A bogár és az ének (2020) ☆ 👁

(Hegyes-Horváth Imola)

magyar animáció, rövidfilm

3,7

2020-06-21 12:20:42 oscarmániás (2) #2

Ha ilyet összehozhatnék elsőre minden előzetes tanulmány nélkül, elégedett lennék magammal. A színek tényleg nagyon szépek.
A bogár az tapsol, vagy megzavarja az énekest? Végül is mindegy, én kíváncsian várom a többi alkotást :)

2020-05-26 20:30:11 mimóza (5) #1

Személyes kötődésem és elfogultságom révén csakis szépeket írok erről a másfél perces kisfilmről, amit igazából ajándéknak szánok ide, a KT-s családomnak. :)

Olyan személy készítette, aki pár hete még nem nagyon tudta, mi fán is terem a 3D animálás, úgyhogy ezt szem előtt tartva, első zsengeként kérem szépen megtekinteni. :)
A film története köré megálmodhatnék egy filozófiát, de azt rátok bízom inkább. Kíváncsi vagyok a Ti felbukkanó gondolataitokra, képzettársításaitokra. A téma igazából ott hevert "a padlón", mert az alkotó szobájában annyi virág van, hogy el sem lehet férni tőlük, s ki tudja, mi minden zajlik körükben... :D

A technikai részhez semmit sem tudok hozzáfűzni, mert fehér terület számomra - csak annyit jelenthetek ki, hogy imádom ezt a pasztell világot. <3

Tényleg őszinte szeretettel adom, pillantsatok rá a lányom miniatűr művére!