VFW (2019) ☆ 👁

(Joe Begos)

amerikai akciófilm, horror

3,0

2021-03-17 20:30:27 nightgale (5) #2

Remek Carpenteres hangulatok! Jó dumák, jó soundtrack! Persze nemkell komolyan venni.

2020-06-10 16:22:37 Edwest12 (3) #1

Vannak jó filmek ennél kevesebb történettel, de jelen esetben volt némi hiányérzetem e téren. Tulajdonképpen minden egyetlen célt szolgál a filmben, hogy egy maréknyi kivénhedt, ám még mindig kemény fickó szétcsaphassa a gonosz alvilági bandát. Ehhez kanyarintanak egy nyúlfarknyi sztorit, csinálnak mondjuk három beazonosítható főgonoszt (legalábbis nekem csak hármat sikerült), meg random mennyiségű hullajelöltet, akik gyakorlatilag háromszor is sorba állhatnának a kocsma ajtajában meghalni, senkinek sem tűnne fel, hogy ők egyszer már megkapták a magukét. A látványos és csúnya halálokra nem lehet panasz, bár bevallom, néha nem tudtam követni, épp ki kit gyepál. Mindenesetre jó, hogy készülnek ilyen jutalomjáték filmek, amiben összeszednek egy marék viharvert idős színészt, hogy keménykedjenek egy jót a régi szép napok emlékére - és ezzel nem kívántam semelyiküket megbántani, kívánok nekik hosszú életet és sok-sok további filmszerepet. :)
Olyankor ajánlott a megtekintése, mikor az ember nagyon nem akar gondolkodni, csak nézni egy kiadós gyilkolászást.