Wounds (2019) ☆ 👁

(Babak Anvari)

amerikai-angol dráma, horror, thriller

2,1

2023-10-31 22:21:06 Clockworklemon (2) #4

Engem magával ragadott, vártam mi lesz a vége. Azóta is várom.

2021-05-16 17:04:57 hellcat (4) #3

Tény, hogy sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle... de engem nagyon magával rántott a sötét, borzongató hangulata. Némelyik okkult jelenet beleégett az agyamba.

2019-12-10 14:45:28 Rorschach (1) #2

Úgy húsz percig azt hittem, senki nem tud semmit, a kritikusok buták és amúgy is fúj, ez pedig egy nagyon jó film lesz.

Aztán olyan lejtmenet következett, amit nagyon ritkán látni. A zárás egész konkrétan a világ legnagyobb megborítása akar lenni, de mire odaérünk, már csak nevetünk az egészen.

Ha valakit érdekel, hogyan tud egy jól megrendezett, hangulatos bevezetés után ostoba párbeszédekkel, hatástalan horrorelemekkel és értelmetlenül beszuszakolt mellékszálakkal totálisan kisiklani egy film, az mindenképp nézze meg a Wounds-ot, mert tankönyvbe illő elrettentő példa.

Persze, aki csak egy jó horrort szeretne látni, az messziről kerülje el a filmet.

2019-10-29 22:52:14 BonnyJohnny (1) #1

Többségében unalmas, néha undorító, zavaros, sehová sem tartó horror. Pozitívum, hogy ez a film legalább felismerhető műfajú. Hangulatteremtéssel amúgy nem volna baj. Meg is érdemelhetné a kettest, de számomra nézhetetlen.