Boldog lovak (1995) ☆ 👁

(Szőke András)

magyar vígjáték

3,2

Ebben a filmben minden ló: az induló után bemutattatnak a meló különböző fajtái, így például az aprólékos kertápoló, de legtöbbet a boldoguló emberrel foglakozik a film. Szentes. Delelő vendéglő. Itt mindig van pacal. A fiúk összejönnek és elhatározzák, hogy felmennek Pestre az öreg Zsigulival. Elindulnak. Az út elején a kocsi lerobban, kénytelenek vonattal tovább menni, majd Pesten vesznek bele gyertyát. Budapesten alaposan körül kell nézni. Az Ecserin vesznek nagyon olcsón egy Trabantot. Elindulnak hazafelé. Mottó: "Kis filmek, kis emberek, kis történetek". Másik mottó: "Minden ember boldog akar lenni!" Végül: minden ló, ha vége ló. Marhaló. Valamikor , "jó pár" évvel ezelőtt Harangozó Teri énekelte, hogy "Minden ember boldog akar lenni..." Aztán volt egy műsor, ami már nincs, a "Reggel", és ott mondták, hogy lehet javasolgatni, tanácsot adni, hűtőszekrény-szereléssel, kiskert építéssel, lovaglással, kerítésszereléssel, vagy a buszozással, esetleg a házassággal kapcsolatban. Pesten, a nyolcadik kerületben többen mondták, hogy kellenének ilyen tanácsok, a film ezeket a javaslatokat tartalmazza.

Bemutató

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
Roncsfilm (1992)
Roncsfilm - vagy mi van ha győztünk?
3,8
Citromdisznó (1993)

3,1
Zsiguli (2004)

2,7
Európa kemping (1992)

3,2
Helyfoglalás, avagy a mogyorók bejövetele (2000)

2,7
Vattatyúk (1990)

3,2
Nyugattól keletre, avagy a média diszkrét bája (1994)

3,1
Kiss Vakond (1994)

3,0
Kontroll (2003)

4,1
Gengszterfilm (1999)

Felhasználói toplisták

Kié Lista neve Helyezés
Jereváni Rádió Meg ne nézd ! Szubjektíven összeállított lista a legrosszabb filmekről #11