The Mitchells vs. the Machines (2021) ☆ 👁

A Mitchellék a gépek ellen

(Jeff Rowe - Michael Rianda)

amerikai animáció, kalandfilm, sci-fi, vígjáték

3,7

2021-05-31 21:09:28 BonnyJohnny (3) #6

Közepesnél jobbat nálam sem érdemel, de még így is a legjobb Sony animáció (a zseniális Spiderverse-t nem számítva).

2021-05-23 21:01:16 dorothygale (5) #5

Nagyon jó volt. Jó a mondanivalòja, az anyuka szàl nagyon cool. Az apa nagyon hasonlít Mr Incredible- re , a teste , csak szôrrel az arcàn. Voltak màs filmekbôl is beütèsek ,s a modern kori mindennapi èlet nevettsèges velejàròit kifiguràzò poènok. Görbe tükröt àllít a felnôtteknek, s a fiatal generàciòknak egyarànt. Mindenki magàra ismerhet egy egy karakterben. 5 pont. A legnagyobbat az anyuka szàlon röhögtem, de volt nèhàny apàs poèn is :D

2021-05-16 14:08:47 slawter (4) #4

Vekni kenyér.

2021-05-10 22:32:23 Allain (5) #3

Erősen én filmje esélyes, kellett már 1 ilyen film a szörnyű 2020 után. Szeretnivaló, kreatív, vicces, jó a mondanivalója. Kötelezővé tenném

2021-05-10 14:14:53 kaamir (2) #2

Family values + ostoba kutya + gépek lázadása. Hát, nem erőltették meg magukat a Sony-nál/Netflixnél, hanem bedobták a tuti receptet. Ezzel még nem is lenne baj, na de a stílus! Az egész annyira over the top, annyira irritálóan harsány, hogy én már a felénél émelyegtem. Gondolom a TikTok generáció ízléseshez akarták fazonírozni a dolgot, de nekem ez rendesen fájt. Nem kell minden percben egy poén, vizuális geg, a francnak se kell állandóan ugráló szivárvány, szívecske, biszem baszom a képre. Nincs egy perc nyugi, egy kis leülepedés, csak ez az állandó vibrálás. Mindez két órán át! Hol volt a vágó ennél a filmnél?

Egy nagy marék nyugtató mellett merem csak ajánlani :)

2021-05-02 10:16:23 ifj. Ó. Posszum (3) #1

Egy mesterséges intelligencia átveszi a hatalmat?
Lehet valóság.
Egy kenyér alakú kutya szuperfegyver?
Lehet valóság.
Felvesznek az egyetemre mert trash homevideókat töltesz fel a YouTube-ra?
Csak mese.