Laza csávók

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Pretty Cool (2001)

Pretty Cool
Laza csávók

"Tom Cruise vagyok. A lazaság megtestesítője, és nem számít, ha alsógatyában táncolok egy bálteremben. Olyan laza vagyok, hogy rá sem kell néznem a körülöttem úszkáló félmeztelen nőkre..." Ez a visszatérő álom tartja életben Howardot, az iskola lúzerét. Aztán egy nap megjelenik álmai bombázója, Tiffany, és az érettségin elbukott fiúnak nincs más választása, mint meghamisítani a jegyeit, ha a nyarat a lány meghódításával szeretné tölteni. Az akció közben azonban a számítógépes rendszerbe hiba csúszik, és a kibertérbe tévedt gondolatátvitellel foglalkozó kutatás teljes anyaga Howard fejében köt ki. Az élet egyszeriben megváltozik: nincs senki a világon, aki Howard kívánságainak ellen tudna állni.

2001 Rolfe Kanefsky vígjáték 11 1,5
Pretty Cool Too (2007)

Pretty Cool Too
Laza csávók 2. - Szexi vonalak

A frissen érettségizett Walter (Eric Fagundes) irigykedve bámulja bátyja bombasztikus barátnőjét, Brittanyt (Angela Dodson), akinek tökéletes testére szinte ráég a ruha. Ilyen lánnyal szeretne férfivá válni, csakhogy esélye a nullával egyenlő. De minden megváltozik, amikor véletlenül áramütés éri, és a szüleitől kapott mobiltelefon összekapcsolódik a gondolataival. Mint kiderül, a telefonnal képes a környezetében lévő embereket a kedve szerint irányítani.

2007 Rolfe Kanefsky szerelmi történet, vígjáték 14 1,4