V síti (2020) ☆ 👁

Csapda a neten
Caught in the Net

(Barbora Chalupová - Vít Klusák)

cseh dokumentumfilm

4,4

2021-09-19 22:12:19 robeeX (5) #7

Kemeny, gyomorforgato, sokkolo.
De megis latni kell szulonek es kamasznak is, es ez csak 10 nap 3 lany es 1 orszagban. Ezutan a film utan kicsit szarabb helynek erzed a vilagot .

2021-03-05 22:43:45 Ugor (4) #6

Ma elég keményen bánok magammal, ilyeneket nézek... néha elég gyomorforgató, néha meg azt mondanám, hogy a világunk valós zaja. Azt hiszem, 40-50 éve mindenki lyukakat fúrt a strandok öltözőkabinjainak falaiba, úgy kukkolt, ma meg a neten. Felnőttek gyerekek iránti szexuális vonzalma mindig is volt, mindenféle korban és társadalomban, valami állati ösztön lehet, hogy a fiatal, érintetlen, más kanok által még nem szagolt bimbók a legértékesebbek, japánok hatalmas pénzeket fizetnek érte, tudjuk a Gésa emlékirataiból, más országokban meg 5 éves menyasszonyt vesznek. Gazdag európai családapák felhőkben rajzanak Thaiföldön, meg a Fülöp-szigeteken, gyerekeken kiélni magukat. Persze, ettől egy szemet sem lesz gusztusosabb semmi, hogy létezik, hogy van. Érdekes a kísérlet, ami a filmen zajlik, nagyon nagy kortárs tükröt mutat, el lehet töprengeni rajta. Meg a szülői felelősségen is. Te mindent megtettél, vagy megteszel majd, mint szülő, hogy ne így legyen?
Utólag hozzáírnám még, hogy van egy mellékelt cikk, meg az ezzel kapcsolatos közhiedelem. De nem, ezek nem pedofilok. Az egy másik eset. Ezek itt elfajult, gátlástalan perverzek. A pedofilok nem tehetnek arról, hogy azok, de ezek itt igen.

2021-03-04 11:59:28 Mikkey (4) #5

Márc 10-ig itt kölcsönözhető, egyenlőre ez a fix

2021-03-04 10:45:20 Umberto (?) #4

Hivatalosan melyik streaming-szolgáltatónál tekinthető meg a film?

2021-03-04 08:13:31 andras_a (5) #3

2 napja néztem meg, de még mindig keresem a szavakat. Sokkoló

2021-02-28 18:38:03 franci (?) #2

"Március 2-án vetítik a Budapesti Nemzetközi Dokumentumfilm Fesztivál hivatalos oldalán."
Ha még aktuális.
A reakciók alapján azt hiszem, erősen felkészíthető a gyomor és a tűrőképesség.

előzmény: erasto (#1)

2020-06-05 10:07:32 erasto (?) #1

És vajon mikor lesz hozzá magyar vonatkozás, értem ez alatt sub-ot, vagy szinkront, van erről bármi infód?