Gabriel (2007) ☆ 👁

(Shane Abbess)

ausztrál akciófilm

2,5

2018-06-21 18:30:40 Mario Brothers (5) #6

Nekem nagyon bejött! A filmvégi háztetős jelenet a Hollót, valamint a Hegylakó 4-et idézte fel bennem, amik nagy kedvenceim. Andy Whitfield remekül játszotta az ártatlan, jószívű és kissé naív Gábrielt. Rendkívül szimpatikus színész volt, Isten nyugosztalja!

2010-10-27 19:04:28 slipknot (3) #5

két évvel és jónéhány filmes tapasztalattal később azt kell mondjam: nem egy nagy pukk :D egyetlen jó színész az Amitielt játszó csaj. a zene elmegy, de valamiért még mindig tetszik bár át kell értékelnem vele kapcsolatban a tapasztalataimat! egy négyes mert egész jók a jelenetek :D

2010-02-22 23:20:02 thorilaszlo (1) #4

Életemben ehhez hasonló bűn rossz filmet nem láttam!!!!!!!!!! Minden tekintetben óriási baki!!!

2008-12-07 13:42:16 slipknot (3) #3

nagyon tetszett a film! jó zenei aláfestés, kiváló színészek! az akció jelenetek látványosak, a sztori jó! ha az akció jelenetekből kicsit több lett volna tökéletes lenne a film!

2008-03-31 02:51:41 gorni (3) #2

nezheto film, elvoltam vele, de semmi extra. az alapotlet jo, vannak benne jo elgondolasok, valami megis hianyzik belole.

2008-03-26 18:07:47 Suhok (3) #1

Igazság szerint egy földre hullot anygalt kicsit másnak képzelek, és elég sok kérdés nyitott maradt számomra. Ennek ellenére nézhető, kicsit A hegylakót juttatja eszembe az egész feelingje.