Bill & Ted Face the Music (2020) ☆ 👁

(Dean Parisot)

amerikai sci-fi, vígjáték, zenés film

3,1

2020-09-13 22:49:40 Gasz András (3) #8

Szerintem is vannak benne a régi részekre hajazó jelenetek, de jó hogy mégis nem egy az egyben egy a régi időkre visszautaló új rész csak vagy egy jaj, de öregek vagyunk már ehhez viccelkedés. Viszont sztoriban ez a legrosszabb rész, bár nem mintha eddig is Oscar díjas forgatókönyv lett volna, de nagyon erőltetett itt az egész szerintem s egyszerű és egysíkú. A főszereplők lányai tényleg túl tolják az új generációs Bill és Ted-et. Plusz Bill és Ted se lett sokkal okosabb az eltelt 29 év alatt! :D
Ez a rész részben ismétli az 1. s a 2. részt is a pokol visszatérésével és hogy visszamennek megint híres emberekért, de raktak bele új elemeket is, mondanivalókkal amik a közös zenélésről szólnak, vagy a családi élet fontos elemeiről.
Nekem felemás lett nagyon. Az 1-2. rész átgondoltabb egészt nyújt szerintem. De jó volt ezt is megnézni rockerek! :)

2020-09-08 09:48:27 MicaHiro (3) #7

Csak természetes, ezért vagyunk itt ;)

előzmény: elzablues (#6)

2020-09-07 18:44:44 elzablues (?) #6

Ennyi nekem elég, h sort kerítsek rá, nagyon köszönöm!

előzmény: MicaHiro (#5)

2020-09-07 17:47:58 MicaHiro (3) #5

Szerintem nagyjából olyan, mint az eddigi részek, aki azokat szerette ebben sem nagyon fog csalódni.
A történet szörnyen kaotikus, rengeteg kavarás az idővel, teljesen átgondolatlan de van valami furcsa bája, nagyjából mint az eddigi részeknek. Bill & Ted sem változott sokat, nem áll rosszul a duónak a kor. A lányaik szerintem kicsit már idegesítők, ez amúgy is meglehetősen túltolt gesztusokból építkező szerepet nehéz jól csinálni bárkinek, nagyon színászfüggő hogy kinek áll jól, nekik nem igazán.
De ami talán a lényeg, hogy a lelkesedés, a zene szeretete átjön, és ha valaki látta az eredeti részeket, akkor már szerintem ezt sem érdemes kihagyni.

előzmény: elzablues (#4)

2020-09-07 16:55:08 elzablues (?) #4

Aki osztályozta már, szánja meg a népet egy rezümével, ha módjában áll. Köszönöm!

2020-09-06 12:15:47 bambula (3) #3

Van stáblista utáni jelenet. :)

2020-08-30 13:20:40 elzablues (?) #2

Szerintem esélytelen, h ne László Zsolt legyen Reeves hangja...

előzmény: Umberto (#1)

2020-08-30 11:44:09 Umberto (?) #1

A szinkronjáról lehet-e már tudni valamit? Ha ugyanazok a szinkronhangok lesznek, akkor megvárom azt a verziót.