Jumanji: The Next Level (2019) ☆ 👁

Jumanji: A következő szint

(Jake Kasdan)

amerikai akciófilm, fantasy, kalandfilm, vígjáték

3,1

2023-12-20 20:44:17 dorothygale (4) #10

Igen , az tényleg jó. :))

előzmény: Mizi (#9)

2023-12-18 22:55:26 Mizi (3) #9

Ami a legjobb benne: Danny Devito szerepében Dwayne Johnson.

2022-12-24 21:19:16 dorothygale (4) #8

Azért meg kell jegyezni Dwayne es Kevin nagyon jòl utànozzàk két nagy öreget. Lehozzàk a mimikàkat, beszéd stílust. Egészbügyesek.

2020-09-24 21:21:39 dorothygale (4) #7

Van benne néhány jò és néhány kínos poen :))

2020-07-18 20:17:37 Aaron Boone (2) #6

Teljesen felesleges volt ezt a filmet elkészíteni, és a jövőbeli folytatásait sem kellene. A magyar szinkron sajnos fertelmes.

2020-05-14 18:26:21 Norbert Simon (3) #5

Én különbnek nem tartom ezt sem mint az előző részt. Úgyanúgy egyszeri, kétszeri, esetleg hétvégi kikapcsolódás gyanánt úgy oké elmegy szinten jó.

2020-05-01 19:25:54 Ubul (2) #4

Míg az előző rész frissen hatott egy legendás film folytatásaként, addig ez erről a részről nem mondható már el...ugyanazokat a köröket járta, a poénok már kevésbé ültek (voltak benne? arra még tisztán emlékszem, hogy az előző részben hangosan felröhögtem pár helyen)
Jó volt látni a két öreget, de kb ennyi. A rosszabb, hogy valószínűleg folytatni fogják a film végéből megítélve

2020-01-05 19:00:03 BonnyJohnny (3) #3

Egyetértek. Hasonlóan jó, mint az első rész. Nyilván nem tud akkorát újitani a témán, mint a táblás játékról videojátékra átváltást prezentáló előző rész, de a karakterek csereberéjével, és új játékosok bevonásával megint csavartak egy picit a dolgon.
Azzal is egyetértek, hogy hullámzó a film teljesítménye, és a túltolt látványvilágban elvesző izgalom is árt a filmnek. De ez ügyben sem volt rosszabb, mint az előző rész.
A négyes nincsen meg (nem is számítottam rá), de bőven hozza egy élvezhető, oké/elmegy élményt.
(És nem szabad elfelejteni, hogy az, ami közepes (bár néha úgy tűnik) egyáltalán nem rossz.)

2020-01-01 23:00:22 Gasz András (4) #2

Kisebb spoilerek lehetnek!!!

Jumanji: A következő szint

Kb tök ugyanaz a minőség mint az előző rész. Erősen hullámzó teljesítménnyel. Közepén s a végén (végső harcnál) leül picit. Sok poén ütős volt de néhány meg gagyi. Mégis azt kell mondanom, hogy a közönség sokat nevetett rajta, főleg a fiatalok s, a gyerekek, s én is sokszor éreztem jól magam rajta. Sokszor sodró lendületű volt néha törte meg egy lassító jelenet. Ami meglepő manapság ennyi folytatásfilmnél ami manapság jön s mind buknak szinte. Az eleje s a vége kifejezetten tetszett a mondanivalókkal és a 2 színész nagy öreg is jó volt. Csak sajnos amikor túlerőltették a videójátékban már őket az már fájó volt, ahogy a távol keleti avatart is túltolták, vagy a majmos rész is már túl sok CGI volt . A legtöbb baj viszont azzal volt hogy újfent nem sok izgalom volt, pedig a kaland több itt talán mint az 1. részben mégse mertek picit se kockáztatni. A karakterek sorsa előre kiszámítható újra. Mégis volt egy jó hangulata , ami a mozis közönség hangulatán is érződött és a látvány egész jó volt, ha nem tolták túl. (pl Majmos) Volt 1-2 újítás a fura víz ugyebár aminek hatása volt. S voltak humoros összecsapások is. Vegyes érzéseim vannak, de ez a rész is jó volt. A folytatás érdekes lehet, hisz visszanyúlhat úgy néz ki az eredetihez.

2019-12-28 20:21:52 bambula (3) #1

Kb. az oázisig való eljutásig nagyon élveztem a filmet, de amikor megjelent a vérszegény gonosz figura és a kötelező ázsiai szereplő, plusz elkezdték túlzásba vinni a két öreg civakodását, gyorsan elkezdett számomra lefelé csúszni a film osztályozása.