Night of the Demons remake-ek

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Night of the Demons (1988)

Night of the Demons
A démonok éjszakája

Angela, Halloween alkalmából, partit szervez barátainak. A helyszín a várostól távol eső elhagyatott ház, melyben évek óta nem járt senki. A buli elkezdődik és a sötét éjszakában valami életre kel. A sötét erő az, mely előhívja a gonosz démonokat rejtekeikből. Egyetlen céljuk van a pokoli lényeknek, hogy napfelkeltéig beleköltözvén egy emberi testbe, átjöhessenek a mi világunkba, rászabadítva az emberiségre a túlvilág összes borzalmát. A buliból kegyetlen vérfürdő kerekedik, és a túlélők reményvesztett menekülésbe kezdenek. A démoni erők azonban hatalmas falat kerítenek az ódon ház köré, így a menekülés szinte reménytelennek tűnik.

1988 Kevin Tenney horror 44 3,0
Night of the Demons (2009)

Night of the Demons
Démonok éjszakája

Maddie Curtis és barátai Lily Thompson és Suzanne Reed a nagy Halloween éjszakára készülődnek. Egy New Orleans-i elhagyatott házban szerveznek bulit ahol nyolcvan évvel ezelőtt hat ember tűnt el nyom nélkül és a tulajdonos, Evangeline Broussard felakasztotta magát. Kiderül, hogy egy ősi átok szállta meg a kastélyt és vendégek egyenként esnek áldozatul neki, alakulva undorító démonszerű lényekké.

2009 Adam Gierasch horror 21 2,3