8MM

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
8MM (1999)

8MM

Tom Welles megfigyelésre szakosodott detektívként, tartja fenn magát - ezt egykor "magánnyomozás"-nak nevezték -, munkájának azonban vajmi kevés köze van e legendák övezte, csodált szakmához. Meglehetősen szerény "házi-prakszist" tart fenn a pennsilvaniai Harrisburgban, ahol feleségével, Amyvel és újszülött lányával, a kis Cindyvel éli mindennapjait. Welles, aki még reménykedik benne, hogy egy nap megtörténik a nagy áttörés, meghozva számára a várva várt előrelépést, ideje nagy részét olcsó kis házasságtörésekkel és egyéb csip-csup ügyekkel tölti. Sehol semmi veszélyes vagy túlontúl kockázatos... mígnem egy apró, ártalmatlannak tűnő műanyag filmtekercs fenekestül fel nem forgatja az életét: Welles rálép arra a mocsokkal és szennyel borított útra, mely a társadalom legsötétebb bugyraiba vezet.

1999 Joel Schumacher dráma, thriller 586 3,5
8MM 2 (2005)

8MM 2
8MM 2.

David Huxley a sikeres politikus mindenét kockára teszi, mikor belép az olcsó peepshow-k és az internetes szex fülledt világába: David részt vesz egy forró édeshármasban mennyasszonya, Tish és egy gyönyörű fiatal modell társaságában. Az aktust valaki titokban megörökítette, és most egy jelentős összeget követel a negatívokért cserébe. David a zsaroló nyomába ered, ám a kutatás vérfürdőbe torkollik, s a férfit elrabolják. Most Tish-en a sor, hogy előteremtsen 5 millió dollárt; ez az ára annak, hogy David visszanyerje ígéretes karrierjét, becsületét, mi több: az életét.

2005 J.S. Cardone dráma, krimi 97 1,8