Deadwood: The Movie (2019) ☆ 👁

(Daniel Minahan)

amerikai western

3,7

2019-08-11 00:32:52 Bogár Bence (4) #8

Na, jó volt ez, méltó a sorozat színvonalához. Egyszerre folytatás és lezárás, de egyik tekintetben sem okoz csalódást. Ugyanaz a mocskos, kegyetlen és kiválóan ábrázolt világ tért vissza, amit a szériában már megismertem. Az utolsó jelenet pedig iszonyú erős: megható, de mégis hozza azt a zsigeri vadságot, amit az egész széria képviselt.

2019-06-23 01:47:59 necksprain (4) #7

nos megnéztem a sorozat ismerete nélkül, és bár sok dolgot nem értettem, de így is elég állat.

2019-06-08 17:25:42 Olórin (5) #6

Nem kötözködésképp, de egyáltalán miért nézted meg a sorozat nélkül? Úgy tényleg nincs semmi értelme.

Szerintem amúgy ennél jobban nem lehetett volna lezárni a sztorit szűk két órában. Ilyen körülmények között ez egy tökéletes befejezés. Nyilván jobb lett volna, ha nem kaszálják idő előtt a sorozatot, de hát ez van...

előzmény: tosokigyula (#5)

2019-06-08 11:43:13 tosokigyula (3) #5

Nem láttam a sorozatot, tökéletesen egyetértek a véleményeddel.

előzmény: polarbee (#1)

2019-06-04 15:44:44 polarbee (4) #4

szerintem anélkül nehézkes lesz, mivel mint irtam az egész egy nagy nosztalgia-utazás, a régi szálak felidézése, némelyik esetében folytatása

előzmény: necksprain (#3)

2019-06-04 15:16:23 necksprain (4) #3

érthető a sorozat ismerete nélkül? kb 2 évadot láttam belőle, de azt is már jó régen, néhány karakter megvan és kb annyi.

2019-06-04 11:09:27 Nekrus (5) #2

Az 5-ös pontozók nem a lezáró részre adják a szavazatot,hanem a sorozat egészére,ami valljuk be zseniális.

2019-06-04 08:06:33 polarbee (4) #1

Őszintén szólva sokkal többet vártam egyik kedvenc sorozatom lezárásaként. Kizárólag a nosztalgia faktorra játszottak. A történet nagyon gyenge, a konfliktust nagyon egyszerűen lerendezik. Hiányoltam a sok öreg között azért pár friss arcot is. Persze jó volt látni igy öregen is a sok "ismerőst", de nagy a hiányérzet. Újra tuti nem nézném, a nosztalgia miatt kap egy gyenge 4-est.