The Witches (2020) ☆ 👁

Boszorkányok

(Robert Zemeckis)

amerikai-mexikói fantasy, horror, kalandfilm, vígjáték

2,3

2021-01-09 19:22:46 Doc (2) #12

Unalmas volt.
Az egész film alatt az volt bennem, hogy "Gyerünk, haladjunk!"
Tekintettel arra hogy a történet eredetileg Roald Dahltól származik (bár ezt pont nem olvastam), erős a gyanúm, hogy nem azzal van baj, hanem az adaptáció hagyott ki mindent, ami a sztorit érdekessé tette.
Ráadásul a mesélő rejtegetéséből nyilvánvaló volt, hogy egér maradt - úgyhogy még ezt is sikerült kiherélni...

2020-11-07 06:58:19 Ubul (?) #11

gyermeki rémtörténetnek néztem trailer alapján, bár már az alapján nem terveztem megnézni, de hogy ennyire lehúzzák, ilyen szereplőgárdával és rendezővel, durva :/ Anne Hathaway-re is rájár a rúd mostanság, amilyen filmekben kapott szerepet, és minőségileg amilyen lett a legtöbbje

előzmény: Umberto (#10)

2020-11-07 00:39:36 Umberto (3) #10

Annyira nem lett rossz, ahogy a trailer alapján vártam, de az biztos, hogy például a CGI pocsék. Zemeckis, 2020... nem is értem...

2020-11-01 12:54:00 elzablues (?) #8

A Rachel... elkészülte színészileg mondjuk, h megéri, egyébként a topik #21-es hozzászólásához csatlakozom. De ez csak az én véleményem, adott rá olyan is 5-öst, akivel ált. összecseng a véleményem.
A Dark waters-ben szerencsére mellékszereplő volt, és igazából bárki helyettesíthette volna (bár ez nem csak az ő hibája). A filmet én is eléggé szerettem, kétszer is megnéztem moziban.

előzmény: lizardking (#7)

2020-11-01 12:27:15 lizardking (1) #7

"Nálam általánosan egy betonközepes színésznő, az arca eladja"

Ugyanígy vagyok ezzel én is. A nyomorultakat nem láttam, nem bírom a musical-eket, és a másik említett film is kimaradt. A Csillagok közöttet és a Sötét vizekent viszont nagyon szerettem, de egyiket sem miatta.

előzmény: elzablues (#6)

2020-11-01 10:06:17 elzablues (?) #6

Hathaway Oscar-ja abban az évben eshetett volna jobb ölbe, a Rachel getting married-ért kapott nominációját indokoltabbnak érzem. Nálam általánosan egy betonközepes színésznő, az arca eladja, van benne valami klasszikus.
De ez karó.

2020-11-01 09:32:12 lizardking (1) #5

Bár Oscar-díjas színésznő, és nincs is vele bajom, de nem emlékszem, hogy láttam volna tőle kiemelkedő alakítást.

előzmény: TheDriver (#2)

2020-11-01 09:30:34 Mikkey (?) #4

Hát igen, nem sikerült megragadni az eredeti film szellemiségét, maradt egy színes szagos máz

2020-11-01 09:27:59 tomside (?) #3

Már a trailer is visszataszító. :/

2020-11-01 09:21:01 TheDriver (?) #2

Anne Hathawayt kihagyta...

előzmény: lizardking (#1)

2020-10-31 22:50:20 lizardking (1) #1

Producer: Guillermo del Toro, Alfonso Cuarón. Írta: Robert Zemeckis, Guillermo del Toro. Főszerepben: Octavia Spencer. Rendezte: Robert Zemeckis. Szégyen.