Ava (2020) ☆ 👁

(Tate Taylor)

amerikai akciófilm, dráma, krimi, thriller

2,6

2020-11-15 15:25:58 Ágó (1) #5

Van úgy, hogy mellényúl az ember... Én a választással, a készítők pedig a filmmel. Az Ava-t komolyan mondom, mutogatni kéne, hogy lehet egy remek stábbal (Chastain, Davis, Malkovich és Farrell... pfff...) teljesen elszúrni egy filmet. Felületes és semmitmondó drámázás zajlik, amit még megbocsátanék, csakhogy akciófilmként is csapnivaló, amit látunk.

2020-11-15 14:16:11 Doc (1) #4

Dögunalom. Akciófilm kezdés, aztán melodráma a köbön.
Bérgyilkosék vélhetően kifejezetten drog-, alkohol- és egyéb függő tagokat toboroznak, mert a három látott bérgyilkosból kettő az volt... a harmadik a főnök lánya :)
Az anya-lánya kapcsolat már-már röhögnivaló.
A sztori kb. nem létezik, és a befejezés is ciki.
A főnök(!) legyőzi a "világklasszis" alkoholista bérgyilkost, aztán elengedi, az meg utánamegy és megöli...
De a családi házban üzemeltetett bérgyilkos kft. új jelentést ad a home officenak...

Még a csajok se néznek ki jól.
Siralmas.

2020-09-15 18:13:48 kilépett felhasználó (?) #3

Nekem az akcióknál is kilóg a lóláb. Ráadásul megint egy film, amikor annyira biztosak voltak az alkotók, hogy fasza amit csináltak, hogy nyitott befejezése van. Viszont, ha lesz folytatás, akkor két NŐ fog összecsapni, ami már nem semmi lesz.(de)

előzmény: Benny Bug (#2)

2020-07-03 21:47:14 Benny Bug (3) #2

Az akciójelenetek dinamikusak és egész jól felépítettek, a családi dráma szál viszont nagyon felületes, ilyen formában sok értelme nincs. Jessica Chastain persze jó látvány a vásznon, meg itt van Farrell és Malkovich is. Egy nyári estén elmegy, ha nincs más, de emlékezetesnek azért nem túlzottan nevezhető.

2020-07-03 07:42:18 dittike (5) #1

Jessica Chastain ismét bebizonyítja mennyire jól áll neki a talpraesett, magát megvédeni tudó, mégis sebezhető NŐ karaktere és erre most elég teret is kapott ebben a filmben.