Tom and Jerry (2021) ☆ 👁

(Tim Story)

amerikai animáció, kalandfilm, vígjáték

2,3

2021-06-06 11:13:19 Joeker81 (3) #2

Teljesen rendben van ez, nem tesz túl és nem is kevesebb, mint bármelyik egész estés Tom és Jerry rajzfilm. Családi szórakozásnak ugyan úgy elmegy, mint bármelyik animációs/élőszereplős kereszt, mint a Hupikék Törpikék és társai. Amit nehezen viseltem az a gagyi, folyamatosan túltolt, egyáltalán nem ebbe a mesébe illő hülyegyerek-rap betétek, a legnagyobb baromság volt ilyen "zenét" beletenni. Természetesen a film nem ér fel a kategória szerintem legjobbjához, a Roger nyúl a pácban c. filmhez, de azért egyszeri szórakozásnak ez is elmegy. Kár azon fanyalogni, hogy nem mutat újat..mi fenét is tudna újat mutatni a megszokott macska-egér csihi-puhin kívül. De gondolni kell az új generációkra is...hiszen egy újszülöttnek minden vicc új. Szóval, ha nem teszed magasra a lécet, - miért is kéne ez esetben - akkor még talán jól érzed magad a nézése közben, de legalább is a gyereked, aki még csak ismerkedik a Tom és Jerry páros kalandjaival, neki valószínűleg tetszeni fog. A 9 évesemmel én jót rötyögtem rajta, és a közös élmény, az együtt eltöltött idő minden kincsnél többet ér.

2021-05-30 23:52:36 Benny Bug (2) #1

Kár volt megvárni vele a mozibemutatót. Fantáziátlan, fárasztó film a javából. A poénok nagyon gyengék, ezerszer látott dolgok, inkább ízléstelenek, mintsem kicsit is viccesek. Reméltem, hogy legalább valami lesz benne a rajzfilmsorozat szerethetőségéből. Nos, tévedni emberi dolog. Ti ne járjatok úgy mint és még csak véletlenül se nézzétek meg, főleg ne moziban. Az állatok animációja tetszett, illetve Chloe Grace Morezt sem éppen egy ronda látvány, de ennyi bőven nem elég ahhoz, hogy bárkinek tudjam ajánlani ezt a förmedvényt.