Hitman's Wife's Bodyguard (2021) ☆ 👁

Sokkal több mint testőr 2.

(Patrick Hughes (III))

amerikai-angol akciófilm, thriller, vígjáték

2,7

2021-11-28 09:43:02 Hicks (5) #8

Tripla A-s film :)

2021-10-17 08:41:13 dorothygale (5) #7

Nagyon tetszett. Jókat nevettem .
Vajon miért van ennyire lehúzva? De jó hogy nem néztem meg elötte az értékelést. Ez egy szatíra, s annak marha jó. Még az akció jelenetek is tetszettek . Izgalmas, pörgős, néhol romantikus . Lol

2021-08-01 00:43:19 Vitelotte (2) #6

Elég spórolósan megkent palacsintának éreztem. Amúgy jó témák voltak benne amit simán fel lehetett volna paprikázni, de úgy néz ki úgy gondolták a közönség már annak is örül ha a kedvenc színészei a film 80%-ában motherfuckerezéssel próbálják vissza-visszacsalni a figyelmünk.

2021-06-18 15:35:49 Benny Bug (2) #5

Pontosan annyit tud, mint az előző rész. Retro-köntösbe csavart, elszállt B-film, tripla A-kategóriás színészgárdával. Könnyed nyári élményként elmegy a mozi sötétjében, de pár nap múlva tényleg szinte semmire nem fogsz emlékezni belőle. Karakterei továbbra is karikatúrák, főleg a főgonosz. A stáb szemmel láthatóan élvezték a forgatást és színészkedés helyett inkább ökörködtek egyet, más kérdés hogy egy ilyen filmet amúgy sem lehet ép ésszel komolyan venni. Van benne Halálos iramban-mozikat majmoló akciójelenet is, na az például nem tetszett, felesleges volt. Reynolds és Jackson adok-kapok szócsatái és a buddy-feeling többé-kevésbé továbbra is megvan, Salma Hayek szerepét pedig karakterépítés hiányában egyértelműen a művésznő "adottságai" köré helyezték - és ebből maga a film sem csinál titkot. Elmegy kategóriás marhaság, kategóriáján belül azonban közel nem a legrosszabb.

2021-04-13 17:55:09 oscarmániás (?) #4

:) Nem tudtam szó nélkül hagyni. Az a bohózat a strandon, ezt a sorozatepizódot juttatta eszembe.

előzmény: Joeker81 (#3)

2021-04-13 17:52:15 Joeker81 (3) #3

Archer verhetetlen az biztos. De ő nem ízig-vérig testőr, mint Michael Bryce! :P Sőt, a 11. évadban akkor is ölt, amikor a csapat már megbeszélte, hogy nem ölnek!

előzmény: oscarmániás (#2)

2021-04-13 17:46:21 oscarmániás (?) #2

Bemelegítésképpen. Archer kisujjában is több kraft van, mint az alább linkelt előzetesben.

2021-04-13 17:15:51 Joeker81 (3) #1

Megérkezett az előzetes, megtekinthető itt.
"Hit Me Baby One More Time!"
Jó lesz :-)