Never Back Down

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Never Back Down (2008)

Never Back Down
Sose hátrálj meg!

Jake Tyler új városba költözik a családjával. A fiatalember belekeveredik az illegális küzdelembe, amelyben különböző küzdősportok képviselői mérik össze erejüket. A harcban nincsenek szabályok, csak az számít, ki nyer. Bár Jake alulmarad az összecsapásban, nem engedik kiszállni. A családját és a barátait is veszély fenyegeti, ha nem vesz részt a következő menetben. Jake a veterán, visszavonult harcművészhez, Jean Roquához fordul segítségért, hogy felkészítse az összecsapásra. A kemény edzések után eljön a pillanat, amikor szembe kell néznie ellenfelével.

2008 Jeff Wadlow akciófilm, dráma, sportfilm 135 3,2
Never Back Down 2: The Beatdown (2011)

Never Back Down 2: The Beatdown
Ketrecharc - A leszámolás

Egy hétköznapi egyetem zárt ajtajai mögött egy illegális, kizárólag a legjobb harcosok számára szervezett bajnokság van készülőben. Egy egyedülállóan tehetséges, ex-MMA sztár, Case Walker (Michael Jai White) négy, teljesen más stílusban harcoló tanítványt készít fel a küzdelemre. Az ex-bokszoló Zack (Alex Meraz), az MMA harcos Tim (Todd Duffee), a birkózó Mike (Dean Geyer) és Justin (Scottie Epstein) fizikai és mentális képességei a végsőkig próbára kerülnek, mielőtt fej-fej mellett elindulnak a létező legkeményebb versenyen.

2011 Michael Jai White akciófilm 25 2,7
Never Back Down: No Surrender (2016)

Never Back Down: No Surrender
Ketrecharc 3: Mindvégig

Két évvel az előző film eseményei után, Case Walker (Michael Jai White) ismét belépett a vegyes harcművészetek világába, de kezd belefáradni. Mostanra az amatőr mérkőzéseken versenyez azzal a céllal, hogy megtanítsa ellenfelei számára, hogy hogyan használják fel képességeiket. A texasi Beaumontban Case találkozik egy régi barátjával, Brody Jamesel (Josh Barnett), aki szintén MMA harcos.

2016 Michael Jai White akciófilm 4 ?