The Laundromat (2019) ☆ 👁

(Steven Soderbergh)

amerikai dráma, szatíra

2,8

2019-12-30 12:10:05 qanic (3) #5

Ez az a ritka helyzet, amikor maga a film nem jó, viszont érdemes megnézni akár többször is.

2019-11-18 01:54:47 Rorschach (5) #4

Hirtelen számot vetve 2019-cel szerintem a Laundromat a legjobb film, amit idén láttam. Ugyanakkor azon sem lepődök meg, ha mások falra másznak tőle - azzal vádolni a filmet, hogy a stílusa pöppet unortodox, nem kifejezés.

És mégis úgy érzek, ahogy film után egyre ritkábban: kaptam valamit ettől a szűk két órától, ha mást nem is, legalább igazolást, hogy mások is úgy látják a világot, ahogy én.

Ilyenkor nagyon hálás tudok lenni a Netflixnek, hogy szinte válogatás nélkül beállnak minden szar mögé, mert, ahogy Zéel is leírta, ilyen filmre nálunk nem adnának pénzt, de szerintem köbö sehol máshol sem.

2019-11-02 16:50:05 zéel (4) #3

Ilyen filmre nálunk nem adnának pénzt. Hát, érdekel minket a korrupció, a pénzmosás, egyesek rejtélyes meggazdagodása!? Meg, hogy még politikusok, kormányzati emberek is lennének benne?! Na szóval, ez egy tök érdektelen téma.
Pláne így. Közérthetően, szellemesen.

2019-10-29 23:21:57 Bogár Bence (2) #2

Van az úgy, hogy Soderberghnek nagyon nem megy. Ez a film ennek ékes példája, nagy nevek ide vagy oda. Mondjuk azért Gary Oldman jó volt most is, ami felhozza egy erős kettesre. De egyébként eléggé kihagyható kategóriás az egész. 45%

2019-10-24 08:35:05 biri (?) #1

A csomagolás szép, az alapötlet nem rossz, de láttunk már ilyet... jobban megcsinálva is.