Fletch

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Fletch (1985)

Fletch

Ha megkérnek egy szívességre, legjobb, ha felkészülsz a legrosszabbra! Fletch (Chevy Chase) az ismert újságíró nem ismerte ezt az aranyigazságot és Stanwyk (Tim Matheson) kérésének nem állt ellent. Így azon vette észre magát, hogy belekeveredett egy olyan ügybe, ahol újabb és újabb álruhákat kell öltenie, miközben megfenyegetik, rálőnek, megvádolják és lecsukják... És mindezt csak azért, mert segíteni akart.

1985 Michael Ritchie vígjáték 74 3,5
Fletch Lives (1989)

Fletch Lives
Szenzációs ajánlat

Irwin Fletch (Chevy Chase), a vakmerő riporter Belle Isle-on, a nagynénjétől örökölt 80 hektáros louisanai ültetvényen próbál szerencsét. Minden szépnek ígérkezik, talán túlságosan is, hiszen az egyik nap holtan találnak egy ügyvédet. A szomszédban lakó jogász, Hamilton Johnson (Hal Holbrook) arra figyelmezteti Fletch-et, hagyja el a várost. Az elbűvölő Becky Culpepper (Julianne Phillips) pedig egyfolytában olyan ajánlattal ostromolja, amit nem utasíthat vissza. Fletch ki akarja deríteni, mi is történt valójában. Így hát a fantasztikus jelmezeket rejtő kézitáskájával a kezében akcióba lendül.

1989 Michael Ritchie vígjáték 41 3,2