Monster Hunter (2020) ☆ 👁

(Paul W.S. Anderson)

amerikai-dél-afrikai-japán-kanadai-kínai-német akciófilm, fantasy

2,2

2021-12-25 15:21:10 Origi (2) #13

Nagyon rossz film, de élveztem. Igazi bűnös élvezet.

2021-08-31 23:16:39 VVega (2) #12

“Using all their imagination, they came up with a desert full of big spiders. That’s not a fantasy world, that’s Australia.” sírok :DD

2021-04-17 21:46:37 KicsiPeti (2) #11

Valamiert úgy hiszem ,megvan a jövő évi arany málna egyik nyertese, cgi még csak elmegy ,valahogy azzal nincs gondom,de se forgatókönyve nincs a filmnek, se feszültség sem található benne, néhány jelenet meg ,viccc határát súrolja. Ron Perlman meg úgy néz ki mint akin átment volna egy hurrikán. Ja és persze akkor a leggyengébb amikor tüzet okád......

2021-04-09 10:50:11 Leo_Stotch (2) #10

- Kicsim, most csináljunk egy olyan mozit, aminek a végén bicskával vágsz szét egy sárkányt.
- Rendben Paul.

2021-03-03 18:00:50 Gruden Gergo (2) #9

Érdekes, hogy az említett filmek kb mindegyike közül kb csak az első értékelhető.
Cápa, Jurassic Park, Resident Evil...
Vajon a Monster Hunter 2 jobb lesz? :D

2021-03-03 10:36:47 BonnyJohnny (?) #8

Nem az a lényeg. ;P

előzmény: Xuja (#7)

2021-03-03 10:34:53 Xuja (?) #7

Az (első) Cápa tuti nem volt CGI.

2021-03-03 10:29:13 BonnyJohnny (?) #6

Nem arról van szó, hogy valaki a történet miatt néz ilyesmit, de egy CGI szörnyes filmet is meg lehet csinálni jól (Jurassic Park, Cápa), és akkor jó értékeléseket kap. És meg lehet csinálni rosszul, és akkor rossz értékeléseket kap.
Egyébként nem csak Spielberg képes ilyesmire: éppenséggel tárgyalt film direktora is összehozott már egy értékelhető darabot (Halálhajó), sőt, már kedves feleségével is összehoztak egy nézhető filmet a témában (Resident Evil).
Szóval van az a szint, ahol közepes átlagot lehet produkálni. De, ha maguknak a készítőknek nincsen igényük arra, hogy amit kiadnak a kezeik közül legalább az elmegy szintet megüsse, akkor ne lepődjünk meg azon, ha a kritikai átlaga is alatta marad.

előzmény: Gruden Gergo (#5)

2021-03-03 10:15:38 Gruden Gergo (2) #5

Érdekes.... 18-ból 2,1
Szörnyes film, trailer alapján a CGI pedig jól néz ki. Talán a gamereknek még a szívét is megdobbantja, de valahogy mégsem sikeres.
Vajon a Godzilla vs. Kong is hasonló lesz? Elvégre ott is jól kinéző CGI szörnyek csapnak egymásnak a történet pedig valószínűleg végtelenül bugyuta lesz. De komolyan, ki néz ilyen filmeket a story miatt??

2021-03-01 18:10:06 Edwest12 (3) #4

Alakítások szempontjából ez a film értékelhetetlen. Mentségére szóljon a színészeknek, hogy erről nem ők tehetnek, mert nem volt mit eljátszani. A film leginkább történésekből áll, értsd, nincs összefüggő cselekmény. Mikor szegény Ron Perlman megjelenik az időskori Mauglinak maszkírozva a film második felében, akkor is csak derengett, hogy mintha őt már láttam volna a kezdő percekben is. Lehet persze, hogy ez rólam állít ki bizonyítványt: kétségtelen, hogy annyira nem kötött le. A szörnyek jól vannak megcsinálva, a látványra nem lehet rossz szavunk, és Milla Jovovich is legalább olyan elszánt arccal ver szörnyet/pókot/harcostársat, mint a Kaptár sorozat bármely részében. Bevallom, engem a cliffhanger nem zavart, sőt, kifejezetten tetszett. Talán mert abból még akár jó dolgok is kisülhetnének, ha máshol nem is, hát a fejemben.
Kettest én akkor adok, ha valami felbosszant, itt ilyen nem volt. Chips mellé egyszer elment.

2021-02-26 20:23:58 Ninety-Four (2) #3

Egészen a végéig úgy voltam, hogy el fogom rontani ezt a szép stabil átlagot egy hármassal a teljesen megzavarodott, neurotikus vágás ellenére, de Paulws azért csak fel tudott húzni az utolsó pár percben. Már megint cliffhangerrel "lezárni" a filmet?

Öreg vagyok én már ehhez, megy a kettes.

2021-02-25 15:29:28 tomside (2) #2

Elég egységesen értékelünk, eddig mindenki kettes. :D

Tudja az ember, milyen lesz, és pontosan olyan is, Milla miatt mégis megnézi. Akárhány ilyet. Szerintem, ha valaki megmondaná Paul W.S. Andersonnak, hogy úgy kell filmet forgatnia, hogy egy cent sincs CGI-ra, inkább menne árufeltöltőnek.

2021-02-24 13:42:20 kovi1970 (2) #1

Egyszer nézhető.