Sonic the Hedgehog (2020) ☆ 👁

Sonic, a sündisznó

(Jeff Fowler)

amerikai-japán-kanadai akciófilm, animáció, fantasy, kalandfilm, sci-fi

2,9

2021-01-08 20:48:51 Doc (2) #5

Az első fél óra dögunalom. Aztán kicsit összeszedi magát, de jó film nem lesz belőle...
Jim Carrey konkrétan irritáló, Sonic próbál vicces lenni - csekély sikerrel, a rendőr pedig felejtős.
Voltaképpen az egész film az, két napja láttam és már csak nyomokban emlékszem rá.
Ez sem fog Vapiti-jelölést kapni tőlem...

2020-12-12 23:00:31 Rorschach (4) #4

Soha nem hittem volna, hogy ez egy jó film lesz. Péntek esti agyzsibbasztásnak kapcsoltam be csupán, aztán néhány perc múlva szégyennel vegyes meglepetés fogott el, mikor először elmosolyodtam valamelyik poénján. Először, de nem utoljára.

A Sonic egy tök jó mozi. Úgy vagány, pörgős matiné gyerekeknek, hogy felnőttként sem akarod felvágni rajta az ereid. Igazi könnyed kis vicces-akciódús limonádé, a torta habján a cserkó pedig ki más lehetne, mint Jim Carrey. Imádnivaló, ahogy a végtelenségig (és azon még mennyivel túúúl) tolja a bohócot, zabáltam minden percét.

2020-11-22 19:57:18 Nordbright (3) #3

Erre nagyon nehéz osztályzatot adni, olyan 2,5. :(
Sok rossz film kapott már kettes, így oda nem tenném, viszont ettől jobbak meg kaptak hármast, tehát oda sem igazán.

2020-07-06 16:57:00 Kempesbaba (5) #2

Vicces,pörgős,szórakoztató. Hezitálás nélkül vágtam rá az ötöst.
Viszont aki a régmúlt gyerekkora játék élményét várja visszaköszönni,az csalódni fog,mert ez az élmény csak nyomokban fellelhető.
Ez a film a mai 8-12 éves korosztálynak szól,illetve az olyan gyermek lelkű felnőtteknek,mint én :)
Jöhet a második rész!

2020-05-18 13:02:48 kilépett felhasználó (?) #1

Ez a film egy befektetés volt a Paramount részéről. Minden popcorn mozi az nyilván, de erről süt. Sonic világát gyorsan offolták, az drága lett volna, meg könnyebb is sztorit írni az "aranyos idegen lény menekül a gonosz fehér :-D ember elől" sarokscript mentén. Kalandos, vicceske és bejött. Észak-Amerika legtöbb bevételt generáló játék adaptációja lett.