamail.hu

2016-12-18 21:52:43 camelot #2081

Mindent bevallok, nem jutott eszembe

előzmény: PG (#2080)

2016-12-18 00:19:32 PG #2080

Miert nem itt nezted meg Hollosi filmjeit?

előzmény: camelot (#2079)

2016-12-17 23:59:27 camelot #2079

ez lesz, köszi :) újra bebizonyosodott h a wikipedia, hát hogy is mondjam... nincs a helyzet magaslatán

előzmény: napola (#2078)

2016-12-16 15:42:07 napola #2078

nem a Szarajevó kávéház (1996)?

előzmény: camelot (#2077)

2016-12-16 14:49:40 camelot #2077

Sziasztok, újfent egy filmet keresek. Még talán a 90-es években láttam az mtv-n. Magyar film. A sztorija kb annyi h magyarország belesodródott a délszláv háborúba és egy fiktív jövőben játszódik. Egyetlen jelenete maradt meg a fejemben, ahogy Hollósi Frigyes talán vmi humorista félét játszik és azzal poénkodik h az utolsó kapcsolja le a villanyt. Katonák ezen besértődnek és megverik v elviszik. Átnéztem a Hollósi filmjeit, de ilyesmit nem találtam köztük, pedig nekem nagyon úgy rémlik h ő volt az. Annyi biztos h nem főszereplő volt.

2016-12-16 14:44:46 camelot #2076

Igen ez az, köszi :)

előzmény: Kalevala (#2064)

2016-12-16 01:51:29 Onway #2075

2016-12-10 21:25:57 Mizi #2074

Sziasztok megint!

Egy olyan filmet vagy sorozatepizódot keresek, amelyben egy olyan párbeszéd szerepel, ahol a két szereplő arról beszélget, hogy különböző érzésekhez milyen színeket társítunk, például az irigységhez a sárgát, a félelemhez a fehéret ("falfehér lesz félelemtől"), de egy érzéshez (hogy pontosan melyikhez, már nem emlékszem) nem tudtak színt adni.
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy valamelyik Derrick rész lesz, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, simán előfordulhat, hogy valamilyen filmben hallottam.
Valakinek esetleg nem ismerős? Nagyon hálás lennék!

2016-12-10 17:09:19 Mizi #2073

Pedig végigfutottam! Csak úgy tűnik nem elég figyelmesen. Köszönöm!

előzmény: hhgygy (#2072)

2016-12-10 16:59:19 hhgygy #2072

IMDB references, trivia a barátod:
The Picture of Dorian Grey (1945)
There's no such thing as a good influence, Mr Gray. Because the aim of life is self-development. That's what we're here for. To realize oneself fully and completely. Give form to every feeling, expression to every thought, reality to every dream. Every impulse that we suppress broods in the mind and poisons us. There's nothing that can cure the soul but the senses, just as there's nothing that can cure the senses but the soul.

előzmény: Mizi (#2071)

2016-12-10 16:38:27 Mizi #2071

Sziasztok! Keresek egy fekete-fehér, régi filmet, azt, amelyet a Wonder Boys - Pokoli hétvége című filmben néz a TV-ben az egyik szereplő. Egy cilinderes manus egy pillangót figyel, majd leveszi a fejfedőjét és rádobja, hogy elkaphassa, közben pedig ezt a szöveget löki (legalábbis a Wonder Boys szinkronjában): "Jó befolyás nincs. Minden befolyás erkölcstelen. Miért? Mert a célunk az önfejlesztés. Hogy megismerjük a természetünket, azért élünk. Éljünk teljes életet! Fejezzük ki érzelmeinket! Valósítsuk meg álmainkat! A kísértéstől csak egy módon szabadulhatunk meg: ha megadjuk magunkat neki. Ha ellenállunk a lelkünk belebetegszik a vágyakozásba."

Valakinek nem ismerős? Melyik film lehet ez?

2016-12-02 22:11:38 Onway #2070

Keresek több régi filmet és sorozatot:

Ha valamelyikről valakinek van tippje,nagyon megköszönöm,ha megírja!

-Özvegyek (bankrablós,80-as évek)
-A nagy titok (francia,80-as évek)
-Aphrodité öröksége
-Ki fizeti a révészt?
-A Strauss dinasztia
Cserébe lenne nekem is jó néhány régi sorozat és film…

2016-11-30 16:35:32 Lukrecia #2069

Nagyon régen láttam egy animációs filmet, amiből leginkább a csehszlovák/jugszláv rajzfilmeket idéző stílus maradt meg, valamint az, hogy a Szörny Rt.-hez hasonlóan a főszereplő szörnyek a gyerekek könnyein éltek. Aztán a fináléban rájöttek, hogy a sírás helyett jobb az öröm, mert az örömkönnyek édesek, nem sósak.

Mond ez valakinek valamit?

2016-11-29 18:09:02 Atazzz #2068

Igen az lesz! Nagyon szépen köszönöm!!

előzmény: lowrider (#2067)

2016-11-29 15:07:03 lowrider #2067

@Atazzz
Szerintem a Szegény gazdagok című regény filmes adaptációjáról lehet szó. Abban szerepel a fekete "maszkos" Fatia Negra (ejtsd: fácia negra).

2016-11-29 14:40:41 Atazzz #2066

Sziasztok!

Egy régi magyar filmet keresek, csak annyit tudok róla, hogy (talán) az egyetlen magyar film, amiben maszkos a főszereplő, bár ezt kétlem, de ilyen Zorró-szerűség! És a végén derül ki, kit rejt a maszk.

2016-11-28 12:42:01 merknatalia #2065

Sziasztok keresek egy filmet, eddig minden eredmény nélkül. Még olyannal is alig találkoztam, aki látta.
A magyar TV-ben adták 1984-ben.

Címe: Hotel.
Svájci burleszk film.

Két fiatalember szegődik egy svájci hotelbe idénymunkára.
Az ő kalandjaikat meséli el a film.
Ha valaki tud róla, nagyon hálás lennék.Összesen az újságban lévő TV műsor amit találtam róla. A szereplők gyakorlatilag ismeretlenek. Vagy ismer valaki svájci színészt?

2016-11-25 12:26:19 Kalevala #2064

Lehet, hogy Men Lareida "Viktoria" c. filmje?
"A Tale of Grace And Greed"

előzmény: camelot (#2063)