Guns Akimbo (2019) ☆ 👁

(Jason Lei Howden)

angol-német-új-zélandi akciófilm, vígjáték

2,9

2022-08-02 11:10:45 Ubul (3) #12

nálam pont ez a videóklipes trip, ami visszább vetette az értékelésemet, és az élvezeti faktort. Voltak jó megoldások, jelenetek, de nagyon érződik rajta a független filmes Daniel Radcliffe jelenség.
Ettől még megnézném a folytatást, ha lenne.

2020-06-25 21:44:06 The Cortez (4) #11

Egy igazi őrült agymenés, amely nagyjából olyan, mintha az Idegpálya, a Crank meg a Hardcore Henry keveréke lenne. Agyament sztori, videóklipszerű megvalósítás, extrém színhasználat, szédítő, néhol Gaspar Noét idéző fényképezés, elektronikus zenei témák + sok ilyen track, pörgős akciók, vér, trágárkodás stb. Mindezek mellett, a film egy ütős fogyasztói- és nettársadalom kritikát tol az arcunkba, ráadásul még a trollkodás intézményét is viccesen bemutatja. A finálé túl lett húzva, a lezárás pedig a lehetséges folytatások felé kacsintgat.

2020-06-07 08:17:17 Ubul (3) #10

elég régóta levetette már, hisz sok független filmben szerepelt + sorozatokban

előzmény: dittike (#9)

2020-06-07 02:23:55 dittike (5) #9

Daniel Radcliffe végre levetette magáról a szemüveges béna fazon kliséjét és bemutatja milyen igazi akcióhősként viselkedni.

2020-06-04 11:28:56 metal_face (2) #8

Megosztó film, annyi biztos. Számomra is elég cringe volt sok helyen, úgy néz ki, a rendező úr megőrüléseit nem nekem találták ki. (A Deathgasm esetében is túltolta a bicajt szerintem)

2020-06-04 09:21:49 kilépett felhasználó (?) #7

Lehet van, aki szerint az. A Pop-Punk is létezik, csak kérdés ki a közönsége

előzmény: nony_15 (#5)

2020-06-04 02:19:31 lizardking (4) #6

Tulajdonképpen exploitation, igen. Kicsit modernebb, pörgősebb zaklatottabb, de szerintem nem bugyutább vagy kevésbé szórakoztató, mint régebbi társai.

előzmény: nony_15 (#5)

2020-06-04 00:44:23 nony_15 (1) #5

Ez valami újfajta exploitation lenne? Borzalmas.

Nagyon nem működött nálam. Nem élveztem, és tényleg fájt nézni.

Olórinra kíváncsi lennék mit látott benne.

2020-05-13 00:43:11 Xuja (2) #4

Gyerekek, ehhez képest a Hardcore Henry egy Schindler listája. Az egész egy iszonyatosan bugyuta, videoklipes őrület: ütős egysorosok, szűnni nem akaró kikacsintgatások, tömény önirónia és egy csipetnyi társadalomkritika is belefért.

Viszont mint film megbukik. Nulla dramaturgia, karakterek es atmoszféra. Semminek nincs tétje, egy jutyub paródia szintjén mozog az egész (és a kivitelezés színvonala is hasonló). A jelenetek magukban talán szórakoztatóak lennének, de nagyon hamar bele lehet fásulni az egészbe. Egyszerűen nincs meg az az érzet, hogy én most egy filmet nézek.

2020-04-11 13:42:02 VVega (3) #3

Nagyon szórakoztatóan indul, Samara Weavinget imádom és Radcliffe is jó, de már a felénél elfárad az egész, nem tudják überelni az addig látottakat és a végére nálam épphogy megmarad hármasnak.

2020-04-05 22:25:55 BonnyJohnny (4) #2

Érdekes, én fordítva gondolom. Arra filmre már nem is nagyon emlékszem, de az értékelésem alapján nem tetszett a kivitelezése, ellenben ennek a filmnek nagyon jól állt ez durva, sablonokat kiforgató humor.

előzmény: Mikkey (#1)

2020-04-05 22:22:40 Mikkey (2) #1

Pár éve volt a Nerve c film, hasonló ligában, az jobban átjött, ezt nekem elvicceskedték