The Mitchells vs. the Machines (2021) ☆ 👁

A Mitchellék a gépek ellen

(Jeff Rowe - Michael Rianda)

amerikai animáció, kalandfilm, sci-fi, vígjáték

3,7

2021-11-22 01:44:20 dorothygale (5) #8

Ez tényleg így van. Ha ez mind így lenne: igaz, a film pörgôs, egy nagy kavalkàd , fergeteg, tele iròniàval és tàrsadalomkritikàval.

előzmény: gomez1000 (#7)

2021-09-03 13:11:31 gomez1000 (3) #7

Azért egy kicsit meredek, hogy ezt fiatal közönségnek szánták... sok helyen elég kemény és brutális megjelenítésre kell számítani! Néhol annyira túlpörgetik az egészet, hogy csak émelyeg tőle az ember...
Az alap család sztori jó, de a megvalósítás elég irritáló!
Ha a jövőben ilyen robotos világ lesz, akkor eléggé élhetetlen és embertelen világ vár ránk!

2021-05-31 21:09:28 BonnyJohnny (3) #6

Közepesnél jobbat nálam sem érdemel, de még így is a legjobb Sony animáció (a zseniális Spiderverse-t nem számítva).

2021-05-23 21:01:16 dorothygale (5) #5

Nagyon jó volt. Jó a mondanivalòja, az anyuka szàl nagyon cool. Az apa nagyon hasonlít Mr Incredible- re , a teste , csak szôrrel az arcàn. Voltak màs filmekbôl is beütèsek ,s a modern kori mindennapi èlet nevettsèges velejàròit kifiguràzò poènok. Görbe tükröt àllít a felnôtteknek, s a fiatal generàciòknak egyarànt. Mindenki magàra ismerhet egy egy karakterben. 5 pont. A legnagyobbat az anyuka szàlon röhögtem, de volt nèhàny apàs poèn is :D

2021-05-16 14:08:47 slawter (4) #4

Vekni kenyér.

2021-05-10 22:32:23 Allain (5) #3

Erősen én filmje esélyes, kellett már 1 ilyen film a szörnyű 2020 után. Szeretnivaló, kreatív, vicces, jó a mondanivalója. Kötelezővé tenném

2021-05-10 14:14:53 kaamir (2) #2

Family values + ostoba kutya + gépek lázadása. Hát, nem erőltették meg magukat a Sony-nál/Netflixnél, hanem bedobták a tuti receptet. Ezzel még nem is lenne baj, na de a stílus! Az egész annyira over the top, annyira irritálóan harsány, hogy én már a felénél émelyegtem. Gondolom a TikTok generáció ízléseshez akarták fazonírozni a dolgot, de nekem ez rendesen fájt. Nem kell minden percben egy poén, vizuális geg, a francnak se kell állandóan ugráló szivárvány, szívecske, biszem baszom a képre. Nincs egy perc nyugi, egy kis leülepedés, csak ez az állandó vibrálás. Mindez két órán át! Hol volt a vágó ennél a filmnél?

Egy nagy marék nyugtató mellett merem csak ajánlani :)

2021-05-02 10:16:23 ifj. Ó. Posszum (3) #1

Egy mesterséges intelligencia átveszi a hatalmat?
Lehet valóság.
Egy kenyér alakú kutya szuperfegyver?
Lehet valóság.
Felvesznek az egyetemre mert trash homevideókat töltesz fel a YouTube-ra?
Csak mese.