Bando (2020) ☆ 👁

Peninsula - Holtak szigete
Train to Busan 2

(Yeon Sang-ho)

dél-koreai akciófilm, dráma, horror, thriller

2,2

2021-11-09 20:56:51 VVega (2) #6

Annyira idegesítően giccses szar volt az utolsó nem is tudom hány perce, hogy már hangosan szurkoltam zombiknak. Az autós jelenetekre nincsenek szavak.

2020-12-17 18:56:24 nony_15 (3) #5

Kellemesen csalódtam a kommentek után. Biztosan elfogult is vagyok, mert a zombi filmek a kedvenceim és sajnos nem jön belőlük elég, még a sorozatokkal együtt sem. Természetesen az első részhez hasonlítani, ami egyébként zseniális a maga nemében, nem érdemes. De ha úgy nézzük, hogy végre kaptunk valamit, akkor én jól szórakoztam!

Én ajánlom a műfaj kedvelőinek!

2020-12-17 16:22:09 Rorschach (1) #4

Minden tiszteletem annak, aki ezt az igénytelen posványt végig tudta szenvedni.

Hősies erőfeszítéseim ellenére sem jutottam fél óránál tovább, de ez idő alatt annyiszor nézett hülyének a Peninsula, ami borderline felháborító.

2020-09-15 20:58:48 zs93 (1) #3

Kár érte. Amennyire jól sikerült az első rész, olyan csalódás a második.

2020-08-31 13:06:12 Ágó (2) #2

A külcsín mellett a belbecs sem menti. Majdnem egyes. Sokkal jobbra számítottam.

2020-08-26 18:37:44 Olórin (2) #1

Azt hiszem, egyetlen más film sem létezik, amit ennyire egyértelműen a trükkök kúrtak volna el. A full-CGI (!) autós jelenetek (amikből pedig rengeteg van, mert ez afféle "Mad Max 2 zombikkal" akar lenni) röhejesek, gagyik, bődületesen elavult animációjuknak nincs egy pillanata sem, ami akár köszönőviszonyban lenne a hihetőséggel.