A fehér szarvas (2019) ☆ 👁

magyar dráma

4,8
★★★★★

2019-08-13 10:38:03 offerus (5) #7

Kerek ez a film. Nagyjából minden benne van, amit az életről elmondani lehet/érdemes. Az is tetszik benne, hogy nem egyszeri benyomáson alapul, hanem visszatérő – sokszor szívós munkát igénylő – látogatások eredménye. (Török Zoltán, a Visszatérő. Nem a félelmetes vadonból jött haza, hanem vissza-visszatért a szeretett vadonjába.) Köszönöm, hogy felhívtátok rá a figyelmet.

2019-08-12 14:41:08 mimóza (5) #6

Sikerült!! Kivonultam világból, körülményekből, nyárból, emberek közül, és átadtam magam ennek a csodának. Téren és időn kívül, ahol minden "holnapután" történik, és nagyon sokat kell teázni, mire elérkeznek a várva-várt pillanatok. Gyönyörű, tiszta, igazi!

Igen, TE is látogass el ide, mielőtt ma lemenne a nap!!!

Még egy szavazat, és jön az átlag!*****

2019-08-12 11:45:45 oscarmániás (4) #5

Már a helikopteren ülve tudtam, hogy ismerem a sztorit:
képek, szöveg,2017-ből

2019-08-11 23:40:18 BonnyJohnny (5) #4

Én fordítva gondolom. Én pont a megfelelő hossza miatt adok rá ötöst. Ha ennél hosszabb lenne, akkor az tényleg tájkép lett volna. Az evenkik, azon belül főképp Vlagyimir (és valamennyire Török Zoltán) története pont ennyit "kóstált" anélkül, hogy veszített volna a lendületéből, érdekességéből.

előzmény: bakocsa (#2)

2019-08-11 17:18:00 mimóza (5) #3

Nom szokás, tudom, vágjátok ki az OFF-ba, mit bánom én, de kérem, könyörgök, Valaki segítsen majd ennek a filmnek a beszerzésében... A közölt linken csak aug. 12-ig elérhető, s nem vagyok otthon még egy hétig, ennélfogva nincs lehetőségem megnézni. Ha megtaláljátok DVD-n, moziműsorban, akárhol, akármikor, csak szóljatok! Nagyon akarom ezt a filmet!

2019-08-11 12:39:41 bakocsa (5) #2

Tényleg elképesztő, számomra egyetlen "hibája" a rövidsége: néztem volna tovább is a csodás tájakat meg ennek a kis családnak a történetét...

2019-08-06 10:24:07 zéel (5) #1

Egy elképesztő természetfilmes "mese" a távoli Szibéria legtávolabbi zugából, attól a Török Zoltántól. aki a Vad Magyarország - A vizek birodalma c. filmjével már bőven bizonyított.
Most ITT elérhető - kitűnő minőségben.
(akinek a 35.40 utáni "fürdőszobás" jelent sem tetszik, az nyugodtan hagyja ki a filmet)