L'emmerdeur remake-ek

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
L'emmerdeur (1973)

L'emmerdeur
A bajkeverő

A profi bérgyilkost egy szerencsétlen utazó ügynökkel hozza össze a sors. A bérgyilkos hiába szeretné végezni a dolgát, folyton a szuicid hajlamú ügynök lelkével kell foglalkoznia.

1973 Edouard Molinaro vígjáték 20 3,7
Buddy Buddy (1981)

Buddy Buddy
Haver, haver

Trabucco, a hivatásos gyilkos békében szeretné tölteni alaposan kiérdemelt nyugdíjas napjait, méghozzá nem másutt, mint egy dél-tengeri szigeten. Mielőtt azonban végleg lehúzná a rolót, vár még rá egy feladat: le kell számolnia egy csalássorozat három szemtanújával. Victor Clooney teljesen kétségbe van esve, tizenkét évnyi házasság után elhagyta a felesége, Celia, méghozzá egy kaliforniai szexklinika igazgatójáért, Dr. Zuckerbrotért. Clooney végső elkeseredésben beköltözik a Trabuccóval szomszédos szobába a Ramona Hotelbe, és ott akar végezni magával.

1981 Billy Wilder vígjáték 120 3,9
L'emmerdeur (2008)

L'emmerdeur
Lúzert fogtam, nem ereszt

A bérgyilkos Jean legújabb feladata: el kell intéznie az egykori maffiavezért, akiből rendőrségi besúgó lett. Sietnie kell, mert a megbízói azt feltételezik, hogy a férfi vallani fog ellenük a bíróságon. Jean a nyomában van, bejelentkezik abba a párizsi szállodába, amelyben Randoni is szobát foglalt. Itt szállt meg a sajtófotós François is. Az ostoba és unalmas fickó most jött rá, hogy a felesége, Louise dobta őt az orvosa kedvéért. Az elkeseredett François öngyilkos akar lenni, ám ebben sikeresen megakadályozza őt Jean. A bérgyilkos nem sejti, milyen terhet vett ezzel a nyakába.

2008 Francis Veber vígjáték 15 2,7