Can You Keep a Secret? (2019) ☆ 👁

(Elise Duran)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

1,9

2019-11-25 15:21:33 elzablues (2) #3

Csak azért nem 1-es, mert nem jöttem ki róla. A jövőben nemet fogok mondani az ún. csajos mozidélutánokra, ha ilyen filmeket takarnak.

2019-11-23 19:13:05 Doc (2) #2

Szerelmi történetnek vékony, vígjátéknak humortalan.
A mellékszereplők leginkább karikatúrák, de nem igazán viccesek ők sem.
Inkább romantikus film, de annak is elég gyenge.
A "felbosszantják - bosszút áll" romantikus megfelelője, kicsit sem bonyolították túl a történetet.
A kifejezetten helyes főszereplő csaj összeismerkedik a jóképű, gazdag főnökével és egymásba szeretnek. Itt kéne jönnie valami komolyabb bonyodalomnak, de az elmarad. Helyette van rövid, súlytalan műdráma, villámgyors kibékülés, happy end.
Kár érte, mert az alapötlet jó lenne, és remek romantikus vígjáték lehetett volna belőle.
Nincs stáblistás jelenet.

2019-11-23 14:34:48 BonnyJohnny (2) #1

A trailerben bemutatott alapötleten kívül ez egy oltári nagy semmi, amiben nem nagyon vannak karakterek (beleértve a főszereplőket is). Az egyetlen megjegyezhető alak a főszereplő lány kínos pasija. És híján van a humornak is. Itt is a awkward boyfiend hivatott vinni a prímet, de hát, ő meg inkább kínos ugyebár...
Nem igazán értettem, hogy miután a milliomos szépfiú élő adásban (hosszan) szerelmet vallott neki, mi okozta a (kötelezően letudandó, erőltetett, unalmas és semmilyen) konfliktust?
De mindegy is... Hoechlin jóképű, Daddario pedig szép (bár átlagos lányt hivatott játszani...), és összejönnek.