Annabelle Comes Home (2019) ☆ 👁

(Gary Dauberman)

amerikai horror, thriller

2,6

2020-08-01 20:29:43 GothMan (2) #6

Elsőrandis film tiniknek. A horror kategóriát meg felejtsük el.

2019-10-03 10:50:47 neumannagnes (2) #5

A film közben arra gondoltam,hogy esetleg,lehetséges véletlenül,hogy meg fogok ijedni?De nem sikerült.Egyszer sem,sajnos.

2019-10-03 10:50:26 neumannagnes (2) #4

2019-09-25 13:58:00 Ragemarci (1) #3

Ez a 3 csaj csapnivaló színész. Nekem meg elsőre le kellene szoknom a Conjuring, majd rögtön utána a The Walt Disney Company filmekről. Kezdem úgy érezni építené a jellemem :-D

2019-06-30 18:01:31 Benny Bug (3) #2

Nagyon aranyos kis John Hughes-film, egy kevés James Wan beütéssel. :D Amúgy tényleg nem rossz, csak nem is ijesztő. A második felére kicsit feszültebb lesz, de inkább szórakoztató, mintsem vérfagyasztó. Persze akad benne több jól felépített momentum meg ötlet. Sőt, két újabb rémség is bemutatkozott. Meglepődnék, ha nem kapnának a jövőben ők is spinoffokat. Annak örültem, hogy Vera Farmiga és Patrick Wilson szerepe kicsit több volt mint egy kis cameo. Ha csak egy kicsit is horrorisztikusabb volna, menne rá egy gyenge négyes, így marad egy tisztességes hármas. Mindazonáltal, egyszeri megtekintésre simán alkalmas, a rémuniverzum korrektebb darabjai köze tartozik. A gyenge első részre köröket ver, a második azért valamivel jobb.

2019-04-01 18:58:06 GothMan (2) #1