Halálfutam

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Death Race (2008)

Death Race
Halálfutam

A jövő legnépszerűbb sportja egy brutális autóverseny. Jensen Amest, az egykori bűnözőt kényszerítik, hogy induljon a halálos viadalon.

2008 Paul W.S. Anderson akciófilm, sci-fi, thriller 464 3,1
Death Race 2 (2010)

Death Race 2
Halálfutam 2.

A nem is túl távoli jövőben az Egyesült Államok gazdasága hanyatlani kezd a egyre növekvő, kezelhetetlenné vált bűnözés miatt. A megnövekedett számú elítélt miatt magánprofitból épült börtönök jönnek létre, ahol a hidegvérű gyilkosok és szociopaták saját társadalmat hoznak létre. A legrosszabb mind között a Terminal Island. A rendőrgyilkosság miatt életfogytra ítélt Carl Lucas (Lucas Goss) is ide kerül, akárcsak September Jones (Lauren Cohan) egy könyörtelen ex-televíziós, aki egy új valóságshow-t talál ki, a Halálfutamot. A derbyben a fegyencek felfegyverzett, spéci járgányokkal harcolnak egymás ellen, és csak egyikük maradhat életben – aki pedig elég futamot nyert, akár a szabadságát is visszakaphatja. Lucas jelentkezik a versenyre, és ezzel egy új legenda születik: Frankenstein.

2010 Roel Reiné akciófilm, sci-fi, thriller 78 2,4
Death Race: Inferno (2012)

Death Race: Inferno
Halálfutam: A pokol tüze

Frankenstein minden idők legjobb Halálfutam sofőrje, aki mindössze egy győzelemre van attól, hogy elnyerje szabadságát, ami nem csak neki, hanem csapatának is a börtönön kívüli életet jelentené. Az élet-halál autós verseny borzasztó megpróbáltatás lesz a versenyzők számára. Az ellenfelek nem ismernek könyörületet egymás iránt, ráadásul a sivatagi körülmények tovább nehezítik a versenyen résztvevők harcát.

2012 Roel Reiné akciófilm, sci-fi, thriller 41 2,2
Death Race 4: Beyond Anarchy (2018)

Death Race 4: Beyond Anarchy
Halálfutam: Totális anarchia

2018 Don Michael Paul akciófilm 8 ?