Mirrors

Film Év Rendező Műfaj Nézettség Átlag
Mirrors (2008)

Mirrors
Tükrök

Ben Carson nyomozó lába alól kicsúszott a talaj. Nemcsak az állását veszítette el, a magánélete is zsákutcába került. A férfi szeretné összeszedni magát, talpra állni, ezért éjjeliőri állást vállal az egykori áruház kiégett romjainál. Amikor éjszakánként bejárja a kihalt épületet, különös dolgokat tapasztal. A hajdani áruház büszkeségének számító, hatalmas, díszes tükrökben borzalmas képeket lát. Kezdetben maga sem tudja, hogy valóság vagy látomás mindez. Ám rá kell döbbennie, a saját belső démonjai mellett ép ésszel felfoghatatlan rémségekkel is szembe kell néznie.

2008 Alexandre Aja horror, thriller 440 3,0
Mirrors 2 (2010)

Mirrors 2
Tükrök 2.

Mikor Max, aki korábban drogfüggő volt, éjjeli őrként kap állást édesapja áruházában, egy fiatal nőt kezd el látni a bolt tükreiben. Nem tudja eldönteni, hogy a nő csak egy vízió, amit az új altatói idéznek elő, vagy tényleg valóságos, elkezd nyomozni a tükörben látott képek után. Miután több alkalmazott is meghal, és Maxet gyanúsítják a meggyilkolásukkal, a férfinak meg kell találni, hogy mi a kapcsolat a halálesetek és a lány között, és meg kell állítania a tükörben feltűnő szellemeket.

2010 Víctor García horror, thriller 77 2,4