In the Tall Grass (2019) ☆ 👁

(Vincenzo Natali)

kanadai dráma, horror, thriller

2,6

2019-10-21 14:19:52 Ragemarci (2) #7

Ok. Már látom. Nem értékelsz. Akkor csak más a véleményünk, olyan meg van, nyilván

előzmény: Calavera (#6)

2019-10-21 14:07:29 Calavera (?) #6

Láttam mindegyiket.
2000es évek legjobb King adaptációja biztos hogy nem a Gerald's game. Hanem az IT - hamár.
De egyébként ott van a Dreamcather is, ami eléggé le lett húzva, mert gagyi, meg régi, meg hasonlók, de mindenki tudja, hogy miről van szó és az is jó.
Amit most Stephen King horror vonalon a Netflix mozgat, az pontosan olyan fröccsöntött műanyag, mint maga a Netflix 80%-a. Elnézegeti az ember, de azért csaknem állja ki az idő próbáját, mint mondjuk egy régi fapados Kedvencek temetője, vagy a Carrie Brian de Palma-tól.

2019-10-21 11:06:15 Ragemarci (2) #5

A 3 film közül láttad vmelyiket? Mert ha nem, nincs miről beszélni. Ha ezt láttad és a másik kettőt nem, akkor se nagyon van, mert teljesen más színvonal
A Gerald's game például a 2000es évek legjobb King adaptációja a The Mist mellett.(Atlantiszt nem láttam)

előzmény: Calavera (#4)

2019-10-21 10:36:16 Calavera (?) #4

Köszönjük szépen, egyszer is sok volt.
Ezek a Netflixet elárasztó """horror""" filmek, Stephen King nevével fémjelezve, pont olyanok mint a TVShopban egy totál ergya és feleselges konyhai terméket egy híres szakács reklámozna.
Teljesen felejtős, pont úgy mint a lentebb említett Gerald's game és a 1922.

2019-10-09 21:46:28 BonnyJohnny (3) #3

Sajnos ez a King novella sem tesz ki egy egész estés filmet.

2019-10-07 17:55:15 Ragemarci (2) #2

"Csak az a szép ződ gyep! Az fog nekem nagyon hiányozni! A gyep!"

Javaslom inkább a Gerald's Game vagy az 1922 megtekintését, hamár King és Netflix

2019-10-06 23:16:16 Benny Bug (3) #1

Vannak ennél sokkal rosszabb és jobb King-adaptációk egyaránt. A hangulata tetszett, voltak benne érdekes megoldások, de azért szerintem hosszabb volt a kelleténél, a lendület nem mondható, hogy a végéig kitartott volna. Ha van Netflix-előfizetésed, akkor azért egyszer megéri. Ja, meg Patrick Wilson is jól nyomta, mint általában mindig. 65%