The Skulls

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
The Skulls (2000)

The Skulls
Koponyák

Nagyhírű iskola az elitnek, még nagyobb hírű titkos szövetség a legelitebbnek. Minden diák legnagyobb álma, hogy bekerülhessen a Koponyák közé. Akiknek sikerül azoknak sínen az életük, többé semmi sem állíthatja meg őket az érvényesülés útján. A rostán átjutni azonban nem könnyű, a követelmények rendkívül magasak. Luke McNemara-t legnagyobb meglepetésére beválasztják a Koponyák tagjai közé. Így végre megoldódni látszanak továbbtanulási problémái. A dolgok azonban bonyolódni kezdenek, egyre zavarosabbá és gyanúsabbá válnak. Luke válaszút elé kerül: vagy elfogadja a társaság szabályait azok minden előnyével és hátrányával, vagy megpróbálja kideríteni mi is zajlik a háttérben valójában. Luke nyomozni kezd, veszélybe sodorva ezzel saját magát és barátait is. Rá kell ébrednie, hogy barátjának igaza volt: "Ha valami titkos, és még ráadásul elit is, az semmi jóra nem vezet".

2000 Rob Cohen dráma, krimi, thriller 199 3,0
The Skulls II (2002)

The Skulls II
Koponyák 2

Miután beállt a Koponyák közé, Ryan Sommerst (Robin Dunne) figyelmeztetik, nehogy bármilyen titkot eláruljon a szervezetről vagy annak befolyásos tagjairól. Azonban amikor Ryan szemtanúja lesz egy gyilkosságnak a Koponyák privát kamaráján belül, rájön, hogy minél közelebb kerül az igazság felfedéséhez, annál nagyobb veszélyben forog az élete.

2002 Joe Chappelle thriller 18 2,0
The Skulls III (2003)

The Skulls III
Koponyák 3

Taylor Brooksnak, a szexi, fiatal egyetemistának, eltökélt szándéka, hogy ő lesz a Koponyák titkos társaságának első női tagja. Miután arra kényszeríti a Tanácsot, hogy bevegyék őt az elit szövetség beavatási szertartásába, Taylor hamarosan azon veszi észre magát, hogy elnyelte a megtévesztések, megfélemlítések és gyilkosságok vészjósló világa.

2003 J. Miles Dale thriller 14 1,9