Bedazzled remake-ek

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Bedazzled (1967)

Bedazzled
Bájkeverő

1967 Stanley Donen fantasy, szerelmi történet, vígjáték 4 ?
Bedazzled (2000)

Bedazzled
A bájkeverő

Édes Istenem! Kívánj tőlem bármit, csak add nekem Alison kezét! - sóhajt fel Elliot Richards, és fohásza menten meghallgatásra talál. Csakhogy nem az égi hatalmaknál... Az ördög pokoli humorral megáldott, káprázatos nő alakjában jelenik meg előtte, és egyezséget ajánl a jó szándékú, de együgyű műszaki tanácsadónak, aki halálosan és reménytelenül szerelmes kolléganőjébe, Alison Gardnerbe. Az ördög teljesíti Elliot hét kívánságát, cserébe pedig a lelkét kéri. A férfi élete már-már zátonyra futott volna, így aztán nem sokat habozik a döntéssel: elsőként vagyont, hatalmat kér, mindenekfölött pedig Alisont. Reggel felkelve egy kolumbiai drogbáró bőrében találja magát, de nem esik kétségbe, hiszen hátra van még hat kívánság. Legyen hát a legmegértőbb, a legérzékenyebb lelkületű férfiú a világon, akit a nők bizalmukba fogadnak, és akinek vállára omolva készséggel elzokogják bánatukat? Elliot szánalmas, fecsegő bolondként végzi. Talán öltse fel az ünnepelt kosárlabda-bajnok mezét? Hiába dönti meg az összes eddigi NBA-rekordot, Elliot csúnyán pórul jár. Lassan és keservesen rá kell jönnie, hogy jobb, ha óvatosan bánik a kívánságokkal. Az ördög ugyanis nem alszik, egy lépéssel mindig előtte jár, és folyton ráveszi őt újabb meg újabb végzetes döntésekre, amelyek azután pokollá teszik a szerencsétlen flótás életét. Szegény embert az ág is húzza: Elliot Richardsot üldözi saját balsorsa, és lassan elemészti a beteljesületlen szerelem tüze.

2000 Harold Ramis fantasy, vígjáték 470 3,2