El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) ☆ 👁

(Vince Gilligan)

amerikai dráma

3,7

2021-11-29 12:52:01 jackbau33 (4) #17

Októberben volt 2 éve hogy kijött.Szinkronról még mindig nem tudni semmi infót?!

2020-02-18 11:37:21 Interracial Facial Creampie (?) #16

Másnak is leesett, hogy Badger és Skinny Pete egy meleg pár? ;)

2020-02-18 07:34:19 lizardking (4) #15

Köszönöm!

2020-02-18 06:44:55 Dió (5) #14

Az utóbbi:)

előzmény: lizardking (#13)

2020-02-18 06:27:26 lizardking (4) #13

Kérdés: ennek a filmnek a tökéletes megértéséhez kell a Better Call Saul is, vagy elég a Breaking Bad öt évada?

2019-12-04 07:08:03 Ubul (4) #12

vannak olykor olyan szinkronok ami 4-5 év múlva készülnek el :) mellesleg Breaking Bad-ről van szó, a sorozaté is késett

2019-12-03 15:39:34 Kempesbaba (?) #11

A netflix az utóbbi hónapokban belehúzott a szinkronizálásba és nem csak a premiereket favorizálja ebből a szempontból. Tehát van remény ha valakinek a szinkronos verzióra van igénye

2019-12-03 15:38:59 jackbau33 (4) #10

Azért bízok benne, a Hill Ház Szellemei-hez is később készítették el a szinkront,nem azonnal...

2019-12-03 14:22:54 kaamir (3) #9

Szerintem ha eddig nem szinkronizáltatta le a Netflix, akkor már nem is fogja.

előzmény: jackbau33 (#8)

2019-12-03 13:41:50 jackbau33 (4) #8

Esetleg tudja valaki,hogy lesz-e nálunk szinkronnal?!

2019-12-03 12:00:20 Dió (5) #7

Kevésszer látok sorozatból induló filmet, ami ennyire sokat hozzátesz történetileg magához a sorozathoz. Persze minden, amit lentebb írtok, igaz (valóban kicsit behúzott kézifékkel döcög a történet, és nem mindegyik flashback volt szükséges), mindazonáltal számomra Jesse a valaha látott egyik legszimpatikusabb sorozatkarakter, aki szálát szerintem nem varrták el maradéktalanul a Breaking bad ötödik évadával. Amin ott és akkor nem problémáztam, az El Caminot látva viszont nagyon örülök, hogy ezzel a kis gyöngyszemmel megadatik a nézőnek a "closure".

2019-10-22 21:32:11 Gasz András (4) #6

Egyetértek hogy kicsit túl sok volt a feleslegesen megoldott cameo és flashback plusz a vége olyan semmilyen módon zárult és hirtelen. Vannak azért itt is emlékezetes feszültséggel teli jelenetek, de a komplexitás persze hogy sokkal jobb volt egy hosszú jól felépített sorozatban. A Better Call Saul nekem nagyon sokszor parodisztikus míg a BB-ben ritkán volt humoros jelenet de az se paródia volt hanem humor.

2019-10-13 19:34:45 jackbau33 (4) #5

Bár a néhány flashback indokolatlan volt(és túl hosszú is),a többségének volt funkciója,szerintem nem volt felesleges Jesse történetének a lezárása.Így lett kerek az egész,a lehető legjobb lezárást kapta a Jesse szál.Végig róla szólt,kicsit ilyen road-movie krimi-dráma feelingje volt az egésznek ahogy végigkövetjük az Ő útját, közben kapunk flashbackeket az emlékeim keresztül.Természetesen ,nincs meg benne az a komplexitás mint ami sorozatban,de nem is az volt a cél,a 2 órából kihoztak amit lehetett... 75%

2019-10-13 15:28:06 Benny Bug (4) #4

Talán nem több, mint egy hosszúra nyúlt "utóirat", de annak szinte hibátlan. Úgy hiszem, életem legnagyobb sorozatélménye volt anno a Breaking Bad 3 évvel ezelőtt, így nagyon örültem annak, hogy újra átélhettem a legendás széria hangulatát és esszenciáját. Jesse Pinkman egy kifejezetten méltó lezárást kapott, Aaron Paul pedig nagyon is remekelt a szerepben. A dialógusokat én is kiemelném, ahogy a feszültség megteremtése is kiválóan megy Vince Gilligan rendezőnek. Minősége alapján simán mehetett volna nagyvászonra is. Breaking Bad fanatikusoknak természetesen kihagyhatatlan. 85%

2019-10-12 00:29:32 teebchee (4) #3

Nem volt ez rossz,igazabol Walter nelkul ennel tobbet nem nagyon lehetett volna kihozni a filmbol, szep lezarasa volt ez Jesse sanyaru sorsanak, es azert jo volt latni/hallani a klasszikus minosegi BB-s parbeszedeket,
Btw Todd lefogyhatott volna, eleg gaz volt a flashbackekben.

2019-10-11 23:19:33 polarbee (3) #2

ahogy mondod, ez kevés volt...

előzmény: kaamir (#1)

2019-10-11 20:17:15 kaamir (3) #1

Ellentétben a Better Call Saullal, itt nem éreztem, hogy ez kellett, ez hozzátett a Breaking Badhez. Pláne nem, hogy önállóan is megállná a helyét. Vannak jó pillanatai (kimagasló egy sincs), de erősen fan service szaga van a dolognak.

Jó volt elmerülni megint ebben a világban, de még jobb lett volna meglepődni.