Grown Ups (2010) ☆ 👁

(Dennis Dugan)

amerikai vígjáték

2,8

2020-09-15 09:41:08 Xuja (1) #26

Nem szoktam ilyet csinálni, de pár jelenetét már jópárszor elkaptam a tv-ben, és ez tényleg egy iszonyatosan humortalan, nézhetetlen vacak, szóval hadd nyomjam rá az egyest..

2016-11-28 15:02:03 Dezsmant (4) #25

Hát sajnos Sandlernek sincsenek már olyan jó vígjátékai mint azelőtt.

2013-08-28 17:45:30 slawter (2) #24

Elfelejtettem odaírni, hogy vonatkoztassunk el a fanatikus rajongástól - vagy az enyhébb verzióktól is.

Ez a film minden részében gyenge, vagy rossz, a történet alibi, a "humoros részek" már ezerszer el lettek lőve, erőtlenek, a színészek pedig abszolút felejthetőek...

Tudom, ez csak az én véleményem. Csakhogy ezeket a alá is támasztja a film.
És tudom, hogy sokan igénylitek az ilyen filmeket, és Sandler egyre gyengébb teljesítményét... Nincs is ezzel semmi gond.

Csakhogy én meg jó filmeket szeretnék a moziban nézni, és amíg ilyen posványban dagonyázik a nézők nagy része - kéjesen nyögdécselve -, addig kiszorítva marad számos olyan alkotás, amelynek a nagyvásznon a helye. De mint mondtam, ez csak az én véleményem, és igényem.

előzmény: Glasseye (#23)

2013-08-28 16:43:52 Glasseye (?) #23

"Főleg, hogy ennek a filmnek az elkészítését semmi sem indokolta, hát még a folytatásét..."

Szerintem az indokolta hogy elkészüljön a Nagyfiúk hogy több millión rajonganak Adam Sandlerért és munkásságáért, és örülnek ha készülnek a filmjei! Én is közéjük tartozok és én igénylem hogy ilyen és ehhez hasonló filmek készüljenek a jövőben is!

előzmény: slawter (#22)

2013-08-28 13:51:59 slawter (2) #22

Nem teszel egy próbát a második résszel?:D Gyanítom, hogy megváltozna a véleményed :D.

2012-01-17 11:51:20 Oki1100 (?) #21

szar

2011-11-01 13:28:07 Veres Szilárd (2) #20

Adam Sandler es par haverja elmegy nyaralni, es kozben koveti oket egy stab, tok jol elvannak, aztan a vegere beugrik nekik, hogy ezt vegul is moziba szanjak, nem otthonra, szoval gyorsan benyomnak vmi kozhelyes tanulsagot, villamgyors jellemfejlodest, es a vilag legkevesbe konfliktusos konfliktusat, kb ez a Nagyfiuk

2011-09-23 21:38:26 Hannibal Lecter (1) #19

Az egyszer biztos, hogy Adam Sandler mélyebbre már nem süllyedhet. Ez nem film, ahogy a Kellékfeleség névre hallgató borzadály sem.

2011-09-23 21:20:10 dorothygale (3) #18

Ez a film übergáz.... :D

2011-08-15 12:25:13 terika (1) #17

A legerőltetebb poén talán dorongalós volt...

2011-06-17 14:26:05 Bordás Máté (4) #16

Nagyon amerikai, nagyon közhelyes de ezeket leszámítva jót szórakoztam rajta, akinek meg nem tetszik az próbálja meg úgy nézni mintha egy unalmas vasárnap délutánon elakarná ütni az időt.
nem kell sokat várni tőle!

2011-05-16 16:40:51 Amokh (1) #15

Életem egyik legrosszabb filmje...en kb 20 percet bírtam .Ed Wood bármelyik filmje emellett zseniális...:)

2011-01-10 13:33:22 Horváth Szabolcs (4) #14

Szerintem az egész film egy örömjáték. Talán jobban szól a szinészeknek, mint nekünk nézöknek, de nekem igazán tetcett. Pont az egyszerűsége miatt, volt kellem nézhető darab

2010-12-22 14:55:32 BlackCherry (2) #13

uncsi.

