Good Boys (2019) ☆ 👁

(Gene Stupnitsky)

amerikai kalandfilm, vígjáték

3,4

2020-05-29 14:46:28 desmond (3) #11

Elsősorban Tremblay miatt néztem meg, aki élőben az interjúi alapján tényleg iszonyatosan intelligens és összeszedett személyiségnek tűnik. A kapcsolódó médiakampányhoz képest viszont a film erősen közepes és igen mérsékelten vicces. Egynek azért elmegy.

2020-03-21 06:55:59 palevala (4) #10

Először a 9éves fiammal kezdtem el nézni, mert azt hittem olyan kis cuki elsőszerelmes családi film lesz. Hamar rájöttem, hogy ez azért másra hegyez.
Aztán most ebben a hipochonder zombi időben jól esett egy kicsit tényleg betegnek lenni. Őszintén tudtam röhögni olyan trágár szövegeken, melyek felnőtt szájából döglött poénok lettek volna, de egy 12 évestől kellően nem odaillő volt ahhoz, hogy nevetni tudjak rajta. A szexsegédeszközök folyamatos jelenléte szintentartotta a betegséget végig.
Szeretném ha megcáfolna egy érzelem gazdagabb férfiember, de azt gondolom, hogy egy 12 éves fiúnak nem lehet a vonzalma a lányok iránt ennyire emelkedett lelki szinten. :P

2020-01-18 23:08:39 Dió (2) #9

A Superbad és a Negyven éves szűz 13 évesekre szabott változata, ahol két alpári vagy olcsó szexpoén között azon kéne röhögnöm, hogy három gyerek átkel az autópályán. Doc lentebb két rövid félmondatban összefoglalta, melyik két jeleneten lehet legalább egyet mosolyogni, a többi szánalom. Szerencsétlen Tremblaynek a jövőben remélem ennél többre futja. Seth Rogen pedig mostmár tényleg összepakolhatná a cókmókját és a nem létező tehetségét, és elbújhatna egy olyan mély odúba, ahol filmekhez a jövőben már nem lehet sok köze.

2020-01-03 03:23:53 The Cortez (4) #8

Őrült, trágár, végigröhöghető vígjáték – Seth Rogen le sem tagadhatná, hogy köze van hozzá. A poénok helyenként erőltetettek, de többször viccesek. Akadnak szánalmas jelenetek meg klisék, viszont sok valóban szórakoztató részt tartalmaz a film, ami egyébként különböző hanghatásokkal és zenei aláfestésekkel is humorizál. A sztori ironikusan mutatja be az amerikai iskolákat, illetve azok hülyeségeit, ezek mellett viccet csinál az aktuális ideológiákból, miközben valamennyire azért kiszolgálja azokat. A gyakran felcsendülő trap & hip hop trackek nagyban hozzájárulnak az eszement hangulathoz + a pörgős rendezéshez.

2019-12-16 12:04:52 Kempesbaba (?) #7

kb 20 percig bírtam nézni. Akiket igazán szórakoztatna,azok a korhatár besorolás miatt nem is nézhetnék meg...

2019-11-01 11:29:59 KicsiPeti (3) #6

Alpári humor ide vagy oda,az idei év kellemes meglepetése volt szerintem is,jókat nevettem rajta kikapcsolt amig tartott.:)

2019-11-01 11:26:34 VVega (5) #5

Számomra az év egyik kedvence lett, végig nevettem - mosolyogtam.

2019-09-15 11:43:34 Xuja (4) #4

Meglepően szórakoztató kis filmecske. A legnagyobb előnye hogy rövid és veszettül pergős, lassabb tempónál azért már kiütköznének a hibái annyira, hogy zavaró lenne. Például az, hogy egy-egy poén elsőre még vicces, még talán másodjára is, de a harmadik után már inkább fárasztó. Főleg a szexjátékos vicceket tolták túl (de ezeken is lehet azért hangosan röhögni). Néha parolázik a drámával is, ami meg szerintem nem illene annyira ide, és az eredmény is felemás. Gyenge négyes, az is elsősorban az energikussága miatt.

2019-09-08 00:56:44 slawter (3) #3

A magyar szinkron sokszor gyötrelmes volt.

2019-09-01 14:02:29 Doc (2) #2

Bárgyú, kínos és poénallergiások is nyugodtan fogyaszthatják.
Az egész filmben pontosan két vicces jelenet volt,
1)a drog megszerzése a paintball-puskával és
2) a néger srác nap-összefoglalója Gandalfnak

Az összes többi viccesnek szánt jelenet mint mondjuk hogy az análgyöngynek szarszaga van inkább csak kínos, és a szekunder szégyenre épít.
Még mindig nem vagyok benne biztos hogy nem 1-est kellett volna adnom...
Nagyon komolyan gondolkoztam hogy felállok és kijövök a moziból, pedig ilyet még nem csináltam.

2019-08-26 17:20:40 bambula (4) #1

Igen!Ez hihetetlen,de mégiscsak tudnak 2 óránál rövidebb,szórakoztató filmet készíteni 2019-ben. :)