The Highwaymen (2019) ☆ 👁

Útonállók

(John Lee Hancock)

amerikai dráma, életrajzi film, krimi, thriller

3,4

2020-07-29 16:03:06 Rorschach (4) #6

So-so film, amit egy nagyon erős Woody Harrelson-monológ billent felfelé. Nagy megfejtésekre semmiképp nem érdemes várni, de tisztességes munka a The Highwaymen.

2020-03-01 08:43:04 dorothygale (4) #5

Jók a dialógusok, s bár fôhőseink már benne vannak a korban , nagyon jól játszanak, hozzák a karaktert , magukat. Illenek a szerepre. Szigorúan eredeti hanggal nézendő, nem szinkronnal. Jó a nézőpont is , a másik oldalról látva,nem a szerelmespár oldaláròl tekintve. Valóságos , kézzelfogható. Talàn tényleg így történt...

2020-01-08 19:13:19 kaamir (3) #4

Úgy ültem le, hogy ez közepes lesz. Vártam, h majd feljebb vagy lejjebb viszi valami, de nem. Betonhármas.

A végén a rajongók agyament hullagyalázása viszont egy igen erős jelenet. Ilyenből kellett volna több.

2019-07-09 22:30:56 BonnyJohnny (3) #3

Régi vágású film két régi vágású korban is régi vágásúnak számító texas rangerről. Komótos mindenfajta truvájt nélkülöző film, amit a két főszereplő hivatott elhúzni. Rajtuk nem is múlik a dolog.
Közben deheroizálja a saját korukban (és a későbbiekben) túlheroizált Barrow bandát. Ez talán a film legnagyobb erénye.

2019-05-09 13:51:14 kilépett felhasználó (?) #2

Érdekes és valahol jogos is ez a mítoszromboló hozzáállása a filmnek. Old school Road trip, ahol Costner és Harrelson is azt a karaktert hozza amiben a legjobbak.

2019-04-07 15:33:42 Ivan/ (4) #1

Igazi régi vágású, sallangnélküli kis gyöngyszem. Nincsenek látványos akciók, de cserébe vannak elég jól megírt dialógusok és egy igazán jól működő Costner - Harrelson páros. Az meg csak hab a tortán, hogy Bonnie és Clyde történetét ilyen tálalásban eddig még nem nagyon láthattuk!