2010-11-05 12:57:17 mina (1) #12

borzalom, az egész filmben 2 db vicces jelenet volt, és azok is rövidek

2010-10-25 11:22:29 banana (1) #11

Minden tiszteletem a tiétek. Mi 25 percig bírtuk. :)

előzmény: kwzatz (#7)

2010-10-06 21:15:55 bodzasfanta (3) #10

inkabb 3-as (10-es skálán 6), mint egy 4-es (ami legalább 7)

2010-08-15 16:41:21 Gatyamadzag (4) #9

Érdekes az alacsony osztályzás és a film ekkora "szeretete", de hát ízlés kérdése, én a film végéig bírtam aztán nevettem egy jót rajta, klasszikus szolid nevelőcélzatú film (természet elhanyagolása stb.) jó poénokkal fűszerezve. Aki nem vevő az efféle humorra az nem tudom minek kezdte el egyáltalán nézni a filmet? Mintha a trailerből nem jött volna át rögtön a hangulat, tehát akinek az alapján bejött annak tetszeni fog a film, és (szerintem) mindenkinek érdemes megnézni/belenézni, ne hagyja az alacsony osztályzat befolyásolja a döntését.

2010-08-13 14:32:22 sapgabor (2) #8

Kb negyven percig birtam én is.

Szvsz egy értéktelen sz*r.

Lehet, hogy egy amerikainál visszahoz valami hetvenes évekbeli gyermekkor-érzést, de nekem csak az értékvesztett amcsi? életforma bemutatása.
Az elkényeztetett kis köcsög gazdaggyerekek meg különösen irritáltak.

Ha nem digitális kamerák lennének már, akkor azt mondanám, hogy még a filmszalagért is kár amire forgatták.

Nem vicces

2010-08-12 11:52:40 kwzatz (1) #7

Ez még egy átlagos Adam Sandler-film szintjét sem éri el. 40-45 percig bírtuk barátnőmmel, mosoly nélkül. Borzadály, unalmas, egyáltalán nem vicces, olyan szintű poénokkal, amilyeneket jamamura szadakó említett a 2-es hsz-ben.

2010-08-05 13:08:27 balika (5) #6

A Nagyfiúk olyan film amilyet Adam Sandlertöl várunk nyár esti kikapcsolódásnak megfelelő és nincsenek benne undorító poénok.Szerintem ez a film egy nyár esti kikapcsolódásnak nagyon tökéletes. És ajánlom mindenkinek hogy egyszer nézze meg.

2010-08-02 08:47:03 Daemiaen (2) #5

Körülbelül annyira felel meg a film kritériumainak, mint a Páros mellékhatás - azaz semennyire, viszont ez jóval kevésbé szórakoztató , mint a fentebb említett kis semmiség (tudom, sokak szeméban amaz sem ér fabatkát sem), viszont hazudnék, ha azt írnám, nem mosolyodtam el, mondjuk, Kevin Jamesen. Ő ugyanis még nincs nálunk, magyaroknál elcsépelve. David Spade-et is szerencsére ritkán láthatjuk, úgyhogy ő sem a megszokott Sandler-i karakter volt. Persze mindentől függetlenül egy jó nagy rakás szar a Nagyfiúk, csak a helyán kell kezelni.

2010-07-30 13:27:30 Tom85 (4) #4

Igazi kanbulis poénok. Megunhatatlanok az ilyen témájú filmek. Salma Hayeket én is megemlítem, gyönyörű, istennő még mindig. Ő 5-ös a film 4-es.

2010-07-29 23:06:14 carmine (4) #3

Van benne ilyen persze. De ezeket összerakva az egész tesz ki 5 percet a filmből.

előzmény: Zalaba Ferenc (#2)

2010-07-29 22:43:41 Zalaba Ferenc (1) #2

"Szerencsére kerüli a 'pisi-kaki-hányós' humort."

Van benne helyette jó néhány fingós, idős nénikkel nyelvelő, üszkös bütyköt premier plánban mutogató és anyatejjel másokat arcon fröcskölő poénok.

2010-07-29 22:33:26 carmine (4) #1

Nekem azt nyújtotta, amit egy vígjátéktól elvárok. Sok nevetés, kellemes kikapcsolódás és egy percig sem unatkoztam rajta. Szerencsére kerüli a 'pisi-kaki-hányós' humort. Az is tetszett benne, hogy végre egy vígjáték amibe nem tettek bele valami erőltetett konfliktust. Gyakorlatilag az elejétől a végéig könnyed szórakozás. A színészek is mind jó választások. Bárcsak több ilyen könnyed nyári vígjáték lenne. Valamint van benne egy olyan "dolog", amit érdemes nézni. Én legalábbis órákig tudnám nézni. "Ez" pedig Salma Hayek. Hihetetlen, hogy még mindig mennyire gyönyörű nő. Vannak a filmben igazán jó nők, de egyik sem ér fel Hayek kisasszonyhoz.